Tahuari Lapacho 100g

Tahuari Lapacho 100g

Hodnotenie produktu: 5/5 (24x)

Vaše hodnotenie:

 Expedujeme obratom Skladom menej ako 5 ks

Vnútorná vrstva kôry juhoamerického stromu Tabebuia serratifolia 100g.

8,40 €

Lapacho čaj

Vnútorná vrstva kôry juhoamerického stromu Tabebuia serratifolia 100g


V pahorkovitej oblasti peruánskej Amazónie rastie strom dosahujúci výšku až 30 metrov. Indiáni ho nazývajú slovom, ktoré sa dá preložiť ako "mať moc a silu". Moderná história lapacha sa datuje od roku 1884, kedy bola izolovaná jeho najdôležitejšia obsahová látka. Pre svoje účinky, ktoré majú priaznivý vplyv na organizmus, si získava popredné miesto medzi liečivými čajmi na celom svete.

 

Spôsob použitia: Najčastejšie 3 – 10 g (1 zarovnanú alebo plnú lyžicu) kôry Tahuari zaliať necelým 1 litrom studenej vody (množstvo vody sa odparí) a od chvíle dosiahnutia varu varíme na malom ohni 20 minút. Potom scedíme. Odvar (čaj) piť 3x denne 1 pohár, pol hodiny pred alebo po jedle.

Tahuari je možné užívať maximálne 3 mesiace, potom je nutné dať si minimálne 1 mesačnú pauzu. Pri kúrach podporujúcich liečbu nádorov je možné Tahuari variť a piť spolu s Vilcacorou. odkaz

 


Zloženie: sušená a krájaná vnútorná vrstva kôry stromu Tabebuia serratifolia 100g

 

Alternatívne produkty: LAPACHOLA TAHUARI extrakt v kapsliach - Pau d'Arco  odkaz

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Peruánske byliny

Sušené liečivé bylinky

Lapachola Tahuari

Uncaria

 

Viac informácií nájdete v sekcii KNIHA BYLINIEK na stránke (vpravo hore). V zozname bylín si vyberte hľadaný názov a po rozkliknutí získate podrobný popis.

 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nenahrádza pestrú stravu.

 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili taktiež:

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×