PROfertil – Pomoc mužskej potencii (recenzia)

Problémy s erekciouProblémy s potenciouPROfertil - Pomoc mužskej potencii (recenzia)

profertil cena zlozenie hodnotenie na erekciuS vyšším vekom u mužov prirodzene klesá okrem iného aj schopnosť mať pohlavný akt a tiež aj schopnosť oplodnenia. Impotencia je čoraz častejším problémom mužov.

Aj preto je dôležitá prevencia pred mužskými intímnymi problémami. Podporiť prevenciu v tomto smere je možné aj vhodným prírodným výživovým prípravkom pre mužov.

Názov tohto prípravku je PROfertil, výživový prípravok na podporu mužskej potencie.

Čo to je?


PROfertil je výživový prípravok pre mužov, ktorý  pomáha skvalitniť mužskú potenciu.

Látky, ktoré sa nachádzajú v prípravku, podporujú správnu spermatogenézu (čiže vývoj samčích pohlavných buniek). Jednoducho povedané, prípravok podporuje tvorbu spermií, ich kvalitu a pohyblivosť, čím sa zvyšujú reálne šance na počatie potomka muža so ženou.

Prípravok obsahuje unikátne zloženie, ktoré pomáha mnohým mužom a párom, ktorých trápi zhoršená mužská potencia.

V prípravku sa nachádza celý rad účinných a liečivých látok, ktoré dokážu pomôcť. Ide o látky L-Karnitín, L-Arginín, koenzým Q10, vitamín E, zinok, kyselina listová, selén, glutation a celý rad menej známych, no za to potrebných a účinných látok, napríklad kyselina pteroylglutámová, dl-alfa-tokoferolacetát, hydroxypropyl, mastenec a ďalšie.

Mužská plodnosť môže byť razom pri pravidelnom užívaní tohto prípravku celkovo kvalitnejšia a na vyššej úrovni. Mužská impotencia, čoraz častejší dnešný strašiak mužov, môže byť razom minulosťou.

Porucha potencie dokáže potrápiť oboch partnerov.

 

Účinky


 • Zloženie prípravku môže zlepšiť celkovú mužskú potenciu a plodnosť
 • Prípravok svojím zložením pomáha tvorbe spermií a zlepšuje ich kvalitu
 • Zvyšuje koncentráciu spermií v mužskom ejakuláte
 • Pomáha zvýšiť celkovú pohyblivosť spermií
 • Zväčšuje aj objem mužského ejakulátu
 • Môže podporiť aj prirodzenú hormonálnu činnosť 


profertil cena zlozenie hodnotenie na erekciu  Náš TIP

Rozhodli ste sa vyskúšať Profertil? Odporúčame ho zakúpiť z overeného obchodu. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciam s rôznymi napodobeninami. Zobraziť v obchode

PROfertil zloženie


Nie je jedno, čo bude obsahovať výživový prípravok, ak sa bavíme o zlepšení mužskej potencie a plodnosti.

Impotencia je skutočným strašiakom mnohých mužov, preto musí mať prípravok na pomoc s týmto intímnym problémom, skutočne silné a účinné zloženie, ktoré dokáže pomôcť. Aké látky a zložky tvoria samotný výživový prípravok PROfertil?

Čisto prírodné zloženie, ktoré tvoria predovšetkým známe, aj menej známe látky.

L-Karnitín

Z tých najznámejších a hlavných zložiek vyberieme predovšetkým látku, konkrétne aminokyselinu L-Karnitín, ktorú tvoria dve dôležité aminokyseliny a to metionín a lyzín. Bežne sa v ľudskom tele nachádza istá dávka tejto veľmi dôležitej aminokyseliny, no keď jej je nedostatok, vzniká problém (môže spôsobovať aj problém s mužskom potenciou).

Zistilo sa, že dostatok L-karnitínu vplýva aj na plodnosť a to v dobrom smere.  Pomáha vytváraniu kvalitných spermií v mužskom pohlavnom ústrojenstve respektíve v mužskom ejakuláte.

Tým zvyšuje mužskú plodnosť a celkové šance na počatie potomka pri intímnom styku so ženou. Nielen preto je dôležité pravidelne dopĺňať dávky tejto aminokyseliny do tela. Z ďalších priaznivých vplyvov na ľudské telo treba spomenúť, že L-karnitín je najznámejším a najúčinnejším prírodným „spaľovačom“ tuku, tukových buniek v organizme. Účinný  je v tomto smere najmä tým, že viaže na seba mastné kyseliny, ktoré sú činné v tukoch a súčasne ich pretvára v bunkách na energiu, z ktorej telo čerpá silu a výdrž (to znamená, že takto sa telo účinne zbavuje prebytočného tuku a my to pozorujeme ako proces chudnutia). Výhodou je, že táto aminokyselina účinkuje rovnako na mužov, ako aj na ženy. Viac o L-karnitíne…

L-Arginín

Druhou významnou látkou v prípravku je ďalšia uznávaná neesenciálna aminokyselina pre mužov L-Arginín, ktorá sa preslávila najmä tým, že skvalitňuje celkové prekrvenie tkanív v organizme (vrátane toporivých teliesok v mužskom pohlavnom úde).

To má za následok zlepšenie kvality mužskej erekcie. Aj preto je táto významná aminokyselina súčasťou väčšiny výživových prípravkov pre mužov, ktorých trápi predovšetkým slabá erekcia a potencia (takmer impotencia). L-Arginín zvyšuje celkovo erekciu a súčasne pomáha aj v prípade zvýšenia pohyblivosti spermií v mužskom ejakuláte. Práve preto je aj súčasťou tohto výživového prípravku na zlepšenie potencie a plodnosti u mužov. Výživový prípravok PROfertil, to je aj účinná dávka v podobe cenného vitamínu E.

Možno sa pýtate, že čo má spoločné práve tento vitamín s plodnosťou a mužskou potenciou? No v skutočnosti majú veľa spoločného, pretože tento vitamín (možno ste ani nevedeli) zlepšuje celkovú činnosť mužského pohlavného ústrojenstva a navyše skvalitňuje a zvyšuje  pohyblivosť spermií (spermie sú schopné dostať sa až k ženskému vajíčku a oplodniť ho).

Stopové prvky

Stopový prvok Zinok je rovnako významným v tomto výživovom prípravku, najmä preto, že podporuje potenciu a plodnosť. Zvyšuje tiež množstvo spermií v mužskom ejakuláte a zároveň podporuje pohyblivosť spermií. Okrem toho táto minerálna látka pomáha udržať v tele prirodzené množstvo najznámejšieho mužského pohlavného hormónu – testosterónu (tento hormón u mužov urýchľuje celkový vývin pohlavných buniek v mužskom organizme). Okrem toho zinok spomaľuje proces starnutia buniek, je to zároveň aj silný antioxidant, čiže látka ktorá ničí voľné škodlivé látky v tele a vyplavuje ich von.

Znižuje tiež celkovú vyčerpanosť a malátnosť a tiež posilňuje celkovú imunitu (obranyschopnosť) organizmu, tiež kvalitu nechtov a vlasov (vypadávanie vlasov je častým mužským problémom nielen vo vyššom veku).

Okrem vyššie spomenutých látok, sa v prípravku ešte nachádzajú aj ďalšie látky, treba spomenúť ešte aj kyselinu listovú, ktorá pomáha vo viacerých smeroch, čo sa týka účinku v tomto výživovom prípravku, zlepšuje celkový kvalitatívny obsah mužského ejakulátu (tiež chráni srdce a cievy).

Ďalšou látkou je Koenzým Q10 – táto látka zvyšuje celkovú pohyblivosť pohlavných buniek u mužov a zvyšuje šance na oplodnenie ženského vajíčka. V zložení prípravku sa nachádzajú ešte veľmi účinná látka či prvok Selén a rovnako aj látka Glutation – obidve tieto látky účinne eliminujú všetky nebezpečné voľné radikály v mužskom tele a pomáhajú tak zvýšiť pohyblivosť spermií. Pre úplné doplnenie, v zložení prípravku PROfertil nájdete okrem vyššie spomenutých látok, aj kyselinu pteroylglutámovú, dl-alfa-tokoferolacetát, hydroxypropyl, mastenec, etylcelulózu, sulfid zinočnatý, dioxid kremíka, L-glutatión, stearan horečnatý (prídavná látka proti hrudkovitosti), selenát sodný, oxid titaničitý a oxid železitý.

Všetky vyššie spomínané prírodné zložky v zložení výživového prípravku spolu s prídavnými látkami vytvárajú 1 silný a účinný produkt pre mužov na účinnú a kvalitnú podporu mužskej potencie a plodnosti, čiže zvýšenia šance na počatie potomka s partnerkou.

Dávkovanie a užívanie


 • Výrobca odporúča dávkovať prípravok nasledovne: 2 kapsuly užiť naraz
  v ranných hodinách nalačno (maximálna denná dávka)
 • Kapsuly je potrebné zapiť potrebným množstvom tekutín (vody)
 • Prípravok sa odporúča užívať dlhodobo a pravidelne pre dosiahnutie čo najlepších účinkov na zdravie
 • Balenie obsahuje 60 kapsúl

Cena


V recenzii bol použitý výživový prípravok PROfertil od výrobcu Lenus Pharma. Ide o výživový prípravok na prírodnej báze bez lekárskeho predpisu. Prípravok je možné zakúpiť v známom a overenom internetovom obchode Drmax. Cena prípravku sa pohybovala na úrovni 43,89 € za 60 kusové balenie (podľa internetového obchodu drmax.sk v čase písania recenzie 13.5.2018).

Ideálnejším riešením by bolo asi väčšie balenie, ktoré vydrží až na 3 mesiace a to je 180 kusové balenie, ktoré sa cenovo pohybovalo v čase písania recenzie na úrovni od 109,79 € (podľa internetového obchodu drmax.sk 13.5.2018).

Nákupom výživového prípravku prostredníctvom tohto internetového obchodu ušetríte 6,10€ z bežnej ceny prípravku (tá sa pohybuje na úrovni 49,99 €). Navyše ak máte  vernostnú kartu Dr. Max, nákupom tohto prípravku získate 175 bodov NAVYŠE na vernostnú kartu Dr.Max. Tiež môžete využiť dopravu ZADARMO pri objednávka nad 9,90 € či možnosť osobného odberu zásielky ZADARMO v 272 lekárňach po celom Slovensku.

Treba poznamenať, že cena 1 kapsule pri aktuálnej cene výživového prípravku vychádza na 0,73 centov pri 60 kusovom balení respektíve 0,60 centov pri 180 kusovom balení.

Pri maximálnej dennej dávke 2 kapsule vydrží 60 kusové balenie na 1 mesiac respektíve 3 mesiace pri 180 kusovom balení. Odporúčaním výrobcu je užívať výživový prípravok minimálne 3 až 6 mesiacov s cieľom dosiahnutia maximálne želateľných výsledkov.

Profertil 60 kapsúl

profertil cena zlozenie hodnotenie na erekciu

60 kapsúl
Vydrží 30 dní
43,89€ (platí ku dňu 18.6.2018)

Profertil 180 kapsúl

profertil cena zlozenie hodnotenie na erekciu

180 kapsúl
Vydrží až 90 dní
109,79€ (platí ku dňu 18.6.2018)

Upozornenie


 PROfertil je výživový doplnok výlučne pre mužov. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Prípravok nie je možné používať ako náhradu rôznorodej a pestrej stravy. Pri užívaní prípravku je dôležité dodržiavať odporúčané dávkovanie výrobcu a distribútora, neodporúča sa prekračovať maximálnu dennú dávku (2 kapsule).

 Prípravok je potrebné skladovať mimo dosahu detí, na suchom a tmavom mieste (pri izbovej teplote do 25 stupňov Celzia). Prípravok podľa údajov od výrobcu uvádza, že počas klinických výskumov neboli spozorované žiadne nežiaduce účinky a preto by malo byť užívanie PROfertilu bez problémov aj pri dlhodobom užívaní. Ak spozorujete alergickú reakciu na ktorúkoľvek zložku prípravku, prestaňte užívať prípravok alebo sa o jeho vhodnosti poraďte so svojím lekárom. 

Profertil skúsenosti a hodnotenie zákazníkov


Výživový prípravok PROfertil hodnotili aj ďalší ľudia. Tu sú dostupné ďalšie internetové recenzie v deň písania recenzie.

[divider style=’centered‘]

[divider style=’centered‘]

Výhody a nevýhody


 • Účinný prípravok, ktorý aj pomáha
 • Odporúčajú ho aj lekári ako jediný účinný liek na podporu plodnosti
 • Bez lekárskeho predpisu
 • Podpora plodnosti, tvorby spermií
 • Prírodné zloženie

 • Cena
 • Malé balenie, drahý prípravok (no za kvalitu sa musí priplácať)

Moje hodnotenie


Mužská impotencia, čiže neschopnosť muža počať potomka s partnerkou alebo tiež aj iné intímne problémy s potenciou a plodnosťou.

Toto sú čoraz častejšie sa vyskytujúce intímne problémy, ktoré sužujú nie jedného muža a veľa párov v súčasnosti. Je dobré, že aj napriek viacerých neúspešným bežným liekom na lekársky predpsis, existuje aj taký, ktorý je aj bez lekárskeho predpisu a je na prírodnej báze (má prírodné zloženie).

Jeho meno je PROfertil a táto recenzia bola venovaná práve tomuto unikátnemu výživovému prípravku. Pozitívne hodnotím, že ide o prírodný prípravok, ku kúpe ktorého nie je potrebné povolenie a dá sa kúpiť bez lekárskeho predpisu v bežnej lekárni alebo na internete. Je možné, že budete mať problém kúpiť ho skladom, pretože to nie je hocijaký prípravok, ktorý sa bežne predáva vo veľkom ako iné výživové prípravky.

Pozitívne je, že ho skladom kúpite napríklad v internetovej lekárni Dr. Max.

Čo sa týka zloženia prípravku, ako už bolo aj uvedené v recenzii, zloženie prípravku je čisto prírodné a zdraviu neškodné a navyše veľmi účinné – teda tak uvádzajú niektorí muži či ich partnerky v dostupných recenziách.

Ak však nájdete aj negatívnu reakciu, je to možné, pretože nie každému mužovi musí takýto prírodný liek respektíve po správnosti výživový prípravok pomôcť. Výrobca všetko podložil čo sa týka účinkov, no tiež upozorňuje, že je potrebné dlhodobé a pravidelné užívanie.

To, či PROfertil pomôže aj vám alebo vášmu partnerovi, musíte skúsiť na vlastnej koži. Ideálne by však bolo, aby ste takýto prípravok nemuseli užívať vôbec. Avšak dnešná doba je iná a spôsobuje rozličné druhy intímnych problémov, problémy s počatím a plodnosťou sú tiež medzi nimi.

Záverečné hodnotenie


A čo cena tohto prípravku?

Isto vás nepoteší na prvý pohľad vyššia cena prípravku, no treba si hneď uvedomiť, na čo je daný prípravok určený a čo ním chcete dosiahnuť.

Ak už však chcete do svojho intímneho zdravia zainvestovať, určite odporúčam kúpiť hneď väčšie balenie (180 tabliet), ktoré vydrží na približne 3 mesiace pri užívaní 2 kapsúl denne. Na úplný záver recenzie už len toľko, že tento prípravok ma v celku potešil a to najmä v tom, že existuje takáto prírodná pomoc všetkým mužom a párom, keď zlyháva iná pomoc od lekárov a že je to posledná šanca, ako sa vyhnúť umelému oplodneniu. Profertil teda rozhodne stojí za skúšku.

Náš TIP

profertil cena zlozenie hodnotenie na erekciu

Rozhodli ste sa vyskúšať Profertil? Vyskúšajte napríklad nasledujúci produkt.

Ide o jediný originálny profertil. Momentálne prebieha akcia (21.6.2018), kedy ho môžete zakúpiť za 43,89€.

Zobraziť v obchode

Kvalitné alternatívy


4.3/5 - (9 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu