Dermavit – Dokáže pomôcť zlepšiť zdravie pokožky?

Na pleťDermavit - Dokáže pomôcť zlepšiť zdravie pokožky?

Dermavit-cena-skúsenosti-hodnotenieTrápi vás pokožka, ktorá nemá také vlastnosti ako by ste chceli? Začínajú sa ukazovať prvé vrásky spôsobené vekom?

Dnes sme pre vás vyskúšali Dermavit! Prírodný výživový doplnok s obsahom látok ako napríklad Aloe vera, Kyselina hyalurónová a rozne vitamíny. Svojím zložením dokáže účinne vyživovať pleť, ktorá bude následne vyzerať zdravšie a mladšie. Poďme sa naň pozrieť bližšie.

Čo je to Dermavit?


Dermavit je prírodný výživový doplnok na zlepšenie vlastností pokožky. Obsahuje prírodné látky, ktoré zabezpečujú hydratáciu, detoxikáciu a vyživovanie pleti.

Prečo ho užívať?


Medzi jeho hlavné účinky patrí:

 • Obsahuje zložky, ktoré zanechávajú pleť hebkú a zdravšiu
 • Vitamíny a zinok chránia bunky pokožky pred voľnými radikálmi
 • Aloe Vera dokáže pleť účinne zbaviť nečistôt a detoxikovať ju
 • Vitamín C zabezpečuje tvorbu kolagénu, ktorý udržiava pleť pružnú

Zloženie Dermavitu


Aktívne látkyObsah v 1 tablete
L-methionin150 mg
Kolagén70 mg
Aloe vera extrakt30 mg
Rakytník extrakt30 mg
Vitamín C20 mg
Kyselina hyaluronová10 mg
Koenzým Q1010 mg
Niacín5 mg
Vitamín E4 mg
Beta-karotén3 mg
Zinok2 mg

Kolagén

Kolagén je bielkovina, ktorá a prirodzene nachádza v tele. Sú z neho zložené tzv. biele vlákna v pokožke, šľachách, kostiach, chrupavkách atď. Môžeme povedať, že kolagén je základná stavebná časť nášho tela. Doslova ho drží pohromade! Vďaka nemu si jednotlivé orgány zachovávajú svoju pružnosť a pevnosť. A to isté platí aj o pokožke. Vďaka kolagénu je pružná a zdravá. Dermavit obsahuje až 70mg kolagénu v jednej tablete!

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová je látka, ktorá vo veľkom množstve dokáže viazať vodu. V našom tele zabezpečuje to aby jednotlivé orgány boli dostatočne hydratované. Je dôležitá pre pohyb a pružnosť jednotlivých orgánov. V kozmetickom priemysle je často využívaná na redukciu vrások, vyhladenie pleti a zníženie ovisnutia kože. Jej hlavným cieľom je hydratácia pokožky. Vaša pleť bude vyzerať ako za mlada. Jedna tableta Dermavitu obsahuje 10mg kyseliny hyalurónovej.

Aloe vera

Aloe bolo už od pradávna využívané vďaka jej liečivým a blahodarným účinkom. Ak máte dobrú angličtinu, môžete si prečítať nasledujúcu štúdiu, ktorá potvrduje účinky aloe vera. Aloe patrí medzi sukulenty a má skutočne šťavnaté listy. Jej hlavným účinkom na pleť je udržať pleť čistú, upokojiť ju a zmierniť jej podráždenie. Dokáže pleť zbaviť toxínov, škodlivín a nečistôt. Rozhodne by nemala chýbať v žiadnej domácnosti. Viac o Aloe vera…

Rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides)

Rakytník rešetliakový obsahuje kyselinu s názvom kyselina palmitoolejová. Konkrétne ide o mastnú kyselinu, ktorá výrazne ovplyvňuje zdravie pokožky. Je tiež známy obrovským obsahom zdraviu prospešných látok. Viac o Rakytníku řesetliakovom….

Koenzým Q10

Koenzým Q10 v skratke funguje ako urýchľovač spaľovania energie v bunkách. Najviac tejto látky má človek v období puberty. Jej obsah v tele klesá postupne so stúpajúcim vekom. Hrá hlavnú úlohu v zachovaní mladej a zdravej pokožky. Viac o Koenzýme Q10…

Niacín (vitamín B3)

Niacín alebo iným názvom Vitamín B3 je dôležitá zložka ľudského tela. Telo si ju samo dokáže syntetizovať z aminokyseliny s názvom tryptofán. Čo sa týka pokožky má niacín skutočne významnú úlohu. Pri jeho nedostatku môže nastať citlivosť na slnko, podráždenie, začervenanie, hnednutie rúk, brady a hrudníka.

 

Doporučené dávkovanie


 • Užíva sa 1-2 kapsuly denne
 • Ideálne je užívať kapsule po jedle (kvôli lepšiemu vstrebaniu látok)
 • Kapsule treba užívať aspoň 1 mesiac
 • Vďaka prírodnému zloženiu je vhodný na dlhodobé užívanie
 • Zapite dostatočne tekutinou (nie alkoholickým nápojom!)

Cena Dermavitu


Dermavit-cena-skúsenosti-hodnotenie

Cena Dermavitu je 11,99€. 

Jedno balenie obsahuje 60 kapsúl.

Doprava stojí 1,99€ a pri 2 kusoch je ZADARMO

Pre koho je určený?


Dermavit je určený pre každého, kto má problémy s pokožkou. Obsahuje látky, ktoré zlepšujú jej vlastnosti.

Naše hodnotenie


Predtým ako sa rozhodne Dermavit objednať. Prečítajte si jeho hodnotenia zákazníkov, ktorí si ho zakúpili. Dermavit bol na trh uvedený v Českej republike. Preto je väčšina hodnotení v českom jazyku.

A ako hodnotíme Dermavit my?


Dermavit nie je liek. Je to výživový doplnok. Logicky teda od neho nemožno očakávať účinky ako od drahých liekov.

To však neznamená, že je úplne bez účinkov. Ba naopak! Jeho účinky sú skvelé. Obsahuje totiž prírodné látky, ktoré sa od pradávna využívali vďaka svojím liečivým a blahodarným účinkom na ľudské zdravie.

V dermavite tieto látky nájdete polu v jednej tablete!

Ako jeho najväčší plus jednoznačne hodnotíme prírodné zloženie a cenu!

Dermavit-cena-skúsenosti-hodnotenie

 • Udržuje pleť zdravú a pružnú
 • Obsahuje množstvo prírodných látok
 • Pleť bude vyzerať mladistvejšie
 • Čistí a detoxikuje pokožku

Obsah balenia: 60 kapsúl

Cena: 11,99€

Cena dopravy: 1,99€ (pri 2 kusoch ZDARMA)

Celkové hodnotenie

4.2/5 - (11 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu