Späť

Mumio

Mumio

 

Mumio

 

Mumio je prírodný biostimulátor, ktorý sa oddávna používal v strednej Ázii a na východe k posilneniu zdravia. Náleziská mumia sa nachádzajú vysoko v horách Ázie a Ďalekého východu. Tam ho miestny ľudia zbierajú v ťažko dostupných terénoch vo výškach nad 3000 metrov.  V dávnych časoch bolo Mumio v Tibete nazývané "kráľom liečiv".

 

Mumio je prírodná zmes organických aj anorganických látok, je to prírodný minerál, ktorý vzniká zložitým geologickým procesom. Je to prírodný komplex, obsahujúci viac ako 50 životne dôležitých prvkov, medzi nimi je 26 minerálov, 6 aminokyselín, 10 rôznych oxidov kovov, steroidy, fosfolipidy, vitamíny, včelí vosk, éterické oleje a ďalšie biologicky aktívne látky. Používa sa ako posilňujúci prostriedok, doplňa minerálne látky do tela. 


Mumio účinky:

Kedy môže Mumio pomáhať ?

- urýchľuje regeneráciu poškodených tkanív

- obnovuje bunky v poranených orgánoch a stimuluje funkcie spojené s ich výživou

- pôsobí ako detoxikačný, protizápalový a bakteriócidný prostriedok

- zvyšuje celkovú odolnosť organizmu proti škodlivým účinkom životného prostredia

- odstraňuje negatívne následky užívania liekov, ožiarenia a chemoterapie

- zlepšuje látkovú výmenu v organizme

- podporuje vylučovanie škodlivých chemických zlúčenín a ťažkých kovov z tela

- posilňuje celkovú vitalitu

- spomaľuje proces starnutia

 

Upozornenie: Všetky informácie a skutočnosti uvedené v článku slúžia výlučne pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

 

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×