Tabletky na rast vlasov – TOP 6 (recenzia)

Na vlasyTabletky na rast vlasov - TOP 6 (recenzia)

Vypadávajú vám vlasy?  Poznáte niekoho, kto má tento problém?  Možno ste to nevedeli, ale tento problém je veľmi častý.

V nasledujúcom článku sa dozviete všetko, čo o tomto probléme potrebujete vedieť a ako ho riešiť.

Príčina vypadávania vlasov?


Najčastejším dôvodom straty vlasov je vek. So zvyšujúcim sa vekom prirodzene ubúda počet vlasových folikulov. U mužov sa prejavuje vo väčšej intenzite ako u žien.

Nemáte ešte zvýšený vek a už vám vypadávajú vlasy viac ako by mali? Ďalším vysoko frekventovaným problémom môže byť genetika.

Ak si vo svojej rodine všimnete tento problém, je takmer isté, že ste to jednoducho zdedili.

Určite viete, že hormóny vo vašom tele hrajú dôležitú rolu. A v tomto prípade tiež. Preto si treba si na hladiny hormónov v tele dávať pozor, aby nenarobili podobné problémy.

S hormónmi konkrétne súvisia aj choroby štítnej žľazy, ktoré majú priamy vplyv na stratu vlasov.

Možnosťou taktiež môžu byť aj choroby obličiek alebo kožné choroby.

Každý z nás je iný a každého telo reaguje inak na konkrétne látky. Brali ste nedávno nejaké lieky? Je možné, že ich vedľajšie účinky spôsobili dočasné vypadávanie vlasov.

Toto už určite mnohí vedia, ale vlasy sú veľmi náchylné na radiáciu a chemoterapiu. To znamená, že ak sa vystavíte radiácií alebo absolvujete chemoterapiu, s vysokou pravdepodobnosťou prídete o svoje vlasy.

Mnohí ľudia podceňujú množstvo vitamínov a minerálov, ktoré prijímajú. Ich nízka hladina sa na vašom tele určite preukáže.

Musí však byť faktorom iba váš fyzický stav? Niekedy je problémom len psychický stav človeka.

Každý vie, že zo stresu ľuďom šedivejú vlasy. Tam to ale nekončí. Pri zvýšenom strese vlasy vypadávajú. Viac si môźete prečítať napríklad na známom diskusnom fóre zdravie.sk.

Ľudia, ktorí prežili traumu majú väčšinou problémy so stratou vlasou. Ak prechádzate ťažkým obdobím, bude to mať dopad aj na váš fyzický stav.

Ako tento problém riešiť?


Niekedy je riešením jednoducho strava a tá by mala obsahovať hlavne orechy,  semená, vajcia a ryby.

Takto vyzerá riešenie prírodnou cestou, ktorá však nie vždy stačí. Pozrime sa teda na doplnky, ktoré vám s istotou pomôžu. 

Najlepšie tabletky na rast vlasov


V dnešnom článkus me si pre vás pripravili prehľad tých najlepších tabletiek na rast vlasov. Všetky sopmenuté prípravky sú dostupné voľne, čiže bez lekárskeho predpisu. Ich zloženie je prírodné a majú za úlohu podporiť rast vlasov.

Tabletky na rast vlasov sú účinný spôsob ako zlepšiť zdravotný stav vašich vlasov a podporiť ich vzhľad. V spojení s ďalšími metódami a správnym staraním sa o vlasy dokážete docieliť želané účinky.

Renovix


renovix tabletky na rast vlasov

Renovix je výživový doplnok od značky Advance Nutraceutics. Má prírodné zloženie, ktoré má za úlohu podporiť rast a kvalitu vlasov.

Obsahuje látky ako napríklad metionín, kvasnice, rakytník, pŕhľavu, aloe alebo zinok. Metionín napríklad pôsobí proti šediveniu vlasov. Niacín dokáže priviesť živiny jednotlivým vlasovým folikulom.

Účinne pomáha udržiavať zdravé a krásne vlasy, chráni vlasové bunky pred poškodením a taktiež podporuje zdravie pokožky na hlave.

Forcapil


tabletky na rast vlasov forcapil

Tento vysoko účinný výživový doplnok je bohatý na aminokyseliny, minerály aj vitamíny.

Používa sa na podporu rastu, pevnosti, kvality a pružnosti vlasov. Rovnako vplýva aj na nechty.

Jeho účinnou zložkou je hlavne zinok, ktorý prispieva k správnej syntéze bielkovín. To sa odzrkadľuje práve na vašich vlasoch a nechtoch.

Rovnako ako zinok, jeho zložkou je aj biotín, ktorý znásobuje účinky tohto doplnku.

Predáva sa vo forme tabliet v cene 26,99€.

Hlavnou výhodou doplnku FORCAPIL je jeho účinnosť. Spokojnosť s výsledkami je zaručená. 

Revalid


tabletky na rast vlasov revalid

Rovnako ako predošlý výživový doplnok, FORCAPIL, REVALID obsahuje aminokyseliny a vitamíny.

Ak však hľadáte niečo obsahovo bohatšie, REVALID vám prináša aj stopové prvky, ktoré vaše telo potrebuje.

Tiež obsahuje látky, ktoré podporujú tvorbu keratínu. Prečo je toto dôležité? Pretože keratín je základnou zložkou vlasov a nechtov.

Hlavným cieľom v tomto prípade nie je podpora rastu, ale zastavenie vypadávania vlasov. Účinok na nechty je vynikajúci a určite stojí za zmienku.

Tento výživový doplnok vám odporúčame hlavne kvôli jeho pomere v cene a kvalite. Za 25,99€ je vynikajúcou voľbou pre každého.

Jedinou nevýhodou by mohla byť chýbajúca podpora rastu vlasov, no na to nie sú účinky REVALID-u zamerané. Zobraziť recenziu produktu…

GS Eladen PREMIUM


tabletky na rast vlasov gs eladen premium nechty a pokožka

Teraz tu je niečo pre ženy. Máte zničené vlasy z farbenia, fénovania alebo žehlenia? Chcete podporiť ich rast? Potrebujete zastaviť ich vypadávanie?

Tento výživový doplnok je pre vás ako stvorený. Vďaka vitamínom, zinku a metionínu či biotínu je vynikajúcim riešením pre poškodené či rednúce vlasy.

Vďaka jeho výborným účinkom a cenovej dostupnosti je veľmi populárnou voľbou u žien s problémami vlasov, nechtov, ale aj kože.

Za 19,61€ je to naozaj výhodná kúpa.

Čo sa týka nevýhod, GS Eladen Premium sa môže pýšiť ich neprítomnosťou.

Vrelo ho odporúčame ako vynikajúcu voľbu.

Furterer Vitalfan Antichute PROGRESSIVE


tabletky na rast vlasov

Je príčinou vašej straty vlasov dedičnosť alebo hormóny? Výživový doplnok VITALFAN je riešením.

Výživový doplnok VITALFAN kombinuje látky rastlinného pôvodu a vitamíny s minerálmi.

Zabezpečuje prísun látok nevyhnutných pre syntézu keratínu, ktorý je základnou zložkou vlasov. Tým zabezpečuje ich pevnosť a rast.

Taktiež reguluje tvorbu kožného mazu, čo pomáha v prístupe vzduchu k vlasovým korienkom. Tiež korienky chráni pred oxidačným poškodením.

Má mnoho výhod a je naozaj účinným riešením, jedinou nevýhodou je cena, ktorá je dvojnásobná v porovnaní s inými výživovými doplnkami na podporu vlasov.

V prípade zakúpenia by ste zaň zaplatili 43,35€.

Klorane KERATIN caps


tabletky na rast vlasov s keratínom

Vďaka čomu je na zozname výživový doplnok KERATINcaps? Jeho zloženie pozostáva hlavne z keratínu, ktorý je riešením problémov s vlasmi.

Taktiež v ňom nájdeme aj vitamíny B, selén, či zinok. Dôležitý je hlavne vitamín B6, ktorý prispieva k syntéze cystenínu.

Udržiavanie zdravých vlasov má na starosti práve selén, zinok a v neposlednom rade biotín.

Vitamín B3 pôsobí na únavu a vyčerpanie, čo znižuje hladinu stresu vo vašom  tele.

Je prospešný tiež pre vaše nechty rovnako ako aj vlasy, čiže si ho môžete zakúpiť aj na tieto účely.

Nevýhody tohto produktu sme nenašli. To, že sa neodporúča ľuďom pod 18 rokov a ženám, ktoré sú tehotné alebo dojčia majú všetky doplnky na zozname spoločné.

Je cenovo výborne dostupný už za 18,52€.

3.7/5 - (47 votes)

5 Komentáre

  1. Renovix mi celkom výrazne pomohol :ň volaekdy som mala po sprche skoro všetky vlasy dole v odtoku ale cca po mesiaci užívania renovxu je to mám taký pocit lepšie.

  2. Dobrý deň, Tomáš. Ak nezaberá žiadny z voľne dostupných výživových doplnkov alebo liekov, odporúčame navštíviť lekára, ktorý poradí vhodnú liečbu.

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu