Urixin – Výživový doplnok na močové cesty – Jeho recenzie a cena

Močové cestyUrixin - Výživový doplnok na močové cesty - Jeho recenzie a cena

Hľadáte kvalitnú alternatívu liekov na močové cesty? Urixin je presne to čo hľadáte! Ide o výživový doplnok, ktorý má čisto prírodné zloženie. Obsahuje látky ako pŕhľava dvojdomá, extrakt z brusnice alebo zo zeleného čaju. Všetky tieto látky spolu vytvárajú efekt, ktorý zlepšuje zdravotný stav močového mechúra a vlastne aj celého močového ústrojenstva. 

Čo je to Urixin?


Urixin je prírodný výživový doplnok, ktorý obsahuje látky zlepšujúce stav močových ciest. Obsahuje vyvážené množstvo látok ako je manóza, extrakty z brusníc a zeleného čaju alebo živé kultúry Lactobacillus acidophilus.

Medzi jednotlivými zložkami tohoto výživového doplnku fungujú synergické efekty, ktoré priaznivo vplývajú na funkciu močových ciest a celého močového ústrojenstva.

Prečo ho užívať?


Medzi jeho hlavné účinky patrí:

 • Aktívne pomáha zlepšovať zdravie močových ciest
 • Podporuje funkciu močového mechúra
 • Zlepšuje dolné močové cesty
 • Podporuje funkciu obličiek

Pýtate sa, prečo ho užívať? Pretože je prírodný!

To znamená, že je vhodný na krátkodobé ale aj na dlhodobé užívanie.

Pripravili sme si pre vás krátke video, v ktorom uvidíte ako vyzerá Urixin + veľkosť jednotlivých tabliet.

Zloženie Urixinu


Aktívne látkyObsah v 1 tablete
D-manóza300 mg
Brusnice extrakt (Vaccinium macrocarpon) 200 mg
Zlatobyľ obyčajná (Solidago virgaurea)30 mg
Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica) 30 mg
Zelený čaj extrakt (Camellia sinensis) 10 mg
Lactobacillus acidophilus 5 x 108 CFU

D-manóza

D-manóza je monosacharid, ktorý je v masívnom množstve vylučovaný prostredníctvom moču. V moči na seba viaže baktérie, ktoré následne nie sú schopné zachytiť sa na sliznici močového mechúra. Ide o veľmi častú prírodnú alternatívu antibiotík. Pôsobí veľmi rýchlo a efektívne. Veľmi často sa využíva na liečbu infekcie močového ústrojenstva. Zvykne sa kombinovať s brusnicami alebo s propolisom. D-manóza spolu s kyselinou ellagovou zabraňuje výskytu nežiadúcich baktérií v močových cestách.

Extrakt z brusníc (Vaccinium macrocarpon)

Červené plody, skvelá chuť. To je brusnica. Každý z nás ju určite pozná. Avšak tento malý červený plod má nie len skvelú chuť, ale aj vynikajúce účinky na ľudské zdravie. Brusnice sú najčastejšie užívané ako čaj. Ten je vhodný na urologické účely. Ďalej dokážu silne zlepšovať imunitný systém, chránia bunky pred voľnými radikálmi, sú prevenciou pred rakovinou. Majú silné protizápalové účinky (skvelé pri zápaloch močových ciest). Dokážu účinne zahnať zápchu a hnačku. Viac o brusniciach…

Zlatobyľ obyčajná (Solidago virgaurea)

Vytrvalá bylina známa už od čias starých Germánov. Má skvelé močopudné účinky, rozpúšťa mechúrové a obličkové kamene. Je veľmi nápomocná pri chronických ochoreniach prostaty, obličiek, močových ciest a rakovine prostaty.

Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica)

Pŕhľava alebo žihľava je od nepamäti cenená hlavne kvôli jej pozitívnym účinkom. Je vhodná na liečenie reumy. Pri zápale mechúra účinne vyplavuje baktérie von z mechúra a ničí tak jeho zápal. Podporuje tiež prietok moču. Viac o Žihľave dvojdomej…

Extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis)

Zelený čaj je ideálna náhrada kávy. Dokáže skvelo povzbudiť organizmus a dodať energiu. Vo vedeckých štúdiách bolo tiež dokázané, že dokáže znížiť cukor v krvi. Od pradávna bol používaný na bolesti hlavy, zažívacie ťažkosti alebo len tak na osvieženie. Je tiež veľmi bohatý na antioxidanty.

Lactobacillus acidophilus

Ide o baktériu, ktorá sa nachádza v črevnej mikroflóre. Pomáha zahnať hnačky a nastoliť pokoj v črevnej mikroflóre. Tento kmeň je zdokumentovaný už od roku 1979. V jeho klinickom testovaní neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky. Ide preto o veľmi bezpečný kmeň zdraviu prospešných baktérií. Viac informácií…

 

Doporučené dávkovanie


 • Užívajú sa 2 tablety – ráno a večer
 • Ak Urixin užívate dlhodobo, užíva sa 1 tableta denne
 • Najlepšie je tablety počas alebo pred jedlom
 • Nezabudnite dostatočne zapiť vodou

Cena Urixinu


Cena Urixinu je 11,99€. 

Jedno balenie obsahuje 60 tabliet.

Doprava stojí 1,99€ a pri 2 kusoch je ZADARMO

Naše hodnotenie


Pred tým ak si prečítate naše hodnotenie tohoto výživového doplnku, prečítajte si hodnotenia spokojných zákazníkov. Zakúpili si Urixin a užívali ho niekoľko mesiacov. Ich reakcie hovoria za všetko.

hodnotenie-recenzia-urixin-diskusia

My hodnotíme Urixin ako naozaj podarený kúsok medzi výživovými doplnkami. Mnoho prípravkov obsahuje chemické látky a prídavky. Urixin nie. To ho robí jasným favoritom medzi prípravkami na močové cesty a močový mechúr. Ak vás trápia problémy tohoto typu, určite mu dajte šancu. Jeho cena je veľmi prijateľná. 11,99€ za 60 tabliet je v prepočte iba 19 centov za jednu tabletu!

Ako bonus, momentálne prebieha akcia a Urixin môžete zakúpiť za výhodnejšiu cenu. Zľava vôbec nie je malá. Konkrétne ide o 30%.

urixin-zľava-cena-hodnotenie

 • Pomáha pri problémoch s močovými cestami
 • Zlepšuje močový mechúr
 • Podporuje funkciu obličiek
 • Zlepšuje dolné močové cesty

Obsah balenia: 60 tabliet

Cena: 11,99€

Cena dopravy: 1,99€ (pri 2 kusoch ZDARMA)

Celkové hodnotenie

4.3/5 - (10 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu