Candistop – Cena, skúsenosti a recenzie

Pre ženyCandistop - Cena, skúsenosti a recenzie

candistop cena skusenosti recenzieCandistop je probiotický výživový doplnok, ktorý účinne znižuje množstvo kvasiniek v tele.

Zlepšuje celkovú činnosť tráviaceho ústrojenstva, zvyšuje ochranu tela a intímnych orgánov pred rôznymi kvasinkovými infekciami a vírusmi.

Pozitívne ovplyvňuje funkciu pohlavných orgánov u žien.

Čo to je?


Candistop je výživový doplnok stravy s vyšším obsahom probiotík, určený predovšetkým pre ženy (užívať ho však môžu aj muži).

Práve probiotiká sa výrazne podieľajú na raste potrebných laktobacilov v črevách, zároveň eliminujú počet kvasiniek (predovšetkým kvasinky Candida) a vírusov v ženských pohlavných orgánov a celom tráviacom ústrojenstve.

Prípravok komplexne  zlepšuje tráviace ústrojenstvo a má priaznivý vplyv na činnosť a zdravie ženských pohlavných orgánov (znižuje nebezpečné kvasinky napríklad vo vagíne).

Celkové účinky sú dané samotným zložením prípravku.

Tvorí ho až 7 osobitných druhov živých  kultúr. Okrem prospešných mikroorganizmov sa v produkte nachádzajú výťažky z grapefruitu a cesnaku.


candistop cena skusenosti recenzie  NÁŠ TIP 

Rozhodli ste sa vyskúšať Candistop? Odporúčame zakúpiť ho z overeného obchodu Prezdravie.sk. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciam. Viac info

Účinky


 • Prípravok svojím zložením zmenšuje výskyt kvasiniek (najmä Candida albicans), vírusov, baktérií pri premnožení v tele
 • Zlepšuje funkciu a mikroflóru pohlavných orgánov a rieši viaceré gynekologické problémy (zápaly, výtoky, infekcie)
 • Pomáha aktivite tráviaceho ústrojenstva a priaznivo pôsobí na jeho mikroflóru
 • Účinne bojuje proti syndrómu dráždivého čreva, alergiám, artritíde, stavu vyčerpanosti

Zloženie


Prípravok Candistop má pestré zloženie, pozostávajúce zo 7 druhov živých kultúr.

 Konkrétne ide o baktérie Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophillus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus bulgaricus.

Podľa informácií od výrobcu, v 1 kapsule sa nachádza celkovo 2 X 109 KTJ mikroorganizmov.

K ďalším zložkám produktu patrí aj výťažok zo sušeného cesnaku (v 1 kapsule 60 mg) a tiež aj z grapefruitu (respektíve grapefruitových jadier v 1 kapsule 130 mg).

Dávkovanie a užívanie


 • Odporúčané dávkovanie výrobcu je 2 kapsuly denne
 • Pre posilnenie účinkov produktu výrobca odporúča užívať 4 kapsuly denne počas prvých 14-tich dní
 • Ideálne je kapsulu užiť v celku pred jednom a zapiť potrebným množstvom tekutín
 • Pre ideálne fungovanie výrobca odporúča užívať prípravok minimálne 2 až 3 mesiace

Candistop cena


candistop cena skusenosti recenzieCena výživového prípravku Candistop Medicol60 v čase písania tejto recenzie (12.3.2018) začínala podľa internetového portálu heureka.sk pri 60 kusovom balení (60 kapsúl) už od 7,00€, t. j. cena 0,12€ / 1 kapsula. 1 balenie zvyčajne vydrží na 1 mesiac užívania.

Topnatur Candistop od internetového obchodu Dr. max bola cena v čase písania recenzie na úrovni 11,59€ za 60 ks tabliet (kapsúl) (t.j. 0,19 €/ 1 kapsula).

My sme pre vás našli výhodnejšiu cenu. Nech sa páči.

Upozornenie


 Candistop nie je vhodné užívať ako náhradu rozmanitej stravy. Prípravok nie je vhodný pre deti. Je určený pre ženy, môžu ho však užívať i muži.

 Produkt treba skladovať mimo dosahu detí. Výrobca neodporúča prekračovať odporúčanú dennú dávku. Treba ho skladovať v chlade, suchu a mimo dosahu slnečného žiarenia.

 Neodporúča sa prípravok konzumovať pri črevných problémoch, alergiách alebo pri zažívacích či iných ťažkostiach. Ak by sa objavili problémy počas užívania prípravku, je potrebné konzultovať ďalšie užívanie produktu s lekárom alebo ihneď prestať s užívaním prípravku.

Hodnotenie zákazníkov


Pozrite  Candistop recenzie a skúsenosti od iných ľudí. Neľakajte sa českého jazyka. Tento výživový doplnok je rozšírenejší v Českej republike.

[divider style=’centered‘]

[divider style=’centered‘]

[divider style=’centered‘]

 

Výhody a nevýhody


 • Účinne bojuje s kvasinkami
 • Rieši gynekologické problémy (výtoky, zápaly, vírusy, premnožené kvasinky)
 • Vysoká dávka lactobacilov
 • Prírodné zloženie a množstvo zdravých baktérií
 • Pomáha pri tráviacich, zažívacích a ďalších problémoch
 • 1 balenie vydrží mesiac
 • Vhodný pre ženy, aj mužov

 • Ťažšie dostupný
 • Mierne vyššia cena

Intímne  problémy s premnoženými kvasinkami v tele sa týkajú častejšie žien, ale aj mnoho mužov majú podobné či iné problémy.

Nič príjemné, ale čoraz viacej rastie počet jedincov, ktorých trápia aj takéto problémy. Dnes je možné liečiť aj intímne a gynekologické problémy, zažívacie a tráviace problémy pomocou výživových doplnkov stravy.

Jedným z nich je aj Candistop kapsule, ktorý účinne bojuje proti kvasinkám, ktoré sa premnožili v tele a spôsobujú nepríjemné zdravotné problémy.

Naše hodnotenie


Candistop 60cps. je vhodné užívať v prípade prevencie alebo už počas nadmerného rastu kvasinky Candida v tele (inak v malých množstvách veľmi potrebnej).

Účinne  eliminuje vysoký podiel tejto a ďalších kvasiniek a ďalším nepríjemným  a škodlivým vírusom a baktériám. Pomáha tak udržiavať zdravé intímne orgány, o čo svedčia aj dostupné recenzie na tento produkt na internete.

To, že Candistop sú kapsule, môže byť pre niekoho problém pri samom užívaní výživového doplnku. Na druhej strane však Candistop má  čo povedať v prípade potreby bezproblémového  intímneho zdravia či tráviaceho ústrojenstva, najmä kvôli svojmu prírodnému zloženiu.

Každý by mal však najskôr usúdiť, na čo je tento doplnok stravy určený, čo prináša a či je možné ho užívať bez vedľajších účinkov.

Každé telo je iné a môže produkt znášať inak, aj s množstvom vedľajších účinkov.

Za pozornosť ešte stojí, že  60 kusové balenie prípravku vydrží na celú mesačnú kúru (pre zvýšenie účinku a dlhodobý priaznivý efekt prípravku môžu stačiť už 2 balenia prípravku), čo rovnako treba hodnotiť veľmi pozitívne vzhľadom na účinok a cenu produktu.

candistop cena skusenosti recenzie

4.3/5 - (11 votes)

1 komentár

 1. MAM ODSKUSANY A MOZEM HO ODPORUCIT PODLA MNA JE SUPER AJ KED NIEKEDY SA NEDA ZOHNAT SKORO NIKDE V LEKARNI TAK VECINOU LEN CEZ NET KUPUJEM

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu