Prostanax – Účinná výživa a starostlivosť o mužskú prostatu (recenzia)

Problémy s prostatouProstanax - Účinná výživa a starostlivosť o mužskú prostatu (recenzia)

prostanax na prostatu recenziaVeľa mužov po štyridsiatke máva časté problémy s prostatou. Výnimkou však v tomto prípade nie sú ani muži v mladšom veku.

Problémy s prostatou možno klasifikovať za veľmi vážne a nepríjemné intímne problémy, ktorým by sa každý muž asi najradšej vyhol.

Vyhnúť sa im je možné aj pomocou vhodnej prírodnej podpory zdravia prostaty.

Predstavujeme vám ďalší z radu výživových doplnkov, tentorkát výživový prípravok pre mužov s názvom Prostanax.

Ide o prípravok, ktorý predstavuje dokonalú podpornú výživu na zachovanie celkového zdravia prostaty a celého močového ústrojenstva. Pozitív tohto výživového prípravku je však ešte viac.

AKO TO FUNGUJE?

Čo to je?


Prostanax je výživový doplnok na podporu zdravia prostaty bez lekárskeho predpisu.

Takto možno stručne a jasne definovať produkt pre mužov podľa dostupných internetových informácií.

Je to výživový doplnok stravy na prírodnej báze, to znamená, že jeho zloženie a účinok pramenia z liečivej sily rastlín (bylín) a iných prírodných látok (minerálnych a stopových prvkov).

Vďaka tomuto zloženiu bol vytvorený produkt, ktorý má pomáhať komplexnej podpore zdravia  prostaty a močovej sústavy.

Okrem toho dokáže pomôcť aj pri udržiavaní reprodukčnej schopnosti a proti tvorbe zápalov prostaty či močovodov respektíve celej močovej sústavy.


prostanax na prostatu recenzia  Náš TIP

Rozhodli ste sa vyskúšať Prostanax? Odporúčame zakúpiť ho priamo od výrobcu. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciam s rôznymi napodobeninami. Viac info

Účinky


 • Svojím zložením má prípravok pozitívny účinok na zdravie prostaty a všetky jej funkcie
 • Zlepšuje funkcie a činnosť močovej sústavy
 • Zloženie prípravku uchováva prirodzenú reprodukčnú schopnosť muža
 • V rámci prevencie znižuje tvorbu zápalových reakcií prostaty a močového ústrojenstva a chráni ich pred nimi
 • Znižuje časté nabádanie k močeniu a tým časté návštevy WC nielen vo večerných a nočných hodinách, ale aj počas dňa
 • Svojím zložením pomáha tiež v raste vlasových korienkov (vlasov)

Zloženie


Prostanax je výživový doplnok pre mužov s obsahom 3 silných prírodných látok, ktorý je možné zakúpiť bez lekárskeho predpisu.

Hlavné zastúpenie má výťažok rastlinky Saw Palmetto (Serenoa plazivá) (extrakt na úrovni 4:1), v množstve konkrétne 320 mg v prípravku. Tento druh palmy pochádza z južných krajov Ameriky.

Práve táto rastlinka sa často používa v produktoch, ktoré liečia zväčšenú (benígnu hyperpláziu BPH) prostatu. (zdroj)

Pripomíname, že je to rastlinka so silným priaznivým účinkom na prostatu a jej funkcie, ako aj na močové cesty (o jej sile na prostatu  a močovody vedia už stáročia starí Indiáni). Rastlinka a jej priaznivé účinky dobre vplývajú aj  plodnosť a prirodzenú reprodukčnú činnosť. K ďalším pozitívnym vplyvom patrí podpora tráviacej sústavy, látkovej premeny, činnosti štítnej žľazy a regulácie úrovne hormónov v tele.

Niet sa čo čudovať, že práve pozitívne účinky tejto rastlinky tvoria dominantnosť účinku prípravku.

Ďalšiu zložku produktu tvorí Žihľava alebo Pŕhľava dvojdomá (konkrétne výťažok z koreňa v množstve 250 mg v prípravku).

Hlavnými účinkami žihľavy je podpora optimálnej aktivity  cievneho ústrojenstva a močovej sústavy.

Tiež zlepšuje činnosť obličiek pri odvádzaní vody z ľudského tela. Viac o Žihľave dvojdomej…

Zo všetkých stopových prvkov, ktoré bežne poznáme, je zastúpený v prípravku Prostanax stopový prvok zinok (mliečnan zinočnatý) v množstve 10 mg, čo predstavuje 100 %-tnú dávku referenčnej výživovej hodnoty.

Dostatočná dávka zinku v tele chráni predovšetkým zdravie pohlavných orgánov, pomáha vytváraniu hormónov a tiež podporuje aj prirodzenú plodnosť a reprodukciu mužov.

Dostatočný prísun zinku každý deň  zlepšuje obranyschopnosť organizmu a zároveň posilňuje nechty a vlasové korienky (podporuje celkový rast vlasov).

Samé výborné správy pre dokonalého muža. Prídavnými látkami v produkte sú želatína, ktorá vytvára samotný obal každej kapsule, farbivo oxid titaničitý a takzvané horečnaté soli mastných kyselín (zdroj).

Všetky tieto vymenované zložky vytvárajú komplexný a účinný produkt pre celkové mužské intímne a celové zdravie. A nielen to.

Prostanax dávkovanie a užívanie


 • Odporúčané dávkovanie výrobcu je 1 kapsula denne
 • Kapsulu sa odporúča užiť po jedle a zapiť primeraným množstvom vody
 • Balenie obsahuje 60 kapsúl, to znamená, že sa odporúča užívať pravidelne a dlhší čas (minimálne 2 mesiace)

Cena


prostanax na prostatu recenziaProstanax je prírodný výživový doplnok bez lekárskeho predpisu, ktorý je  možné zakúpiť internetovom obchode.

Po podrobnejšom preskúmaní cien na internete, produkt je možné zakúpiť len na oficiálnych stránkach distribútora v 2 konkrétnych elektronických obchodoch (ww.zerex.sk a www.zenvia.sk). V bežných obchodoch alebo v lekárni produkt nezakúpite.

Dôležité, čo je ešte potrebné poznamenať je, že nový výživový prípravok Prostanax patrí do skupiny známych a dlhoročných produktov pre mužov značky Zerex.

Zerex, to sú predovšetkým 3 pomerne známe  produkty pre mužov, ku ktorým netreba lekársky predpis. Je možné ich bežne zakúpiť bez lekárskeho predpisu na internete.

Ide o skupinu 3 produktov a to konkrétne  Zerex Klasik, Zerex Extralong a Zerex ULTRAgold.

ProduktPočet kapsúlCena

Zerex Klasik

1229,00€

Zerex Extralong

1234,00€

Zerex Ultragold

12065,00€

Každý produkt je určený na konkrétny mužský intímny problém.

Prvý produkt Zerex Klasik pomáha posilniť erekciu, bojuje so slabou erekciou, posilňuje chuť na sex s rýchlym nástupom účinku a tiež pôsobí ako silné prírodné afrodiziakum.

Druhý produkt Zerex Extralong predlžuje ejakuláciu a bojuje s predčasnou ejakuláciou.

Posledný prípravok Zerex ULTRAgold je zase komplexný produkt pre starších mužov (seniorov) na podporu plodnosti, pre všetkých mužov na podporu celkového zdravia a podporou plodnosti a reprodukcie.

Zerex Klasik je označovaný na internete ako najpredávanejší doplnok výživy pre mužov bez lekárskeho predpisu.  Zobraziť celú recenziu ZEREXU…

V čase písania recenzie (10.5.2018) sme zistili, že cena balenia 60 kapsúl, je na úrovni 24,00 € (podľa oficiálnej webovej stránky zerex.sk).

Takéto 60 kusové balenie pri užívaní 1 kapsule denne vydrží na 2 mesačnú kúru, čo možno hodnotiť veľmi pozitívne, ako aj to, že pri takejto frekvencii užívania vychádza cena 1 kapsule respektíve dennej dávky iba 0,40 centov. 

Upozornenie


 Výživový doplnok Prostanax 60 kapsúl nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Pri užívaní prípravku je dôležité dodržiavať odporúčané dávkovanie výrobcu a distribútora, neodporúča sa prekračovať stanovenú dennú dávku. Prípravok nie je možné používať ako náhradu rôznorodej stravy. Prípravok je potrebné skladovať mimo dosahu detí, na suchom a tmavom mieste, pri izbovej teplote.

 Prípravok je riadne registrovaný a certifikovaný ako výživový doplnok!

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.

Hodnotenie zákazníkov


Ide o celkom nový výživový doplnok, ale za to overenej značky Zerex.

Azda len preto, že ide o nový výživový prípravok, som v čase písania recenzie nenašiel na internete viaceré skúsenosti ľudí s užívaním tohto výživového prípravku.

Dostupné boli iba recenzie na oficiálnej stránke produktu a 1 osobná skúsenosť na inej webovej stránke.

Verím, že  v diskusnom fóre pod touto recenziou sa čoskoro objavia prvé reakcie na tento prípravok.

Výhody a nevýhody


 • Účinná prírodná prevencia a podpora prostaty
 • Zlepšuje činnosť močového ústrojenstva
 • 100 % prírodné zloženie produktu
 • Riadne registrovaný a certifikovaný výživový prípravok
 • Ďalšie účinky – podpora plodnosti, reprodukcie, rastu vlasov, zdravé nechty

 • Žiadne dostupné nevýhody (ale práve preto, že ide o nový produkt)

Pri tvorbe tejto recenzie som vychádzal z podkladov od výrobcu a distribútora prírodného výživového doplnku Prostanax, ktorý je už riadne etablovaný na našom trhu a má dobré výsledky.

Prípravok nezakúpite inde ako len priamo cez oficiálne stránky produktu (zerex.sk, zenvia.sk).

Či sa máte obávať alebo nie, garanciou je overená značka výživových prípravkov pre mužov a aj to,  že ide o riadne registrovaný a certifikovaný výživový prípravok (značka Zerex  je dlhoročnou úspešnou značkou na našom trhu nielen na mužské intímne problémy, ale aj podporu celkového zdravia.

Preto je viac ako pravdepodobné, že úspešným bude aj tento nový výživový produkt Prostanax na mužskú prostatu. Osobné skúsenosti s týmto produktom som v čase písania tejto recenzie nemal.

Rovnako to platí aj o iných ľuďoch, že s prípravkom nemali zatiaľ skúsenosti, nakoľko ide o nový výživový produkt. Je chvályhodné v tomto smere, že na mužské intímne problémy ako aj na podporu mužského zdravia je tu ďalší produkt bez nutnosti navštevovať svojho urológa, ktorý dokáže pomôcť pri tých najintímnejších problémoch, akými sú časté močenie kvôli zápalom prostaty či močovodov, nízka plodnosť a reprodukcia, či dokonca aj v prípade problémov s rastom vlasov a ich nedostatkom.

Naše hodnotenie


Áno, Prostanax sľubuje pri pravidelnom a dlhšom užívaní aj rast vlasov, čo hodnotím rovnako pozitívne a chvályhodne (v tomto smere by som mal po ňom siahnuť istotne aj ja, keďže úbytok vlasov sa reálne týka už aj mňa.

Zhodnoťte ale sami, či vám  stojí za skúšku a investíciu 24€ (t.j. 0,40 centov za 1 kapsulu a dennú dávku pri 60 kusovom balení) tento prírodný výživový prípravok na starostlivosť nielen o prostatu, ale celkovo o mužské zdravie.

Nie je asi nič horšie pre každého muža, ako keď má na hlave čoraz menej pokrývky, či ak má tam dolu „slepé náboje“ alebo musí počas dňa či noci veľmi často chodiť na WC (a to nie z dôvodu, že si musí vydýchnuť po bujarej noci s partnerkou, ale kvôli zdravotným problémom s prostatou).

Zloženie

Obsahuje látky prospešné pre prostatu.

Doprava

Rýchla doprava až k vám domov.

Kvalita

Všetky zložky sú overené a kvalitné.

Zameranie

Jednotlivé zložky spolu pôsobia na prostatu.

Hlavné výhody Prostanaxu

 • Kvalitné zloženie
 • Mnoho skvelých účinkov

 • Prijateľná cena a rôzne formy dopravy na výber
 • 1 balenie = až 60 kapsúl

Záverečné hodnotenie

prostanax na prostatu recenzia

4.4/5 - (8 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu