DailyMix – Kompletné a rýchle jedlo ako z budúcnosti (RECENZIA)

FitnessDailyMix - Kompletné a rýchle jedlo ako z budúcnosti (RECENZIA)

Stalo sa vám už niekedy, že ste počas dňa nestihli takmer nič zjesť, pretože ste boli v strese a v zhone? Ak je odpoveď áno, nie ste sami. V dnešnom rýchlom a uponáhľanom svete ľudia nestíhajú nič, dokonca sa ani najesť. Práve to je dôvod, prečo sa na trhu objavujú náhrady jedla, ktoré obsahujú všetky dôležité látky. Medzi ne sa radí aj Daily Mix.

Náhrady jedla majú dnes veľké množstvo výhod. Sú chutné, obsahujú všetky potrebné látky a hlavne, sú hotové do pár minút. Deň predtým tak nemusíte stáť pri sporáku a variť. 

Ich konzumácia je rovnako rýchla ako samotná príprava. Skonzumovať ich môžete napríklad počas cesty z bodu A do bodu B.

Kde najvýhodnejšie zakúpiť DailyMix?

Čo Daily Mix je? 

Na začiatok by sme si mohli povedať, čo vlastne Daily Mix je. Nie každý totižto vie, čo náhrada jedla znamená. 

Pri Daily Mix ide o vyvážené nutričné jedlo, ktoré obsahuje všetky dôležité látky pre vaše telo. Má skvelý pomer bielkovín, sacharidov a tukov. Vie vás tak na niekoľko hodín skvelo zasýtiť bez toho, aby ste v žalúdku cítili nepríjemný ťaživý pocit

Jeho príprava je jednoduchá, pretože stačí, aby ste výrobok zaliali vodou, premiešali a pridali príchuť. 

To, čo ho taktiež odlišuje od mnohých iných náhrad je to, že poskytuje samostatné príchute. Ide teda o neochutený koktail, ktorý si sami, prostredníctvom siedmich rôznych príchutí, prispôsobíte podľa seba. 

Namiesto toho, aby ste celý deň nejedli alebo sa išli najesť do fast foodov, si doprajte chutný a zdravý koktail. 

Pre koho je Daily Mix vhodný? 

Daily Mix nemá žiadne vekové ohraničenie. Odporúča sa každému človeku, ktorý má rýchly životný štýl a počas dňa nestíha. 

Perfektný je pre športovcov a aktívnych ľudí, ktorí dbajú o životosprávu a potrebujú dostatočnú energiu.

Taktiež si ho však môže dopriať aj človek, ktorý túži po chutnom koktaile plnom výživných a dobrých látok

Dokonca, na svoje si príde aj každý vegetarián, pre ktorých často takéto koktaily nie sú vhodné. 

Kedy ho piť? 

Náhrada jedla v podobe Daily Mix poskytuje dostatočnú energetickú hodnotu na to, aby nahradil raňajky, obed a večeru. Ide teda o hlavné chody počas dňa. 

Nemusí však nahradiť len tie. 

Daily Mix je ideálny aj na olovrant alebo desiatu. Môžete ho vypiť tesne pred športovým výkonom. Vďaka obsahu dôležitých látok vám dodá energiu na dlhý beh, zdvíhanie závaží alebo na niekoľkohodinové kardio. 

Koktail však ocenia najmä ľudia po ceste do práce alebo školy, ktorí nestíhajú klasické raňajky v pokoji. 

Zamilujete si ho aj v deň, keď nemáte čas na obednú pauzu a potrebovali by ste popri práci niečo rýchlo zjesť. 

Taktiež si ho zamilujete v prípade, že idete na chatu, túru, výlet alebo niekam stanovať. Má dlhú dobu trvanlivosti a nepotrebuje sa variť. Jeho príprava je jednoduchá. Bude vám stačiť len nádoba a voda. 

A nesmieme zabudnúť ani na tie dni, kedy je človek unavený z práce alebo všetkých povinností, ktoré má a jednoducho sa mu nechce variť. Z kuchyne odídete s plnohodnotným jedlom už do dvoch minút

Ako ho pripraviť? 

Ako sme už niekoľkokrát spomenuli, príprava Daily Mix je jednoduchá a bezproblémová. Vystačíte si pri nej len s vodou, nádobou a odmerkou. 

Jediné, čo stačí urobiť je otvoriť vrecko s Daily Mix. Pomocou odmerky si nabrať 1 porciu, v prípade, že používate váhu, je to 75 gramov, a prášok vsypať do fľaše alebo šejkra. 

K Daily Mix pridáte príchuť, ktorú si vyberiete a zalejete ho vodou. Všetko poriadne zamiešate a koktail je hotový.

Prípravu tak zvládne úplne každý

Hotový koktail môžete vypiť naraz ako v prípade, keď konzumujete nejaké jedlo. Alebo ho pite po častiach celý deň. Je to na vás.

Ak by ste doma náhodou nemali šejker, dokúpiť si môžete originál od Daily Mix, ktorý má štýlový dizajn a objem 500 ml. 

Varianty 

Pri kúpe Daily Mix máte rovno niekoľko variantov, z ktorých si môžete vyberať. Delia sa podľa hmotnosti

Kúpiť si môžete menšie alebo väčšie balenie. Na trhu nájdete niekoľko typov a to balenia po: 

 • 15 porcií
 • 30 porcií
 • 45 porcií

Väčšie balenie sa vám oplatí viac. Ušetríte na ňom a vydrží vám dlhšie. Plus, k väčšiemu baleniu dostanete viac príchutí

Ak by vám náhodou príchuť chýbala, stačí si ju dokúpiť

Príchute

Veľkou výhodou Daily Mix je jeho prispôsobivosť. Ide totižto o neochutený koktail, ktorý si prostredníctvom príchute ochutíte presne podľa seba. Vďaka tomu chutí veľkému množstvu ľudí.

A aké príchute Daily Mix ponúka? Sú to:

 • Čokoláda
 • Jahoda
 • Káva
 • Banán
 • Kokos
 • Lesná zmes 
 • Vanilka

Príchute dostávate k baleniam Daily Mix. K 15 porciovému jednu príchuť, k 20 porciovému dve a k 45 porciovému zas tri.

 

Ako sme už spomenuli, príchute sa dajú aj dokúpiť.

Zloženie 

Daily Mix je zaujímavý nielen tým, že dokáže skvelo zasýtiť po celý deň, ale taktiež svojim skvelým zložením. Aké najdôležitejšie látky obsahuje?

 • Vláknina – je dôležitou látkou, ktorá ovplyvňuje pocit zasýtenia. Taktiež blahodárne vplýva na funkciu čriev. 
 • Srvátkový proteín
 • Draslík – chráni telo pred poruchami srdca, obličiek a kostí. Je dôležitý pre správnu funkciu všetkých orgánov v tele. 
 • Vápnik – jeden z najdôležitejších minerálov v tele. Je základnou stavebnou jednotkou a je dôležitý pre správny proces zrážania krvi. 
 • Horčík – je zodpovedný za správnu funkciu srdca a nervovej sústavy. Dôležité je jeho pravidelné dopĺňanie a to buď v strave alebo prostredníctvom výživových doplnkov. Daily Mix ho však obsahuje, vďaka čomu jeho dennú dávku skvelo doplníte. 
 • Železo – je prvok, ktorý je pre telo veľmi dôležitý, no často si to uvedomíme až vtedy, keď ho nemáme dostatok. Dôležitý je pre správny výkon a energiu, psychickú vitalitu, prenos kyslíka a množstvo iného. 
 • Zinok – je dôležitý pre kostné tkanivo, vlasy, nechty a kožu. 
 • Meď – je prvkom, ktorý sa v tele používa na tvorbu antioxidantov, hemoglobínu a kolagénu. Nedostatok sa môže odraziť napríklad vypadávaním vlasov. 
 • Mangán – sa bežne nachádza v strave. Ak však vynechávate orechy alebo ovocie ako avokádo či čučoriedky, dobre urobíte ak zaradíte Daily Mix do svojho pravidelného jedálnička. Obsahuje totižto dennú dávku tohto minerálu. 
 • Selén – sa nachádza v pečeni, obličkách a v pankrease. Je preto dôležitý najmä pre čistenie organizmu. Pôsobí ako antioxidant. 
 • Chróm – je dôležitý pre metabolizmus glukózy. V tele pracuje spolu s inzulínom.  
 • Jód – je dôležitý pre správnu funkciu štítnej žľazy. Ovplyvňuje tvorbu hormónov v nej. 
 • Vitamín A
 • Vitamín B1
 • Vitamín B2
 • Niacín
 • Vitamín B6
 • Vitamín B12

Ostatné vitamíny sú dôležité pre telo najmä vo forme antioxidantov. Starajú sa o správny chod a o to, aby telo nič nepostrádalo. 

Jedným koktailom Daily Mix denne sa tak nielen najete, ale taktiež posilníte svoje zdravie. 

Nutričná hodnota 

Pre tých, ktorí radi sledujú svoj príjem a to, čo do svojho tela dávajú, bude určite dôležité poznať aj nutričnú hodnotu jednej porcie Daily Mix. 

Jedna porcia predstavuje 75 gramov. To znamená, že nutričná hodnota koktailu je: 

 • Energetická hodnota: 413 kcal / 1734 kJ
 • Tuky: 14 g
  • Z toho nasýtené mastné kyseliny: 2 g
 • Sacharidy: 48 g
  • Z toho cukry: 11 g
 • Bielkoviny: 19 g
 • Vláknina: 5 g
 • Soľ: 0,3 g

Daily Mix má skvelé zloženie, ktoré je vhodné ako pre ľudí, ktorí sa snažia nabrať svalovú hmotu, tak aj pre tých, ktorí si hmotnosť udržiavajú alebo chudnú. 

Najväčšie benefity Daily Mix

Táto náhrada jedla má veľké množstvo výhod. Spomeňme si tie najdôležitejšie

Jednoduchá príprava 

Daily Mix sa veľmi jednoducho pripravuje. Stačí ho zaliať vodou, pridať príchuť a všetko poriadne premiešať. 

Možnosť konzumovania kdekoľvek a kedykoľvek

Keďže je Daily Mix v tekutej forme, môžete ho konzumovať kedykoľvek počas dňa. Pokojne ho majte pri sebe celý deň a raz za čas sa napite. Taktiež ho môžete piť cestou do práce alebo školy. 

Obsahuje všetky dôležité látky pre vaše telo

Okrem toho, že skvelo zasýti, obsahuje aj všetky dôležité látky pre vaše telo. Medzi tie sa radí napríklad vápnik, selén, zinok, horčík či železo. Z vitamínov sem patrí napríklad Vitamín A či vitamíny skupiny B. 

Má skvelý pomer bielkovín, sacharidov a tukov

Jeho zloženie má skvelý pomer všetkých živín. Preto je vhodný pre úplne každého človeka. 

Zasýti vás na celý deň

Vďaka vysokému obsahu vlákniny vás vie zasýtiť na niekoľko hodín. Ak ho konzumujete na raňajky, dá vám energiu na celé doobedie. V prípade obeda s ním môžete počítať na celý deň. Hlad vás zastihne až v čase večere. 

Podporuje trávenie

Aj vám sa stáva, že po skonzumovaní nejakého jedla ste nafúknutí a cítite sa ťažko? Pri Daily Mix na také niečo môžete zabudnúť. Obsahuje totižto čakankovú vlákninu, ktorá podporuje trávenie. 

Zákaznícky servis

V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete kedykoľvek obrátiť na zákaznícky servis. Ten je vám k dispozícií 7 dní v týždni a pomôže vám s každou vašou otázkou. 

Záver

Daily Mix je skvelá náhrada jedla, ktorá vám pomôže vždy, keď nebudete stíhať. Pripravíte si ju veľmi rýchlo a vypiť ju môžete kedykoľvek budete chcieť. Majte pri sebe aj vy chutného a zdravého pomocníka, ktorého si pomocou rôznych príchutí prispôsobíte presne podľa seba.

Ohodnoťte post

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu