Arterin – Cena, skúsenosti a účinky (recenzia)

CholesterolArterin - Cena, skúsenosti a účinky (recenzia)

Mávate problémy s vysokou dávkou nezdravého cholesterolu?

V súčasnej dobe to nie je nič výnimočné. Vysokou hladinou „nezdravého“ cholesterolu trpí čoraz viacej ľudí a to nielen vo vyššom veku.

Arterin výživový prípravok pomáha udržiavať optimálnu úroveň cholesterolu v krvi každý deň.

Kto by nechcel byť zdravý bez rozličných srdcovo-cievnych chorôb vďaka jednej tablete?

Je pozitívne, že je tu prípravok bez lekárskeho predpisu, ktorý dokáže takto účinne pomáhať.

Kde kúpiť Arterin?


Čo to je?


Arterin je výživový doplnok vo forme tabliet, ktorý podporuje zdravú mieru cholesterolu v krvnom obehu.

Obsahuje viacero prospešných látok, predovšetkým však veľmi účinný výťažok z červenej fermentovanej ryže a látku známu pod názvom Monacolin K, ktoré pomáhajú udržiavať dobrú hladinu cholesterolu.

Podporuje tak celkové zdravie vďaka bezproblémovej priechodnosti ciev a tkanív, čím je zaručený dokonalý transport živín do všetkých orgánov.

Výsledkom je celková efektívna eliminácia srdcovo-cievnych ochorení.

Účinky


 • Zloženie prípravku zlepšuje hladinu cholesterolu v krvi (krvnom obehu)
 • Pomáha k vytváraniu ideálnej úrovne cholesterolu a tuku v krvi
 • Preventívny účinok pred chorobami srdca a ciev (ako aj pred opakovaným infarktom, mŕtvicou)
 • Zlepšuje celkovú aktivitu srdcového svalu
 • Podporuje elasticitu ciev a tkanív v ľudských orgánoch


arterin jedno balenie cena recenzia hodnotenie vedľajšie účinky  Náš TIP

Rozhodli ste sa vyskúšať Arterin? Odporúčame ho zakúpiť z overeného obchodu. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciam s rôznymi napodobeninami. Zobraziť v obchode

Zloženie


Arterin výživový prípravok od výrobcu Omega Pharma, má účinné zloženie z viacerých látok, ktoré vytvárajú 1 účinný výživový doplnok na podporu zdravej úrovne tukových látok v krvi.

Tvorí ho síce menej látok ako je to u iných výživových doplnkov stravy, no za to sú veľmi účinné v celkovom ponímaní celého prípravku.

A ktoré účinné látky sú zastúpené v tomto výživovom prípravku najviac?

Fermentovaná červená ryža

Ide o výťažok z takzvanej červenej fermentovanej ryže (ryže upravenej kvasným procesom pod vplyvom prospešných baktérií) a to až v množstve 335 mg v 1 tablete.

Práve proces fermentácie a prítomnosť huby Monascus purpureus vytvárajú špecifickú farbu ryže.

Okrem tejto látky sa v 1 tablete Arterinu nachádza 10 mg látky Monacolin-K (presná účinná dávka na 1 deň). Povedzme si viac o týchto 2 prospešných látok v prípravku. Isto ste dodnes veľmi málo počuli o červenej fermentovanej ryži. Dnes sa o nej dozviete viac. Ide o veľmi účinnú prírodnú obilninu a látku, ktorá sa pestuje dlhé roky a vo veľkom predovšetkým v ázijských krajinách (predovšetkým v Číne a Japonsku).

Nie je žiadnou náhodou, že sa takáto čisto prírodná látka využíva aj dnes v medicíne pre svoje silno liečivé vplyvy na ľudský organizmus. Okrem priaznivých vplyvov na cholesterol tento druh ryže zlepšuje celý tráviaci systém a roztápa krvné zrazeniny či blokády. Červená ryža je vysokým zdrojom prírodných látok, ktoré poznáme pod odborným názvom monakoliny.

Z nich dominuje predovšetkým Monakolin typu K. Viaceré vedecké štúdie potvrdili, že pri konzumácii práve tejto látky na dennej báze, dochádza k podpore ideálnej úrovne cholesterolu v krvnom obehu (jednoducho povedané, nezdravý LDL typ cholesterolu  sa mení na prospešný HDL cholesterol). Výsledkom je nižšia úroveň zlého nezdravého a zdraviu škodlivého cholesterolu v krvi a tým celkový pokles zdravotných problémov s cievami a s činnosťou srdca.

Platí, že cholesterol poznáme a máme iba jeden druh a obieha v krvnom obehu naviazaný na rozličné typy bielkovín.

Celkové hodnoty cholesterolu ako poznáme, sú súčtom jednotlivých druhov cholesterolu (zdroj). Prídavnými látkami v prípravku Arterin sú celulózový gél, mikrokryštalická látka, fosforečnan vápenatý, maltodextrín (plnidlá), sodná soľ karboxymetylcelulózy, celulózová guma, stearát horečnatý, oxid kremičitý a stabilizátor polyvinylpyrrolidon.

Dávkovanie a užívanie


 • Výrobca odporúča užívať 1 tabletu denne
 • Vhodné produkt užiť spolu so stravou
 • Najlepšie prípravok užívať večer
 • Pri dávkovaní a užívaní je potrebné sa riadiť pokynmi výrobcu, prípade pokynmi lekára alebo lekárnika
 • Možno užívať dlhodobo a pravidelne bez nežiaducich účinkov

Arterin cena


Tak ako pri každom výživovom prípravku nesmie chýbať ani cenová relácia výživového prípravku Arterin.

V recenzii sme použili výživový prípravok Arterin od renomovaného výrobcu Omega Pharma, 60 kusové balenie.

Pri internetovom porovnávaní cien sme natrafili na cenu na úrovni od 14,99 € (podľa internetového obchodu drmax.sk v čase písania recenzie 9.5.2018).

Okrem 60 kusového balenia je k dispozícii aj 120 kusové balenie tabliet, ktoré vydrží na 4 mesiace.

Pri takejto cene vychádza 1 dávka v cene približne 0,25 centov za 1 tabletu / 1 dennú dávku.

Pri užívaní 1 tablety denne vystačí 1 balenie (60 tabliet) úctyhodné 2 mesiace.

Arterin 120 tabliet

arterin jedno balenie cena recenzia hodnotenie vedľajšie účinky

120 tabliet
Vydrží až 120 dní
od 19,69€

Arterin 60 tabliet

arterin jedno balenie cena recenzia hodnotenie vedľajšie účinky

60 tabliet
Vydrží až 60 dní
od 14,99€

Upozornenie


 Arterin výživový prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Výrobca neodporúča konzumovať prípravok v spojitosti s ďalšími liekmi či liečivami, ktoré sú zamerané na znižovanie tukov, cholesterolu. Tiež sa neodporúča konzumovať pri zdravotných problémoch s obličkami či pečeňou, inými svalovými chorobami.

 Výrobca neodporúča prekračovať odporúčanú dennú dávku. Prípravok je dôležité skladovať mimo dosahu detí, na suchom a tmavom mieste (nesmie zmrznúť). Pozor aj na konzumáciu prípravku s grapefruitmi alebo šťavami z tohto druhu ovocia.

 Prípravok nie je možné používať ako alternatívu za rôznorodú stravu a zdravého životného spôsobu života. Dôležité si vopred pred užívaním prečítať príbalový leták.

Arterin skúsenosti a hodnotenie zákazníkov


Výhody a nevýhody


 • Prírodné zloženie prípravku
 • Skutočne účinku a znižuje cholesterol (tuky)
 • Podporuje normálnu hladinu cholesterolu v krvi
 • 1 balenie vydrží 2 mesiace
 • Vysoký obsah Monocolinu K v 1 dávke
 • Možno užívať dlhodobo

 • Cena
 • Môže spôsobovať bolesť svalov

Naše hodnotenie


Pri pravidelnej lekárskej prehliadke možno bolo zistené aj vám, že máte vysokú hladinu nezdravého cholesterolu (tuku) v krvi a v celom krvnom obehu.

Cholesterol je ako ho odborníci nazývajú, „tichý zabijak“ rovnako ako hypertenzia (vysoký krvný tlak).

Znamená to, že nemusíte nič cítiť aj dlhé roky a zrazu to môže prísť – problémy s cievami a so srdcom, následkom čoho dochádza k zlyhaniu srdca a ďalších orgánov.

Vysoký cholesterol

Veľmi zlý scenár pre životne dôležité funkcie a orgány, čoho následkom môže byť až smrť. Najhoršie na tom je, že vyšší cholesterol nebolí, no pri jeho vysokom množstve sa ukladá na stenách tepien, znižuje tým ich priechodnosť a vytvára tak nebezpečenstvo vzniku aterosklerózy a iných problémov srdca, čo môže mať za následok až spomínanú mŕtvicu. Netreba nikoho strašiť, ale vysoký cholesterol je skutočne nebezpečný a spôsobuje zdravotné problémy a ohrozuje postupne aj život po niekoľkých rokoch zanedbávania jeho liečby.

Nemožno teda vôbec podceňovať vysoký hladinu tukov a cholesterolu v organizme. Ak máte zvýšený cholesterol, je na čas niečo s tým reálne robiť.

V rámci našich recenzií som aj preto zaradil tento prípravok Arterin na vysoký cholesterol, pretože ľudí s problematickým cholesterolom neustále narastá. Podľa toho, čo som o prípravku zistil počas tvorby tejto recenzie je viac než isté, že ide o prírodný výživový prípravok, ktorý pomáha (osobné skúsenosti s prípravkom nemám, hodnotím podľa dostupných pozitívnych recenzií od ľudí na internete).


arterin jedno balenie cena recenzia hodnotenie vedľajšie účinky  Náš TIP

Rozhodli ste sa vyskúšať Arterin? Odporúčame ho zakúpiť z overeného obchodu. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciam s rôznymi napodobeninami. Zobraziť v obchode

Zaujala ma vysoká dávka prospešnej látky Monocolinu K v 1 dávke (až 10 mg v každej tablete) a rovnako aj vysoký výťažok červenej fermentovanej ryže (viac ako 330 mg v každej dávke). Práve tieto látky účinkujú najviac na rizikový cholesterol v ľudskom tele, znižujú nezdravý a podporujú zdravý druh cholesterolu (existujú o tom štúdie, že práve uvádzané množstvo týchto látok podporuje optimálnu hladinu cholesterolu v krvi).

Okrem toho výživový prípravok Arterin pôsobí preventívne pred vznikom srdcovo-cievnych (kardiovaskulárnych) ochorení, pred infarktom či mŕtvicou a to je už čo povedať. Môže tiež podporiť aj celkovú aktivitu srdca,  trávenie a činnosť celého tráviaceho ústrojenstva. Arterin je jednoducho prírodný pomocník vo forme tabliet pre každého, koho trápia zdravotné problémy s vysokým cholesterolom a tráviacimi či zažívacími problémami.

Záverečné zhrnutie


Zaujala ma tiež aj cena, pri ktorej za necelých 15 € dostanete až 60 kusové balenie tabliet na celé 2 mesiace (výrobca udáva možnosť zakúpenia aj 120 kusového balenia na 4 mesiace, internetový obchod drmax ich však neponúkal počas toho, ako som pripravoval túto recenziu). Za tak dlhú dobu užívania sa jednoducho musia prejaviť pozitívne vplyvy (ak nie, rovnako budete vedieť, na čom ste a či si kúpite ďalšie balenie).

Ja podľa dostupných a uvedených informácií kvitujem celkové prírodné zloženie, cenu a pozitívne recenzie na produkt. Síce som ho nepoznal do dňa písania recenzie, no hodnotím ho veľmi pozitívne. To, že ja nepoznám produkt neznamená, že ho nepoznajú ostatní ľudia.

A prečo by sme sa nemali orientovať a rozhodovať pri kúpe aj na základe toho, čo pomáha či pomohlo iným?

Najmä v čase, keď nie je na nič čas, stále si treba nájsť čas na to, čo môže pomôcť a účinne.

Pripomenúť však treba, že bez pravidelného cvičenia a pohybu respektíve bez správnej úpravy jedálneho lístka nebude možné dosiahnuť želateľné výsledky, aj čo sa týka predovšetkým vyšších tukových zásob a optimálnej úrovne cholesterolu v krvi. Jedno a druhé na seba nadväzujú a ovplyvňujú sa, myslite na to vopred.

V konečnom hodnotení prípravok hodnotím kladne, no celkové rozhodnutie ponechávam na každom z vás.

 

Zdravie

Podporuje zdravú hladinu cholesterolu.

Doprava

Doprava ZADARMO.

Kvalita

Prírodné zloženie prípravku.

Zameranie

Úzko zameraný na cholesterol.

Hlavné výhody Arterinu

 • Prírodné zloženie
 • DOPRAVA ZADARMO

 • Skvelé účinky
 • Jednoduché dávkovanie

Záverečné hodnotenie

arterin jedno balenie cena recenzia hodnotenie vedľajšie účinky

3.6/5 - (18 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu