Idelyn Beliema – Všetky informácie + (recenzia)

Pre ženyIdelyn Beliema - Všetky informácie + (recenzia)

Idelyn Beliema je liečivo vo forme tabliet, používané pri problémoch s infekciami a náhlej zmene vaginálnej flóry.

Vagína je najcitlivejším miestom ženského tela.

Ľahko dôjde k jeho podráždeniu pri holení alebo zmene pracieho prášku, či dráždivej spodnej bielizni. Preto každý nepríjemný pocit „tam dole“, ktorý vám spôsobí dyskomfort nemusí nutne signalizovať ochorenie.

Ak ale pálenie, či svrbenie pretrváva dlhšie obdobie a je sprevádzané sivastým, rybinou zapáchajúcim výtokom, alebo je jeho konzistencia hrudkovitá a pripomína tvaroh, môže ísť o vaginálnu infekciu, spôsobenú kvasinkami alebo baktériami.

Rozpoznať či sú príčinou vašej nepohody kvasinky alebo baktérie je tvrdý oriešok a mnohé dámy riešia svoj problém nesprávnymi prípravkami.

Našťastie firma Idelyn prichádza s revolučným riešením vo forme tabliet Beliema, ktoré riešia obe príčiny vaginálnej infekcie.

Cenový prehľad


Čo to je?


Idelin Beliema tablety pomáhajú ženám pri chúlostivých problémoch, spôsobených kvasinkami alebo baktériami a prinavracajú im stratené pohodlie.

Vagína má svoj vlastný ekosystém a pre jeho správne fungovanie je nevyhnutné udržiavať kyslé prostredie s pH nižším ako 4.5. V takomto prostredí sa prospešné baktérie,  laktobacily, cítia príjemne a prospievajú zdraviu pošvy.

Tieto mikroorganizmi zastupujú úlohu ochrancov pred patogénnymi votrelcami, spôsobujúcimi komplikácie, ničia ich peroxidom vodíka, ktorý si sami vytvárajú.

Aby mali na boj s votrelcami dostatok sily, potrebujú potravu vo forme živočíšneho škrobu glykogénu, ktorú zabezpečuje sliznica. Laktobacily pri ich trávení podporujú vznik kyseliny mliečnej a tá zase zabezpečuje optimálnu kyslosť prostredia.

Vagínu si teda môžete predstaviť ako malé mestečko, ukryté v horách, kde uzavretá komunita navzájom spolupracuje a všetko dokonale funguje.

Krehká rovnováha ženského ekosystému však môže byť ľahko narušená. S o zvýšeným pH klesá počet laktobacilov, vagína nemá dostatok kyseliny mliečnej na stabilizáciu správnej hladiny a tým klesá aj sila ochrany pošvy pred nežiaducimi baktériami a dostaví sa pálenie, svrbenie a výtok.

Tento stav je pre ženu veľmi nepríjemný, čo sa môže odraziť aj na nálade, v sexuálnom živote a v neposlednom rade neliečená infekcia môže mať za následok vážnejšie stavy ako zápal maternice alebo močových ciest.

Tablety Idelyn Beliema vďaka svojmu zloženiu zabraňujú množeniu kvasiniek a baktérií a tým vrátia žene stratenú rovnováhu. Začnite užívať tablety pri prvých príznakoch a nedajte šancu kvasinkám a baktériám aby sa naďalej rozmnožovali.


idelyn beliema effect  Náš TIP

Rozhodli ste sa vyskúšať Idelyn Beliema? Odporúčame ho zakúpiť z overeného obchodu. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciam s rôznymi napodobeninami. Zobraziť v obchode

Účinky


Vďaka účinnému zloženiu Idelyn Beliema tablety pomáhajú na:

 • obnoviť vaginálnu mikroflóru
 • udržiavať optimálne pH v rozmedzí 3,8 a 4,5
 • zastaviť tvorbu kvasiniek a baktérií
 • odstrániť pálenie a svrbenie
 • odstrániť výtok a zápach
 • vhodný doplnok po liečbe zápalu pošvy anibiotikami

Idelyn Beliema zloženie


Lactobacillus acidophilus

Zaraďuje sa do probiotík z rodu laktobacilov. Práve laktobacily udržiavajú optimálne pH vo vagíne a tým zabraňujú množeniu zlých baktérií a kvasiniek, spôsobujúcich zápaly. Ich poklesom sa rovnováha naruší a tým vznikajú vhodné podmienky pre vznik zápalov. Používanie probiotík v boji s vaginálnymi infekciami sa používa už od dávnej minulosti a ukazuje sa ako účinný do dnes aj v súvislosti s črevnými ťažkosťami a celkovú podporu zdravia.

Kyselina mliečna

Kyselina mliečna je prirodzene produkovaná laktobacilmi a udržuje dokonalú rovnováhu v tele ženy. Poklesom laktobacilov klesá jej množstvo a to má za následok rozvrátenie vaginálnej mikroflóry, sprevádzanej pálením, svrbením a výtokom. Užívaním prípravkov s obsahom kyseliny mliečnej sa obnovuje rovnováha a nepríjemné pocity sa stratia.

Metinol

Menitol je cukrový alkohol, používaný na lekárske účely pri vysokom krvnom tlaku a zvýšení tvorby moču.

Stearát horečnatý

Ide o organickú zlúčeninu s lubrigačnými vlastnosťami. Má bežné využitie vo farmaceutickom priemysle pri výrobe tabliet a pre človeka je úplne neškodný.

Sodná soľ karboxymetylcelulózy

Je netoxická, hypoalergénna zložka, používaná na zahusťovanie vo farmaceutickom a potravinárskom priemysle.

Dávkovanie a užívanie


 • výrobca odporúča použiť jednu tabletu denne počas 10 dní
 • liečba sa zahajuje 10 dní pred menštruáciou alebo tesne po jej skončení
 • najvhodnejší čas je večer pred spaním
 • pri manipulácií s tabletou buďte opatrné aby nedošlo k jej prelomeniu
 • tableta sa zavádza hlboko do pošvy
 • užívanie je vhodné aj pre tehotné a dojčiace ženy

Cena


Tablety sú voľne dostupné v lekárni, drogérii a na internete.

Idelyn Beliema 10 ks balenie momentálne kúpite za výhodnú cenu od 11,69 €.

Upozornenie


 Idelyn Beliema bol podrobený niekoľkým testom, pri ktorých sa nepreukázali žiadne vedľajšie účinky. Zloženie nemá dráždivé účinky, no v prípade citlivej reakcie sa poraďte so svojím lekárom. V prvých dňoch užívania sa môžu dostaviť pocity svrbenia, ktoré však rýchlo odoznejú

 Pri používaní tabliet Idelyn Beliema spolu s ďalšími prípravkami na liečbu vaginálnej infekcie sa poraďte s vašim lekárom. Uchovávajte pri teplote do 25 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu a zabráňte kontaktu s vodou.

Výhody a nevýhody


 • tablety nie sú viazané na lekársky predpis
 • doteraz nebol zaznamenané žiadne vedľajšie účinky
 • odstraňujú obe príčiny vzniku vaginálnej infekcie
 • zbavia vás nepríjemných pocitov pálenia a svrbenia, výtoku a zápachu
 • obsahuje látky vyhovujúce ženskému telu
 • používanie je vhodné aj v tehotenstve a počas dojčenia
 • vďaka obsahu probiotík sú vhodné aj pri liečbe antibiotikami
 • v ponuke aj vo forme gélu

 • riziko poškodenia tablety pri vyberaní z obalu
 • pre správny účinok je nevyhnutné dodržať odporúčané dávkovanie

Naše hodnotenie


Tablety Idelyn Beliema hodnotím ako ideálny prostriedok na odstránenie vaginálnej infekcie bez nutnosti vedieť či je spôsobená kvasinkami alebo baktériami.

V zložení dominujú látky, ktoré sú pre ženské telo prirodzené a ostatné prísady sú neškodné, čím nevznikajú vedľajšie účinky.

Mnohé lieky nie sú vhodné pre tehotné a dojčiace matky, čo v prípade Idelynu nie je problém a môžete ho používať aj v tomto pre ženu najcitlivejšom období.

Podľa recenzií ďalších užívateliek sa stretáva s pozitívnymi ohlasmi a mnohé odporúčajú kombináciu tabliet s gélom.

Moje záverečné hodnotenie je, že prináša veľkú úľavu za nízku cenu.

Záverečné hodnotenie


Zdravie

Pozitívny vplyv na ženské zdravie.

Cena

Výhodná cena produktu.

Kvalita

Kvalitné zloženie produktu.

Zameranie

Úzko zameraný ženské problémy.

Hlavné výhody Idely Beliema

 • Overený produkt
 • Výhodná cena

 • Kvalitné zloženie
 • Rýchle účinky

Záverečné hodnotenie

idelyn beliema effect

3.8/5 - (17 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu