Femibion 2 – Cena, zloženie a skúsenosti (recenzia)

Pre ženyFemibion 2 – Cena, zloženie a skúsenosti (recenzia)

Mať zdravé bábätko už dnes nemusí byť už len snom, ale je to možné účinne dosiahnuť. S Femibion 2, výživovým doplnkom, vhodným pre tehotné ženy od 13. týždňa tehotenstva.

Vďaka tomuto komplexnému výživovému produktu získa každá žena všetky potrebné látky pre vývin zdravého plodu dieťatka.

A že ich nie je vôbec málo, priblížime v samom zložení výživového produktu. 

Čo to je?


Femibion2 je výživový doplnok stravy, ktorý je priamo určený pre tehotné ženy. Odporúča sa užívať od 13. týždňa tehotenstva, v období kedy je už úplne vyvinuté telo dieťatka až do skončenia obdobia dojčenia, aby bol dosiahnutý celkový vývin dieťaťa, bez komplikácií a problémov.

Je to  kvalitný prípravok s množstvom vitamínov a ďalších dôležitých látok pre zdravý a bezproblémový vývin dieťaťa a zdravé telo matky.


femibion 2 cena recenzie skusenosti hodnotenie  NÁŠ TIP 

Femibion 2 môžete zakúpiť z overeného obchodu Dr.Max.sk. A ako bonus dostanete DOPRAVU ZADARMO. Viac info[

Účinky


 • Komplexné zloženie produktu napomáha zdravému vývinu plodu (dieťatka) od 13. týždňa tehotenstva
 • Vhodný pre kvalitnejší a lepší ďalší vývoj dieťatka až do narodenia
 • Vďaka svojmu zloženiu udržiava vyrovnané hladiny folátov, omega 3 mastných kyselín, vitamínov (B, C, E, D3) a ďalších prospešných látok
  pre ženské telo, ako aj pre telo dieťatka
 • Látky, ktoré obsahuje, priaznivo ovplyvňuje vývoj mozgu a zraku dieťaťa
 

Femibion 2 zloženie


Ide o účinný výživový prostriedok s pestrým a bohatým zložením. Prejdime konkrétnejšie na samotné zloženie výživového produktu Femibion2.

Melatonin

Látka Metafolin je bohato zastúpená v produkte a ide o osobitnú podobu kyseliny listovej, potrebnej pre každé ženské telo. Látka sa vyznačuje špeciálne tým, že pomáha udržiavať zdravý vývin plodu už od času plánovania a rovnako aj v priebehu tehotenstva.

Ďalšou prospešnou látkou produktu je kyselina listová respektíve synteticky produkovaný vitamín B (ten sa musí v organizme zmeniť na folát, ktoré naše telo vyžaduje pre zdravý rast a delenie buniek).

DHA

DHA je omega-3 nenasýtená mastná kyselina, ktorá je tiež značne zastúpená v zložení produktu. Ide o kyselinu, ktorú si naše telo nie je schopné produkovať svojpomocne, tak mu treba vhodne pomôcť. A obzvlášť tehotné ženy ju spotrebúvajú vo väčšom od 13. týždňa tehotenstva.

 Pomáha zdravému vývinu mozgu plodu a dojčiat, tiež aj zraku.

V prípade vitamínov v tomto produkte, tie sú tiež v hojnom počte zastúpené.

Spomenúť treba vitamíny skupiny B (B1, B2, biotín, ktoré podporujú látkovú výmenu a nervový systém; vitamíny B6 a B12 podporujú tvorbu červených krviniek;  vitamín C pre kvalitnú imunitu a zlepšuje absorbovanie železa; vitamín D3 napomáha k prirodzenej činnosti imunity, podporuje zdravé zuby a kosti a delenie buniek; vitamín E zlepšuje odolnosť pred oxidačným stresom). Jód poskytuje výborné prostredie pre vytváranie hormónov štítnej žľazy a k jej bezproblémovej činnosti.

 Niacín

Nakoniec látka Niacín a kyselina Pantoténová napomáhajú k poklesu slabosti, malátnosti a únavy ako takej. Produkt neobsahuje laktózu ani lepok.

Tento síce stručnejší, ale o to výstižnejší zoznam k celkovému zloženiu Femibionu2 hovorí za všetko – ak chcete  zdravé bábätko a nechcete zostať iba pri snoch, začnite užívať tento výživový produkt a všetko bude presne tak, ako chcete, aby bolo – bez problémov a komplikácií čo sa týka zdravia svojho potomka.

Dávkovanie a užívanie


 • Produkt treba užívať vo forme 1 tablety (1 kapsule)
 • Prípravok užívať 1 X denne ako súčasť hlavného jedla a zapiť pohárom vody
 • Keďže produkt neobsahuje lepok ani laktózu, môžu produkt užívať aj ľudia alergickí na tieto látky

Femibion 2 cena


femibion 2 cena recenzie skusenosti hodnotenieDo recenzie sme použili produkt Femibion2 Kys. listová a Metafolin+DHA+Vit.D3 (Tehotenstvo a Dojčenie) 30 tabliet+30 kapsúl (dávka na 1 mesiac).

Tento výživový produkt je možné zakúpiť za cenu od 22,50 € (v čase písania tejto recenzie 10.3.2018 podľa internetového porovnávača cien heureka.sk).

Upozornenie


 Pri užívaní produktu Femibion2 treba dbať na to, aby ste nepresiahli odporúčanú dennú dávku. I keď má produkt pestré zloženie, neodporúča sa užívať ako náhradu za pestrú stravu.

 Je potrebné produkt skladovať mimo dosahu detí, na suchom mieste pri teplote do 25 °C.

 Femibion tablety majú pestré zloženie a obsahujú aj látku s názvom maltodextrín, ktorá je nebezpečná pre ľudí s dedičnými poruchami.

 Femibion kapsuly zase obsahujú rybaciu želatínu a rybí olej, látky nebezpečné pre ľudí s alergiou na ryby. Pokiaľ máte poruchy štítnej žľazy alebo máte alergiu na akúkoľvek látku, ktorú produkt obsahuje, mali by ste prestať užívať produkt alebo zvážiť jeho ďalšie užívanie (prípadne celý priebeh konzultovať so svojím lekárom).

Hodnotenie zákazníkov a skúsenosti


Toto hovoria na Femibion 2 ďalší používatelia produktu. Ako môžete vidieť, väčšinou je hlavný zápor cena produktu.

femibion 2 skúsenosti heureka

[divider style=’centered‘]

femibion skúsenosti a hodnotenieCelkové hodnotenie produktu je nasledovné

Výhody a nevýhody


 • Všestranné vitamíny a látky pre tehotné a kojace ženy v 1 tablete
 • Vitamíny pre zdravý plod a dieťatko po narodení až po koniec dojčenia
 • Obsahuje kyselinu listovú a metafolin
 • Podporuje otehotnenie

 • Cena produktu

Počas písania tejto recenzie som natrafil na mnohoraké názory žien „tehuliek“ na tento produkt. Vo väčšine prípadov sa však viacero žien zhodlo na tom, že je to produkt, ktorý stojí za pozornosť a nie je to iba ďalší reklamný ťah (najmä preto, že Femibion obsahuje aj kyselinu listovú a metafolin pre jej lepšie vstrebávanie
(v porovnaní s inými produktmi, ktoré tieto prospešné látky nemajú a je potrebné užívať ďalšie tabletky navyše).

Femibion 2 v porovnaní s jeho prvou verziou Femibion1, je všestrannejší produkt s komplexnejšou dávkou vitamínov a látok prospešných tak ako pre telo matky, tak aj pre samotný plod a dieťatko po narodení až do obdobia konca dojčenia. Všetko možno získať v 1 tabletke (tobolke) a už žiadne iné tabletky navyše.

Treba oceniť  komplexné a bohaté zloženie produktu a celkovo veľmi pozitívne hodnotenia v recenziách na produkt. Na strane druhej je však potrebné priznať, že je to produkt cenovo drahší, čo môže značne zaťažiť rozpočet mamičky, ktorej môže chýbať čo i len jedno euro.

V každom prípade mi nezostáva nič iné, len odporučiť daný produkt, ktorý vnímam pozitívne najmä preto, že  na svojom zdraví, ako aj zdraví svojho budúceho potomka, netreba určite šetriť.

Záverečné hodnotenie


Zloženie

Kvalitné zloženie produktu.

Doprava

DOPRAVA ZDARMA.

Kvalita

Vhodný pre tehotné ženy.

Zameranie

Obsahuje vitamíny, ktoré majú široké zameranie.

Hlavné výhody Femibion

 • Kvalitné zloženie
 • Vhodný pre tehotné a kojace ženy

 • Bohaté zloženie
 • Doprava zadarmo

Záverečné hodnotenie

femibion 2 cena recenzie skusenosti hodnotenie

4.3/5 - (7 votes)

3 Komentáre

 1. ..Femibion je veľmi dobrý..ja mám s ním skúsenosť pri oboch detičkách a nemenila by som ho..obsahuje vitamíny, ktoré dieťa potrebuje..a to je najdôležitejšie!.. 🙂

 2. Femibion ma podla mna same pozitiva. Ako najvacsie vnimam jeho zlozenie a hlavne to kolko vitaminov je v jednej tablete, ze fakt staci ze zjem jednu tabletku a nemusim miliardu dalsich.
  Ja ho beriem, aj sestra brala a nemenila by som. Ja ho odporucam. Pre deti su vitaminy nevyhnutne. 🙂

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu