Folandrol – Pomoc pre spermie – cena + (recenzia)

Problémy s erekciouProblémy s potenciouFolandrol - Pomoc pre spermie - cena + (recenzia)

Problém s plodnosťou je dobre známy párom po celom svete, a to nezávisle od veku a národnej príslušnosti. Príčin jeho vzniku je veľmi veľa.

Konkrétne u mužov môžu byť neúspešné pokusy o splodenie dieťaťa spôsobené nekvalitnými spermiami.

Zdravé, aktívne spermie v optimálnom počte sú priamo spojené s reprodukčnou schopnosťou muža. Ak sú vaše spermie „lenivé“, neriskujte ďalšie sklamanie a doprajte im správne látky, ktoré ich „prebudia k životu“. Špeciálne výživové doplnky sú jednoduchým riešením, ako podporiť tvorbu spermií a zlepšiť ich kvalitu.

Spomedzi širokej ponuky prípravkov sme vybrali Folandrol. V našom článku podrobne rozoberieme jeho zloženie, účinky jednotlivých látok a dostanete aj informácie o skúsenostiach s jeho užívaním a cene.

Kde najvýhodnejšie zakúpiť Folandrol?

Čo to je?


Folandrol je prírodný výživový doplnok vo forme prášku, ktorý je určený špeciálne pre mužov na zlepšenie kvality spermií a podporu ich tvorby.

Obsahuje účinnú kombináciu látok prospešných pre správnu funkciu mužských pohlavných orgánov a chrániacich spermie pred oxidačným stresom.

Užívaním prípravku môžete podporiť svoje úsilie o splodenie dieťaťa.

Folandrol je určený pre všetkých mužov, ktorým záleží na ich pohlavnom zdraví.

Keď sa spermiám „nechce“


Spermie sú mužské pohlavné bunky, ktorých prirodzená funkcia spočíva v oplodnení vajíčka.

Paradoxom je, že naša existencia je závislá od organizmu, ktorý meria sotva 70 mikrometrov. Na to, aby došlo k oplodneniu vajíčka, musia spermie prekonať vzdialenosť približne 10 centimetrov a ejakulát by mal v 1 mililitri obsahovať aspoň 20 miliónov malých „pretekárov“.

A tu môže nastať problém. Lenivé spermie alebo ich nedostatočná tvorba totiž znižujú reprodukčnú schopnosť.

Tento deficit sa môže týkať ktoréhokoľvek muža, nezávisle od jeho postavenia, kultúry alebo sexuálnej aktivity. Je spôsobený zhoršujúcim sa prostredím,  v ktorom žijeme, ale aj samotným štýlom života, aký vedieme. 

Čo zabíja spermie?


 • Alkohol – pravidelné popíjanie negatívne ovplyvňuje tvorbu testosterónu v semenníkoch. Výskum londýnskej King’s College dokázal, že už dve pivá denne majú negatívny vplyv na schopnosť splodiť dieťa.
 • Lieky – užívanie antibiotík môže tiež ovplyvniť kvalitu spermií. Prejaví sa to šesť až osem týždňov po ich dobratí. Spermiogram sa zhorší aj v dôsledku užívania cytostatík a imunosupresív. Kulturisti kvôli veľkým svalom prichádzajú o spermie v dôsledku užívania anabolík.
 • Cigarety – nikotín spôsobuje zníženie aktivity spermií a jeho pôsobením klesá ich schopnosť preniknúť do vajíčka a oplodniť ho. V prípade silných fajčiarov klesá až o polovicu.
 • Strava – nadváha a obezita z vás môžu urobiť lenivca a rovnako lenivé budú aj vaše spermie. To, ako sa stravujete, má významný vplyv na ich kvalitu. Španielski vedci prišli so zistením, že strava bohatá na červené mäso a mastné jedlá znižujú počet mužských pohlavných buniek a spomaľujú ich pohyb.
 • Prehrievanie semenníkov – mobil vo vrecku, notebook na kolenách, časté saunovanie alebo horúci kúpeľ, to sú všetko bežné a príjemné veci, no muži by sa mali mať na pozore. Semenníky nemajú v obľube teplo. Teplota v miešku je totiž
  o 3 stupne nižšia ako v brušnej dutine.

Ako na zdravé spermie?


Je viac ako pravdepodobné, že minimálne jeden z vyššie spomenutých faktorov, sa týka aj vás.

Vás a rovnako aj každého ďalšieho muža žijúceho moderným spôsobom života.

Preto je dôležité, starať sa o zdravie svojich reprodukčných orgánov. Ak aj dieťa momentálne neplánujete alebo nechcete, mať kvalitné spermie v hojnom počte nie je nikdy na škodu.

Spermiám prospieva:

 • Selén a glutatión – to sú dva vysokoúčinné pohlcovače voľných radikálov. Rovnako ako vitamín E majú pozitívny vplyv na pohyblivosť mužských pohlavných buniek.
 • Koenzým Q 10 – môže viesť k zvýšeniu počtu mužských pohlavných buniek a k zlepšeniu ich pohyblivosti.
 • Aminokyseliny L-arginín, L-karnitín a kyselina listová majú významné miesto v spermatogenéze a podporujú pohyblivosť spermií.

Zmenou životného štýlu, vylúčením rizikových faktorov a s podporou vitamínových, stopových a antioxidačných preparátov svoje spermie iba potešíte. Poďme sa pozrieť ako účinkuje Folandrol.

Folandrol – účinky


 • antioxidanty chránia spermie pred voľnými radikálmi, čím sa zvyšuje ich schopnosť oplodniť vajíčko
 • vďaka kyseline listovej je vhodný v období plánovania tehotenstva, pretože dokáže pozitívne vplývať na imunitný systém a podporu tvorby krvi
 • je vhodný aj ako doplnok v prípade zvýšenej potreby alebo nedostatku látok, ktoré obsahuje

Zloženie


Každé vrecúško výživového doplnku Folandrol obsahuje nasledovné látky:

 • Myo-imozitol 1000 g – vitamín skupiny B, ktorý pôsobí ako antioxidant. Je súčasťou bunkových membrán, podporuje metabolizmus mastných kyselín, ako aj lepšie vstrebávanie vitamínu E. (zdroj)
 • Kyselina listová 0,2 mg – vo vode rozpustný vitamín B6. Podieľa sa na metabolizme bielkovín, tvorbe červených krviniek a ďalších procesov v tele. Kyselina je dôležitá pre rast zárodočných tkanív v tehotenstve. Jej optimálna hladina v tele je podstatná pre plynulý a zdravý priebeh tehotenstva.
 • L-karnitín 30 mg – dôležitá prirodzená živina, ktorá má zásadnú úlohu v energetickom metabolizme organizmu. Prenáša mastné kyseliny do mitochondrií, energetických zdrojov v bunkách, ktoré mastné kyseliny premieňajú na energiu.
 • Selén 0,055 mg – prispieva k správnej spermatogenéze a spolu s vitamínom E napomáha k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 • L-arginín 30 mgsemiesenciálna aminokyselina, ktorá podporuje syntézu bielkovín, zlepšuje prietok krvi a vylučovanie rastového hormónu u mužov.
 • Vitamín E 30 mg – ovplyvňuje stavbu bičíka, pozitívne vplýva na pohyblivosť spermií a zvyšuje ich schopnosť oplodniť vajíčko.

Užívanie a dávkovanie


 • vždy užívajte tak, ako je uvedené v príbalovom letáku
 • odporúčaná denná dávka je jedno vrecúško denne
 • obsah vrecúška vysypte do pohára s vodou, miešajte, kým sa prášok úplne nerozpustí a vypite

Folandrol a jeho cena


Folandrol je dostupný v lekárni aj na internete.

Odporúčame nakupovať iba u overených predajcov.

Napríklad známa sieť lekární Najlekaren.eu ponúka výživový doplnok Folandrol (30 vrecúšok) za odporúčanú cenu 18,95 €.

Folandrol

folandrol

30 vrecúšok
Skladom
18,95 €
(platí ku dňu 2.5.2019)

Upozornenie


 • nie je určený pre deti do 12 rokov a ľudí trpiacich fenylketonúriou
 • neodporúča sa užívať spolu s nápojmi obsahujúcimi cukor, glukózu alebo kofeín
 • prípravok sa nesmie používať ako liek, ani ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy
 • neprekračujte stanovenú odporúčanú dennú dávku
 • skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu detí

Výhody a nevýhody


 • prírodný doplnok bez vedľajších účinkov
 • vďaka svojmu zloženiu je dobrým zdrojom dôležitých látok
 • jednoduché dávkovanie

 • účinky sa prejavujú po dlhodobom užívaní 

Záverečné zhodnotenie


Je všeobecne známe, že ľudské telo potrebuje určité látky, aby mohlo správne fungovať. Keď mu niečo chýba, u mužov sa to môže odraziť aj na pohyblivosti a tvorbe spermií.

Folandrol je plný aktívnych látok a vitamínov, ktoré mužom prospievajú, a to nezávisle od toho či plánujú potomstvo, alebo nie. Ľudia, ktorí majú skúsenosti s jeho užívaním v recenziách neuvádzajú žiadne „prevratné“ účinky, no prípravok vnímajú ako dobrý doplnok stravy.

V celkovom hodnotení sa stretáva s 90-percentnou spokojnosťou a väčšina ho odporúča aj ďalším užívateľom.

Z nášho pohľadu je Folandrol kvalitný doplnok stravy so zaujímavým zložením. Jeho užívaním rozhodne nemáte čo stratiť, práve naopak, môžete iba získať.

A kto vie, možno to bude práve tento prípravok, ktorý sa postará o prírastok do vašej rodiny.

Prehľad


Zdravie

Prípravok zameraný na podporu spermií.

Cena

Výhodné balenie produktu.

Kvalita

Kvalitné a overené zloženie produktu.

Zameranie

Prípravok zameraný na úzku oblasť.

Hlavné výhody

 • Produkt je väčšinou skladom
 • Kvalitné zloženie výrobku

 • Zameraný na úzku oblasť
 • Výhodná cena a balenie

Záverečné hodnotenie

folandrol

3.5/5 - (15 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu