Condrosulf – Na zápaly a ochorenia kĺbov (recenzia)

Kosti a kĺbyCondrosulf - Na zápaly a ochorenia kĺbov (recenzia)

Ak vás trápi ochorenie kĺbov na vašom tele, mali by ste v tejto chvíli spozornieť.

V nasledujúcej recenzii sa budeme venovať lieku, ktorý je vhodný k dlhodobej liečbe viacerých chorôb kĺbov.

Liek s názvom Condrosulf 400 mg patrí k tým druhom liekov, ktoré pomáhajú zlepšovať ochorenia kĺbov, predovšetkým však viaceré druhy chorôb osteoartrózy, konkrétne stehnovo-kolennú osteoartrózu  a stehnovo-lýtkovú osteoartrózu, rovnako aj artrózu bedrového kĺbu, prstových kĺbov a tiež i artrózu kolena.

Kde najvýhodnejšie zakúpiť Condrosulf?

Čo to je?


Condrosulf 400 mg je liek vo forme tvrdých kapsúl bez viazanosti na lekársky predpis.

Využíva sa  k liečbe dlhodobej degeneratívnej choroby kĺbov, pričom ide predovšetkým o choroby kĺbov typu osteoartrózy, konkrétne o  stehnovo-kolennú osteoartrózu  a stehnovo-lýtkovú osteoartrózu, artrózu bedrového kĺbu, prstových kĺbov a artrózu kolena.

Liek teda pomáha na zoslabenie schopnosti, výkonnosti či funkcie jednotlivých častí kĺba a ďalších jeho častí v dôsledku vývojových,  rodových porúch alebo v dôsledku vyššieho veku v ľudskom organizme.

Samotný liek môže predstavovať neopísateľnú pomoc a úľavu pre mnohých jedincov, napríklad  od bolesti v pokojnom stave alebo počas záťaže, či zlepšenie pohybových schopností, ktorých trápia dlhé roky vyššie popísané ochorenia kĺbov a ich častí respektíve celého pohybového aparátu.

Účinky


 • Liek svojím zložením napomáha liečbe dlhodobej osteoartrózy (zápalov a ochorení kĺbov)
 • Zlepšuje stav kĺbov a ochraňuje ich pred zápalmi
 • Podporuje tvorbu chondroitín sulfátu – účinnej látky na ochranu kĺbov
 • Pomáha obnove a tvorbe chrupavky
 • Zosilňuje pružnosť a ohybnosť chrupavky v samotných kĺboch


condrosulf  Náš TIP

Rozhodli ste sa vyskúšať Condrosulf? Odporúčame ho zakúpiť z overeného obchodu. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciam s rôznymi napodobeninami. Zobraziť v obchode

Zloženie


Čo sa týka samotného zloženia lieku Condrosulf 400 mg, možno povedať, že ho tvoria 2 základné a účinné látky, konkrétne látka Chondroitín sulfát a sodná soľ.

Chondroitín sulfát je významnou a opornou zložkou v každej kĺbovej chrupavke v ľudskom tele (ide o vlastnú látku nachádzajúcu sa prirodzene v ľudskom organizme).

Aj preto je súčasťou zloženia tohto lieku na liečbu ochorení kĺbov.

Hlavnou funkciou tejto základnej stavebnej zložky kĺbovej chrupavky je  viazať vodu v chrupavke s cieľom zaistiť jej najideálnejšie mechanicko-pružné vlastnosti.

Práve takto sa zaistí bezproblémová funkcia kĺbov v celom ľudskom organizme.

Okrem toho táto látka pomáha rýchlejšiemu hojeniu kostí v prípade ich zlomenia (iného poškodenia).

Výborne tiež  regeneruje kĺby u ľudí trpiacich na osteoartritídu a preventívne pôsobí proti vzniku aterosklerózy.

Vytvára účinnú ochranu kĺbov a zabezpečuje optimálne vlastnosti pre ich dobrú funkčnosť pri nadmernom opotrebovaní kĺbov kvôli vyššej fyzickej záťaži, ako aj kvôli vyššiemu veku (zdroj).

 1 tvrdá kapsula lieku Condrosulf obsahuje až 400 mg sodnej soli chondroitín sulfátu.

Ďalšími pomocnými látkami v samotnom lieku sú želatína, magnéziumstearát (E470 B), oxid titaničitý (E171), chinolínová žltá zložka (E104) a indigokarmín (E132).

Dávkovanie a užívanie


 • Odporúčané dávkovanie výrobcu na začiatku liečby spočíva v 2 kapsulách 2 krát denne po dobu 2 týždňov
 • V rámci udržiavacej liečby výrobca odporúča užívať 2 kapsuly 1 krát denne po dobu 2 až 3 mesiace
 • Po skončení liečby výrobca odporúča pauzu v liečení liekom, prípadne následné opakovanie liečby v prípade potreby
 • Liek sa odporúča užívať pred, pri alebo po jedle s dostatočným množstvom vody alebo inej tekutiny (ak máte problémy pri užívaní tabliet či kapsúl ústnou formou, výrobca odporúča užiť liek až po jedle)
 • Kapsule sa užívajú v celku bez nutnosti rozhryznutia

Condrosulf 400 mg cena


V prípade ceny lieku Condrosulf 400 mg v čase písania tejto recenzie (14.8.2018) možno uviesť, že tá sa pohybovala podľa internetového obchodu drmax.sk pri 60 kusovom balení na úrovni akciových 11,89€ s DPH.

Znamená to, že pri súčasnej trhovej cene oproti iným obchodom ušetríte z bežnej ceny 15,59€ s DPH až 24 %.

Navyše ak si zakúpite teraz liek Condrosulf 400mg cez internetový obchod Dr.Max, k celkovému nákupu  dostanete k lieku Condrosulf 400 mg ešte aj vybraný produkt Dr.Max so zľavou 40 %.

Okrem toho nákupom produktu  získate 47 bodov na vernostnú kartu Dr.Max a dopravu ZADARMO, pri využití možnosti dodania zásielky na konkrétne zadanú adresu.

Condrosulf

condrosulf

 60 kusov
 DOPRAVA ZDARMA
11,89€
(platí ku dňu 16.9.2023)

Upozornenie


 Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať liek iba pod prísnym dohľadom svojho lekára respektíve nemali by užívať liek alebo je potrebné vopred prekonzultovať užívanie tohto lieku v tehotenstve respektíve počas tehotenstva alebo počas dojčenia.  Neexistuje žiadny dôkaz podporujúci užívanie chondroitín sulfátu u detí od 0 do 15 rokov, preto sa u detí neodporúča užívať.

 Rovnako ako všetky lieky, aj tento liek môže vyvolávať nežiaduce účinky, ktoré sa nemusia prejaviť u každého jedinca. Liek sa zvyčajne dobre znáša, v ojedinelých prípadoch môže spôsobiť problémy s trávením alebo iné alergické reakcie na pokožke. Ak sa objavia nejaké nežiaduce účinky alebo alergické reakcie, oznámte to svojmu lekárovi.

 Liek nevplýva na schopnosť viesť motorové vozidlo alebo obsluhovať strojové zariadenia. Liek v 1 kapsule obsahuje 35 mg sodíka, čo môže spôsobovať zdravotné problémy ľuďom, ktorí nesmú prijať vysokú dávku sodíka.

 Preto nie je vhodné liek užívať takýmto ľuďom, prípadne vždy vopred sa informujte na vhodnosť užívania tohto lieku u svojho lekára.  Výrobca neodporúča prekračovať odporúčanú dennú dávku. Liek je potrebné skladovať mimo dohľadu a dosahu detí. Odporúča sa skladovať v suchu, chlade a pri teplote do 25 °C.

 

Hodnotenie


Pozrite si aj recenzie týkajúce sa lieku Condrosulf400 mg od iných ľudí:

Výhody a nevýhody


 • Skutočne pomáha pri chorobách kĺbov
 • Pomáha aj na bolesti kĺbov, kolien a iné …
 • Liek bez lekárskeho predpisu
 • Pomerne veľa pozitívnych referencií na internete

 • Malé balenie

Naše hodnotenie


Už stačilo! Povedal si nie jeden z nás pri opakovanej nepríjemnej bolesti kĺbov.

Bez zdravých kĺbov nie je možné urobiť žiadny bezbolestný a plnohodnotný pohyb. Žiaľ častým namáhaním kĺbov už v nižšom veku, no aj s celkovým pribúdaním rokov sa stav a funkcia kĺbov v ľudskom tele zhoršuje.

Aj preto mnohí z nás potrebujú v tomto smere pomôcť, keď to inak nejde, aj formou liekov na ochorenia kĺbov.

Dnes som vám predstavil ďalší z rady liekov bez lekárskeho predpisu, Condrosulf 400 mg na degeneratívne ochorenia kĺbov.

Znamená to, že liek je vhodné použiť v prípade, ak vás trápi predovšetkým stehnovo-kolenná osteoartróza  alebo stehnovo-lýtková osteoartróza, respektíve artróza bedrového kĺbu, prstových kĺbov či artróza kolena.

Pomocou tohto typu lieku si dokážete pomôcť pri liečbe zoslabenia schopnosti, výkonnosti a funkcie spomínaných kĺbov a ich častí v dôsledku vývojových či rodových porúch.

Tento druh lieku môže aj pre vás predstavovať neopísateľnú pomoc a úľavu od bolesti v pokojnom stave alebo počas záťaže, či zlepšenie pohybových schopností.

Rovnako aj po ťažšom úraze sa vďaka tomuto lieku môžete rýchlejšie vrátiť do normálneho života. Nemáte čo stratiť, práve naopak.

Záverečné hodnotenie


Ak vám ešte iný liek či výživový doplnok doposiaľ výrazne nepomohol, pýtajte sa aj svojho ortopéda alebo vo svojej lekárni práve na Condrosulf liek.

Možno sa  postupne začne zlepšovať aj váš stav s ochorením kĺbov.

Mňa osobne zaujalo pri tomto lieku najmä viacero pozitívnych reakcií od ľudí na internete na samotnú liečbu týmto liekom.

Je to dôležitý atribút, ktorý môže zavážiť aj pri vašom rozhodovaní.

Condrosulf si rozhodne  zaslúži šancu, aj preto, že je bez nutnosti mať lekársky predpis a pri dlhoročných problémoch s kĺbmi.

Či liek zaujal aj vás, nechám na vašom posúdení. Ale dnes už poznáte ďalší liek zo skupiny liekov na vážnejšie ochorenia kĺbov a pohybového aparátu.

Kĺby

Pozitívny vplyv na kĺby.

Cena

DOPRAVA ZDARMA

Kvalita

Kvalitné zloženie.

Zameranie

Úzko zameraný na kosti a kĺby.

Hlavné výhody Condrosulf

 • Kvalitné zloženie
 • Priaznivé účinky na kĺby

 • Pozitívne ohlasy = účinný a overený produkt
 • Skvelá cena

Záverečné hodnotenie

condrosulf

4.1/5 - (11 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu