Wurm-Ex – Proti parazitom – Cena a recenzia

TrávenieWurm-Ex - Proti parazitom - Cena a recenzia

Wurm-Ex je ďalší zo skupiny voľne dostupných prírodných výživových doplnkov stravy, ktorý účinne bojuje s externými parazitmi v ľudskom tráviacom ústrojenstve.

Prípravok zvyšuje celkovú schopnosť obrany organizmu pred parazitmi a zároveň pomáha telu zbaviť sa všetkých škodlivých látok, ktoré spôsobujú celkovú únavu.

Účinnosť prípravku je daná jeho prírodným zložením, konkrétne z extraktu z rastliny orecha vlašského (listové púčiky), kurkumy, čierneho korenia, selénu a jódu.     

Čo to je?


Wurm-Ex je voľne dostupný výživový doplnok stravy. Ukrýva v sebe výťažky z listových púčikov orecha vlašského, kurkumy, piperínu (čierneho korenia), selénu a jódu, čím zlepšuje činnosť črevného traktu a ochranu tela pred externými parazitmi (cudzopasníkmi).

Prípravok sa odporúča aj ako súčasť detoxikácie (očisty) organizmu ako vhodný a účinný doplnok stravy pri samotných očistných kúrach.

Je vhodný pre ľudí, ktorí nedbajú príliš veľa na čistotu zjedeného ovocia a zeleniny, pre chovateľov domácich zvierat a ďalších ľudí, ktorí sú často v kontakte so zvieratami (či už v práci alebo vo svojom voľnom čase).


wurm ex na slovensku cena recenzia  NÁŠ TIP 

Wurm-Ex môžete zakúpiť z overeného obchodu Dr.Max.sk. A ako bonus dostanete DOPRAVU ZADARMO. Viac info

Účinky


 • Napomáha obranyschopnosti organizmu pred parazitmi
 • Zloženie produktu zlepšuje činnosť tráviaceho ústrojenstva
 • Napráva celkovú imunitu a obranyschopnosť tela
 • Pomáha celkovej očiste organizmu

Zloženie


Wurm Ex ukrýva 5 aktívnych látok.

 Orech vlašský

Pri podrobnejšom rozbore sme zistili, že ide o listové púčiky Orecha vlašského (lat. Juglans regia), konkrétne vodného výťažku z tejto rastlinky. Táto rastlina má veľký význam, pretože ide o antioxidant, ktorý účinne bojuje so všetkými škodlivými látkami v tele, čím sa zvyšuje celková obranyschopnosť organizmu. Význam tejto látky ocení aj samotný tráviaci trakt, vďaka čomu zostávajú črevá zdravé bez akýchkoľvek problémov. Viac o účinkoch orecha…

Kurkuma dlhá

Ďalšom rastlinou v produkte je Kurkuma dlhá (lat. Curcuma longa), konkrétne výťažok z jej podzemnej časti. Táto bylina zlepšuje trávenie a tiež aj činnosť pečene. Okrem týchto vlastností má kurkuma celý rad ďalších pozitív pre ľudské telo.

Čierne korenie

Čierne korenie (lat. Piper nigrum; konkrétne výťažok z plodu piperín) netreba zvlášť predstavovať. Zaujímavé sú jeho účinky ako antioxidantu zlepšujúceho činnosť tráviaceho traktu, pečene a podporu celkovej imunity a účinného pomocníka zlepšujúceho nervovú sústavu a tvorbu hormónov.

 Jód a selén

Jód (jodid draselný) a Selén (seleničitan sodný) majú opodstatnenie pre zdravé fungovanie štítnej žľazy, nervovej sústavy, optimálnu premenu energie, podporu obranyschopnosti organizmu a zlepšenie obrany pred starnutím buniek.

Extrakty zo všetkých uvádzaných bylín a prvkov spolu s plnidlami, zahusťovadlom (alginát sodný) a obalom kapsule, vytvárajú veľmi kvalitný a účinný výživový doplnok s názvom Wurm-Ex.   

Dávkovanie a užívanie


 • Výrobca odporúča užívať 1 kapsulu večer pred jedlom
 • Ak je telesná hmotnosť väčšia ako 70 kg, odporúča sa užívať 2 kapsuly večer pred jedlom
 • Výrobca odporúča užívať prípravok 10 dní
 • Je potrebné kapsulu zapiť potrebným množstvom tekutín

Wurm-Ex cena


wurm ex na slovensku cena recenziaV rámci internetových cien sa cena výživového doplnku za 10 kapsúl pohybovala
v čase písania recenzie (13.3.2018) na úrovni od 13,07 € (podľa internetového portálu heureka.sk).

Za pozornosť stojí možnosť zakúpenia výhodnejšieho balenia produktu Wurm-Ex Akcia 1+1 Zadarmo, v cene 16,99 € / 20 toboliek (zdroj: drmax.sk).

Okrem toho je možné zakúpiť produkt v podobe nápoja – Wurm-Ex Plasma, v cene už od 11,82 € za 100 ml balenie  (zdroj: heureka.sk).

Dávkovanie produktu nájdete v priloženom príbalovom letáku.

Upozornenie


 Výrobca výživový produkt neodporúča konzumovať deťom do 3 rokov vekuani ženám v tehotenstve a tiež dojčiacim ženám. Prípravok je potrebné skladovať na miestach mimo dosahu detí.

 V žiadnom prípade nie je možné predpísanú dávku na deň prekračovať. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu pestrej potravy.

Produkt nie je možné užívať pri žalúdočných či tráviacich problémoch a tiež pri problémoch s krvou. Užívanie produktu môže zapríčiniť zmenu farby stolice a stratu telesnej hmotnosti. V prípade akýchkoľvek vedľajších účinkov, ako aj o priebehu užívania produktu, výrobca odporúča kontaktovať svojho lekára.

Wurm-ex hodnotenie zákazníkov


 

Výhody a nevýhody


 • Prírodný výživový doplnok na zlepšenie trávenia a očisty tela
 • Lepšie čistí telo od parazitov a škodlivých látok ako iný prípravok
 • Dobre sa znáša
 • Vhodný pre majiteľov zvierat a tých, čo sú v styku so zvieratami

 • Málo informácií o produkte od výrobcu na obale, na internete
 • Cena

Wurm-Ex recenzia je na konci. Ako teda stručne zhodnotiť tento výživový produkt? Asi tak, že ako každý výživový doplnok stravy, má aj tento na jednej strane svojich zástancov, na strane druhej sú tí, ktorí nie sú s produktom spokojní.

Príčiny nespokojnosti som zistil napríklad krátke užívanie, celkové slabé účinky či celková neúčinnosť produktu aj pri dlhodobejšom užívaní. V každom prípade Wurm-Ex je výživový doplnok stravy na prírodnej báze, čo sa určite cení, ako aj to, že má pomáhať v účinnom boji proti parazitom v tele.[/page_section]

Že nemusí účinne pôsobiť u každého je viac než isté, nakoľko nejde o klasický medicínsky liek, ktorý okrem iného môže mať a spôsobovať vedľajšie účinky (napríklad vyššia záťaž pečene).

Pri výživovom produkte Wurm-Ex sa vám to stať nemôže, keďže je na prírodnej báze. A ak sa k tomu pridajú aj ďalšie pozitíva tohto produktu, predovšetkým zlepšenie trávenia, činnosti zažívacieho ústrojenstva, podpora detoxikácie tela a predovšetkým zvýšenie odolnosti voči vnútorným či najmä vonkajším parazitom číhajúcim všade vôkol nás, nie je čo riešiť v tomto smere.

To, či sa teda rozhodnete pri svojich problémoch s parazitmi a trávením práve pre tento výživový doplnok stravy na prírodnej báze, necháme už na Vašom konečnom zvážení.

Záverečné hodnotenie


Zloženie

Zloženie na báze byliniek.

Doprava

DOPRAVA ZDARMA.

Kvalita

Overené zloženie.

Zameranie

Úzko zameraný proti parazitom.

Hlavné výhody WurmEx

 • Bez vedľajších účinkov
 • Doprava zdarma

 • Nezaťažuje žalúdok
 • Prírodné zloženie

Záverečné hodnotenie

wurm-ex na slovensku cena recenzia

3.9/5 - (18 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu