GinkoPrim MAX – Skúsenosti a cena + (recenzie)

Pamäť a sústredenieGinkoPrim MAX - Skúsenosti a cena + (recenzie)

ginkoprim max recenzia hoddnotenieNiet nad lepšiu pamäť a vedomie. GinkoPrim MAX je doplnok výživy s obsahom výťažkov z rastliny (stromu) Ginka a minerálu horčíka.

Látok, ktoré účinne  podporujú činnosť ľudského mozgu, predovšetkým skvalitňujú pamäť a sústredenosť. Pomáha tiež centrálnemu prekrveniu a v neposlednom rade priaznivo vplýva na celkovú činnosť organizmu (znižuje vyčerpanosť, slabotu a malátnosť).

Výborné vlastnosti ďalšieho prírodného výživového doplnku stravy bez lekárskeho predpisu, ktorý boduje vo viacerých smeroch a získal si už veľa priaznivcov.

Čo to je?


GinkoPrim MAX od výrobcu Walmark je výživový doplnok, ktorý pomáha celkovej aktivite ľudského mozgu (zlepšuje predovšetkým pamäť a koncentrovanosť).

Prípravok obsahuje optimálnu dávku Ginkgo biloby, horčíka (magnézia) a zložky DMAE pre prirodzenú činnosť mozgu.

Zlepšuje aj centrálne prekrvenie a eliminuje vyčerpanosť a únavu (celkovú slabosť organizmu). Znamená to, že prípravok podporuje celkovú vitálnosť organizmu.

Výrobca Walmark je garanciou viacerých účinných a úspešných (nielen) prírodných výživových produktov. Viac o samotných zložkách prípravku uvedieme v sekcii „Zloženie prípravku“.

Ginkoprim MAX účinky


 • Pomáha prirodzenej aktivite mozgu (centrálnej nervovej sústave)
 • Zlepšuje pamäť a celkovú výkonnosť tela
 • Svojím zložením znižuje vyčerpanosť, únavu a slabú koncentrovanosť
 • Zlepšuje náladu a duševný pokoj (nielen v pokojnom stave, ale hlavne počas stresových stavov a období)
 • Pomáha zlepšovať celkovú pozornosť a samotnú fyzickú aktivitu


ginkoprim max recenzia hoddnotenie  Náš TIP

Rozhodli ste sa vyskúšať GinkoPrim MAX? Odporúčame ho zakúpiť z overeného obchodu Dr.Max.sk. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciam s rôznymi napodobeninami. Viac info

Zloženie prípravku


GinkoPrim MAX je prírodný výživový doplnok. Keďže má prírodné zloženie, mal by v čo najmenšej miere zaťažovať organizmus.

Aké je konkrétne zloženie ďalšieho výživového prípravku? Jeho základ tvorí výťažok zo stromu Gingko biloba, ktoré je známe aj pod názvom Ginko dvojlaločné. O ginko máme celý článok. Prečíať si viac o ginko biloba…

Tento strom a jeho priaznivé účinky na ľudské telo pozná ľudstvo už dlhé stáročia (podľa presnejších údajov existuje na našej planéte už viac ako 150 miliónov rokov). Rovnako i dnes naďalej využívame jeho silu a priaznivé účinky vo väčšine výživových prípravkov (GinkoPrim MAX je jedným z nich). Podľa viacerých dostupných výskumov, táto rastlinka sa najviac využíva v rámci rastlinných liečivých účinkov po celom svete. Na to, aby bolo ginko užitočné a využiteľné aj na priaznivé účinky, musí sa vysušiť.

ginko biloba list

Práve sušením sa získava výťažok z tohto stromu, takzvaná esencia a to konkrétne z jeho lístkov a ich častí (ostatné časti môžu spôsobovať nežiaduce účinky). O priaznivých účinkoch ginka na ľudský organizmus niet pochýb. Je dostupných viacero dostupných odborných výskumov a štúdií, ktoré to iba potvrdzujú.

Z množstva účinkov vyberáme predovšetkým najznámejší priaznivý vplyv na činnosť mozgovej kôry (mozgu ako takého) a pamäti, skvalitňuje celkovú činnosť pamäti a celkového procesu učenia (zrýchľuje proces učenia). Rovnako ginko pôsobí antioxidačne, čo znamená, že dokonale ochraňuje všetky bunky v tele pred znehodnotením voľnými škodlivými látkami.

Ginko pomáha kvalitnejšie prekrvovať mozog a ďalšie telesné údy. Celkových priaznivých účinkov ginka je omnoho viacej. Toto je iba ich zlomok a tie najvýznamnejšie, vďaka ktorým sa táto zázračná rastlinka zviditeľnila a zapísala.

Horčík

Ďalšími významnými zložkami prípravku je minerálna látka horčík (magnézium) a osobitná prírodná (živá) zložka s označením DMAE.

Horčík patrí do skupiny cenných minerálnych látok pre ľudské telo (je významným prvkom pre bunky v tele). Má význam pri metabolizme, funkcii svalov a nervov, krvnom obehu, ochrane tkanív pred ukladaním vápnika a vytváraním kameňov v žlčníku či obličkách.

Každý z nás potrebuje vyššiu dávku horčíka a to predovšetkým v záťažových situáciách, akými sú stres, napätie, strach, tiež pri vyššom fyzickom výkone, počas regenerácie, pri problémoch v črevnom ústrojenstve, pri problémoch štítnej žľazy, konzumácii zvýšených dávok alkoholických nápojov, v tehotenstve a podobne. Pri všetkých týchto stavoch je horčík nápomocný a dokáže eliminovať všetky vznikajúce nežiaduce vplyvy na ľudský organizmus.

Dostatok horčíka v tele znižuje aj únavu svalov a tvorbu kŕčov v svaloch, skvalitňuje látkovú premenu v tele, znižuje únavu, upravuje krvný tlak, zlepšuje zlé príznaky prieduškovej astmy, zmierňuje bolesti v bruchu a príznaky migrény či bolesti počas menštruácie.

Organická zložka DMAE funguje ako štartovacia čisto prírodná zložka pre každý vyčerpaný mozog.

Takto jednoducho možno charakterizovať túto zložku v prípravku GinkoPrim Max. Najúčinnejšou látkou tejto zložky je takzvaný dimetylaminoetanol (látka nachádzajúca sa v našom mozgu a zabezpečujúca jeho optimálne fungovanie a zvyšujúca pozornosť a sústredenosť). Opakované užívanie tejto látky pomáha zväčšiť úroveň inteligencie, skvalitnenie pamäti (krátkodobej i dlhodobej).

Okrem toho DMAE zlepšuje sústredenosť a spracúvanie dát.

Tiež priaznivo vplýva na stresové a depresívne stavy, odstraňuje vyčerpanosť a únavu organizmu.

Prídavnými zložkami v prípravku sú stearát horečnatý, stabilizátory, látky proti hrudkovitosti, triglyceridové oleje, farbivá (oxid titaničitý) a glycerín.

Použitie a dávkovanie


 • GinkoPrim MAX odporúča výrobca používať rozumne a rozvážne
 • Tablety sa podávajú perorálne (t.j. cez ústa)
 • Odporúčaná denná dávka je 1 tableta
 • Tablety nie je potrebné počas užívania drviť
 • Výrobca odporúča každú tabletu užiť po konzumácii jedla a zapiť potrebným (vyhovujúcim) množstvom tekutín
 • Prípravok je možné používať pravidelne a dlhodobo

Koľko stojí GinkoPrim MAX?


Po všetkých vyššie uvedených informáciách o tomto výživovom produkte je dôležité ešte poznať aktuálnu cenu tohto výživového prípravku.

GinkoPrim MAX od výrobcu Walmark nie je vôbec drahou a nedostupnou záležitosťou pre bežných ľudí.

Naopak, je to výživový prípravok, ktorý je cenovo dostupný pre väčšinu z nás. Walmark GinkoPrim Max 60 tabliet je možné zakúpiť v internetovom obchode už od 7,94€ s dph za 60 kusové balenie tabliet (podľa internetového portálu heureka.sk dňa 26.4.2018).

ginkoprim max recenzia hoddnotenie

Základné balenie
60 tabliet
12,69€ (platí ku dňu 8.6.2018)

Skúsenosti a recenzie s GinkoPrim Max


Na internete je možné nájsť množstvo recenzií na tento výživový prípravok, azda aj preto, že ide o známy a často využívaný a obľúbený výživový doplnok stravy.

GinkoPrim MAX si pochvaľujú najmä tí, čo sú v práci či v škole často vystresovaní, unavení a potrebujú mať neustále mozog, pamäť a sústredenosť k okamžitej pohotovosti a v dobrej kondícii.

 

Výhody a nevýhody


[one_half_first] [thrive_custom_box title=“VÝHODY“ style=“light“ type=“color“ color=“#9cd677″ border=“#5ed608″]
 • Známy, obľúbený a účinný prírodný prípravok na pamäť bez lekárskeho predpisu
 • Výborný počas učenia a pri záťaži
 • Prírodný produkt
 • Zvyšuje účinok učenia sa a fyzickej práci
 • Nezaťažuje žalúdok a nespôsobuje vedľajšie účinky
[/thrive_custom_box] [/one_half_first][one_half_last] [thrive_custom_box title=“NEVÝHODY“ style=“light“ type=“color“ color=“#dd7a7a“ border=“#dd1f1f“]
 • Cena produktu
[/thrive_custom_box] [/one_half_last]

GinkoPrim MAX má v skutočnosti čo ponúknuť a to každému. Veď čo viac si priať, ako prírodný výživový produkt, ktorý pomôže rýchlejšie sa naučiť niečo, čo potrebujete k svojej práci.

Alebo pracovať na niečom s lepším výsledkom svojej práce. Nehovoriac o tom, že súčasne pomáha prekonávať stres, ktorý číha každý deň na každého z nás. Ide o známy a osvedčený produkt, často vyhľadávaný medzi ľuďmi.

Dôkazom toho je pomerne veľa dostupných reakcií a recenzií na internete. Osobné skúsenosti s týmto prípravkom síce nemám, viem iba to, čo som našiel pri písaní tejto recenzii na internete.

Aj na základe toho ma tento prípravok jasne presvedčil v tom, že ide celkovo kvalitný a účinný produkt, ktorý vyrába  renomovaná spoločnosť Walmark, ktorá má stabilné meno nielen na našom trhu a to nielen v oblasti výživových doplnkov, ale aj klasických liekov a liečiv.


ginkoprim max recenzia hoddnotenie  Náš TIP

Rozhodli ste sa vyskúšať GinkoPrim MAX? Odporúčame ho zakúpiť z overeného obchodu Dr.Max.sk. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciam s rôznymi napodobeninami. Viac info

Prírodné zloženie 3 hlavných zložiek, ktoré prospievajú činnosti mozgu a tým aj zlepšujú pamäť, ďalšie priaznivé účinky na nervovú sústavu, svalstvo, únavu a vyčerpanosť, eliminácia kŕčov a bolesti v bruchu, dostupná cena za 60 kusové balenie, toto všetko a ešte oveľa viac, robí z tohto výživového prípravku bez lekárskeho predpisu skutočným a účinným pomocníkom na každý deň.

Bez ohľadu na to, či ste muž alebo žena, GinkoPrim Max je pripravený pomôcť každému, kto o takúto pomoc požiada. Teda takto to sľubuje výrobca, tvrdia to aj dostupné recenzie, že pomáha.

Priznám sa,  že až do písania tejto recenzie som prípravok na lepšiu koncentráciu a pamäť nepotreboval či neužíval.

Avšak po podrobnom oboznámení sa práve s týmto prípravkom som pevne rozhodnutý skúsiť ho, aby som svoje výsledky práce znásobil. GinkoPrim ma presvedčil a dám mu šancu. Ako ste na tom vy?

Záverečné zhrnutie


V konečnom zúčtovaní prípravok hodnotím pozitívne, no celkové rozhodnutie ponechávam na každom z vás.

Zdravie

Skvelé účinky na zdravie.

Doprava

DOPRAVA ZADARMO.

Kvalita

Všetky zložky sú tej najvyššej kvality.

Zameranie

Rieši široké spektrum problémov.

Hlavné výhody GinkoPrim MAX

 • Doprava zadarmo
 • Skvelé účinky

 • Mnoho pozitívnych recenzií
 • Kvalitné zloženie produktu

Záverečné hodnotenie

ginkoprim max recenzia hoddnotenie

4.4/5 - (7 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu