Renovix – Výživový doplnok na vlasy

Na vlasyRenovix - Výživový doplnok na vlasy

renovix-recenzia-skusenosti-na-vlasyTrápia vás poškodené vlasy? Chcete aby vaše vlasy vyzerali opäť zdravo a krásne? Máme pre vás riešenie! Renovix je výživový doplnok s čisto prírodným zložením. Obsahuje látky, ktoré vašim vlasom dodajú všetky potrebné látky.

Čo je to Renovix?


Renovix je výživový doplnok, ktorý má čisto prírodné zloženie. Obsahuje látky, ktoré majú za úlohu zlepšiť kvalitu a vzhľad vašich vlasov. Obsahuje látky ako metionín, pivovarské kvasnice, rakytník, pŕhľava, Aloe, biotín, zinok a mnoho iného… Viac užitočných informácií o Renovixe.

Účinky


 • Podporuje rast vlasov
 • Pomáha udržať zdravé a krásne vlasy
 • Podporuje mineralizáciu vlasov
 • Chráni vlasové bunky pred poškodením
 • Prispieva k udržaniu normálneho stavu pokožky na hlave
 • Komplexne sa stará o všetko, čo vlasy potrebujú

 

Zloženie Renovixu


Aktívne látkyObsah v 1 tablete
L-metionín150 mg
Extrakt z prasličky 70 mg
Extrakt z pivovarských kvasníc50 mg
Rakytník extrakt30 mg
Pŕhľava dvojdomá20 mg
Aloe vera20 mg
Roketa siata extrakt 20 mg
Koenzým Q105 mg
Niacín4 mg
Biotin0,03 mg
Vitamín E3 mg
Zinok2 mg

Extrakt z prasličky (Equisetum arvense)

Praslička roľná rastie v našich končinách skutočne všade. Ide o liečivú bylinku, ktorá obsahuje skutočne množstvo prospešných látok. Obsahuje veľké množstvo kremíka, vápnika a medi. Tieto látky zabezpečujú to, že vaše vlasy budú krásne a pevné.

Rukola siata (Eruca sativa)

Rukola nazývaná aj roketa je horkastá bylina, ktorá je veľmi podobná púpave. V minulosti bola známa ako perzská horčica. Obsahuje veľké množstvo oleja (až 30%). Obsahuje silice, minerály a vitamíny. Má antibiotický účinok. Používa sa tiež na čistenie rán alebo ako zábal na vlasy. Je účinná proti vypadávaniu vlasov.

Extrakt z pivovarských kvasníc

Droždie je jedným z najjednoduchších spôsobom ako dodať živiny vašim vlasom. Kvasnice obsahujú obrovské množstvo vitamínu B, vitamín D, rôzne enzýmy, stopové prvky, esenciálne kyseliny a minerály. Sú veľmi vhodné pri kožných problémoch. Pomáhajú tiež pri suchej a svrbivej koži.

L-metionín

Metionín pomáha proti šediveniu vlasov. Je tiež veľmi nápomocný pri padaní vlasov. Medzi jeho ďalšie účinky patrí to, že je dokáže chrániť pečeň, zbavuje telo toxínov, odbúrava stres, tuk a zlepšuje kĺby.

Biotín

Biotín je známy tiež pod názvom Vitamín B7. V minulosti bol známy ako Vitamín H. Ochraňuje nervový systém. Čo sa týka vlasov, dokáže ich chrániť pred predčasným šedivením. Chráni vlasy a obnovuje ich normálny zdravotný stav. Biotín je na vlasy presne to pravé!

Niacín

Zlepšuje prúdenie krvi. Privádza k vlasovým folikulom kyslík a živiny. Dokáže zabezpečiť zdravý rast vlasov. Chráni pokožku na hlave. To, že podporuje prúdenie krvi je veľmi dôležité v boji proti rednutiu a padaniu vlasov.

Doporučené dávkovanie


 • Užíva sa 1-2 kapsuly denne
 • Kapsuly je potrebné dostatočne zapiť
 • Užívajte ich po alebo spolu s jedlom
 • Keďže ide o výživový doplnok, je treba ho užívať aspoň 1 mesiac

Renovix a jeho cena


renovix-recenzia-skusenosti-na-vlasy

Cena Renovixu je 12,99€. 

Jedno balenie obsahuje 60 kapsúl.

Doprava stojí 1,99€ a pri 2 kusoch je ZADARMO

Hodnotenie


Renovix hodnotíme ako veľmi kvalitný a účinný produkt. Jeho zloženie ho predurčuje k tomu aby sa stal jedným z TOP výživových doplnkov na zlepšenie zdravotného stavu vlasov. Obsahuje látky ako napríklad praslička, rukola, kvasnice, aloe vera, rakytník a iné. Jeho hlavnou výhodou je to, že je čisto prírodného zloženia.

VÝHODY

 • Rýchly nástup účinkov
 • Kvalitné zloženie
 • Cena

NEVÝHODY

 • Cena

renovix-recenzia-skusenosti-na-vlasy

Renovix je určený pre všetky ženy i mužov. Ak vás trápi zdravotný stav vašich vlasov, vyskúšajte ho a uvidíte. Jeho zloženie má skvelé účinky na vaše vlasy.

 

Cena: 12,99€

Veľkosť balenia: 60 kapsúl

Doprava stojí 1,99€ a pri 2 kusoch je ZADARMO

CELKOVÉ HODNOTENIE

4.1/5 - (14 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu