Zerex Pillow – Účinný prípravok na zlepšenie spánku

0

Dali by ste aj vy niekedy polovicu výplaty za noc kvalitného spánku? Veríme vám!

Keď je telo unavené, ale myseľ pracuje na plné obrátky, môžete vypiť litre teplého mlieka s medom, no jediným efektom je častá návšteva toalety.

Problémy so zaspávaním sú také frekventované, že u niektorých jedincov sa považujú za diagnózu.

Ak v zdravotnom zázname nájdete výraz insomnia, lekár iba odborne pomenoval váš problém so spánkom. Primárne ide o neschopnosť prirodzene zaspať, ale súvisí aj s dĺžkou a kvalitou spánku.

Príznaky sú u každého rovnaké – vyčerpanosť organizmu, poruchy sústredenia, málo energie, podráždenosť, nervozita a celkové výkyvy v správaní.

Stav môže byť akútny spôsobený náročným obdobím, alebo chronický, kedy poriadne nespíte minimálne 3 dni v týždni počas 3 mesiacov.

Zerex Pillow nie sú klasické tabletky na spanie, ale prírodný doplnok stravy, s ktorým môžete riešiť prechodné aj dlhodobé problémy so spánkom.

Zaujíma vás zloženie, účinky, cena, spôsob užívania či reálne skúsenosti? To je iba malá časť informácií, ktoré sa dozviete z našej recenzie na Zerex Pillow tabletky na dobrý spánok.

Kde najvýhodnejšie zakúpiť Zerex Pillow?

Čo to je?


Zerex Pillow je výživový doplnok určený na zabezpečenie kvalitného spánku a na pomoc pri problémoch so zaspávaním.

Kapsuly obsahujú výťažky z tradičných rastlín, ktoré majú upokojujúci účinok a priaznivo vplývajú aj na psychiku.

Ako čisto prírodný prostriedok obsahuje látky vo vysoko koncentrovanej farmaceutickej kvalite a riziko vzniku nežiaducich reakcií je minimálne.

Zerex Pillow môžu užívať všetci nad 18 rokov, ktorí majú problémy so spánkom.

Odporúča sa aj pri cestovaní, nocovaní v neznámom prostredí, na potlačenie stresu v náročnom zamestnaní alebo počas skúškového obdobia.

Kto je výrobca?


Zerex Pillow patrí pod dobre známu značku Zerex, za ktorou stojí spoločnosť Active life.

Značka kladie veľký dôraz na kvalitu zloženia svojich produktov a disponuje certifikátom vydaným Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Doplnky stravy ako jedny z mála prechádzajú laboratórnym testovaním a tešia sa veľkej dôvere zo strany obchodných partnerov i konečných zákazníkov.

 Zerex je jednoducho zárukou, že tabletky obsahujú všetky látky deklarované výrobcom.

Značka je najviac známa svojimi prípravkami na podporu zdravého sexuálneho života mužov, no v súvislosti so spánkom Zerex myslí aj na ženy.

Účinky


 • pomáha pri nespavosti a zlepšuje kvalitu spánku
 • uľahčuje a urýchľuje zaspávanie
 • upokojuje organizmus a prispieva k lepšej relaxácii
 • pomáha lepšie zvládať stresové situácie a napätie
 • potláča pocit vyčerpania, nervozity a podráždenia
 • pôsobí pozitívne na krvný obeh
 • zvyšuje prirodzenú chuť do jedla a produkciu žalúdočných štiav

Zloženie


Prostredníctvom 1 dávky (2 kapsuly) Zerex Pillow dostanete do svojho organizmu všetky tieto zdraviu prospešné látky:

Chmeľ obyčajný (Humulus lupulus), extrakt zo šišky (5:1) 200 mg

 • táto dvojdomá rastlina dorastá do výšky až 10 m a nájdete ju aj v našich končinách. Rastie vo vlhkých húštinách, krovinách a jelšinách. Chmeľ sa tradične používa pri výrobe piva, no má aj liečivé vlastnosti. Pozitívne vplýva na trávenie, upravuje hladinu cholesterolu v krvi, upokojuje nervovú sústavu, pôsobí močopudne a upokojujúco. Vďaka tomu pomáha pri poruchách spánku aj menopauze. Najvýznamnejšou látkou, ktorú obsahuje, je lupín. Lupín je v podstate peľ obsahujúci viacero vzácnych látok. Humulén, humulón, luparenol, luparol, lupulón, linalol, cholín, vosky, živičnaté látky, triesloviny, vitamín C, žlté farbivo, horčiny a fytoncídy dávajú chmeľu jeho typickú horkú chuť a schopnosť zlepšiť naše zdravie.

Kozlík lekársky (Valeriana officinalis), extrakt z koreňa (4:1) 100 mg

valeriána lekárska zerex pillow

 • bylina je známa aj pod názvom valeriána lekárska. Nájdete ju v nížinatých oblastiach s vlhkou pôdou bohatou na živiny. Nemôžete ju prehliadnuť. Takmer 2 m vysoká rastlina kvitne bielymi a ružovými kvetmi a má charakteristický zápach. Koreň kozlíka sa už celé generácie používa v ľudovom liečiteľstve ako sedatívum. Obsahuje látky, ktoré upokojujú nervovú sústavu. Práve kvôli tejto vlastnosti je bylina významná pri úzkostiach, nepokoji, psychomotorickom nepokoji,  psychosomatických poruchách srdcovej činnosti, funkčných poruchách obehovej sústavy a nespavosti spôsobenej psychoneurotickou excitáciou.

Medovka lekárska (Melissa officinalis), extrakt z kvetov (10:1) 100 mg

 • obľúbená bylinka s citrusovou vôňou rastie po celom svete, no pôvodne pochádza z Európy, severnej Afriky a západnej Ázie. Kvety sú plné nektáru, a preto je často vysádzaná v blízkosti včelích úľov. Medovka je ako balzam na podráždené nervy a každá babička vám na dobrý spánok odporučí medovkový čaj s medom. Bylinka uvoľňuje celý organizmus, potláča úzkosť, nervozitu, pozitívne vplýva na kognitívne funkcie, koncentráciu, pamäť a v neposlednom rade navodzuje pokojný spánok. Medovka a kozlík tvoria neprekonateľnú dvojicu v boji proti nespavosti.

Mučenka opletavá (Passiflora incarnata), extrakt z kvetov (10:1) 100 g

 • exotická rastlina pochádza z hlbokých pralesov Južnej Ameriky. Popínavá liana je v letných mesiacoch obsypaná modrofialovými kvetmi, ktoré sa premieňajú na žlté bobuľovité plody. Mučenka obsahuje flavonoidy a maltol s uvoľňujúcimi a miernymi sedatívnymi účinkami. Odbúrava stres, uvoľňuje telo, potláča pocit vyčerpania a zmierňuje pocit strachu. Všetky vlastnosti mučenky sa dajú dobre využiť pri problémoch so spánkom.

Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum), extrakt z vňate (10:1) 20 g

 • bylinka dorastá do výšky 0,5 m, má nápadné žlté kvety a listy s priesvitnými bodkami. Pochádza z Európy, no dnes sa z nej môžu tešiť aj obyvatelia Severnej Ameriky. Ľubovník je vzácny pre obsah unikátnych látok ako pseudohypericín, hyperforín, hypericín, adhyperforín a triesloviny. Ďalej v ňom nájdete bohaté zastúpenie flavonoidov ako kvercetín, kvercitrín, hyperosid, rutín a mnohé ďalšie. Vďaka nim ľubovník vykazuje antidepresívne, analgetické, antiseptické, digestívne, diuretické a upokojujúce vlastnosti.

Pomocné látky

 • obal kapsuly – želatína, farbivo – oxid titaničitý, protihrudkujúca látka – stearan horečnatý

Užívanie a dávkovanie


 • ak lekár nerozhodne inak, užívajte vždy tak, ako je uvedené v príbalovom letáku
 • odporúčané dávkovanie je 1 kapsula 2 x denne
 • kapsuly prehltnite v celku a zapite dostatočným množstvom tekutiny
 • na dosiahnutie výsledkov sa odporúča dlhodobé užívanie

Cena


Zerex Pillow je v ponuke iba v jednej veľkosti balenia, ktoré obsahuje 60 kapsúl. Je to však v poriadku, pretože pri dodržaní odporúčaného dávkovania vám vystačí presne na 1 mesiac.

Cena je primeraná, ak vezmete do úvahy fakt, že kvalitný spánok vás bude stáť približne 60 centov na deň.

Výživový doplnok pre dobrý spánok ponúka niekoľko e-shopov, no najlepšie urobíte, ak si ho objednáte priamo z oficiálnej stránky zerex.sk.

Využite prebiehajúcu akciu a kúpte Zerex Pillow 60 tabliet za 17,99 €. Bežná cena je 25 €.

Zerex Pillow
zerex pillow

60 tabliet 
vydrží až 1 mesiac
17,99 €
(platí ku dňu 16.12.2019)

Upozornenie


 • v súvislosti s užívaním platia všeobecné upozornenia týkajúce sa doplnkov stravy a liekov. Inak je Zerex Pillow veľmi dobre znášaný a podľa slov výrobcu, nepredstavuje žiadne zdravotné riziká.
 • výživový doplnok nikdy nepovažujte za náhradu pestrej a plnohodnotnej stravy
 • neužívajte v prípade alergie na niektorú zložku, ak ste tehotná alebo dojčíte a nepodávajte deťom a mladistvým do 18 rokov
 • neužívajte spoločne s inými liekmi a doplnkami na spanie alebo prípravkami s podobným zložením
 • okrem malého rizika alergických reakcií tabletky nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky
 • skladujte mimo dosahu detí na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25 °C

Výhody a nevýhody


 • prírodné zloženie s obsahom vysoko koncentrovaných látok
 • bez vedľajších účinkov
 • neobsahuje štandardné alergény (lepok, laktóza, cukor)
 • dostupný bez viazanosti na lekársky predpis
 • vhodný na dlhodobé užívanie
 • jednoduché dávkovanie
 • dobrý pomer ceny a kvality
 • známa značka výživových doplnkov

 • efekt nie je okamžitý

Záverečné zhodnotenie


Problémy so spánkom má na svedomí rozhodená psychika, ale aj nepravidelný spánkový režim urobí svoje.

Dobre o tom vedia ľudia pracujúci na nočné zmeny. Ráno prichádzajú domov a namiesto zaslúženého 8-hodinového spánku ich čaká iba niekoľko hodín prehadzovania sa v posteli a zo zvyšku dňa v podstate nič nemajú.

Veľa ľudí dlho nevydrží pocit vyčerpania, podráždenosti a fyzickej i psychickej únavy. Problém často riešia liekmi na spanie, pri ktorých však hrozia vedľajšie účinky, ako aj riziko vybudovania závislosti.

Zerex Pillow je šetrné prírodné riešenie, ako zlepšiť kvalitu spánku a urýchliť zaspávanie.

Zloženie obsahuje hneď niekoľko zaujímavých látok, ktorých vlastnosti napovedajú o účinnosti tabletiek.

Reálne skúsenosti iba potvrdzujú informácie od výrobcu.

Ako hovoria recenzie, nejde o žiadny zázrak na počkanie, účinok sa dostavuje postupne,  ale konečný výsledok je viac ako uspokojivý.

Pravidelným užívaním sa môžete dopracovať k 7 až 8-hodinovému kvalitnému spánku, budete odpočinutí, viacej sústredení, čo sa odrazí aj na vašej nálade.

Ak vás už nebaví počítať ovečky, zobúdzať sa s kruhmi pod očami a kaziť ľuďom náladu nevrlým správaním, Zerex Pillow určite vyskúšajte.

Prehľad


Zdravie

Priaznivé účinky na spánok.

Balenie

Výhodné balenie.

Kvalita

Kvalitné prírodné zloženie.

Zameranie

Prípravok s úzkym zameraním.

Hlavné výhody

 • Urýchľuje zaspávanie
 • Potláča pocit vyčerpania

 • Žiadne vedľajšie účinky
 • Zlepšuje kvalitu spánku

Záverečné hodnotenie

zerex pillow

Ohodnoťte post

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu