Najsilnejšie prírodné steroidy – Toto sú TOP alternatívy!

FitnessNajsilnejšie prírodné steroidy - Toto sú TOP alternatívy!

Chcete byť vysekaný, ale nechcete riskovať svoje zdravie užívaním nelegálnych steroidov? Nie je také ľahké nájsť bezpečné a legálne alternatívy k anabolickým steroidom, nehovoriac o tom, ktoré z nich budú naozaj fungovať. V tomto článku porovnávame najlepšie legálne náhrady steroidov na našom trhu. Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli viac o tom, ako fungujú a aké zložky obsahujú.

Ako funguje prírodná náhrada steroidov?

Prírodné steroidy sú látky, ktoré sú podobné našim vlastným anabolickým hormónom (testosterón, estrogén).

Tieto látky by mali podporovať ich prirodzenú tvorbu v organizme.

Legálne prírodné steroidy sú vynikajúcou možnosťou na dosiahnutie vysnívaného masívneho svalového rastu.

Tieto alternatívy steroidov nemajú takmer žiadne vedľajšie účinky a nevyžadujú injekčné aplikovanie.

Typicky sa jedná o rôzne bylinné extrakty, ktoré sú používané po tisícročia v tradičných medicínach ako napríklad ajurvéda. Moderný výskum ukázal ich reálny účinok a bezpečnosť. Keďže sa jedná o prírodné látky, nikdy nebudú také silné ako anabolické steroidy v podobe liečiv.

Výhody prírodných steroidov

Legálne steroidy môžu byť bezpečnou a účinnou voľbou, ak chcete zvýšiť objem svalov, spáliť tuk alebo len zlepšiť sexuálnu výkonnosť.

Tieto produkty vám môžu pomôcť vybudovať väčšie a silnejšie svaly.

Je to preto, že ich úlohou je zvýšiť hladinu testosterónu, čo vedie k následnému nárastu svalovej hmoty.

Prírodné náhrady steroidov vám tiež môžu pomôcť účinne schudnúť. Môžu podporiť uvoľnenie množstva rastového hormónu, ktorý pomáha vášmu telu premieňať uložený tuk na energiu.

Prírodné steroidy majú tiež jeden príjemný bonus, a to, že môžu mať pozitívny vplyv na váš sexuálny výkon. Podporujú zvýšený prietok krvi do mužských pohlavných orgánov, čo uľahčuje dosiahnutie erekcie.

Prírodné steroidy môžu tiež pomôcť zlepšiť váš sexuálny výkon. Podporujú zvýšený prietok krvi do mužských pohlavných orgánov, čo uľahčuje dosiahnutie erekcie.

Čo musí spĺňať kvalitný produkt?

Zostavili sme pre vás rebríček našich najobľúbenejších produktov. Pred tým, ako vám ich predstavíme, si môžete pozrieť na základe čoho sme vyberali jednotlivé produkty.

Kvalitné ingrediencie

Alternatíva steroidov na zvýšenie svalovej hmoty musí obsahovať hlavne prírodné prísady. Tie umelé by ich urobili rovnako škodlivými ako sú zakázané anabolické steroidy. Väčšina výrobcov sa zaručuje, že všetky zložky v prírodných steroidoch sú 100% prírodné a tej najvyššej kvality.

Účinnosť jednotlivých látok v zložení

Tiež sme sa sa zás uistili, že tieto prírodné alternatívy obsahujú účinné zložky na posilnenie svalov.

Môžu vám pomôcť dosiahnuť maximálne výsledky, ktorých je vaše telo schopné.

Reputácia značky

V našom zozname nájdete renomované a kvalitné značky. Bezpečnosť zákazníkov by mala byť hlavným aspektom. Dajte si preto pozor, aby ste sa nestali obeťou nepopulárnych značiek, ktoré môžu predávať neúčinné alebo falošné produkty. Vždy si skontrolujte zloženie produktov.

Užívateľské recenzie

Skontrolovali sme namiesto vás aj recenzie používateľov na webových stránkach. Vždy si vyberajte produkty, ktoré majú veľa reakcií na tieto prírodné a legálne alternatívy steroidov.

Cena a balenie

Nami odporúčané prírodné alternatívy steroidov majú svoju cenu, ktorá nie je vždy najnižšia. V našom zozname sme však uviedli sme iba tie legálne a prírodné náhrady steroidov, ktoré prichádzajú vždy v kvalitnom a zabezpečenom balení.

Tribulus terrestis v hlavnej úlohe

Ak hľadáte najúčinnejšiu prírodnú látku na zvýšenie sily a rast svalov, často môžete naraziť na výraz Tribulus terrestris.

Plody, listy a koreň tribulusu sa používajú v tradičnej čínskej medicíne a tiež v ajurvédskej medicíne na liečbu širokého spektra chorôb (hlavne spojených s nízkym libidom).

Tribulus môže mať pozitívne účinky hlavne na:

 • Sexuálne zdravie
 • Športový výkon
 • Krvný tlak

Niekoľko štúdií s použitím primeraného dávkovania nezistilo takmer žiadne vedľajšie účinky. To znamená, že nemusíte mať žiadne obavy o vašu bezpečnosť. Tak ako pri všetkých doplnkoch, aj pred užitím tribulusu je vhodné jeho užívanie konzultovať s vaším lekárom.

Viac o tribuluse nájdete napríklad tu: https://www.fitland.sk/tribulus-terrestris/

Maca

Maca, pod vedeckým názvom známa ako Lepidium meyenii, sa niekedy môže nazývať aj ako peruánsky ženšen. Ide o rastlinu, ktorá patrí do čeľade kapustovité (brassicaceae).

Maca pochádza z vysoko položených peruánskych Ánd.

Ľudia z Ánd pestujú macu už viac ako 2000 rokov. Je to jedna z mála jedlých rastlín, ktoré dokážu prežiť drsné poveternostné podmienky týchto končín.

Maca obsahuje približne 60 – 75 % sacharidov, 10 – 14 % bielkovín, približne 8,5 % vlákniny a 2,2 % tukov (zdroj).

Vedecké štúdie potvrdzujú, že maca je vo všeobecnosti bezpečná a jej užívanie nie je spojené s nepriaznivými vedľajšími účinkami.

Je tiež bohatá na minerály ako je vápnik a draslík. Okrem toho tiež obsahuje malé množstvo ďalších minerálov ako železo, jód, meď, mangán či zinok.

Maca obsahuje aj vitamíny skupiny B, vitamín A, vitamín C, vitamín D a vitamín E.

Medzi jej hlavné výhody patrí:

 • Môže zvýšiť libido (zdroj)
 • Môže zlepšiť určité aspekty plodnosti u mužov
 • Môže pomôcť zmierniť príznaky menopauzy
 • Môže zlepšiť náladu a energiu
 • Môže pomôcť zachovať kognitívne funkcie.
 • Môže prospieť benígnej hyperplázii prostaty (zdroj)
 • Môže prospievať zdraviu pokožky a znížiť hladinu kortizolu (zdroj)

Ashwagandha

Ashwagandha pochádza z Indie ale vyskytuje sa aj na Strednom východe a v častiach Afriky. Stovky rokov bola využívaná v tradičnej medicíne. Oranžovo-červené plody ashwagandhy sa používajú aj na liečebné účely. Bylinu môžete poznať aj ako indický ženšen alebo zimná čerešňa.

Medzi jej hlavné účinky patrí napríklad doplnenie energie, zníženie stresu a potlačenie úzkosti (zdroj).

Štúdia na mužoch liečiacich sa s oligozoospermiou (znížený počet spermií a ejakulátu) dospela k zaujímavým výsledkom. Skupina mužov, ktorá počas 3 mesiacov každý deň užívala 5 g prášku z koreňa Ashwagandhy dosiahla zvýšenie hladiny testosterónu a luteinizačného hormónu. Hladina testosterónu bola zvýšená o úctyhodných 15 – 40 % (zdroj).

Ashwagandhu veľmi často nájdete v produktoch na zlepšenie fyzickej sily a libida. Medzi jej hlavné výhody patrí napríklad to, že môže mať pozitívny vplyv pri týchto problémoch:

Bonus: AlphaMale TestoBooster

Tento produkt už svojím názvom „testosteron booster“ napovedá jeho hlavné určenie. Medzi hlavné výhody patrí to, že ide o komplexný výživový doplnok, ktorý obsahuje zaujímavé látky. Všetky látky v zložení majú za úlohu podporiť testosterón. Ten je dôležitý pri tvorbe svalov a celkové zdravie muža.

Kompletné zloženie produktu AlphaMale Testobooster si môžete prečitať po kliknutí na jeho názov.

Medzi jeho hlavné výhody patrí:

 • Obsahuje kavlitné látky na podporu testosterónu
 • Má za úlohu podporiť tvorbu testosterónu
 • Jeho zložky môžu zlepšiť zdravie kostí
 • Môže podporiť plodnosť
 • Je obohatený o prírodné extrakty, vitamíny a minerály
 • Podporuje regeneráciu a rast svalov
Ohodnoťte post

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu