Vlasové hnojivo – Pre zdravé vlasy (recenzie/cena)

Na vlasyVlasové hnojivo - Pre zdravé vlasy (recenzie/cena)

Vypadávanie vlasov trápi čoraz častejšie mnohé ženy a mužov. Ak aj vás trápi tento problém a nevládzete sa bezmocne prizerať ako sa zhoršuje kvalita vašich vlasov a strácajú na sile, musíte urobiť radikálny krok.

Na to aby naše vlasy boli skutočne zdravé, potrebujeme sa o nich starať najskôr zvnútra. To znamená prijímať do tela všetky potrebné látky, živiny a vitamíny, ktoré si vlasy vyžadujú.

Siahnite po tom, čo vaše vlasy potrebujú.  Vlasové hnojivo Maxivitalis v sebe ukrýva bohaté zloženie, ktoré prispieva ku kvalitnej výžive vašich vlasov a pôsobí priamo na vlasové cibuľky.

Ak sa chcete dozvedieť viac o vlasovom hnojive Maxivitalis, prečítajte si našu recenziu, ktorá ponúka kompletný súhrn všetkých informácií ohľadom tohto produktu.

Cenové porovnanie

O výrobcovi


Simply You Pharmaceuticals a.s. je dynamicky rastúca spoločnosť špecializujúca sa na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu vysoko kvalitných nutraceutík, farmakozmetiky a zdravotníckych potrieb.

Prípravky tejto spoločnosti sa vyznačujú vysoko kvalitou, účinnosťou a konkurencie schopnou cenou. Produkty sú distribuované do takmer 20 krajín.

Cieľom spoločnosti je prinášať na trh kvalitné a účinné výrobky a zároveň poskytovať profesionálny informačný servis lekárom, lekárnikom, odborníkom a predovšetkým zákazníkom, ktorí sa chcú aktívne starať o svoje zdravie.

A práve to je možné len vďaka najmodernejším technológiám, efektívnej výrobe a svedomitej práci všetkých zamestnancov. Ich filozofiou je aktívne sa podieľať na zlepšení zdravia zákazníkov.

Stratégiou spoločnosti je príprava nových ľudí a ich uvedenie na trh.

Motto Simply You Pharmaceuticals a.s. znie: Sme tu pre Váš spokojnejší život.

 O značke Maxivitalis

Súčasťou produktov od výrobcu Simply You Pharmaceuticals a.s. je aj značka Maxivitalis. Produkty, ktoré uvádza na trh sú založené na prírodnej báze.

Hlavné motto tejto značky znie: ,,Všetko potrebné nájdete v prírode.”

Príroda je pre spoločnosť inšpirujúca a nájdeme v nej stále nové a nové poznatky, ktoré formuje do podoby účinných doplnkov stravy a kozmetických prípravkov. Na prvom mieste je kvalita a funkčnosť výrobkov tejto značky.

Čo je Vlasové hnojivo?


Vlasové hnojivo Maxivitalis je  výživový doplnok s komplexným zložením látok, ktoré zlepšujú kvalitu vlasov a vyživujú pokožku hlavy.


vlasové hnojivo  Náš TIP

Rozhodli ste sa vyskúšať Vlasové hnojiv? Odporúčame ho zakúpiť z overeného obchodu. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciam s rôznymi napodobeninami. Zobraziť v obchode

Účinky


Kedy použiť vlasové hnojivo:

 • pri nadmernom vypadávaní vlasov
 • pri pomalom raste vlasov
 • pri zvýšenej lámavosti vlasov
 • pri zhoršenej kvalite vlasov a vlasovej pokožky

Účinky vlasového hnojiva:

 • vyživuje vlasové folikuly a pokožku hlavy
 • znižuje intenzitu vypadávania vlasov
 • podporuje lepšie uchytenie vlasových cibuliek
 • vyživuje existujúce aj novo vyrastené vlasy
 • chráni pred štiepením a poškodením vlasov a vlasových končekov
 • dodáva vlasom pevnosť a silu
 • viditeľne zvyšuje kvalitu a lesk vlasov

Čo potrebujeme pre zdravé vlasy?


Vlas tvorí keratín a pre udržanie rastovej fázy potrebuje predovšetkým  zinok, meď, železo, kremík, kyslík, uhlík a aminokyseliny.

Scapus pili je viditeľná časť vlasu a pod povrchom pokožky hlavy sa nachádza vlasový korienok. Ten je vsadený do vlasovej cibuľky, ktorá je zásobovaná živinami prostredníctvom mazových žliaziek a krvných ciev.

Aj keď množstvo prípravkov sa snaží vyživovať vlasy zvonku, oveľa dôležitejšie je práve to aké živiny dostáva vlas zvnútra.

ženské vlasy

Zloženie vlasového hnojiva


Vlasové hnojivo obsahuje komplex hneď niekoľkých látok, ktoré sú nevyhnutné pre rast, výživu a ochranu vlasov pred vypadávaním.

 Zinok

Zinok je dôležitý minerál pre udržanie správnej hormonálnej rovnováhy vo vašom tele. Jednou z príčin vypadávania vlasov je práve hormonálna nerovnováha.

Nedostatok tohto minerálu môže viesť k zhoršenej štruktúre proteínov, ktoré sa podieľajú na raste vlasov a to vedie k ich vypadávaniu.

Výsledkom sú slabé a pomaly rastúce vlasy. Dostatočný príjem zinku je výbornou prevenciou pred šedivením, ale aj pred vznikom akné. Navyše nás chráni pred výskytom zápalov a ústnej dutiny.

 Kremík

Kremík tvorí súčasť viacerých enzýmov v ľudskom tele. Je potrebný pre vstrebávanie vápnika do kostí a spolu s vápnikom a horčíkom prispieva ku stavbe pevných kostí a tvorbe spojivových tkanív.

Tkanivám dodáva pružnosť a pevnosť a chráni ich teda pred lámaním, štiepením a poškodzovaním. Nedostatok kremíka sa prejavuje zvýšenou lámavosťou  a krehkosťou vlasov a nechtov.

Dokáže vlasom vrátiť pevnosť a pružnosť a zlepšuje prekrvenie vlasovej pokožky.

 Kyselina pantoténová (Vitamín B5)

Kyselina pantoténová je nevyhnutná pre udržanie zdravej pokožky vlasov. Nedostatok tohto vitamínu sa prejavuje svrbením kože, náchylnosťou na rôzne infekcie pokožky, zvýšenou lámavosťou a vypadávaním vlasov.

Vlasy sú suché a bez lesku. Je súčasťou mnohých kozmetických prípravkov pre zdravú pleť a krásne vlasy.

 Biotín (Vitamín B7)

Biotín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, činnosti nervovej sústavy, metabolizmu mikroživín, normálnej psychickej činnosti, k zachovaniu zdravých slizníc a udržaniu normálneho stavu straty vlasov a zdravej pokožky.

Vzhľadom na to, že podporuje aj rast vlasov, ak ho máme v tele málo potom dochádza k vypadávaniu a rednutiu vlasov. Biotín vyživuje vlasové folikuly, vďaka čomu sú naše vlasy silnejšie, zdravšie a viditeľne krajšie.

 MSM (metylsulfonylmetán)

Je to zlučenina síry, ktorá je označovaná aj za minerál krásy. Síra je nevyhnutná aj pre tvorbu kolagénu a keratínu, látok, ktoré sú potrebné pre rast zdravých vlasov, nechtov, ale aj pri regenerácii poškodenej pokožky, svalov či kostí. Dokáže podporiť a urýchliť rast vlasov a predlžuje rastovú fázu vlasov.

Vlasy potom menej padajú a sú hustejšie.

 Aminokyseliny metionín a cystín

Aminokyseliny sú stavebnou bunkou všetkých proteínov a teda aj keratínu, ktorý tvorí základ vlasu. Metionín a cystín sú zdrojmi síry a sú dôležité pre udržanie zdravej pokožky vlasov aj nechtov.

Zlepšujú pevnosť a celkový stav vlasov. Podporujú prirodzený opätovný rast.

Dávkovanie a užívanie


Balenie obsahuje 60 tabliet, ktoré vydrží približne 1 mesiac pri pravidelnom užívaní. Zakúpiť si môžete aj 150 tabletové balenie, ktoré pri pravidelnom užívaní vydrží 75 dní.

 Odporúčané dávkovanie: 1 tableta 2x denne ráno a večer

 Tablety zapíjajte vždy dostatočným množstvom tekutiny. Prípravok sa odporúča užívať dlhodobo aspoň 3 mesiace pre viditeľný účinok.

Cena


Vlasové hnojivo odporúčame zakúpiť od overeného predajcu. 60 tabletové balenie si teraz zakúpite za zvýhodnenú cenu 9,66€ oproti pôvodnej 11,90€.

 V ponuke nájdete tiež 150 tabletové balenie za zvýhodnenú cenu 19,99€ oproti pôvodnej cene 22,99€.

Upozornenie


 Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy- iba v prípade konzultácie s lekárom. Nie je určený ani pre osoby alergické na niektorú zo zložiek produktu.

 V súvislosti s užívaním tohto produktu neboli pozorované žiadne vedľajšie účinky. Príliš dlhodobé užívanie tohto produktu sa považuje za nebezpečné. Vlasové hnojivo je výživový doplnok, to znamená že nie je náhradou pestrej a rozmanitej stravy.

 Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Pred použitím si dôkladne preštudujte príbalový leták a riaďte sa pokynmi. Skladujte pri teplotách 15-25°C, na mieste chránenom pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Výhody a nevýhody


 • rýchlejší rast nových vlasov
 • zlepšuje nielen kvalitu vlasov, ale aj nechtov
 • prírodné zloženie
 • jednoduché užívanie
 • dostupné aj výhodnejšie balenie pre dlhšiu kúru

 • výsledok až po dlhšej dobe užívania
 • účinok trvá len počas doby užívania

Zaujímavosti


Prečítajte si zaujímavosti o vlasoch, ktoré ste určite nevedeli:

 • podľa vlasov je možné spoznať prostredie v ktorom žijeme
 • v lete rastú vlasy rýchlejšie
 • k vypadávaniu vlasov vedie hlavne nedostatok železa v tele
 • jeden vlas dokáže rásť dookola až 5 rokov
 • roky pre najrýchlejší rast vlasov sú od 16 do 24 rokov
 • niektoré bábätká sa môžu narodiť už s vlasmi
 • farbené vlasy má až 75% našej populácie
 • rozštiepené končeky vlasov sa už nedajú zaceliť (len odstrihnúť)
 • človek má na hlave až 100 000 – 200 000 vlasov
 • každý mesiac nám narastie 1 cm vlasov

Naše hodnotenie Vlasového hnojiva


Mnohé skúsenosti užívateľov vlasového hnojiva potvrdzujú, že produkt naozaj účinkuje a pomáha. Vlasové hnojivo, názov vznikol ako metafora pre prípravok, ktorý podporuje rast vlasov.

Ako rastlinka tak aj vlasy potrebujú starostlivosť a živiny aby rástli do krásy. Aj rastlinka potrebuje doplniť množstvo minerálov v podobe hnojiva.

Veľkým plusom podľa nás je, že  podporuje rast vlasov už od korienkov a dokáže výdatne vyživovať vlasovú cibuľku, ako aj folikulu v ktorej sa cibuľka nachádza.

Myslíme si, že vlasové hnojivo obsahuje ideálnu kombináciu všetkých látok a vitamínov, ktoré sú potrebné pre rast krásnych, zdravých vlasov bez lámavosti.

Vhodné je užívať toto vlasové hnojivo ak sa nachádzate v stresujúcom a včerpávajúcom období, aby ste sa tak vyhli nadmernému vypadávaniu vlasov a udržali si zdravé.

Ak sa trápite kvôli vypadávaniu vlasov, tak rozhodne odporúčame výživovú bombu pre vaše vlasy v podobe Vlasového hnojiva.

Záverečné hodnotenie


Zdravie

Pozitívny vplyv na rast vlasov.

Cena

Prijateľná cena produktu.

Kvalita

Kvalitné zloženie plné vitamínov.

Zameranie

Úzko zameraný na jeden problém.

Hlavné výhody Vlasového hnojiva

 • Prijateľná cena
 • Veľký obsah vitamínov v zložení

 • Účinne vyživuje vlasy
 • Podporuje rast vlasov

Záverečné hodnotenie

vlasové hnojivo

3.4/5 - (130 votes)

3 Komentáre

 1. Čo sa týka vlasového hnojiva, bola som mierne skeptická. Už len ten názov ma odrádza. Avšak vyskúšala som ho a môžem povedať, že neľutujem. Najprv som objednala dve balenia na test a teraz objednám ďalšie po novom roku, teraz už to asi nepríde do sviatkov. Každopádne tento produkt môžem doporučiť po prečítaní niekoľkých recenzií a mojom vlastnom otestovaní.

 2. Dobrý deň, ďakujeme za komentár. Ako je v článku písané, je dobré prípravok užívať aspoň 3 mesiace aby sa dostavili prvé výsledky. Je to individuálne u každého človeka.

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu