Mumio 60tbl.

Mumio 60tbl.

Hodnotenie produktu: 4.84/5 (353x)

Vaše hodnotenie:

Mumio čisté 60tbl. 100% extrakt mumia (200 mg v 1 tablete).

13,90 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Tradičná ruská medicína

Mumio tablety - Mumio Zlaté

Mumio čisté (shilajit)

 

Náleziská mumia sa nachádzajú vysoko v horách Ázie a Ďalekého východu. Tam ho miestny ľudia zbierajú v ťažko dostupných terénoch vo výškach nad 3000 metrov.  V dávnych časoch bolo Mumio v Tibete nazývané "kráľom liečiv".

Mumio je prírodná zmes organických aj anorganických látok, je to prírodný minerál, ktorý vzniká zložitým geologickým procesom. Je to prírodný komplex obsahujúci viac ako 50 životne dôležitých prvkov, medzi nimi je 26 minerálov, 6 aminokyselín, 10 rôznych oxidov kovov, steroidy, fosfolipidy, vitamíny, éterické oleje a ďalšie biologicky aktívne látky.

 

Mumio dávkovanie: 1 tableta denne, počas 3-4 týždňov. Kúru je možné zopakovť po 4 mesiacoch.

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučené dávkovanie.

 

Odporúčané skladovanie: Najlepší spôsob uskladnenia mumia je uchovávanie v chlade. Ak je izbová teplota vyššia, lepšie je uskladniť mumio v chladničke. Pri izbovej teplote vydrží mumio bez zmien kvality alebo vlastností do dátumu odporúčanej spotreby uvedeného na obale. Ak je ale po dlhšiu dobu vystavené teplotám blízkym 30 °C, teplým izbovým teplotám, začne sa veľmi pozvoľna rozpúšťať a mäknúť, a potom je ťažšie vybrať tabletku z plátu.

 

Mumio zloženie: 100% čisté mumio, 200mg v 1 tablete.

 

Balenie: 60 tabliet.

Krajina pôvodu: Kirgizsko

Mumio cena: 13,90 €

V našej ponuke nájdete tiež Mumio čisté 30tbl.  link mumio

 

Upozornenie: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

 

Mumio - wikipedia: http://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=en&u=http://en.wikipedia.org/wiki/Shilajit&prev=/search?q=mumio+wikipedia&sa=X&tbas=0&biw=1787&bih=813

 

Viac informácií nájdete v sekcii KNIHA BYLINIEK na stránke (vpravo hore). V zozname bylín si vyberte hľadaný názov a po rozkliknutí získate podrobný popis.

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Prírodné tabletky

Tradičná ruská medicína

 

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Novinky

 Akcie - Zľavy

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním tohto webu s ich používaním súhlasíte. Viac info

Prihlásenie

×