Prostadyne – Zmes látok na problémy s prostatou

Problémy s prostatouProstadyne - Zmes látok na problémy s prostatou

prostadyne-cena-recenzia-hodnotenieNa tento článok ste pravdepodobne natrafili pretože vás trápia problémy s prostatou. PROSTADYNE je výživový doplnok, ktorý pochádza zo Švajčiarska a jeho hlavnou úlohou je prispievať k správnej funkcií prostaty. Jeho veľkou výhodou je to, že je v tekutej forme. To umožňuje rýchle vstrebávanie a prináša rýchly účinok. Poďme sa bližšie pozrieť na jeho vlastnosti.

Predtým ako sa pustíte do čítania, pozrite sa ako vyzerá balenie Prostadyne. Osobne som si jedno balenie objednal a otestoval.  Musím povedať, že som bol príjemne prekvapený rýchlym vybavením objednávky.   Prvý dojem som mal naozaj dobrý.

PROSTADYNE A JEHO HLAVNÉ ÚČINKY


Medzi hlavné účinky látok, ktoré sú obsiahnuté v Prostadyne patrí:

  • zabezpečiť normálne funkcie prostaty a dolných močových ciest
  • podporiť normálnu funkciu močového mechúra, močových ciest a ľadvín
  • udržať prirodzenú obranyschopnosť
  • podporiť celkovú funkciu ľudského organizmu

ZLOŽENIE


Vrbovka malokvetá – Epilobium parviflorum

Túto užitočnú bylinku môžete veľmi často nájsť aj pod názvami ako napríklad ženský vlas, Ivanov čaj, Vrbka alebo ohnivá bylina. Je známa hlavne kvôli svojím blahodárnym účinkom na urologický trakt a prostatu. V ľudovom liečiteľstve sa táto bylinka využíva najmä na  liečenie bolestivého močenia, častého nutkania na močenie, drobnú inkontinenciu a pomáha tiež zmierniť závažné úniky moču . Je tiež veľmi nápomocná aj pri chorobách obličiek, zápaloch močového mechúra a rôznych ochorení prostaty.

Pýr plazivý – Elytrigia repens

V bylinkárstve je pýr považovaný za močopudnú rastlinu. Touto vlastnosťou je ideálny na čistenie organizmu. Je tiež účinný pri dne a reumatizme. Veľmi často sa jeho účinky využívajú aj pri pri chorobách vylučovacích orgánov a močových ciest, pri piesku a kameňoch v močových cestách.

Žihlava dvojdomá – Urtica dioica

Žihlava dvojodmá sa využíva hlavne v kozmetike (šampón). Má vysoký obsah vitamínu C, stimuluje krvný obeh, podporuje tvorbu červených krviniek a mierne močopudný účinok. Viac o pŕhľave dvojdomej…

Cesnak cibuľový – Allium cepa

Cesnak býva veľmi často odporúčaný ako prevencia. Dokáže priaznivo pôsobiť na miesta, kde sa prostata nachádza. Má silné antioxidačné účinky a tým podporuje cievny systém. Je veľmi dôležitou zložkou v zložení tohto výživového doplnku.

CENA


prostadyne-cena-recenzia-hodnotenieCena prípravku Prostadyne začína na 19,99€ za 250ml. Toto základné balenie vám vydrží na 60 dní. Cena za jeden deň užívania vychádza pri tejto variante iba 33 centov!

Ďalšie dostupné balenia sú FORTE a EXTRA FORTE.

Balenie FORTE obsahuje 500ml prípravku a vydrží až na 120 dní a balenie EXTRA FORTE obsahuje 750ml prípravku a vydrží až na 180 dní užívania.

DÁVKOVANIE


Užívať ho môžete ako preventívne, tak aj v akútnych prípadoch. Základné balenie obsahuje 250ml prípravku.

Preventívne: 1 kávová lyžička každý 2 – 3 deň. Rozpustite prípravok v malom množstve vody (cca 1dl). Užívani sa odporúča najlepšie ráno a nalačno.

Akútne prípady: 1 kávovú lyžičku denne rozpustiť v cca 1dl vody. Ráno a nalačno. Ak spozorujete zlepšenie prejdite späť na preventívne užívanie.

MOJE HODNOTENIE


Tento výživový doplnok ma príjemne prekvapil. Už to ako rýchlo bola moja objednávka vybavená a produkt mi bol doručený ma príjemne prekvapilo. Ja osobne som ho testoval pretože som mal problémy s častým močením. Hlavne v noci som musel ísť niekedy aj 3 krát. Po približne týždni užívania sa to viditeľne zlepšilo a nemusím ísť vôbec. Som spokojný. 

Myslím, že za to môže kvalitné zloženie a bylinky, ktoré sa v tomto výživovom doplnku nachádzajú.  Prostadyne rozhodne zaraďujem medzi jeden z najkvalitnejších prípravkov na zlepšenie prostaty! 

VÝHODY

  • Kvalitné zloženie
  • Zlepšuje nie len zdravie prostaty ale aj močových ciest
  • 100% VRÁTENIE PEŇAZÍ V PRÍPADE NESPOKOJNOSTI!
  • 25% zľava na ďalšie objednávky

NEVÝHODY

  • Cena 19,99€ môže byť pre niekoho privysoká

ZÁVEREČNÉ HODNOTENIE


prostadyne-cena-recenzia-hodnotenie

CENA: 19,99€

VEĽKOSŤ BALENIA: 250 ml

NA AKO DLHO MI VYDRŽÍ JEDNO BALENIE? cca 60 dní!

CELKOVÉ HODNOTENIE

4.3/5 - (6 votes)

1 komentár

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu