Cannaderm

14 položiek

Ponuku produktov Cannaderm nájdete v spodnej časti tejto stránky

 

Cannaderm konopná kozmetika

Informácie o značke Cannaderm

Špeciálna konopná kozmetika značky Cannaderm existuje úspešne už od roku 2002, kedy ju na trh zaviedla firma CANNABIS Pharma-derm, sro zaoberajúca sa vývojom, výrobou a predajom kvalitnej špeciálnej kozmetiky a potravinových doplnkov využívajúcich liečivý efekt konope.

Garantovaný obsah liečivého konope zaručuje optimálny a dokonalý pomer nenasýtených mastných kyselín čistého konopného oleja, ktorý spolu s ďalšími bylinnými výťažkami účinne a hĺbkovo pôsobí na ľudskú pokožku, urovnáva medzibunkové konflikty a aktivuje prirodzenú regeneračnú schopnosť kožných buniek. Preparáty Cannaderm sa vyznačujú prírodne vyváženým pomerom nevyhnutných vitagénov, ktorými sa v rastlinnej ríši môže pochváliť iba konope.

Značka Cannaderm pri výrobe používa suroviny preukázateľne vybrané z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva - overené certifikátom CPK a CPK BIO. Prípravky nie sú parfumované a neobsahujú ropné produkty.

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×