Revitanerv – Cena a hodnotenie + (verzia strong)

NespavosťRevitanerv - Cena a hodnotenie + (verzia strong)

Zamysleli ste sa už niekedy, ako je možné, že človek ako jediný živý tvor na svete, má schopnosť abstraktného myslenia, dokáže rozprávať, rozvíjať svoje schopnosti a pretvárať ich na pracovný výkon?

Odpoveď je prostá. Dostali sme do vienka výnimočný dar v podobe dokonalého nervového systému. Dokonalým však nemusí zostať po celý náš život.

V dôsledku narastajúceho veku, ochorení či poranení môže dôjsť k narušeniu štruktúry celej nervovej sústavy alebo jej jednotlivých častí.

Rovnako môže byť narušená aj naša schopnosť reagovať na okolité podnety. Podporte preto svoj nervový systém doplnkom stravy Revitanerv. Čítajte ďalej a zistíte, aké sú skúsenosti s jeho užívaním, aké má účinky, zloženie a kde ho kúpite za najnižšiu cenu.

Kde najvýhodnejšie zakúpiť Revitanerv?

Čo to je?


Revitanerv je výživový doplnok vo forme kapsúl. Obsahuje aktívne látky ako kyselina alfa-lipoová a kyselina gama-linolénová doplnené o vitamíny skupiny B, vitamín E a selén.

Tieto látky sú prospešné pre nervový systém, jeho podporu a správne fungovanie.

Je určený pre dospelých mužov a ženy na udržanie správnej funkcie nervového systému. Alternatívou prípravku je Revitanerv Strong vo forme tabliet.

Centrum nášho vedomia


Každý pohyb od reflexov až po uvedomelú činnosť, akou je napríklad varenie, všetky vnemy, dokonca aj sen, má na svedomí naša nervová sústava.

Neustále v každom okamihu nášho bytia prenášajú nervy stovky impulzov. Niektoré z nich smerujú do mozgu, iné z neho vychádzajú.

Náš nervový systém je rozdelený na centrálny nervový systém a periférny nervový systém. Centrálny systém tvorí mozog a miecha, periférny systém predstavujú jednotlivé nervy a zmyslové orgány zabezpečujúce zmyslové vnemy.

Poznáme ich ako chuť, čuch, zrak, sluch a rovnováhu.

Obe časti nervového systému sú rovnako dôležité. Zabezpečujú naše vnímanie okolia a prijímanie signálov z neho.

Rozhodujú aj o tom, aká bude reakcia organizmu na tieto vonkajšie podnety.

Poruchy nervového systému


 • Lokálne – týkajú sa niektorých častí tela a koncových nervových zakončení alebo častí mozgu, ktoré sú zodpovedné za určité nervové prenosy. Takéto poruchy nemusia mať deštruktívny dopad na organizmus, no vyvolávajú kŕče, poruchy citlivosti alebo vnímania niektorého zo zmyslov.
 • Generalizované – ovplyvňujú celkové fungovanie človeka a jeho vnímanie. Ide o závažné poruchy, ktoré môžu dokonca spôsobiť smrť.

Aké sú príznaky porúch nervového systému?


Poruchy nervového systému vznikajú narušením jeho štruktúry.

Sú indikované príznakmi, ktoré často ovplyvňujú aj správanie a konanie človeka, ako aj jeho interakciu s okolím.

 • Strata vedomia – je najviac ohrozujúci stav vyvolaný úrazom alebo ochorením. Krátkodobá strata vedomia, napríklad pri cievnej mozgovej príhode, epilepsii či poruchách srdca, nemusí byť až taká nebezpečná. Nebezpečné je upadnutie do bezvedomia na dlhší čas, napríklad pri zápale mozgových blán, otrase mozgu alebo tuberkulóznej meningitíde. V takomto prípade môže dôjsť až k poškodeniu centrálnej nervovej sústavy (mozgu a miechy).
 • Vnímanie podnetov – prejavujú sa buď znížením, alebo zvýšením vnímania a citlivostina okolité podnety. Vyskytujú sa pri epilepsii, diabetickej neuropatii, cievnej mozgovej príhode alebo cukrovke. V niektorých prípadoch dokonca dochádza k zvýšeniu prahu bolesti.
 • Kognitívne funkcie – predstavujú rečové, pamäťové alebo intelektuálne schopnosti. Sú úzko spojené s nervovou sústavou. Jej narušením dochádza k poruchám pamäti alebo reči, čo sa môže prejaviť napríklad zrýchlenou rečou alebo koktaním, a tiež k problémom s racionálnym uvažovaním.
 • Svalstvo a koordinácia – medzi časté prejavy ochorení centrálnej nervovej sústavy, najmä mozgu, patrí tras obvykle dolných končatín a rúk. Spojitosť s nervovým systémom má taktiež nevysvetliteľné vypadávanie predmetov z rúk. Ďalšími príznakmi sú kŕče mimického svalstva. Dochádza k nim v dôsledku nedostatku magnézia alebo pri vážnom ochorení na tetanus.

Ako posilniť nervový systém?


 • Vitamíny skupiny B – sú nevyhnutné pre správne fungovanie nervovej sústavy, ako aj samotného mozgu. Nedostatok vitamínov tejto skupiny sa prejavuje únavou, depresiou alebo podráždenosťou.
 • Nenasýtené mastné kyseliny – látky podporujúce správny vývoj a fungovanie nervovej sústavy, napríklad kyselina linolénová alebo alfa-lipoová.
 • Minerály – horčík, selén, vápnik, zinok a fosfor pôsobia na činnosť buniek nervovej sústavy a neurónov. Nedostatok minerálov oslabuje funkčnosť nervového systému a prejavuje sa podráždenosťou, úzkosťou a inými psychickými poruchami.

Všetky tieto prospešné látky sú obsiahnuté v strave. Konzumáciou vhodných potravín teda prispievate k vitalite nervového systému.

Problém však spočíva v tom, že veľa ľudí prijíma nevhodné potraviny, konzumuje málo zeleniny, ovocia a zdravých sacharidov. Ďalším faktom je, že niekedy organizmus nevstrebáva potrebné látky a vylučuje ich z tela von.

Vhodnou cestou na optimálny prísun potrebnej výživy pre nervovú sústavu sú preto doplnky stravy s komplexným obsahom prospešných látok a podporou ich vstrebávania.

Revitanerv s vyváženým obsahom vitamínov B, nenasýtených kyselín a selénu dodá nervovej sústave všetko, čo potrebuje, a to v jedinej kapsule.

Účinky


 • podporuje normálnu činnosť nervovej sústavy
 • vitamíny B majú pozitívne účinky na celkovú psychiku
 • prostredníctvom kyseliny pantoténovej prispieva k správnej syntéze a látkovej premene steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov

Zloženie


 • Kyselina alfa-lipoová – látka rozpustná vo vode aj tukoch. Spolu s enzýmami pôsobí pri energetických procesoch v organizme. Je to významný antioxidant a neutralizuje voľné radikály, ktoré môžu poškodzovať telové bunky. Telo si ju vytvára len v nepatrných množstvách, preto je potrebné jej dopĺňanie prostredníctvom stravy alebo doplnkov výživy.
 • Kyselina gama-linolénová – radí sa medzi omega 6-mastné kyseliny nevyhnutné pre správnu činnosť mozgu. Je nápomocná pri kožných problémoch, srdcových ochoreniach, vysokom cholesterole, cukrovke, poruche pozornosti, hyperkinetike (ADHD) alebo chronickej únave.
 • Vitamín B3 – niacín – podporuje látkovú premenu, používa sa na liečbu duševných chorôb.
 • Vitamín B5 – kyselina pantoténová – má dôležitú úlohu pri metabolizme tukov, sacharidov a rôznych aminokyselín, ako aj pri syntéze mastných kyselín.
 • Vitamín B1 – tiamín – vplýva na nervovú sústavu a prispieva k správnej funkcii psychiky. Zároveň pomáha bunkám premieňať sacharidy na energiu a je nevyhnutný pre správnu funkciu srdca a svalov.
 • Vitamín B2 – riboflavín – spolu s vitamínom Achráni slizničnú výstelku dýchacieho, tráviaceho a močového ústrojenstva, endotel obehového a nervového systému, kožu a oči.
 • Vitamín B6 – pyridoxín – podporuje nervový a imunitný systém, znižuje pocit únavy a vyčerpania, upokojuje svalové kŕče. Vyrovnáva hormonálnu hladinu, znižuje cholesterol a vplýva na dobrú náladu.
 • Selén – podporuje činnosť enzýmov, ktoré pomáhajú chrániť bunky, zároveň neutralizuje ťažké kovy, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú zdravie.

Užívanie a dávkovanie


 • vždy užívajte tak, ako je uvedené na príbalovom letáku alebo ako odporučí lekár
 • odporúčaná denná dávka je 1 kapsula 1x denne
 • užíva sa spolu s jedlom a zapíja sa dostatočným množstvom tekutiny

Cena


Revitanerv vo forme kapsúl má dobrú dostupnosť v každej lekárni aj na internete.

Odporúčaná cena za jedno balenie je 15,35 €.

Momentálne najlepšiu ponuku na nákup prípravku nájdete na stránke drmax.sk, kde balenie Revitanerv 30 cps stojí 11,99 €.

V prípade záujmu o Revitanerv Strong vo forme tabliet, odporúčame stránku drmax.sk, kde 30-tabletové balenie stojí 13,59 € (Heureka).

Revitanerv

revitanerv

30 kapsúl
DOPRAVA ZADARMO
 11,99 €
(platí ku dňu 2.4.2019)

Upozornenie


 • prípravok nie je určený ako liek ani náhrada pestrej stravy
 • nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy a ľudí alergických na niektorú z prítomných zložiek
 • výrobca ani odborné stránky neuvádzajú žiadne informácie o možných vedľajších účinkoch
 • skladujte mimo dosahu detí na suchom tmavom mieste pri teplote 15 až 25 °C

Výhody a nevýhody


 • komplexný obsah látok prospešných pre správnu funkciu nervového systému
 • dobrá dostupnosť a jednoduché dávkovanie
 • spokojné ohlasy zo strany užívateľov

 • nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy

Záverečné zhodnotenie


Udržiavanie normálnej funkcie nervového systému by malo patriť k základnej starostlivosti o naše zdravie. Ak chceme prežiť spokojný život bez fyzických a psychických problémov, musíme organizmus zásobovať prospešnými látkami a vitamínmi.

Revitanerv je často odporúčaný prípravok či už v lekármi, alebo samotnými užívateľmi.

Z recenzií sa môžete dozvedieť, že je prospešný na odstránenie kŕčov, bolestí, pálenia chodidiel a celkovo prispieva k zlepšeniu zdravotného stavu. Pri dlhodobom užívaní môže pomôcť pri ochorení karpálneho tunela a zmierniť pocit stuhnutosti. Ľudia si tiež pochvaľujú jednoduché dávkovanie a užívanie.

Medzi komentármi som nenašla žiadnu negatívnu skúsenosť spojenú s jeho užívaním.

Na záver môžem skonštatovať, že Revitanerv sa javí ako prospešný a účinný doplnok stravy na posilnenie nervového systému, ako aj pomoc pri nepríjemných symptómoch vyvolaných jeho narušením.

Prehľad


Zdravie

Kvalitný produkt so zameraním na nespavosť.

Cena

Výhodná cena produktu.

Kvalita

Kvalitné a overené zloženie produktu.

Zameranie

Prípravok zameraný na úzku oblasť.

Hlavné výhody

 • Kvalitné účinky
 • Výhodná cena produktu

 • Dobrá dostupnosť produktu
 • Rôzne balenia na výber

Záverečné hodnotenie

revitanerv

3/5 - (24 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu