Kvalitné probiotiká Lepicol plus+ – recenzia a hodnotenie

TrávenieKvalitné probiotiká Lepicol plus+ - recenzia a hodnotenie

Na tento článok ste pravdepodobne natrafili pretože Vás trápia problémy s trávením. LEPICOL PLUS+ je výživový doplnok, ktorým sa efektívne zbavíte svojich ťažkostí. Veľkou výhodou je jeho prášková forma, ktorá poskytuje rýchlejšie vstrebávanie.

Viac informácií

Lepicol plus+ a jeho hlavné účinky


Hlavné účinky látok v tomto výživovom doplnku sú:

 • napomáhať tráveniu
 • zmierňovať nafukovanie
 • uľaviť od zápchy

Zloženie


O vysokej kvalite tohoto výživového doplnku svedčí najmä jeho zloženie. Je zložený z prírodných látok, ktoré svojimi účinkami vplývajú na trávenie. Podporujú jeho funkcie a starajú sa o jeho normálne fungovanie. Poďme sa pozrieť na jeho zloženie.

LEPICOL PLUS+ je vyrobený z čisto prírodných ingrediencií ako:

Skorocel indický

Skorocel indický je zdrojom kvalitnej a zdraviu prospešnej vlákniny. Takúto vlákninu môžete nájsť v obilninách ako je napríklad ovos alebo jačmeň. Hlavný rozdiel je však taký, že skorocel obsahuje oveľa väčšie množstvo vlákniny ako ovsené otruby. Pri pravidelnom užívaní skorocelu dokáže napraviť pokazené trávenie a zlepšiť fungovanie hrubého a tenkého čreva. Skorocel účinne redukuje cholesterol v krvi a dáva do pohybu takzvané „lenivé črevá“.

Fenikel obyčaný

Fenikel je zdrojom látok ako napríklad železo, horčík, bielkoviny, tuk, vápnik, fosfor, zinok, mangán, meď, selén a mnoho iného. Obsahuje tiež vlákninu, ktorá podporuje trávenie. Táto nie veľmi pohľadne vyzerajúca bylina dokáže veľmi dobre zlepšiť vyprázdňovanie čriev. Dokáže tiež odviesť prebytočnú vodu v organizme tým, že je močopudná. Jej hlavná úloha vo výživovom doplnku Lepicol plus je podporovať trávenie a zlepšovať obranyshopnosť.

Mäta prieporná

Mäta prieporná je veľmi často využívaná pri žalúdočných problémoch a ťažkostiach s črevami. Okrem toho, že má krásnu vôňu a chuť, dokáže tiež pomôcť so zdravotnými problémami. Je veľmi vhodná pri boji s chrípkou a nachladnutím. Obsahuje látky ako napríklad vitamíny A a C, thiamín, kys. listovú, riboflavín, mangán, horčík, meď, draslík, železo, vápnik a zinok. Táto zelená bylinka je veľmi nápomocná pri problémoch s plynatosťou, nespavosťou, migrénou alebo kŕčoch.

Papaín

Papaín, ako už jeho názov napovedá, vznikol z rastliny s názvom papája. Ide o enzým, ktorý v ľudskom tele dokáže odstrániť „mŕtve“ tkanivo v črevách. Čistí a odstraňuje nánosy, ktoré v tráviacom trakte vznikli príjmom potravy. Len pre zaujímavosť, z jednej rastliny papáje dokážete ročne dostať až 100-200g papaínu.

Bromalaín

Bromalaín je proteolitický enzým, ktorý je získavaný z plodov ananásu. Ananás je už od pradávna využívaný na problémy s ťažkosťami s trávením. Súvisí to s vysokým obsahom vlákniny. Bromalaín pomáha rozkladať nadbytočný tuk v tele. Podporuje metabolizmus a priamo vplýva na látkovú výmenu.

Zobraziť kompletné zloženie

Cena


Cena LEPICOL PLUS+ je 12,99 €  za 180g balenie. Toto výhodné základné balenie vydrží dospelým minimálne 18 dní pri užívaní jeden krát denne a 9 dní pri užívaní dvakrát denne.

Lepicol je vyrábaný vo viacerých baleniach. Môžete ho nájsť ako kapsuly alebo ako prášok. Osobne sa mi prášok páči viac. Je veľmi jednoduché ho stráviť a dokonca je aj lacnejší!

Pozrite si ďalšie produkty Lepicol.

ProduktUrčenieCena a balenie
lepicol-kapsule-recenziaVýživový doplnok vo forme kapsúl
Obsahuje vlákninu
Obsahuje prebiotiká a probiotiká
Napomáha správnej funkcií čriev
Zdravé baktérie udržujú črevnú rovnováhu
11,99€
180 kapsúl
Zobraziť
lepicol-prasok-ucinkyVýživový doplnok vo forme prášku
Je bezlepkový
Vhodný pre diabetikov
Podporuje funkciu čriev
10,99€
180g prášku
Zobraziť
lepicol-kapsuleVýživový doplnok vo forme kapsúl
Dopomáha lepšiemu tráveniu
Zmierňuje nafúknuté brucho
Uľavuje od zápchy
Vhodný pri diétach
15,99€
180 kapsúl
Zobraziť
lepicol-prasokVýživový doplnok vo forme prášku
Obsahuje vlákninu a rastlinné enzými
Napomáha tráveniu
Uľavuje od nafukovania
Vhodný pri zápchach
12,99€
180g prášku
Zobraziť

Dávkovanie


Odporúčané užívanie LEPICOL PLUS+ je 30 minút pred jedlom. Pred použitím je nutné dózu pretrepať.

Dávkovanie dospelí: 1-2 čajové lyžičky rozmiešajte v 100ml vody a hneď vypite. Po vypití je potrebné to ešte raz zapiť 200ml vody. Podávajte maximálne dva krát denne.

Dávkovanie deti: 1/2 – 1 čajovú lyžičku rozmiešajte vo vode a ihneď podajte dieťaťu vypiť.

Na čo si treba dať pozor?


 • Nie je vhodný pre deti do 3 rokov
 • Nekonzumujte bez tekutín
 • Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí
 • Pokiaľ kedykoľvek v priebehu užívania Lepicolu plus+ pocítite nejaké ťažkosti, prerušte jeho užívanie

Moje hodnotenie


LEPICOL PLUS+ a jeho kvalitné zloženie Vás isto prekvapí nielen blahodarnými účinkami na tráviaci trakt, ale aj rýchlym účinkom. Obrovským plusom je tiež rýchle vybavenie a doručenie objednávky. Tento kvalitný výživový doplnok sa rozhodne oplatí vyskúšať.

lepicol plus-recenzia-skusenosti

Lepicol PLUS+probiotiká, ktorých hlavnou úlohou je zlepšiť vaše trávenie. Podporujú funkciu čriev. Hrubého aj tenkého. Obsahujú kvalitné prírodné zložky, ktoré vplývajú na črevnú mikrflóru. 

Cena: 15,99€ + DOPRAVA ZADARMO

Veľkosť balenia: 180 kapsúl

VÝHODY

 • kvalitné zloženie
 • v ponuke aj prášková forma
 • Doprava ZADARMO
 • 25% zľava na ďalšie objednávky

NEVÝHODY

 • pre niekoho vysoká cena 12,99 €

CELKOVÉ HODNOTENIE

3.8/5 - (13 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu