Späť

Rakytníkový olej

Rakytníkový olej

Rakytníkový olej

 

Skvelé vlastnosti rakytníkového oleja vyplývajú zo skutočnosti, že látky obsiahnuté v rakytníkovom oleji navzájom podporujú svoj účinok. Medzi popredné antioxidanty vzácneho oleja patrí vitamín E, ktorý zabraňuje voľným radikálom ničiť ľudské bunky.

Rakytníkový olej je prírodný koncentrát vitamínov A, B1, B2, B6, D, E, F, K, P, ďalej obsahuje betakarotén, kyselinu listovú, organické kyseliny, triesloviny a minerálne soli, dôležité esenciálne mastnej kyseliny omega-3, -6, -9. Je tiež zdrojom vzácnej omega-7 mastné kyseliny, ktorá sa v prírode vyskytuje zriedka.

 

Rakytník

 

Rakytníkový olej účinky: Ako prírodný koncentrát karoténov a vitamínov, veľmi vhodný pri oslabení organizmu, ako biogénny stimulátor.


Olej z rakytníka rešetliakového vďaka svojmu unikátnemu zloženiu má výrazné preventívne vlastnosti ako prírodné antibiotikum.

Pravidelná konzumácia zvyšuje vitalitu, dodá energiu, zvyšuje imunitu, normalizuje bežnú činnosť ľudského tela u ťažko pracujúcich a starších ľudí.

Veľmi často sa používa na obnovenie poškodeného tkaniva ( s trofickými vredmi, popáleniny, vnútorné hemoroidy, trhliny v konečníku, preležaniny, omrzliny a rôzne kožné choroby)

 

- bol úspešne použitý pri liečbe ženských chorôb

- pri dvanástorníku a na žalúdočný vred

- pri nádche, zápale hltana a rôznych chorobách nosohltana

- pri žalúdočných ťažkostiach, chorobách žlčníka a pečene

 

Upozornenie: Všetky informácie a skutočnosti uvedené v článku slúžia výlučne pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

 

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×