Donna Hair Forte – Recenzie, skúsenosti a cena

Na vlasyDonna Hair Forte - Recenzie, skúsenosti a cena

donna hair forte cena recenzie skusenostiKomplexná starostlivosť o vlasy sa vždy zíde. Práve to ponúka výživový prípravok Donna Hair forte. K najvýznamnejším vlastnostiam patrí  podpora rastu a kvality vlasov a pokožky hlavy. Priaznivých účinkov je však ešte oveľa viac …

Čo to je?


Donna Hair forte je doplnok výživy vo forme kapsúl, ktorý má pozitívne účinky na vlasy a pokožku v ich okolí. Podporuje  pevnosť, rast, lesk a farbu vlasov
a v konečnom dôsledku zlepšuje celkovú kvalitu a vzhľad vlasov. Celkový silný účinok prípravku je daný kvalitným zložením a kombináciou viacerých látok.


donna hair forte cena recenzie skusenosti  NÁŠ TIP 

Donna hair Forte môžete zakúpiť z overeného obchodu Dr.Max.sk. A ako bonus dostanete DOPRAVU ZADARMO. Viac info

Účinky


 • Kvalitné zloženie prípravku vo forme 4 spoločne účinných systémov látok pre zdravšie vlasy a pokožku hlavy
 • Účinná výživa pre vlasy a zlepšenie ich kvality a vzhľadu
 • Pôsobí podporne na rast vlasov a ich pevnosť
 • Svojím zložením má silný preventívny účinok proti vypadávaniu vlasov a proti zvýšenej tvorbe kožného mazu
 • Spomaľuje prirodzené šedivenie vlasov v dôsledku vyššieho veku
  

Donna Hair forte zloženie


 Quality Active Komplex

Donna Hair je kvalitný a účinný výživový prípravok, s obsahom spoločne pôsobiacich komplexov účinných látok a to konkrétne  Quality Active komplex (Sila a pevnosť), určený pre skvalitnenie celkovej kvality vlasov, ich pevnosti a ochranu pred ich štiepaním a lámaním. Tvoria ho látky kremík, cysteín, methionín a výťažok z prosa.

 Grow Active Komplex

Druhým účinným komplexom je takzvaný Grow Active komplex pre výživu a rast. Jeho funkciou je podporiť celkový rast vlasov a zároveň pôsobiť preventívne pred ich vypadávaním. Ide o látky zinok, biotín, kyselinu listovú a pantotenovú, pivovarské kvasnice a výťažok z obilných klíčkov.

 Color Active Komplex

Tretím je Color Active komplex pre zachovanie farby a lesku vlasov. Tento komplex má za úlohu chrániť vlasy pred prirodzeným šedivením a hlavne udržať prirodzenú farbu vlasov a podporiť ich lesk a sýtosť. Tvoria ho látky kyselina pantotenová a listová, biotín, výťažok z prosa a tyrosín.

 Skin Active Komplex

Posledným je takzvaný Skin Active komplex pre zlepšenia kvality pokožky hlavy (v okolí vlasov). Tento je tvorený zinkom, vitamínom A a výťažkom z prosa. Okrem týchto spomínaných látok prípravok obsahuje aj výťažok zo žihľavy (najvýznamnejší vplyv je obmedzenie tvorby lupín) a tiež výťažok z prasličky roľnej (podporuje zdravý stav pokožky, vlasov a nechtov).

Dávkovanie a užívanie Donna Hair forte


 • Výrobca odporúča užívať 1 kapsulu denne (najlepšie po jedle večer)
 • Ak problémy pretrvávajú a pre silnejší účinok, odporúčaním výrobcu je počas prvých dní a týždňov užívať 2 kapsule denne
 • Ideálne je prípravok užívať dlhodobo (minimálne 1 mesiac)
 • Vhodné zapiť dostatočným množstvom vody

Cena


donna hair forte cena recenzie skusenostiDo tejto recenzie sme použili produkt Donna Hair Forte 30 tbl. 1 mesačná kúra (30 kapsúl).

Tento výživový doplnok sa dá zakúpiť za cenu 9,16 € (v čase písania tejto recenzie 28.3. 2018 podľa portálu heureka.sk).

V tejto súvislosti stojí za zmienku výhodnejšia 4 mesačná kúra 90+30 tbl. v cene od  19,10€.

Okrem tejto ponuky je možné využiť aj akciu 3 mesačná kúra Donna Hair Forte 90 tbl. buď s príveskom alebo s náušnicami Swarovski ako darček, v cene od 21,29€ respektíve 22,69€ (podľa heureka.sk).

Upozornenie


 Donna Hair Forte je kvalitný výživový doplnok. Je vhodný pre tehotné a dojčiace matky. Aj napriek tomu, že má prírodné zloženie, nie je vhodný pre deti do 3 rokov a osoby trpiace na alergiu na niektorú z látok obsiahnutú v zložení prípravku.

 Prípravok nie je vhodný ako liek a nie je vhodný ako náhrada pestrej stravy. Výrobca neodporúča prekračovať odporúčanú dennú dávku.

 Skladujte prípravok mimo dosahu detí a na suchom a chladnom mieste bez dopadu slnečného žiarenia pri izbovej teplote do 25 °C. Skôr ako začnete užívať prípravok si pozorne prečítajte príbalový leták.

 

Hodnotenie zákazníkov


Tu sú Donna Hair forte recenzie od ďalších ľudí.

 

Výhody a nevýhody


 • Pomáha rastu a proti vypadávaniu vlasov
 • Spĺňa to, na čo je určený
 • Veľmi účinný proti vypadávaniu vlasov

 • Treba užívať dlhšie (2 – 3 týždne)
 • Väčšie kapsule

Pri písaní tejto recenzie som si spomenul na manželku môjho priateľa, ktorú trápi ustavičné padanie vlasov pri česaní, umývaní a fénovaní. Bude pomaly v strednom veku a považuje to za veľký problém, keďže jej vždy po česaní či umývaní zostávajú malé množstvá vlasov na rukách či hrebeni. Skúšala už viac prípravkov  proti padaniu vlasov a na posilnenie ich rastu, no prípravok Donna Hair Forte zatiaľ nie.

Po tejto recenzii a na základe množstva pozitívnych internetových recenzií jej ho zaiste odporučím ako účinný prírodný prípravok na podporu rastu, pevnosti vlasov a ako „stopku“ proti nepríjemnému padaniu a vypadávaniu vlasov.

Pozitívnych vplyvov a účinkov pri tomto produkte som však zistil oveľa viac (príjemne ma prekvapila informácia, že pomáha zabraňovať aj prirodzenému šediveniu vlasov – to je zase môj problém).

Našiel som  veľa pozitívnych ohlasov na tento produkt a málo negatív, čo ma uistilo v tom, že odporučenie užívania tohto prípravku je na mieste. Vyzerá to tak, že sa na tento prípravok spoľahnem aj ja, keďže problém s vlasmi sa týka často nie iba žien, ale aj nás mužov.

A čo sa týka  ceny, tak je primeraná množstvu a isto nezruinuje rodinný rozpočet. Vytknúť snáď možno len dlhodobejšie užívanie, ale keďže sa nejedná o liek ale prírodný doplnok stravy, s tým treba rátať.

Záverečné hodnotenie


Zloženie

Kvalitná štrutkúra zloženia.

Doprava

DOPRAVA ZDARMA.

Kvalita

Vhodný pre všetky typy vlasov.

Zameranie

Obsahuje komplexy, ktoré podporujú rast vlasov.

Hlavné výhody Donna Hair

 • Kvalitné a účinné zloženie
 • Vhodný pre všetky typy vlasov

 • Prijateľná cena
 • Doprava zadarmo

Záverečné hodnotenie

donna hair forte cena recenzie skusenosti

4.2/5 - (10 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu