Bi Oil na strie – Cena a recenzia prípravku

Na pleťBi Oil na strie - Cena a recenzia prípravku

Zostali vám po pôrode strie, je vaša pleť suchá, máte vrásky alebo pigmentové škvrny?

V tom prípade ste pravdepodobne ešte nevyskúšali Bi-Oil. Tento prírodný produkt je známy medzi  ženami po celom svete a môže sa pochváliť naozaj zaujímavými účinkami na pokožku.

Nejde iba o kozmetický prípravok, ide o prostriedok „nabitý“ látkami, ktoré dokážu opraviť aj hlbšie defekty na koži, ako sú jazvy a majú tiež schopnosť zjednotiť tón pleti.

Bi-Oil vám poskytne dokonalú starostlivosť o tvár aj o telo. Toto všetko sú sľuby, ktoré zaujali aj našu pozornosť. Je naozaj taký úžasný? V čom spočíva tajomstvo jeho účinnosti a aké je jeho zloženie?

Dosť bolo otázok, poďme k meritu veci. Zistili sme pre vás všetky dôležité informácie. Prečítajte si náš článok a dozviete sa, aké skúsenosti s Bi-Oilom majú jeho samotní užívatelia. Povieme vám tiež, ako sa používa a koľko stojí.

Kde najvýhodnejšie zakúpiť Bi Oil?

Čo to je?


Bi-Oil je špeciálny výrobok určený na starostlivosť o pokožku tváre a tela. Bol navrhnutý tak, aby pomohol vylepšiť vzhľad jaziev, strií, a tiež, aby zjednotil farebný tón pokožky.

Pravidelná aplikácia zabezpečí, že pleť zostáva hydratovaná a zbavená známok starnutia, akými sú vrásky a pigmentové škvrny.

Účinok je postavený na jedinečnom zložení, ktoré obsahuje prelomovú prísadu  PurCellin Oil. Vďaka tejto zložke sa olej rýchlo vstrebáva a nezanecháva na koži mastný film.

K dispozícii je v troch rôznych baleniach, a to po 60, 125 alebo 200 ml. Nedávno výrobca uviedol na trh novinku Bi-Oil Gél pre suchú kožu, ktorý bol klinicky testovaný a vykazuje vysokú účinnosť pri starostlivosti o suchú a citlivú pokožku.

Bi-Oil je pre každého, kto chce zlepšiť vzhľad svojej pokožky a dopriať jej nadštandardnú starostlivosť. Zvlášť je odporúčaný pre budúce mamičky, ktoré sú náchylné na tvorbu tehotenských strií.

Je Bi-Oil bezpečný?


Táto otázka nás zaujímala ako prvá, nakoľko je prípravok často odporúčaný tehotným ženám na predchádzanie alebo zlepšenie vzhľadu strií.

Toto sú naše zistenia:

 • potešujúcou správou je, že Bi-Oil prešiel testom bezpečnosti v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady o kozmetických produktoch. Pri posúdení bol skúmaný jeho toxikologický profil, chemická štruktúra, úroveň začlenenia i pôsobenie jednotlivých zložiek pri každodennej aplikácii. Na základe posudku sa Bi-Oil považuje za bezpečný aj pri každodennom používaní.
 • Bi-Oil bol podrobený viacerým štúdiám zameraným na jeho účinky pri jednotlivých kožných problémoch. Pri všetkých dosiahol vysoké percento úspešnosti a získal status klinicky overeného produktu. Viac si o konkrétnych štúdiách môžete prečítať na oficiálnej stránke produktu bi-oil.com/sk-sk.

Ako Bi-Oil funguje?


Bi-Oil je držiteľom až 242 ocenení v oblasti starostlivosti o pokožku.

Za svoje účinky nevďačí iba unikátnemu prírodnému zloženiu, ale najmä zložke PurCellin Oil.

Tá zabezpečuje, že olej sa rýchlo vstrebáva a prirodzené rastlinné oleje a vitamíny sa dostávajú hlboko do pokožky a účinkujú tam, kde je to potrebné.

Vďaka tomu je podporený ich protizápalový, regeneračný a hydratačný účinok, čo sa prejavuje aj na dosiahnutých výsledkoch.

Účinky


 • prevencia tvorby strií v dôsledku tehotenstva, rýchleho rastu alebo priberania
 • zlepšenie vzhľadu už existujúcich strií
 • zlepšenie vzhľadu starých i nových jaziev
 • zjednotenie tónu pleti pri farebných rozdieloch
 • eliminácia pigmentových škvŕn a kožných defektov
 • zlepšenie vzhľadu starnúcej pokožky na tvári aj na tele
 • redukcia vrások
 • ochrana pokožky pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a poskytnutie dostatočnej hydratácie

Zloženie


Bi-Oil obsahuje kombináciu rastlinných extraktov a vitamínov na olejovej báze, ktoré sú pokožkou dobre absorbované, a to najmä vďaka zložke PurCellin Oil.

Výrobca garantuje, že prísady sú pred samotnou výrobou testované a vzorka z každej vyrobenej šarže je laboratórne testovaná, následne uchovávaná a sledovaná po obdobie 5 rokov.

 • Nechtíkový olej – vyznačuje sa svojímregeneračným, protizápalovým, miernym antibakteriálnym a antioxidačným účinkom. Je vhodný na ošetrovanie pooperačných jaziev, jaziev po akné, popálenín, kŕčových žíl, krvných podliatin a opuchov. Používa na všetky typy pleti, vrátane precitlivenej a podráždenej pokožky.
 • Levanduľový olej – samotný olej má široké medicínske i kozmetické využitie, tiež sa využíva pri aromaterapii. Na pleť má antibakteriálne, ošetrujúce a upokojujúce účinky. Zároveň ju zjemňuje a vyživuje. (zdroj)
 • Rozmarínový olej – s miernym antiseptickým účinkom pleť zjemňuje, rozjasňuje a poskytuje jej potrebnú starostlivosť. Pozitívne vplýva aj na zdravie vlasov a nechtov, zmierňuje preťaženie pokožky a opuchy.
 • Kamilkový olej – je pre svoje upokojujúce účinky ideálny pre citlivú pokožku. Je veľmi obľúbený v kozmetickom priemysle, a to pre svoju schopnosť zlepšiť vzhľad jaziev, pigmentových škvŕn a pomáha aj pri akné. Zároveň chráni rany pred infekciou a pôsobí ako analgetikum.
 • Vitamín A – dôležitý vitamín pre zdravú a pružnú pleť. Podporuje tvorbu kolagénu, obnovu pokožky, pomáha zlepšiť jej štruktúru a farebný tón.
 • Vitamín E – má antioxidačné účinky, pleť hydratuje, chráni ju pred voľnými radikálmi, čím zamedzuje jej predčasnému starnutiu.
 • PurCellin OIL – má schopnosť meniť konzistenciu Bi-Oilu, robí ju ľahkou a menej mastnou. Vďaka tomu je prípravok lepšie roztierateľný, ľahko sa nanáša a pokožka Bi-Oil rýchlo absorbuje. Zároveň pleť zvláčňuje, zjemňuje ju a tá zostáva hebká a vláčna.

Vonné zložky – Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene carboxaldehyde, Limonene, Linalool.

Užívanie a dávkovanie


Bi-Oil je určený na vonkajšie použitie. Výrobca uvádza odporúčaný spôsob aplikácie, a to  v závislosti od povahy kožného problému.

 • Jazvy – aplikuje sa 2x denne po dobu minimálne 3 mesiacov. Olej vmasírujte krúživými pohybmi do jazvy, pričom nové jazvy ošetrujte až po zahojení rany. Výrobca upozorňuje, že jazvy sú trvalé a nie je možné ich úplné odstránenie. Dosiahnuté výsledky sú preto vysoko individuálne.
 • Strie – aplikujte 2x denne na postihnuté miesto po dobu minimálne 3 mesiacov. U tehotných žien sa odporúča použitie oleja po začiatku druhého trimestra na rizikové partie, ako je oblasť brucha, zadku, stehien, spodná časť chrbta a prsia.
 • Odtieň pleti – problematické miesta ošetrujte 2x denne po dobu minimálne 3 mesiacov. Olej nechráni pleť pred slnečným žiarením, aplikácia krémov s ochranným faktorom sa odporúča až po jeho úplnom vstrebaní.
 • Dehydratovaná pleť – nanášanie oleja 2x denne na oblasť tváre aj tela zabezpečí pokožke dostatok hydratácie aj v prípade, že je pleť vystavovaná nepriaznivým vonkajším vplyvom prostredia.
 • Starnutie pleti – aplikujte na pokožku 2x denne, pravidelné ošetrovanie vedie k redukcii vrások.

Cena


Bi-Oil je možné zakúpiť buď v lekárni, drogérii, špecializovaných predajniach s prírodnou kozmetikou alebo pohodlne na internete.

Ako vždy, všetky produkty nakupujte u overených predajcov.

Odporúčame navštíviť internetovú lekáreň drmax.sk, ktorá ponúka Bi-Oil Starostlivosť o pokožku vo všetkých dostupných baleniach za akciovú cenu, vrátane novinky Bi-Oil Gélu na suchú pokožku.

Bi Oil

bi oil

60 ml
Doprava zadarmo
11,99 €
(platí ku dňu 4.5.2019)

 • Bi-Oil Starostlivosť o pokožku 60 ml – 8,90 €
 • Bi-Oil Starostlivosť o pokožku 125 ml – 17,50 €
 • Bi-Oil Starostlivosť o pokožku 200 ml – 25,99 €
 • Bi-Oil Gél na suchú pokožku 50/100/200 ml – 5,99 €/7,09 €/18,51 €.

Ceny sú platné ku dňu písania recenzie – 4.5.2019 !

Upozornenie


 • pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov dodržujte inštrukcie uvedené v príbalovom letáku
 • prípravok je učený na vonkajšie použitie, neaplikujte ho na poranenú kožu
 • nepoužívajte v prípade alergie na niektorú z obsiahnutých zložiek
 • v súvislosti s používaním prípravku nie sú známe žiadne závažné vedľajšie účinky. V prípade alergickej reakcie (podráždená pokožka) nepokračujte v používaní.
 • skladujte mimo dosahu detí na suchom mieste, mimo priameho slnečného svetla a mrazu pri teplote do 25 °C

Výhody a nevýhody


 • známy produkt s klinicky overenými účinkami
 • prírodné zloženie bez vedľajších účinkov
 • olej je hypoalergénny a vhodný aj na citlivú pleť
 • ľahko sa nanáša, rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný film na pokožke
 • dobrý pomer ceny a kvality, možnosť výberu z viacerých veľkostí balenia

 • nie je riešením na úplné odstránenie jaziev

Záverečné zhodnotenie


Výrobcovia sa vždy snažia prezentovať svoje výrobky v čo najlepšom svetle.

Ako to už býva, reklama nie je vždy zárukou spokojnosti zákazníka.

Produkt Bi-Oil je verejnosti veľmi dobre známy a môžeme povedať, že spĺňa všetky atribúty uvádzané výrobcom. Dôkazom sú nielen početné štúdie o ňom, ale najmä množstvo prajných recenzií k nemu.

Ľudia majú s olejom bohaté skúsenosti, o ktoré sa delia prostredníctvom diskusných fór. Našli sme medzi nimi príspevky od žien, ktoré ho na ošetrenie strií používali nielen počas tehotenstva, ale aj po ňom a naozaj im pomohol.

Spokojní zákazníci potvrdzujú aj jeho účinky na suchú a citlivú pleť a uvádzajú, že zhruba po mesiaci pravidelného používania zaznamenali výrazne vyživenú a rozjasnenú pokožku.

Veľmi dobré výsledky s ním dosiahli užívatelia aj pri problémoch s akné. Ak vás zaujíma, ako je to s jazvami, tu je niekoľko postrehov. Ako sa dalo predpokladať, žiadny zázrak sa nekoná.

Jazvy nikdy úplne nezmiznú, no podľa recenzií sa zlepší ich vzhľad a štruktúra. V konečnom dôsledku na tento fakt upozorňuje aj samotný výrobca, čo je tiež sympatické.

Bi-Oil sa u zákazníkov stretáva so 100 % spokojnosťou a odporúčajú ho ako kvalitný prípravok. Páči sa im tiež jeho príjemná vôňa po ružiach, ďalej to, že pokožka po jeho použití nezostáva príliš mastná a prípravok má aj slušnú cenu.

Na základe našich zistení, ako aj informácií od samotných ľudí, ktorí Bi-Oil používajú,  konštatujeme, že ide o naozaj dobrý prípravok na starostlivosť o pleť. Pomôže vám so striami a inými defektmi kože. Pokiaľ už dávno neveríte na „zázraky“ a budete mať reálne očakávania, Bi-Oil vás určite nesklame.

Prehľad


Zdravie

Prípravok zameraný na problémy s pokožkou.

Cena

Výhodné balenie produktu.

Kvalita

Kvalitné a overené zloženie produktu.

Zameranie

Prípravok má úzke zameranie.

Hlavné výhody

 • Produkt je väčšinou skladom
 • Kvalitné zloženie výrobku

 • Zameraný na úzku oblasť
 • Výhodná cena a balenie

Záverečné hodnotenie

bi oil

3.7/5 - (25 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu