Menox45 – Výživový doplnok pre ženy v období menopauzy

Pre ženyMenox45 - Výživový doplnok pre ženy v období menopauzy

Menox45Menox45 je výživový doplnok pre ženy, ktoré majú problémy s príznakmi menopauzy. Obdobie menopauzy alebo klimaktéria nie je vždy jednoduché. Zloženie Menoxu vám zaručí jednoduchšie prekonanie menopauzy. Menox45 bol objavený v USA a má licencované zloženie. Pomôže vám obnoviť vitalitu a pohodu už pri prvých ťažkostiach.

Predtým ako si objednáte Menox45, prezrite si ako vyzerá jeho balenie, tabletky a príbalový leták.

V čom mi Menox45 pomôže?


Zloženie


Menox 45 je prírodný, voľne predajný prípravok, ktorý pôsobí rýchlo, účinne a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Obsahuje extrakt z kvitnúcich vrcholkov hlohu (crateagus monogyna), z koreňa ploštičníka hroznovitého (cimicifuga racemosa) a červeného kvetenstva ďateliny lúčnej (trifolium pratense).

Jednou z hlavných zložiek Menoxu45 je koncentrovaný extrakt z koreňov rastliny Žeruchy peruánskej (lepidium meyenii), ktorú nazývame tiež ako „Maca horská“.

Maca je dokonalým zdrojom viac ako 50 vitamínov, minerálov, aminokyselín, fytosterolov, nasýtených a nenasýtených rastlinných mastných kyselín, glukosinolátov a alkaloidov silno aktívnych ako makanidy.

Na internete môžete nájsť nespočetne veľa pofidérnych extraktov z tejto rastliny. Náš špeciálne vytvorený preparát Menox 45 zdesaťnásobuje pôsobenie hlavných aktívnych zložiek skutočnej peruánskej rastliny Maca, a to hlavne glukosinolátov a makanidov. Prečítajte si viac o rastline Maca…

K výrobe jedného kila koncentrovanej Macy, ktorú používame v našom špeciálnom exkluzívnom preparáte, je teda potrebné 10 kilo čerstvej zozbieranej rastliny Maca.

Zobraziť celé zloženie

Menox45 cena


Menox 45 je vyrábaný iba ako jeden druh avšak ponúka na predaj rôzne varianty balení.

Základné balenie – obsahuje 30 tabliet

Balenie FORTE – obsahuje 60 tabliet

Balenie EXTRA FORTE – obsahuje až 90 tablietAccounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

MENOX45

Základné balenie

Najpredávanejšie

Obsahuje 30 tabliet

Pre využitie zľavy 5% vložte kód 

tn67 

+15 tabliet zadarmo

MENOX45 FORTE

Balenie FORTE

Veľmi obľúbené balenie

Obsahuje 60 tabliet

Ušetríte až 25%

+15 tabliet zadarmo

MENOX45 EXTRA FORTE

Balenie EXTRA FORTE

Najvýhodnejšie balenie ( ušetríte až 21€)

Obsahuje 90 tabliet

Ušetríte až 35%

+15 tabliet zadarmo

Pricing Table Plugin

Dávkovanie


  • Dávkovanie je veľmi jednoduché.
  • Užíva sa jedna tableta ráno počas jedla.

Upozornenie


Menox nie je liek, jedná sa o výživový doplnok na prírodnej báze. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti, tehotné, kojace ženy a osoby s neznášanlivosťou niektorej z použitých surovín. V prípade choroby pečene, alebo podozrenia na pečeňové ochorenie, prípravok neužívajte.

Naše hodnotenie


Menox45 je podľa mňa jeden z najkomplexnejších prípravkov aké môže žena počas menopauzy užívať. Pomáha potlačiť nepríjemné príznaky klimaktéria ako napríklad návaly tepla, potenie atď…

[page_section color=’#dbdbdb‘ textstyle=’light‘ position=’default‘ padding_bottom=’on‘ padding_top=’on‘]

Ak máte vážne gynekologické problémy, odporúčame navštíviť gynekológa, ktorý vám odporučí liečbu. Jednotlivé ambulancie môžete nájsť napríklad v tomto katalógu.

Zobraziť ambulancie[/page_section]

Jeho cena je veľmi priaznivá a na internete sa objavujú veľmi kladné hodnotenia tohoto produktu. Menox45 ako výživový doplnok pre ženy, ktoré trpia príznakmi menopauzy určite ODPORÚČAM!

4/5 - (8 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu