Enterosgel – Skúsenosti a cena + (recenzia)

Detoxikácia organizmuEnterosgel - Skúsenosti a cena + (recenzia)

enterosgel-cena-skusenosti-recenzieEnterosgel je detoxikačný gél, ktorý pomáha z tele odstraňovať nepotrebné škodlivé látky. Je to zdravotnícky prípravok a zaraďuje sa medzi výživové doplnky stravy, ktorý pomáha čistiť telo. Je vhodný v rámci všetkých očistných kúr v akomkoľvek ročnom období (obzvlášť v tom prechodnom).

Čo to je?


Enterosgel ide o detoxikačný gél.

Gél pomáha dostávať z tela von všetky škodlivé nežiaduce (toxické) látky, konkrétne z látkovej premety z hrubého čreva a krvi. Veľkým plusom gélu je, že sa nevstrebáva do čreva a zažívacieho traktu a zároveň zachytáva a odstraňuje iba toxické látky (škodlivé vírusy a baktérie), dobré látky „nezachytáva“ a nepoškodzuje.

Okrem toho ide o jemný gél bez chuti a zápachu, ktorý je možné priamo prehltnúť alebo rozmiešať vo vode či v inom nápoji a vypiť.

Okrem iného napomáha aj činnosti pečene, obličiek, hrubého čreva a súčasne priaznivo vplýva aj na črevnú a žalúdočnú sliznicu.

Okrem toho pomáha zlepšiť aj  celkovú imunitu a skvalitňuje moč a samotnú krv. Najneskôr do 12 hodín je z tele úplne vylúčený, keďže sa nevstrebáva z tráviaceho traktu.

Účinky


 • Svojím zložením absorbuje stredne toxické a odpadové látky z krvi a hrubého čreva
 • Zloženie prípravku napomáha skvalitniť činnosť hrubého čreva, pečene, obličiek a žalúdka
 • Priaznivo pôsobí na črevnú a žalúdočnú sliznicu, zastavuje poruchy
  v trávení
 • Zmenšuje toxické zaťaženie obličiek a pečene
 • Vhodný k podpore celkovej obranyschopnosti tela
 • Pomáha zlepšiť príznaky hnačky alebo skracuje dĺžku jej trvania
 • Nevstrebáva sa

Enterosgel  zloženie


V prípade zloženia Enterosgelu platí, že z prevažnej časti ho tvoria len 2 látky, a to konkrétne polymetylsiloxan polyhadrát (t. j. hydrogél kyseliny metylkremičitej 70 %) a čistená voda (30 %).

Gél je bez prídavku cukru, sladidiel, laktózy, lepku, tukov, barvív a ďalších konzervačných látok, takže je celkom bezpečný.

Práve hydrogél kyseliny metylkremičitej zabezpečuje, že má gél značný  detoxikačný účinok. Využíval sa už dlhé roky v Rusku, kde bol aj vyvinutý a to predovšetkým v armáde, takže o jeho sile niet pochýb.

To, ako je dôležitá voda v každom prípravku niet pochýb a preto aj tento gél obsahuje až 30 % vody, aby mohol byť tak účinný v rámci detoxikácie tela.


enterosgel-cena-skusenosti-recenzie  NÁŠ TIP 

Enterosgel môžete zakúpiť z overeného obchodu Dr.Max.sk. A ako bonus dostanete DOPRAVU ZADARMO. Viac info

Dávkovanie a užívanie


 • Odporúčané dávkovanie výrobcu pre dospelých a deti nad 15 rokov – 1 polievková lyžica 1 – 3 X denne (1 polievková lyžica = 15 gramov)
 • Odporúčané dávkovanie pre deti od 7 – 14 rokov – 1 čajová lyžička 1 – 2 X denne (1 čajová lyžička = 5 gramov)
 • Odporúčané dávkovanie pre deti vo veku 1 – 6 rokov – 1/2 čajovej lyžičky 1 X denne
 • Prípravok sa užíva vnútorne 1 až 2 hodiny pred alebo po jedle alebo po liekoch
 • Ideálne je prípravok zapiť potrebným množstvom tekutín (1 – 2 dl)
 • Ako dlho užiť? Dĺžka užívania 7 až 14 dní

Enterosgel cena


enterosgel-cena-skusenosti-recenzieCena produktu sa v čase písania tejto recenzie (6.3.2018) pohybuje pri produkte Enterosgel 225 gramové balenie, na úrovni 17,59 € za kus.

Okrem tohto 225 gramového balenia je možné gél zakúpiť aj v lacnejšom 50 ml balení, kde cena začínala už na úrovni 8,00 € za balenie alebo v balení 15 g X 10 ks v cene od 11,30 €.

Upozornenie


Enterosgel nie je vhodný pre deti do 1 roku a tehotné či dojčiace ženy ho môžu užívať po dohode s lekárom. Ide o zdravotnícky prostriedok, ktorý je potrebné uchovávať mimo dosahu detí.

 Pred prvým použitím je potrebné tubu dôkladne pretrepať. Počas vytláčania gélu z tuby môže ako prvé vystúpiť menšie množstvo tekutiny. Výrobca odporúča prípravok skladovať pri teplote 4 – 25 °C a zároveň neodporúča prekračovať dennú dávku. Prípravok nie je vhodné zmrazovať a najlepšie spotrebovať do 30 dní od prvého otvorenia tuby. Gél nie je vhodné užívať pri črevných problémoch, pri alergiách či podráždenej sliznici čreva alebo žalúdka.

 V prípade užívania vopred sa poradiť s lekárom. Prípravok je bezpečný aj pre deti a treba ho používať podľa návodu, ktorý je priložený.    

Hodnotenie zákazníkov


Pozrite si recenzie ďalších ľudí na prípravok:

 

Výhody a nevýhody


 • Účinný a pomocný pri detoxikácii tela
 • Nemá vedľajšie účinky
 • Cena
 • Pomáha pri žalúdočných problémoch, alergiách na jedlo a veľmi rýchlo očisťuje telo od škodlivých látok

 • Slabší účinok ako tablety alebo kapsule
 • Vysoká cena

Naše hodnotenie


Ste vo fáze detoxikácie svojho tela? Mávate časté problémy so žalúdkom, črevami? Máte pocit, že je vaše telo plné toxínov, baktérií, vírusov a je čas ich dostať z tela von?

Práve obdobie po zime môže byť vhodným časom na  účinnú detoxikáciu svojho tela.

A v tomto smere Vám môže byť nápomocný účinný a kvalitný gél na prírodnej báze, na vnútorné použitie – Enterosgel.

Množstvo výhod, veľa pozitívnych hodnotení v recenziách od iných ľudí (samozrejmosťou sú aj opačné názory, čo je zrejmé), vynikajúce zloženie a vlastnosti (nevstrebáva sa a absorbuje len škodlivé látky, tie prospešné si nevšíma), ktoré neškodí ani malým deťom, čo viac si priať?

 Tento gél zaiste odporúčam, azda aj preto, že je to gél a nie klasické tablety, je možné ho užiť priamo alebo rozmiešať, čo tiež kvitujem.

A keďže som ho ešte nemal možnosť vyskúšať na svojom tele, práve v tomto období sa rozhodujem, ako si vhodne a účinne pomôcť a pritom veľmi neuškodiť svojmu telu, počas svojej očisty tela.

Moja voľba je teda jasná – Enterosgel vyhral u mňa, keďže tablety veľmi nemusím. A čomu dáte prednosť Vy, v rámci svojej účinnejšej očisty tela alebo pri svojich nepríjemných vnútorných zažívacích problémoch?

Záverečné hodnotenie


Učinky

Nemá vedľajšie účinky.

Doprava

DOPRAVA ZDARMA.

Kvalita

Kvalitné zloženie.

Zdravie

Skvelý pri alergiách a iných ťažkostiach.

Hlavné výhody Enterosgélu

 • Bez vedľajších účinkov
 • Doprava zdarma

 • Skvelý pri alergiách
 • Vhodné pre ľudí, ktorí nemajú radi tablety a kapsule

Záverečné hodnotenie

enterosgel-cena-skusenosti-recenzie

MOŽNO SA VÁM BUDE PÁČIŤ

Poznáte Blendeu? Skvelý a účinný spôsob ako detoxikovať svoj organizmus a zlepšiť celkový stav.

 

4.2/5 - (10 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu