Pravidlá inzercie a sponzorovaného obsahu

Poslaním webu Výživový-doplnok.sk je byť vašim spoľahlivým spojencom v úsilí o zdravý život. Zaviazali sme sa vám prinášať vždy aktuálny, autoritatívny a dostupný obsah, ktorý vás a vašu rodinu inšpiruje a dovedie k najlepším možným zdravotným výsledkom.

Peniaze, potrebné na fungovanie webu získavame z rôznych spoluprác, partnerstiev a affiliate programov. Tieto peniaze nám dovoľujú pokrývať ďalšie témy a prinášať vám tak stále kvalitný obsah. Dôležité je spomenúť, že našim partnerom nikdy nedovolíme ovplyvňovať naše články a výsledky recenzií.

1. Reklamy selektujeme

Na našom webe nájdete iba spolupráce s overenými a hlavne spoľahlivými partnermi. Vyhradzujeme si právo odmietnuť, zrušiť alebo odstrániť akékoľvek reklamy zo stránky www.navratkuzdraviu.sk, kedykoľvek a z akéhokoľvek dôvodu. Po zamietnutí, zrušení alebo odstránení akejkoľvek reklamy poskytneme inzerentovi okamžité oznámenie spolu s vysvetlením. Vyhradzujeme si tiež právo určiť vhodné umiestnenie reklám na našich stránkach.

2. Neuprednostňujeme žiadne produkty

V našich článkov uvádzame produkty v takom poradí, ako uznáme za vhodné po detailnom skúmaní zloženia, účinkov, dávkovania a iného. Následne zostavíme rebríček jednotlivých produktov.

3. Nepropapgujeme určitý typ reklám

Odmietame propagovať reklamu, ktorá je nepresná alebo klamlivá. Web výživový-doplnok.sk propaguje iba výrobky, ktoré sú riadne uvedené na náš trh a schválené http://www.uvzsr.sk/.

Reklamy nesmú obsahovať podvodné, klamlivé alebo urážlivé materiály vrátane materiálov, ktoré zavádzajú, zosmiešňujú alebo útočia na jednotlivca alebo skupinu na základe veku, farby, národnosti, rasy, náboženstva, pohlavia, sexuálnej orientácie alebo zdravotného postihnutia. Reklamy nesmú súvisieť s alkoholom, strelnými zbraňami, strelivom, ohňostrojmi, hazardnými hrami, pornografiou alebo tabakom.

Po prekliknutí sa z nášho webu sa vďzy dostanete len do certifikovaného obchodu z, ktorého sa nemusíte báť objednať si produkt.

Ako príklad uvádzame obchod drmax.sk. Pozrite si, ako spoznať kvalitný obchod.

4. Odlišujeme informačný obsah od reklám a sponzorovaného obsahu

V každom prípade zachovávame zreteľné oddelenie reklamy a redakčného obsahu. Z času na čas hľadáme sponzorstvo od dôveryhodných organizácií, výrobcov a iných poskytovateľov služieb. Sponzorstvo poskytuje finančné výhody nášmu portálu, ale prináša výhody aj pre našich používateľov poskytovaním aktuálnych informácií o zdravotníckych službách, liekoch a výživových doplnkoch. Sponzorovaný inzerentom sa riadi našimi redakčnými zásadami a je kontrolovaný našimi redaktormi.