ParazitEX – Skúsenosti, cena a fórum (recenzia)

TrávenieParazitEX - Skúsenosti, cena a fórum (recenzia)

Mať v súčasnej „rýchlej“ a „uponáhľanej“ dobe bezproblémové trávenie, je skôr raritou.

Azda aj preto, že väčšina z nás nemá dostatok času vhodne a pravidelne sa stravovať. ParazitEx pomáha svojím výnimočným bylinným zložením udržiavať zdravý črevný systém, žalúdok a tým aj správne fungovanie celého trávenia.

Trávenie a žalúdok bez črevných parazitov a ťažkostí je tak razom realitou.


parazitex recenzia cena skusenosti forum  NÁŠ TIP 

ParazitEX môžete zakúpiť z overeného obchodu Dr.Max.sk. A ako bonus dostanete DOPRAVU ZADARMO. Viac info

Čo to je?


ParazitEx je výživový doplnok, ktorý ukrýva v sebe rozličné rastlinné výťažky pomáhajúce najmä bezproblémovému fungovaniu (nielen) tráviaceho a zažívacieho ústrojenstva.

Samotné zloženie prípravku je záverom získaných dát o bežných a overených liečivých bylinách v spojitosti so súčasnými prelomovými technologickými postupmi pri výrobe výživových produktov.

Základ produktu tvoria 100 % extrakty viacerých bylín (kurkuma, orech kráľovský, cesnak, lapacho, papája, palina, vrcholák, tymián a klinčekovec).

Priaznivé účinky všetkých bylín sú nepopierateľné, nielen na celé tráviace ústrojenstvo.

Zlepšujú aj činnosť pečene (predovšetkým extrakt z koreňa kurkumy).

ParazitEx účinky


 • Pomáha ochrániť tráviace ústrojenstvo pred črevnými parazitmi a cudzopasníkmi
 • Prospieva tráveniu a zažívaniu
 • Zloženie prípravku podporuje detoxikáciu (očistu) tela
 • Vhodný aj k podpore obranyschopnosti organizmu
 • Zlepšuje činnosť pečene 

Zloženie


Celkové prírodné zloženie výživového prípravku ParazitEx je v celku unikátne, až 9 liečivých bylín v jednom produkte, ktoré účinne eliminujú parazity a iných cudzopasníkov v črevách, žalúdku, v celkovom tráviacom ústrojenstve! Následne si povieme viac o všetkých bylinách.

 Kurkuma dlhá

Kurkuma dlhá (lat. Curcuma longa) a extrakt z nej má blahodarné účinky na činnosť pečene a trávenia, ktoré zlepšuje. Okrem tejto vlastnosti sa hovorí, že kurkuma má niekoľko desiatok ďalších pozitívnych čŕt. Tiež
sa osvedčila aj v rámci celosvetovo známej ajurvédskej medicíny, kde zastupuje dominantné postavenie zo všetkých liečivých bylín.

 Orech kráľovský

Ďalšou bylinou obsiahnutou v produkte je Orech kráľovský (lat. Juglans regia).

Tiež zlepšuje trávenie a zabezpečuje samotnú pravidelnosť cyklov v črevách. Pomáha udržiavať aj správne fungovanie močového ústrojenstva. Zlepšuje aj obranyshopnosť organizmu pred nebezpečnými vplyvmi z okolia.

 Cesnak

Cesnak (lat. Allium sativum – Cesnak siaty) asi netreba zvlášť predstavovať. Je to najstaršie prírodné antibiotikum, aké ľudstvo pozná a je zastúpený tiež vo výživovom produkte ParazitEx. Cesnak účinne bojuje proti rozličným parazitom a zvyšuje imunitu (vrátane zvýšenia antioxidačnej schopnosti tela). Okrem toho má pozitívny vplyv na pečeň, srdce, cholesterol a dýchacie ústrojenstvo.

 Lapacho červené

Ďalšou rastlinkou je Lapacho červené (lat. Tabebuia impetiginosa), ktoré sa považuje za veľmi významný antioxidant, ktorý pomáha zvýšiť fyziologickú schopnosť odolávať. Rastie až v ďalekej Strednej a Južnej Amerike. Tiež pomáha chrániť telo pred vonkajšími parazitmi, okrem toho udržiava zdravé cievy a aj zdravé hodnoty krvného tlaku. Viac o Lapacho…

 Papája obyčajná

Papája obyčajná (lat. Carica papaya) zlepšuje trávenie bielkovín a eliminuje rozširovanie akýchkoľvek cudzopasníkov v črevách. Celkovo zlepšuje trávenie.

 Palina pravá

Palina pravá (lat. Artemisia absinthium) je známa už od antického Grécka a až dodnes sa využíva na zlepšenie trávenia a zažívania.

 Vrcholák

Vrcholák (lat. Terminalia chebula) prospieva k správnemu fungovaniu tráviaceho ústrojenstva bez parazitov a cudzopasníkov. Podporuje aj optimálne trávenie a zažívanie. Je to prastará bylina známu od Tibeťanov, ktorí na ňu nedajú dopustiť aj vďaka tomu, že bylina vzpružuje mozog, srdce, tkanivá, pľúca, hrubé črevo, slezinu a pečeň. Viac info o Vrcholáku…

 Tymián obyčajný a Klinčekovec voňavý

Poslednými bylinami sú Tymián obyčajný (lat. Thymus vulgaris) a Klinčekovec voňavý (lat. Caryophyllus aromaticum). Tymián pomáha prospievať gastrointestinálnemu traktu a jeho čisteniu. Je silnými antioxidantom, čím pomáha zlepšiť obranyschopnosť organizmu, keď je telo oslabené. Celkovo tiež podporuje tráviace ústrojenstvo. Klinčekovec je dlhé stáročia známou bylinou pre svoje dezinfekčné priaznivé vplyvy.

ParazitEx dávkovanie a užívanie


 • Výrobca odporúča dospelým 2 kapsuly denne a deťom 1 kapsula denne (deti od 3 do 15 rokov)
 • Vhodné produkt užiť s primeraným množstvom tekutín
 • Najlepšie prípravok užívať po jedle

Cena


parazitex recenzia cena skusenosti forumParazitEx cena je rozhodne tým, čo vás bude zaujímať. Pri internetovom porovnávaní cien sme natrafili na cenu na úrovni 19,50 € pri 60 kusovom balení kapsúl.

ParazitEx od Dr max mal však cenu lepšiu na úrovni 17,99 € za 60 ks kapsúl (t. j. iba 0,30 € za 1 kapsulu, respektíve 0,60 € za 2 kapsuly / dennú dávku).  Samotné dávkovanie produktu nájdete aj v priloženom príbalovom letáku.

Ak budete užívať 2 kapsuly počas dňa, jedno balenie postačí na mesiac pre dospelého človeka. Pre 1 dieťa (1 kapsula denne) vystačí balenie na 2 mesiace.

Upozornenie


 Aj keď je produkt ParazitEx úplne prírodný, nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok je dôležité skladovať mimo dosahu detí. Výrobca odporúča dodržať predpísanú dennú dávku, ktorá sa nemôže prekročiť. Prípravok nie je možné používať ako alternatívu za rôznorodú stravu a zdravého životného spôsobu života.

ParazitEx skúsenosti a hodnotenie zákazníkov


 

 

Výhody a nevýhody


Dnes, keď väčšinu z nás trápia žalúdočné a zažívacie problémy, je dobré mať pomocníka na takéto ťažkosti. Veľmi nepríjemné problémy, ktoré mnohokrát nedajú spávať, plnohodnotne pracovať či užívať si život naplno.

Ale tomu môže byť razom koniec, keď nebudeme mať v tele organizmy a látky (parazity, červy, vírusy či baktére), ktoré tam nemajú čo robiť. Jednoducho všetko navyše, čo parazituje na nás a odoberá nám energiu z tela spôsobuje vážne zdravotné tráviace či zažívacie problémy.

 • 100 % prírodné zloženie produktu s 9-timi liečivými bylinami
 • Prospieva očiste čriev a detoxikácii tela
 • 1 balenie vydrží na mesiac
 • Dobrá cena k veľkosti balenia
 • Výborná prevencia pred tráviacimi a zažívacími ťažkosťami

 • Môže spôsobiť nafúknutie
 • Nie je vhodný pre deti do 3 rokov

Naše hodnotenie

ParazitEx je jeden z mála výživových produktov, ktorý má veľmi pestré rastlinné zloženie, až 9 rôznych liečivých bylín! A to už musí niečo znamenať – aktívny prírodný boj proti všetkým cudzopasníkom v trávení, črevách a žalúdku.

Nie, neviem posúdiť z vlastnej skúsenosti, ako a či produkt aj reálne funguje, či má nejaké vedľajšie účinky alebo nie, ale skúsenosti ľudí hovoria za všetko – chce to čas a ten ukáže, ako produkt pomôže a či vôbec.

Ale pozitívne treba hodnotiť, že je skutočne prírodný a cenovo dostupný.

Veď až na mesiac vydrží jedno balenie, ak budete užívať denne 2 kapsule, ktoré sa rozkladajú postupne a iba v tenkom čreve, čo je veľké plus.

Je však zrejmé, že takýto „silný“ prírodný zázrak môže vyvolať pre „pokazené“ trávenie a zažívanie veľké „boom“, čoho dôsledkom môžu byť aj nepríjemné vedľajšie účinky, ako napríklad časté nafúknutie brucha a čriev, kŕče a bolesti.

Ale napraviť to, čo máme pokazené dlhé dni, mesiace či roky, musí privodiť svoju daň. A či všetko napravíme s týmto produktom, je len na našom rozhodnutí.

Záverečné hodnotenie


Učinky

Skvelé účinky na trávenie, pleť a imunitu.

Doprava

DOPRAVA ZDARMA.

Kvalita

Kvalitné a overené zloženie.

Zameranie

Jeho zloženie dobre vplýva proti parazitom.

Hlavné výhody ParazitEX

 • Bez vedľajších účinkov
 • Doprava zdarma

 • Skvelé účinky
 • Kvalitné a overené zloženie

Záverečné hodnotenie

parazitex recenzia cena skusenosti forum

3.9/5 - (56 votes)

3 Komentáre

 1. Prípravok ma zbavil mrlí, používala som ho jeden mesiac, potom mesiac pauza a pre istotu som ho nasadila na 30 dní aj po mesačnej pauze. Žiadne vedľajšie účinky, jediný problém môže byť ak máte ťažkosti s prehĺtaním väčších tabliet. Prípravok ma prekvapil, môžem len odporúčať ďalej.

 2. Dobry den,
  Kupila som Parazitex pre syna, autistu, s ktorym sme momentalne na Nemechek protocol diete, ktora pozostava z denneho prijmu davky inulinu, omega 3 a omega 6. Mozem mu zacat davat Parazitex?
  Dakujem

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu