ZEREX – Detailná RECENZIA + ZĽAVA na Klasik, Extralong a Ultragold

Problémy s erekciouPredčasná ejakuláciaZEREX - Detailná RECENZIA + ZĽAVA na Klasik, Extralong a Ultragold

Ak čítate tento článok, je veľká pravdepodobnosť, že váš problém sa týka erektilnej dysfunkcie. Zerex je jedným z najúčinnejších výživových doplnkov na problémy s erekciou, ktorými dnes trpí mnoho mužov.

Nebojte sa v dnešnej dobe týmto problémom trpí veľká väčšina mužov. Zerex patrí medzi najefektívnejšie výživové doplnky na problémy s erekciou.

Hoci je na trhu pomerne krátko, skúsenosti mnohých spokojných zákazníkov potvrdzujú jeho kvalitu. Poďme sa na naň pozrieť detailnejšie.

ZEREX a jeho účinky


Zerex je prírodný doplnok, ktorý môže pomôcť s erekciou, výdržou a sexuálnou túžbou. Prírodný bylinný doplnok Zerex môže byť pre vás ideálnym produktom, ak vám ide o sexuálnu túžbu. Môže pomôcť zvýšiť libido a zlepšiť erekciu, aby si obaja partneri mohli vychutnať uspokojivejšie sexuálne zážitky.

Medzi jeho hlavné účinky patrí zvýšenie chuti na sex, zlepšenie erekcie a zlepšenie výdrže pri pohlavnom styku.

Jeho účinky nastupujú po užití veľmi rýchlo.  Zerex pomáha už za 60 minút. Trvanie tohto účinku je až 36 hodín!  Môžeme ho považovať za prírodnú náhradu Viagry.

Na rozdiel od niektorých konkurenčných výrobkov Zerex nemá žiadne vedľajšie účinky.

Dostupné balenia Zerexu

Muži zo všetkých spoločenských vrstiev trpia erektilnou dysfunkciou a je to problém, ktorý sa dá vyriešiť pomocou doplnkov, ako je Zerex. Keďže tento prípravok nie je liek ale certifikovaný výživový doplnok, môžete ho na Slovensku kúpiť v lekárni bez predpisu. Tak isto je dostupný aj v ČR.

Má veľmi priaznivé účinky na plodnosť, impotenciu, slabú erekciu a taktiež na problémy s prostatou.

Megabalíky so super ZĽAVAMI!

Zloženie Zerexu


Keďže nejde o liek ale o výživový doplnok, neobsahuje účinné látky ako viagra, ktorá obsahuje Sildenafil. Tajomstvom úspechu prípravku je zloženie na prírodnej báze, ktoré v sebe kombinuje účinné rastlinné extrakty, potrebné aminokyseliny a ďalšie dôležité látky.

Rastlina maca, pochádzajúca z peruánskych Ánd, stimuluje libido a zlepšuje sexuálny výkon.

L-Arginín zlepšuje prietok krvi, čím pomáha udržiavať kvalitnú erekciu a podporuje stoporenie. Zerex obsahuje aj alkaloid teobromín, ktorý sa nachádza napríklad aj v kakau – pôsobí povzbudzujúco a prispieva k duševnej pohode.

Zerex obsahuje nasledujúce zložky:

Tribulus terrestris

Tribulus terrestris, krásna rastlina pochádzajúca z Európy a Ázie, ktorá sa v súčasnosti v USA hojne pestuje ako okrasná rastlina, disponuje afrodiziakálnymi vlastnosťami, o ktorých sa predpokladá, že zlepšujú mužskú plodnosť zvyšovaním hladiny testosterónu.

Afroditin nápoj lásky?

Pravdepodobne nie! Tribulus sa už po stáročia používa v tradičnej čínskej medicíne, kde sa predpokladalo, že má nielen liečebné využitie, ako je liečba obličkových kameňov alebo symptómov podobných dyzentérii, ale aj sexuálne: zlepšuje libido a potenciu bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Môže to súvisieť s obsahom liposterolových saponínov, ktoré stimulujú erekciu počas sexu prostredníctvom zvýšeného prietoku krvi do penisu; to môže viesť nielen k lepšej erekcii v dôsledku zvýšenej citlivosti penisu.

Má niekoľko skvelých účinkov, ktoré rozhodne potešia každého muža.

Dokáže účinne zvyšovať testosterón, podporuje rast svalov, podporuje sexuálnu výkonnosť, zlepšuje imunitu. znižuje choelsterol a podporuje regeneraciu svalstva.

Má taktiež vplyv na celkovú výkonnosť. Viac o Tribuluse…

L-arginín

L-arginín je kľúčovou zložkou pri produkcii oxidu dusnatého, ktorý klinicky preukázateľne podporuje krvný obeh a zdravú erekciu.

Úloha L-arginínu ako dôležitého hráča v chemických procesoch v tele mu priniesla slávu pre podporu zdravia penisu zvýšením vzrušivosti vďaka zvýšenej hladine okysličenia a zároveň skrátením času regenerácie po sexuálnej aktivite vďaka jeho schopnosti posilniť imunitné funkcie.

L-Citrulín

Bolo preukázané, že L-citrulín a L-arginín podporujú krvný obeh, vďaka čomu dosiahnete erekciu, ktorá je dostatočne tvrdá pre každú ženu.

L-citrulín je nevyhnutný pre sexuálnu výdrž. Aminokyselina L-arginín zvyšuje prietok krvi, takže pri užívaní s citrulínom má potenciál zvýšiť hladinu oxidu dusnatého a zlepšiť kvalitu erekcie.

Ide o nedávno objavenú aminokyselinu, ktorá sa zvyčajne používa pri liečbe erektilnej dysfunkcie.

Funguje tak, že zabezpečuje tvorbu oxidu dusnatého, ktorý podporuje krvný obeh a kvalitnú erekciu.

Maca

Ide o veľmi známe prírodné afrodiziakum. Môžete ju nájsť aj pod názvom Žerucha peruánska alebo Maca.

Maca je tradičná peruánska potravina, ktorú domorodci už po stáročia používajú ako afrodiziakum. Koreň tejto rastliny, ktorú možno nájsť napríklad na Novom Zélande a v Číne, zvyšuje libido a zároveň podporuje funkcie spermií, ako je tvrdosť erekcie a plodnosť. Tí, ktorí chcú zvýšiť svoju výdrž alebo hlad počas pohlavného styku, môžu zvážiť pridanie koreňa Maca do svojho jedálnička!

Vedeli ste, že maca sa nachádza aj v ďalšom obľúbenom produkte na erekciu s názvom Stoporex?

Korene Maca sa tradične konzumujú v celom Peru, ale v poslednom čase sa stali populárnymi nielen medzi obyvateľmi iných oblastí v celej Ázii (najmä Japonska), kde prirodzene rastie.

Pri konzumácii tohto výrobku v podstate dostávate prírodný stimulant zameraný na sexuálne zdravie.

Maca je lahodné prírodné afrodiziakum, vďaka ktorému budete nadržanejší ako kedykoľvek predtým. Zistilo sa, že Maca zvyšuje libido a pomáha aj pri erekcii spolu s funkciou a životaschopnosťou spermií. Medzi ďalšie účinky patrí napríklad zvýšenie chuti na sex alebo zlepšenie celkovej výdrže. Podrobnejšie informácie o tomto výživnom koreni získate kliknutím na odkaz nižšie!

Zvyšuje libido, pomáha erekcii a podporuje funkciu a životaschopnosť spermií. Medzi ďalšie účinky patrí napríklad podpora chuti na sex a zlepšenie celkovej výdrže. Viac info o Koreni Maca…

Ostropestrec mariánsky

Táto liečivá rastlina pochádza zo Stredomoria a Ázie. Využíva sa v alternatívnom liečiteľstve a taktiež pri poruchách erekcie.

Pestrec mariánsky, rastlina pochádzajúca zo Stredomoria a Ázie, sa v alternatívnej medicíne používa už stáročia. Bežne ju ako bylinný doplnok užívajú aj muži, ktorí majú problémy s erektilnou dysfunkciou.

 

Štúdie preukázali, že pestrec mariánsky pomáha podporovať funkciu pečene, takže dokáže účinnejšie vyplavovať nečistoty z tela, keď ho užívate buď ústne, alebo injekčne, samozrejme, pod lekárskym dohľadom!

Táto rastlina má naozaj zaujímavú históriu. Pochádza zo Stredomoria a Ázie a už tisícročia sa používa na podporu zdravia pečene a liečbu erektilnej dysfunkcie, ako aj iných porúch mužských reprodukčných orgánov. Viac o ostropestreci mariánskom…

Neexistuje len jeden spôsob, ako užívať túto liečivú bylinu – tu sa dozviete, ako používať pestrec mariánsky…

Má celkovo blahodarný vplyv na náš organizmus. Dokáže účinne podporovať vyplavovanie nečistôt z pečene a chrániť a posilňovať jej funkcie. Viac o Pestreci mariánskom…

Vitamín E

Vitamín E má skvelé účinky a je skvelým doplnkom pre vaše telo. Jeho najznámejším využitím je zvýšenie veľkosti penisu a prietoku krvi počas erekcie, ale dokáže tiež účinnejšie hojiť popáleniny a má pozitívne účinky na pokožku.

Pri nedostatočnej erekcii účinne rozširuje cievy a tým zabezpečuje prietok krvi do penisu. Taktiež znižuje únavu, a tým podporuje váš sexuálny výkon.

Jedným z najvýznamnejších účinkov, ktoré môže poskytnúť, je v prípadoch nedostatočnej erekcie:

 • rozšírením ciev
 • zabezpečuje dostatočný prietok krvi v celom tele, a tým pomáha udržať alebo obnoviť silu erekcie
 • poskytuje tiež úľavu od únavy, čo pomôže pri sexuálnej výkonnosti a zároveň zvyšuje fyzickú kondíciu
 • zlepšuje aj zdravie pokožky vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam

Okrem iného táto zázračná živina urýchľuje čas hojenia popálenín, zlepšuje menštruačné problémy, ktoré sa vyskytujú počas menštruácie (kŕče), podporuje zdravú pokožku a rast vlasov a navyše zmierňuje kŕče spojené s menopauzou!

Vitamín E nie je dobrý len na udržanie štíhlosti svalov

Mimo iného dokáže urýchliť chojenie popálenín, zlepšiť zdravotný stav pokožky, zmierniť menštruaćné problémy a zvýšiť fyzickú zdatnosť.

Vápnik

Vápnik je najdôležitejším minerálom pre zdravé kosti. Zabraňuje tiež kŕčom a podporuje aktívny životný štýl tým, že posilňuje svaly.

Vápnik posilňuje naše kosti, pomáha nám vyhnúť sa bolesti svalov počas dňa, podporuje zdravšie srdce, bojuje proti depresii; dokonca posilňuje zdravie mozgu! Takže zaraďme do jedálnička trochu vápnika!

Vitamín A

Vitamín A má mnoho dôležitých funkcií vrátane potláčania produkcie estrogénu, a tým podporuje sexuálnu túžbu.

Vitamín A je základná živina, ktorá ovplyvňuje širokú škálu telesných procesov – od funkcie imunitného systému až po zrak. Vitamín A je doplnok potláčajúci hormóny, ktoré stimulujú tvorbu testosterónu, a tým podporujú sexuálnu túžbu.

Jeden z menej známych účinkov na naše telo:

Potláča produkciu estrogénu u žien tým, že rozkladá jeho prekurzorovú molekulu, kyselinu retinovú (RA), čo môže viesť k zvýšenému pocitu na sex v dôsledku nižších hladín cirkulujúcich estrogénových hormónov, ako je progesterón alebo estradiol.

Zinok

Zinok je dôležitou zložkou mužského reprodukčného zdravia. Štúdie zistili, že zinok významne podporuje tvorbu spermií a testosterónu, čo môže viesť k zlepšeniu plodnosti u mužov, ktorí majú nedostatok tohto minerálu.

Ide o je minerál, ktorý môže výrazne zvýšiť produkciu spermií a hladinu testosterónu u mužov.

Zistilo sa, že zinok chráni pred rakovinou prostaty, ako aj podporuje zdravé sexuálne funkcie u oboch pohlaví!

Zinok je pre mužov skvelý, pretože pomáha pri vývoji zdravých spermatických buniek a zvyšuje hladinu oboch pohlavných hormónov, ako sú estrogén a progesterón.

Preto mnohí odborníci odporúčajú, aby ste v prípade, že sa snažíte otehotnieť, pravidelne užívali doplnok stravy vo vysokých dávkach alebo jedli potraviny bohaté na zinok ako súčasť vášho stravovacieho plánu!

Extrakt z kakaovníka

Ide o účinný stimulant, ktorý taktiež zlepšuje prietok krvi do penisu.

Extrakt z kakaovníka môže pomôcť nielen pri srdci. Je to účinný stimulant, ktorý tiež zlepšuje prietok krvi do penisu, čím zabezpečuje dlhotrvajúci a stimulujúci zážitok pre oboch partnerov.

jemný, dlhotrvajúci a stimulačný účinok na celý organizmus a podporuje funkciu srdca. Ide o stimulant, ktorý zvyšuje prietok krvi do penisu a má celkový povzbudzujúci účinok na váš organizmus. Extrakt z kakaovníka podporuje aj činnosť srdca, čo znamená, že môže pomôcť pri ochoreniach, ako je vysoký cholesterol alebo cukrovka.

Dostupné balenia


Pozrite sa ako vyzerajú jednotlivé balenia Zerexu. Do redakcie nám boli doručené veľmi rýchlo a kvalitne zabalené.

Zerex Klasik


Základná verzia. Zerex Klasik vám zaručí pevnú a tvrdú erekciu už do jednej hodiny od užitia tabletky.

Ide o certifikovaný výživový doplnok, takže pri správnom dávkovaní sa nemusíte báť nežiaducich účinkov. Dávkovanie je jednoduché.

Užite 1 tabletu 1 hodinu pred sexuálnym stykom.

Cena: od 29,00€

 klasikup = zľava 20%

Zloženie Zerexu Klasik

Látka Množstvo (mg)
Tribulus Terrestris 150
L-Arginín 50
Koreň Maca 50
L-lyzin 50
Extrakt z kakaovníka Teobromín 50
L-Citrulín 50

Zerex Extralong


Zerex Extralong je vhodný pre ľudí, ktorí majú problém s rýchlym vyvrcholením.

Účinky nastupujú veľmi rýchlo, už do jednej hodiny od užitia.

A viete, čo je na tom najlepšie?

Na rozdiel od konkurenčných výrobkov nebudete mať žiadne bolesti hlavy a podobné vedľajšie účinky!

Cena: od 34,00€

extralongup = zľava 20%

Látka Množstvo (mg)
Tribulus Terrestris 100
L-Arginin 50
koreň Maca 50
Ženšen 50
L-lyzin 50
Extrakt z kakaovníka Teobromín 40
Pestrec mariánsky 30
L-Citrulín 30

Zerex Ultragold


Posledná verzia Zerexu je určená na dlhodobé udržanie si sexuálnej kondície.

Odporúča sa užívať aspoň 3 mesiace. Je najvhodnejší pre mužov v staršom veku.

Posilňuje imunitu, podporuje hladinu testosterónu a znižuje stres.

Cena: od 65,00€

ultragoldup = zľava 20 %

TIP: Využite zľavu 5€ na produkt  Zerex ULTRAGOLD. K objednávke jednoducho dopíšte kód „ULTRA5“
Látka Množstvo (mg)
Tribulus Terrsetris 300
Koreň Maca 200
Schizandra chinensis extrakt 200
Vitamín B2 (riboflavín) 2,8
Vitamín B6 8
Meď (glukonán meďnatý) 2

Dávkovanie Zerexu


Dávkovanie je veľmi jednoduché. Aj keď tento prípravok nie je liek. Minimálny vek na jeho užívanie je 18 rokov!

Postačí užiť jednu tabletku zhruba hodinu pred sexom a účinky na seba nenechajú dlho čakať. Kvalitná erekcia pohladí mužské ego a rozžiari partnerkine oči.

Zvýšená chuť na sex dodá vášmu pohlavnému životu novú šťavu. Zlepšenie ejakulácie padne vhod najmä párom, ktoré sa usilujú o bábätko. Dochádza tiež k zlepšeniu duševnej pohody, ktorá je rovnako dôležitým aspektom kvalitného sexu.

Dávkovanie Zerex Klasik

Klasik sa dávkuje jednoducho. Ak pociťujete problémy s erekciou alebo sa obávate, že sa nedostaví želaná erekcia stačí si hodinu pred pohlavným stykom vziať jednu tabletku.

Zerex Klasik sa ľahko dávkuje. Ak máte problémy s erekciou alebo sa obávate, že váš penis nebude schopný vniknúť do pošvy, stačí užiť jednu tabletu hodinu pred pohlavným stykom a bude v ňom držať ako prilepený! Uvidíte, aká silná môže byť vaša erekcia v krátkom čase so Zerex Klasik. Uvidíte, že vaša erekcia bude silnejšia ako kedykoľvek predtým.

Dávkovanie Zerex Extralong

Zerex Extralong je najnovší, najsilnejší a najdlhšie pôsobiaci prípravok zerexu na trhu.

Extralong sa dávkuje rovnako ako vyššie uvedený zerex klasik. Hodinu pred sexom si vezmite jednu tabletu.

Dávkovanie Zerex Ultragold

Tablety Ultragold sa odporúčajú užívať dlhodobo a v dávke 2 kapsuly denne. Účinok je zaručený do jedného týždňa, ak však neužijete správne množstvo, počas prvých dní nebudú žiadne viditeľné účinky.

Ultragold sa odporúča užívať dlhodobo 2 kapsuly denne. Nečakajte účinok po prvom dni. Avšak ak dodržíte správne dávkovanie, účinok sa zaručene dostaví.

Zerex cena


Je dostupný v troch variantách Klasik, Extralong a Ultragold. Jeho cena je oproti konkurencií veľmi výhodná.

Zerex je dôveryhodnou značkou v oblasti ochrany pred predĺženým opotrebovaním. Zerex Classic ponúka extrémnu tvrdosť vášho penisu a jeho cena sa nedá prekonať!

Cena sa pohybuje v rozmedzí od 5,60€ za produkt ZEREX SHOT až po 81,89€ za balíček produktov ZEREX WOMEX + ZEREX KLASIK. Pozrite si všetky produkty na zlepšenie erekcie.

Zerex Extralong ponúka rovnaké výhody ako Classic, ale s dodatočnou 24-hodinovou ochranou pred opätovným použitím. Pre tých, ktorí potrebujú ešte väčšie krytie, je vždy k dispozícii Zerex Ultragold, ktorý vás udrží voňavého celý deň (alebo celý týždeň!).

ProduktPočet kapsúlCena

Zerex Klasik

1229,00€

Zerex Extralong

1234,00€

Zerex Ultragold

12065,00€

Kde kúpiť Zerex?


Pýtate sa či je zerex dostupný v lekárni?

Samozrejme, že áno. Tieto tabletky sú certifikovaným výrobkom, spĺňajúcim najprísnejšie zdravotné normy.

Pri jeho užívaní vám nehrozia nebezpečné vedľajšie účinky, žiadne bolesti hlavy, žalúdka, nebodaj problémy v intímnej oblasti.

Na trhu sú k dispozícii bez lekárskeho predpisu čo znamená, že je možné ho dostať kúpiť voľne na internete alebo v lekárni.

Keďže ide o certifikovaný výživový doplnok, môžete ho kúpiť v lekárni. Ja osobne odporúčam kúpiť ho cez internet z originálnej stránky.  Je to najdiskrétnejší a najrýchlejší spôsob. 

Naše hodnotenie


Pre tých, ktorí bojujú s erektilnou dysfunkciou, je Zerex fantastický doplnok stravy, ktorý mnohým pomohol prekonať tento problém.

Zerex ako výživový doplnok na zlepšenie erekcie môžeme odporučiť. Účinkuje väčšine zákazníkom, ktorí si ho zakúpili. Je tiež veľmi cenovo dostupný a ľahko ho nájdete v obchodoch vo vašom okolí.

Samozrejme nájdu sa ojedinelé prípady kedy sa účinky dostavia neskôr ako čakáte ale to je veľmi individuálne, keďže každý človek je iný.

Ak máte chronické problémy s erekciou, odporúčame navštíviť urológa, ktorý vám odporučí liečbu. Jednotlivé ambulancie môžete nájsť napríklad v tomto katalógu.

Zobraziť ambulancie

Keďže nejde o liek na lekársky predpis ale o výživový doplnok, účinky sa môžu dostaviť po určitej dobe. Ak vás trápia problémy s nedostatočnou a slabou erekciou, Zerex určite odporúčame!

 • Účinkuje už do 60 minút
 • 3 rôzne druhy (Klasik, Extralong, Ultragold)
 • Je dostupný bez lekárskeho predpisu
 • Priaznivé účinky na plodnosť

Oplatí sa teda kúpiť Zerex?


Zerex je rozhodne najkvalitnejší výživový doplnok na trhu.

Existuje mnoho „podporovačov“ erekcie ale tento je rozhodne najkvalitnejší. Preto, ak vás trápia otázky typu „Zerex alebo Clavin?“ alebo „Zerex alebo Erexan?„, my rozhodne odporúčame vyskúšať Zerex!

Či už ide o diskrétnosť a rýchlosť vybavenia objednávky alebo kvalitu účinkov Zerex je rozhodne TOP produkt na trhu. 

Ak neviete ako ho objednať, jednoducho kliknite na tlačítko CHCEM VYSKÚŠAŤ ZEREX, ktoré vás presmeruje na web oficiálneho predajcu.

BONUS: Pri objednávke nad 100€ dostanete darček 🙂 Chcete vedieť aký? DARČEK

CENA: 29,00€
VEĽKOSŤ BALENIA: 12 tabliet

CELKOVÉ HODNOTENIE

Chcete zľavu na Zerex? Od nás dostanete zľavový kód až na 5€!

Jednoducho pri dokončovaní objednávky uveďte zľavový kód „ULTRA 5“.

zerex zľavový kupón

4.5/5 - (58 votes)

27 Komentáre

 1. Ja užívam zerex už niekolko rokov. Rozmýšlal som, že zmením značku ale nemám dôvod kedže mi zatial vždy zabral. Použivam Zerex klasik vždy pred sexom a som uplne spoko

 2. Zerex je klasika. Funguje super na to ze nepotrebujete recept od doktora jak na viagru je fakt ucinny

 3. Dobrý deň Radovan. Ak budete chcieť môžete sa s nami podeliť o vaše skúsenosti potom ako vám Zerex dorazí.

 4. Dobrý deň Pepo. Ak budete chcieť skúsiť iný výživový doplnok, vyskúšajte napríklad eJoy. Je to spolu so Zerexom najúčinnejší prípravok na zlepšenie erekcie.

 5. Dobrý deň roboTN. Áno to je bežné pri výživových doplnkoch. Každému začnú účinkovať rozdieľne. Niekomu hneď po prvej tabletke, inému zasa po týždni. Treba vydržať a účinky sa určite dostavia.

 6. zerex funguje…inak by nebol tolko predavany…jasne viagra je viagra ale proste nepotrebujete recept nan…mne funguje a som spoko

 7. Mne zerex tiež začal účinkovať asi po druhom užití. Bál som sa, že nefunguje keď som si ho prvý krát dal a nič. Ale druhý krát sa splnilo skoro všetko čo je aj v tejto recenzi napísané. Fakt som spokojný a pomály mi dochadza prve blaenie takže objednám ďalšie.

 8. Škoda, že až teraz som to zbadal, akurát včera som objednal druhé balenie. Ale zľava sa určite hodí. Ďakujem.

 9. Sice poznam zerex uz dlhsie ale musim sa vyjadrit.Zerex je podla mna podobne uciny ako viagra akoze samozrejme trosku menej lenze to je poznat aj na jeho cene a hlavne sa nemusite trepat k lekarovi pre predpis. Takze ak niekto o jeho ucinkoch pochybuje pozrite si diskusie na internete a uvidite zefakt funguje. Ja ho inak tiez uzivam sem tam na podporu.

 10. Podelím sa o svoju skúsenosť so zerexom. Prvý ani druhý krát mi nezabral. Už som sa začínal báť, že som vy*ebal peniaze z okna doslova! Ale na tretí krát sa dostavili všetky účinky, ktoré som očakával! Zerex má jedno šťastie! 😀 Takže na koniec som spokojný!

 11. Dobrý deň, Lukáš. Ďakujem za skvelú otázku. Kotvičník zemný alebo Tribulus terrestris je rastlina, ktorá zlepšuje erekciu, podporuje tvorbu testosterónu, zlepšuje zdravotný stav spermií a ich pohyblivosť.

 12. Zerex je super všetko čo sa píše je pravda narozdiel od erexanu to je zase čisté klamstvo vôbec nezaberá ale zato zerex drží naozaj aj dva dni.

 13. Dobrý deň, Julo. Užívate zerex týždeň a nepozorujete absolútne žiadne účinky? Môže to byť spôsobené rôznymi faktormi. Vaším vekom, váhou, životným štýlom atď… Možno nájdete odpoveď na oficiálnej stránke predajcu. Konkrétne v sekcii Poradňa.

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu