Lactofeel – Cesta k intímnemu zdraviu pre ženy

Pre ženyLactofeel – Cesta k intímnemu zdraviu pre ženy

Intímne zdravie je veľmi dôležitým faktorom, ktorý ďalej vplýva na celkovú kvalitu života. Mnohé ženy preto hľadajú spôsoby ako problémom s intímnym zdravím predísť alebo ich liečiť.

Jedným z vynikajúcich spôsobov ako získať a  udržať si intímne zdravie je používanie prípravku Lactofeel.

V tomto texte sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o účinkoch tohto krému.

Nezabudli sme ani na informácie o zložení, užívaní a skúsenostiach používateľov.

Cenový prehľad


Čo to je?


Lactofeel je vaginálny gél, ktorý obsahuje dve vysoko účinné látky pre zdravie ženy. Je určený pre všetky ženy, ktoré sa starajú o svoje intímne zdravie.

Používa sa tiež na liečbu  bakteriálnej vaginózy, vaginálnej mykózy (kvasinkovej infekcie) a ich predchádzaniu.


candistop cena skusenosti recenzie  Náš TIP

Trápia vás kvasinky? Vyskúšajte Candistop. Účinný probiotický prípravok na zníženie ich obsahu v tele.. Zobraziť recenziu

Používanie tohto vaginálneho gélu tiež odstraňuje nepríjemné pachy pošvy, čím sa zlepšuje aj pohodlie a sexuálne sebavedomie ženy.

Zloženie prípravku Lactofeel


Vaginálny gél Lactofeel obsahuje dve vysoko účinné látky pre intímne zdravie žien. Ide o kyselinu mliečnu a glykogén. Spoločne tieto dve zložky pomáhajú obnovovať a regulovať optimálnu hladinu pH v pošve.

Optimálna hladina pH v pošve je 3,8 až 4,4.

Kyselina mliečna (kyselina 2-hydroxypropánová) je látka vznikajúca mliečnym kvasením cukrov. Tento proces prebieha v mlieku, syroch či kyslej kapuste. Táto kyselina dokáže v pošve vytvoriť priaznivé prostredie, ktoré podporuje zdravie ženy (1). Ide o mierne kyslé prostredie s pH do 4,5, vďaka ktorému sa zlepšuje zdravotný stav vagíny a zabraňuje sa množeniu zdraviu škodlivých baktérií.

Glykogén, ako druhá účinná zložka prípravku je vlastne zložený sacharid – tzv. polysacharid, ktorý využívajú bunky ľudského tela ako energetický zdroj. Ide teda o veľmi dôležitú súčasť látkového metabolizmu buniek. V prípravku Lactofeel slúži glykogén ako zásoba výživy pre užitočné baktérie mliečneho kvasenia. Tým sa urýchľuje ich množenie a dosahuje sa optimálne prostredie pošvy.

Poďme sa teraz pozrieť na zloženie Lactofeelu:

 • kyselina mliečna
 • glykogén
 • propylénglykol
 • metylhydroxypropylcelulóza
 • mliečnan sodný
 • voda
 • pH 3,8

Tento výrobok neobsahuje žiadne konzervačné látky ani hormóny.


lactofeel  Náš TIP

Rozhodli ste sa vyskúšať Lactofeel? Odporúčame ho zakúpiť z overeného obchodu. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciam s rôznymi napodobeninami. Zobraziť v obchode

Účinky


Ako sme spomínali vyššie kombinácia kyseliny mliečnej a glykogénu pôsobí osvedčeným spôsobom na  zlepšenie stavu pošvy, čím sa znížia ťažkosti so svrbením vagíny a ďalšími intímnymi problémami.

Práve kyselina mliečna a glykogén sú kľúčovými zložkami, ktoré sú zodpovedné za väčšinu pozitívnych účinkov lieku.

Prípravok Lactofeel si získal pozornosť odborníkov. Výsledkom tejto pozornosti bolo niekoľko klinických štúdií, ktoré mimo iného dokazujú že tento vaginálny gél:

 • dokáže liečiť bakteriálnu vaginózu
 • pomáha pri prevencii bakteriálnej vaginózy
 • neutralizuje nepríjemný zápach z vagíny
 • poskytuje rýchlu úľavu od vaginálnych problémov
 • odstraňuje nepríjemný výtok z pošvy

Základným účinkom, ktorý vplýva na všetky ostatné schopnosti Lactofeelu je:

Schopnosť obnoviť normálne pH v pošve a napomôcť rozvoju zdravej vaginálnej mikroflóry.

Užívanie Lactofeelu


Liek je vo forme vaginálneho gélu. Keďže je potrebná aplikácia priamo do vagíny, výrobcovia sa rozhodli dodávať Lactofeel v špeciálnych jednorazových tubách. Tie sú charakteristické predĺženým krkom, ktorý je potrebné vložiť do vagíny a následne vytlačiť celý jej obsah.

Pri liečbe bakteriálnej vaginózy a vaginálnej mykózy sa odporúča použitie  jednej tuby denne po dobu minimálne 7 dní. Dĺžka liečby môže byť variabilná v závislosti od príznakov a rýchlosti nástupu účinkov Lactofeelu.

Ak používate tento vaginálny gél ako prevenciu počas užívania antibiotík, potom vám odporúčame rovnaké dávkovanie ako pri vaginálnej mykóze, resp. bakteriálnej vaginóze.

Lactofeel môže byť použitý aj na celkové  obnovenie prirodzeného prostredia vagíny. Na tento účel sa používajú 2 tuby týždenne dlhodobo, minimálne po dobu 3 – 6 mesiacov.

Gél môže byť aplikovaný v akomkoľvek čase. Ako najlepšia doba na aplikáciu tohto vaginálneho krému sa javí večer pred spaním.

Spať sa odporúča v nohavičkách. Existuje totiž možnosť, že by menšie množstvo gélu mohlo vytiecť.

Odporúčané dávkovanie


Vždy sa riaďte pokynmi vášho lekára alebo lekárnika. Vo všeobecnosti sa však tento vaginálny gél aplikuje raz denne.

Najoptimálnejšia doba je, ako už bolo spomenuté vyššie, večer pred spaním.

Uschovávanie Lactofeelu


 Pre zachovanie účinkov a predpísanej životnosti gélu je potrebné ho uschovávať v ideálnych podmienkach. Tie predstavujú suché miesto, na ktorom teplota neklesá pod 15°C ale ani nepresahuje 25°C.

 Samozrejmosťou musí byť, aby prípravok nebol vystavený nadmernému vlhku, mrazu ani priamemu slnečnému svetlu. Uschovávajte prípravok mimo dosahu a dohľadu detí.

Kontraindikácie a vedľajšie účinky


 Nízke pH v pošve, ktoré je výsledkom používania gélu, vytvára ťažšie podmienky pre prežitie spermií. Z tohto dôvodu sa neodporúča používanie lieku v prípade, že chcete otehotnieť.

 Aj keď sa znižuje šanca prežitia spermií, gél v žiadnom prípade neslúži ako náhrada antikoncepcie.

 V prípade dodržania odporúčaného dávkovania neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky. Dbajte na to, že tuba s gélom je určená len na jedno použitie!

Skúsenosti užívateľov


Lactofeel sa predáva na trhu už nejaký ten čas. Za tú dobu stihol nazbierať množstvo pozitívnych ohlasov od žien, ktorým pomohol. Mnoho kladných recenzií môžeme nájsť na weboch ako je Dr.Max alebo Heureka.

Mnoho užívateliek na internete považuje Lactofeel za svoj zaručený prípravok, ktorý nasadzujú v prípade zhoršenia intímneho zdravia.

Ženy, ktoré prípravok užívali si chvália najmä jeho účinné a bezpečné zloženie.

Vyzdvihujú aj fakt, že gél neobsahuje agresívne chemické látky a je neparfémovaný.

Ako veľkú výhodu prípravku označujú užívateľky tiež jednoduchú aplikáciu a fakt, že je možné ho používať ako prevenciu proti rôznym vaginálnym ťažkostiam.

Mnohé ženy si so sebou berú Lactofeel aj na cesty a dovolenky, aby mali svoj osvedčený prípravok stále po ruke.

Cena prípravku


Vaginálny gél Lactofeel sa predáva v balení obsahujúcom 7 jednorazových dávok v 5 ml tubách. Cena jedného balenia sa pohybuje okolo 11 .

Jedna aplikácia gélu vás teda bude stáť takmer 1,60 a balenie vám vystačí iba na 7 dní.

Výhody a nevýhody prípravku Lactofeel


Aké sú výhody a nevýhody používania vaginálneho gélu Lactofeel?

 • Pohodlný a hygienický spôsob balenia
 • Prírodný prostriedok
 • Používanie je bezpečné aj behom tehotenstva a dojčenia
 • Bez použitia konzervačných látok
 • Bez parfumácie
 • Odstránenie zápachu vagíny dopomôže k pocitu sexuálnej sebadôvery

 • Vyššia cena

Naše hodnotenie


Lactofeel je jedným z najlepších vaginálnych gélov na trhu. Svojimi vlastnosťami pôsobí rýchlo a spoľahlivo pri bakteriálnej vaginóze a ďalších ťažkostiach spojených s intímnym zdravím ženy.

Odstránenie výtokov a nepríjemných pachov vagíny má tiež pozitívny dopad na zlepšenie psychického stavu ženy trpiacej týmito ťažkosťami.

Výsledkom účinného použitia tohto vaginálneho gélu je tak aj zlepšenie duševnej pohody a sexuálneho sebavedomia.

Nečakajte preto a vezmite svoje intímne zdravie do vlastných rúk.

Je to práve Lactofeel, ktorý vám môže pomôcť skoncovať s vašimi problémami s vaginálnou mykózou a bakteriálnou vaginózou.

Ku svojim skvelým vlastnostiam ešte pridáva jednoduchú aplikáciu a bezpečné zloženie. Určite musíme vyzdvihnúť fakt, že pri dodržaní odporúčanej dávky neboli zaznamenané žiadne prípady nežiaducich vedľajších účinkov.

Záverečné hodnotenie


Zdravie

Pozitívne hodnotený vaginálny gél.

Cena

Výhodná cena gélu.

Kvalita

Kvalitné a overené zloženie.

Zameranie

Úzko zameraný gél.

Hlavné výhody Lactofeelu

 • Cena
 • Hodnotenie žien

 • Účinky
 • Zloženie

Záverečné hodnotenie

lactofeel

4.5/5 - (8 votes)

1 komentár

 1. Lactofeel mi odporučila moja pani doktorka. Som sním spokojná aj keď najradšej by som bola keby som nič takéto nepotrebovala.

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu