Ave Natura – Kvalitná slovenská značka na prírodnej báze

MagazínAve Natura - Kvalitná slovenská značka na prírodnej báze

Keď hovoríme o slovenských značkách, nie je až tak veľa tých, ktoré vyvíjajú samotnú technológiu produktu a zloženie až po dizajn a predaj.

A už vôbec nie takých, ktoré sú založené na prírodnej báze a využívajú jedinečné technológie. Ave Natura takouto značkou je.

Slovenská kvalita

Slovenská značka Ave Natura je jedna z unikátnych značiek na trhu, ktoré sa môžu pýšiť tým, že kvalitné produkty nielen predávajú, ale aj vyvíjajú a vyrábajú.

To znamená, že všetky produkty, ktoré môžete nájsť v ich portfóliu pochádzajú priamo z ich vlastnej výroby.

Ave Natura vyvíja samotné receptúry, následne sa realizuje výroba vo vlastných priestoroch a v poslednom kroku je, samozrejme, predaj prostredníctvom internetového obchodu. Produkty sú založené na vedomostiach slovenských odborníkov z oblasti nanotechnológií.

Prvý podnet na vytvorenie takýchto produktov prišiel pre majiteľov z USA, odkiaľ si priniesli majitelia časť know-how. Kľúčové experimenty sa však uskutočnili v laboratóriách v Banskej Bystrici.

Práve na tomto mieste vznikali úplne prvé výživové doplnky a prírodná kozmetika. Tú najskôr skúšali iba kamaráti a rodina.

Až neskôr značka dostala svoju finálnu podobu Ave Natura. Potreba vytvorenia týchto produktov vyplynula so samotných potrieb trhu, pretože dopyt bol vo veľmi krátkom čase vyšší ako ponuka.

Samozrejme, finálne zloženie ako aj všetky produkty v aktuálnom portfóliu neboli dostupné hneď od začiatku. Kombinovaním rôznych prírodných látok sa však odborníci dopracovali napríklad k čistiacemu produktu na prírodnej báze, ktorý nemá vo svete konkurenciu.

Know-how

Základné a najdôležitejšie know-how pochádza z jedinečnej technológie Ave Active, čo je ich vlastný spôsob extrahovania látok z prírodných zdrojov.

Samotný postup využíva znalosti kvantovej fyziky na molekulárnej úrovni.

Ide o revolučný spôsob extrakcie, pri ktorom sa získavajú z rastlín niekoľkonásobne viac účinné látky než pri iných postupoch, ako je, napríklad luhovanie alkoholom alebo vriacou vodou. Aven Natura navyše využíva postup, vďaka ktorému sa zachovávajú zdraviu prospešné látky v pôvodnej forme.

Tím, ktorý pracuje na vytváraní týchto produktov má presne vyskúšané, ako jednotlivé produkty fungujú.

Napríklad elixír sa nekategorizuje ako liek, ale doplnok výživy, avšak odborníci odporúčajú overiť si jeho výsledky priamo u lekára a vidieť tak zmenu, ktorú tento produkt prinesie.

Aké produkty táto značka ponúka

Čo sa týka produktov spoločnosti, inovatívne zloženie spĺňa najvyššiu úroveň štandardov v oblasti farmakológie, estetickej medicíny a dermatológie.

Ave Natura k nim pristupuje z vedeckého pohľadu, v ktorom analyzuje mechanizmy, ktoré ovplyvňujú vstrebávanie nutrientov.

Produkty sú dostupným a komplexným riešením, ktoré dokáže efektívne kombinovať najvyspelejšiu vonkajšiu starostlivosť a vhodne zostavené výživové doplnky, ktoré sa potom starajú o našu vnútornú rovnováhu.

V portfóliu nájdete výživové doplnky, kvalitné Kozie kolostrum, ale aj pleťové sérum, krém, produkty na telo ako je šampón či sprchový gél alebo čistiace produkty.

To nie je všetko

To však nie je všetko – značka pracuje aj s filozofiou kvalitného spôsobu života. Tento spôsob je založený na putovaní myšlienok v čase a neustálom objavovaní fungujúcich princípov.

Zachovanie si vnútorného sveta a rešpektu k prírode, je ťažký, ale nie je to niečo nedosiahnuteľné.

Udržateľnosť a rešpekt k prírode je ďalším z ich atribútov. Tento prístup má zákazníkov učiť, aby ich nezvádzali postupy syntetickej chémie, ktorá zvykne izolovať jednotlivé časti rastlín a pritom zabúda na celok a synergiu.

Práve preto hľadá aj odpovede v starých prameňoch. Vďaka starovekým poznatkom v spojení s modernými metódami mohla spoločnosť objaviť revolúciu v kozmetike Ave Nature.

3.8/5 - (6 votes)