Probio24 – Cena, dávkovanie a recenzia

CholesterolProbio24 - Cena, dávkovanie a recenzia

probio24 cena recenzia hodnotenieO tom, že probiotiká sú dôležité pre naše zdravie, niet pochýb. Sú to živé aktívne mikroorganizmy, ktoré podporujú celkové zdravie organizmu (ale iba v prípade, ak sú v tele v dostatočnom počte).

Probiotiká najčastejšie dokážeme dostať do tela bežnou stravou a to predovšetkým potravinami, ktoré vznikajú prostredníctvom bakteriálneho kvasenia, tiež aj pomocou moderných výživových doplnkov stravy.

A práve takým je aj  výživový doplnok Probio24, na ktorý sa zameria táto recenzia. Viac o prípravku, jeho zložení, celkových účinkoch, o jeho cene, spôsobe dávkovania a užívania a o ďalších podstatných záležitostiach bude ponímať táto recenzia.

Čo to je?


Probio24 je výživový doplnok s vyšším obsahom probiotík (11 kmeňových baktérií a druhov), prebiotík a viac ako 30 miliárd živých kultúr.

Ide o jedinečný prípravok od českého výrobcu s maximálne odolnými probiotikami vo vysokej kvalite v každej dávke. Výživový doplnok stravy zabezpečuje predovšetkým bezproblémové trávenie, silnejšiu imunitu (obranyschopnosť) organizmu, kvalitnejšiu  očistu tela od škodlivých látok, „silnejší“ účinok pri úprave „zlého“ cholesterolu a zároveň aj cukru v krvnom obehu.

Prípravok Probio24 od výrobcu Advance nutraceutics okrem iného zlepšuje funkciu väčšiny orgánov a pôsobí preventívne aj proti vytváraniu rakovinových buniek a proti alergiám, či ďalším nebezpečným nákazám.

Účinky


 • 11 kmeňov živých baktérií a 33 miliárd živých kultúr na podporu celkového zdravia
 • Podporuje prirodzenú činnosť pečene, čriev, žalúdka
 • Zloženie prípravku zlepšuje črevnú mikroflóru a celkovú imunitu
 • Pomáha zlepšiť účinky detoxikácie tela
 • Svojím zložením pomáha úprave cukru a cholesterolu v krvi
 • Účinná prevencia pred alergiami, urologickými a onkologickými chorobami

Zloženie


Prípravok Probio24 patrí do skupiny výživových doplnkov, ktoré pomáhajú dopĺňať ľudskému telu dostatočné množstvo živých probiotických a prebiotických kultúr (prebiotiká sú istým druhom vlákniny a cukrov, ktoré sú pôvodcom energie dobrým baktériám „probiotikám“).

Podľa informácií výrobcu ide o komplex  11 bakteriálnych kmeňov pôvodom od amerického výrobcu, konkrétne kmene skupiny Lactobacillus, konkrétne Lactobacillus acidophillus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactococcus lactis, Lactobacillus paracasei.

Tento druh baktérií sa nachádza v celom tráviacom ústrojenstve a sú považované za „dobré“ baktérie, bez ktorých by celý proces trávenia nebol účinný.

Všetky uvedené baktérie spolupôsobia a vytvárajú silný priaznivý účinok v trávení. Druhou skupinou „dobrých baktérií“ sú baktérie zo skupiny Bifidobacterium, konkrétne Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve a  Bifidobacterium bifidum. Ide o ďalšie najznámejšie „dobré“ baktérie v rámci probiotických kultúr.


probio24 cena recenzia hodnotenie  NÁŠ TIP 

Chcete vyskúšať tento výživový doplnok? Odporúčame zakúpiť ho priamo od výrobcu. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciam s rôznymi napodobeninami. Viac info

V spojitosti s prvým kmeňovým druhom probiotík zintenzívňujú celkový priaznivý účinok v ľudskom tele. Ako posledné baktérie sa nachádzajú v produkte aj  živé kultúry Streptococcus thermophilus. Tento kmeňový druh živých probiotických kultúr spolu s prebiotikami a ďalšími druhmi probiotík značnejšie ovplyvňujú ideálne procesy látkovej premeny v tele.

Okrem týchto 11 aktívnych zložiek sa vo výživovom prípravku sa nachádza prebiotikum inulín a želatína vytvárajúca konečnú verziu kapsule prípravku.

Poďme ešte ku konkrétnym číslam čo sa týka zloženia a aktívnych látok. V 1 kapsule výživového prípravku Probio24 dostanete do tela až 11 miliárd CFU (živých probiotických mikroorganizmov, komplex 11 kmeňov

 • Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus
 • Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei
 • Lactococcus lactis, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus
 • Lactobacillus paracasei) a Prebiotiká (inulín) v množstve 400 mg

Dávkovanie a užívanie


 • Odporúčaním výrobcu je užívať 1 až 3 kapsuly denne (v prípade užívania viac kapsúl je možné ich užiť súčasne)
 • Prípravok je potrebné zapiť potrebným množstvom tekutín a zajesť s jedlom
 • Odporúčaním výrobcu je prípravok užívať dlhodobejšie, aby sa dosiahol maximálny účinok
 • Súčasťou 1 balenia je 60 kapsúl

Probio24 cena


probio24 cena recenzia hodnotenieV tejto recenzii bol hodnotený výživový probiotický prípravok Probio24 od českého výrobcu Advance nutraceutics. Ide o výživový doplnok stravy, k užívaniu ktorého nie je potrebný lekársky predpis. Prípravok je možné zakúpiť priamo na oficiálnej stránke výživového produktu www.probio24.sk a www.nutraceutics.sk.

Po detailnejšom porovnaní cien na internete bolo zistené, že prípravok stojí 12,99 € (podľa internetového portálu nutraceutics.sk, probio24.sk v čase písania recenzie 7.5.2018). Balenie obsahuje 60 kapsúl.

Zaujímavosťou pri kúpe prípravku z oficiálnej webovej stránky prípravku je, že výrobca ponúka pri kúpe / objednávke 2 ks balení (120 kapsúl)   dopravu ZADARMO pri internetovej objednávke a tiež garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti s prípravkom.

Ak prerátame cenu 1 kapsuly, vychádza priemerne 0,21€ až 0,22€ / 1 kapsula. Balenie vydrží na 2 mesiace pri užívaní 1 kapsuly denne (pri užívaní 2 kapsúl 1 mesiac, 3 kapsúl 20 dní).

Upozornenie


 Probio24 je výživový doplnok, ktorý nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Tehotným a dojčiacim ženám odporúča výrobca užívanie prípravku konzultovať so svojím lekárom. Ak by sa objavila alergická reakcia na niektorú z látok, ktoré prípravok obsahuje, treba prípravok prestať užívať alebo sa o jeho vhodnosti sa poradiť so svojím lekárom.

 Pri užívaní prípravku je dôležité dodržiavať odporúčané dávkovanie od výrobcu. Neodporúča sa prekračovať stanovenú dennú dávku. Prípravok nie je možné používať ako náhradu rôznorodej a pestrej stravy.

 Prípravok je potrebné skladovať mimo dosahu detí, na suchom a tmavom mieste (pri izbovej teplote do 25 stupňov Celzia). Je potrebné pri užívaní prípravku dbať aj na správny a zdravý životný štýl. 

Hodnotenie zákazníkov


Prečítajte si recenzie ďalších ľudí na výživový doplnok Probio24:

 

Výhody a nevýhody


 • 11 kmeňových probiotických kultúr a 33 miliárd probiotík
 • Pomoc pri tráviacich ťažkostiach, bolestiach žalúdka
 • Bez lekárskeho predpisu
 • Účinný presne v tom, na čo je určený
 • Americký produkt

 • Cena

Všetci chceme byť zdraví, bez tráviacich, žalúdočných problémov, problémov s imunitou a inými vírusovými ochoreniami. Častokrát v stresových stavoch, či v stavoch, kedy sa liečime pomocou antibiotík, svoje telo na počudovanie oslabujeme.

Práve dostatočné pravidelné dávky probiotických kultúr môžu v tomto smere veľmi dobre poslúžiť a priaznivo pôsobiť. Nie je to žiadna novinka, je to fakt a skutočnosť.

V recenzii bol hodnotený  výživový prípravok bez lekárskeho predpisu Probio24 od českého výrobcu Advance, ktorý je na internete veľmi dobre hodnotený (dokonca aj odborníkmi). Recenzií od bežných ľudí je pomenej, ale našiel som aj také. V žiadnej z nich neprevládali negatívne ohlasy, skôr pozitívne a neutrálne (krátkosť užívania).

Osobné skúsenosti o produkte popísali aj iní recenzenti, rovnako pozitívne. Ja osobne nemám skúsenosti s týmto produktom, ani nikto z môjho okolia. Môžem teda hodnotiť produkt len na základe získaných informácií a dát.

Pozitívne hodnotím pestré a silné prírodné zloženie (až 11 kmeňov probiotických kultúr, viac ako 30 miliárd „dobrých“ baktérií). Tiež môže zaujať pôvod z USA, čo môže byť garancia kvality a účinku.

Konečné rozhodnutie nechávam na vás, ale tak vysokú koncentráciu probiotík v 1 prírodnom produkte, budete hľadať pravdepodobne dlho, ba priam neúspešne.

Je to na vás, či dáte pri celkovom rozhodovaní áno či nie tomuto prírodnému produktu. Ale ak máte časté tráviace či žalúdočné problémy, oslabenú imunitu, bývate unavení a vyčerpaní, výživový doplnok stravy Probio24 istotne stojí za skúšku. Tento prírodný pomocník môže poslúžiť dobra a účinne každému a to rovnako, ako viacerým spokojným užívateľom.

probio24 cena recenzia hodnotenie

4.2/5 - (15 votes)

1 komentár

 1. Prvotriedne probiotiká a este aj za super cenu. Mozem len odporucit uz mam asi 5te balenie.

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu