Vilcacora 100g

Vilcacora 100g

 Expedujeme obratom

Vilcacora čaj - Vilcacora (Uncaria tomentosa, Cat´s Claw) 100 g - sušená a drvená vnútorná kôra

7,80 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 20.09.2021

Výrobca: Uncaria

Vilcacora čaj 100g

 

Vilcacora (mačací pazúr) je jednou z najznámejších liečivých rastlín pochádzajúcich z juhoamerického kontinentu konkrétne z Peruánskych Ánd. Pre svoje vlastnosti bola považovaná Inky za svätú rastlinu. O jej pôsobení hovorí mnoho indiánskych legiend.


Kombinácia alkaloidov obsiahnutých vo vnútornej časti kôry VILCACORY z nej robí neobyčajne účinnú rastlinu so širokým spektrom účinkov. Pre svoje liečivé účinky je táto "zázračná" bylina považovaná za kráľovnú všetkých liečivých rastlín Amazónie.

 

Vilcacora čaj dávkovanie: Najčastejšie 3 – 10 g (1 zarovnanú alebo plnú lyžicu) kôry vilcacory zaliať necelým 0,7 litrom studenej vody (množstvo vody sa odparí) a od chvíle dosiahnutia varu varíme na malom ohni 20 minút. Potom scedíme. Piť vlažné, 3x denne 1 pohár, hodinu pred alebo po jedle. V ucelených protinádorových kúrach sa môže variť spoločne s Tahuari.  odkaz

Aj keď štúdie doposiaľ nepreukázali žiadne nežiaduce účinky Vilcacory, neodporúča sa podávať deťom do 3 rokov, kojacim ženám a tiež osobám po transplantácii alebo pred plánovanou transplantáciou orgánov.

 

AKO VILCACORA INTERAGUJE S LIEČIVAMI

Antihypertenzivita: obsiahnuté látky vilcacory môžu znižovať krvný tlak. Tento stav je potrebné brať do úvahy pri dočasnej kombinácii s antihypertenzívami.

Imunosupresívne liečivá: teoreticky je možné, že budú obsiahnuté látky vilcacory interferovať s imunosupresívnou terapiou, pretože majú imunostimulačnú aktivitu. Môžu byť kontraindikované v prípade podávania azathioprínu, basiliximabu, cyklosporínu, daklizumabu, muronabu-CD3, orthoklonu, mykofenolátu, takrolimu, sirolimu, prednisonu a ďalších glukokortikoidov.

 

Vilcacora čaj obsah: sušená, krájaná vnútorná kôra popínavej rastliny Uncaria tomentosa (mačací pazúr, Cat 's Claw). Táto rastlina vysokej kvality bola zozbieraná z plantáže v prirodzenom prostredí dažďového pralesa.

 

Záruka kvality

Promperu

Peruánske byliny Original Uncaria® sú kvalitou zberu a postupom spracovania špičkové a ojedinelé na našom trhu. Firma Uncaria ČR má tú česť byť držiteľom prestížneho certifikátu PROM PERU, udeľovaného len najlepším firmám dosahujúcim vysokej kvality svojich produktov a služieb, a to predovšetkým v rámci samotného Peru. Ako jediná v Európe získala právo používať tento chránený znak. Všetky podrobnosti o certifikáte nájdete priamo na stránkach MARCA PERÚ.

 

 

Vilcacora čaj cena: 7,80 €

Alternatívny produkt: VILCACORA ORIGINAL extrakt v kapsliach ( Mačací pazúr)

 

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Peruánske byliny

Sušené liečivé bylinky

> Imunita

Uncaria

 

Viac informácií nájdete v sekcii KNIHA BYLINIEK. V zozname bylín si vyberte hľadaný názov a po rozkliknutí získate podrobný popis.

 

Upozornenie: Tento produkt je doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

 

Čo o nás hovoria naši zákazníci na Heureke

 • Daška

  Perfektná komunikácia - ochota pomôcť pri problémoch s objednávaním. Rýchle dodanie. Krásny darček - milé prekvapenie
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Záhradník

  Nakupoval som tu prvý raz a som príjemne prekvapený, najmä rýchlosť dodávky, pozornosť využiť čas na články o zdraví
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Ivka

  Skutočne promptne dodanie tovaru, bezproblémová komunikácia
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Mariana

  Výborná milá komunikácia, krásne zabalený balík.
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Anna

  Výborný a rýchly prístup a to hlavne v dnešnej ustráchanej dobe. Vďaka za bylinky.
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Katka

  Pár rokov už odtiaľ objednávam a som s nimi veľmi spokojná
  Hodnotenie: 5 / 5

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili taktiež:

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×