Tribulus Maximus (Biotech) – Recenzie a dávkovanie

TestosterónTribulus Maximus (Biotech) - Recenzie a dávkovanie

O prípravku Tribulus Maximus sa často hovorí, že robí muža mužom. Zaujíma vás prečo?  Tribulus Maximus je prírodným stimulantom, ktorý navyšuje hladinu testosterónu.

Aj keď sa tento hormón zdá ako úplne nenápadný hormón, nie je to vôbec tak. Je totiž zdrojom obrovskej vitality, energie a ovplyvňuje výkonnosť, výdrž a silu. Hladina tohto hormónu sa začína znižovať už od 30. roku života.

Ak sa chceme tomuto úbytku vyhnúť, musíme testosterón nejako stimulovať. Práve to docielite pomocou prípravku Tribulus Maximus. Už v priebehu niekoľkých týždňov sa prejaví jeho užívanie výrazne posilnenou sexuálnou aktivitou a nárastom svalovej hmoty.

Prečítajte si našu recenziu a dozviete sa čo všetko tento prípravok obsahuje, ako pôsobia na organizmus účinné látky, ktoré obsahuje a ako ho správne užívať.

O výrobcovi


Biotech USA je svetová značka výživových doplnkov určených športovcom rovnako ako aj ostatným užívateľom dbajúcim o svoje zdravie. Jedná sa o známu značku, ktorej výrobky obsadzujú popredné miesta v kategórii športových výživových doplnkov.

Nosnými produktami tejto firmy sú prípravky určené na zvýšenie športového výkonu, nárast svalovej hmoty, regeneráciu svalstva po tréningovej záťaži. V ponuke nájdete však aj prípravky na redukciu hmotnosti, výživu kĺbov, minerály, vitamíny a antioxidanty.

Spracovanie a výroba prípravkov prebieha podľa prísnych noriem. Biotech USA má pridelené množstvo certifikátov svedčiacich o vysokej kvalite a bezpečnosti (International Food Standard, Good Manufactoring Process, HACCP, ISO 9001 – 2000).

Kombinácia kvality a prijateľnej ceny výrobkov firmy predstavuje úspešnú značku, ktorá sa predáva vo viac ako 50 krajinách sveta.

Účinky


Účinky prípravku pripisujeme hlavne jeho dôležitej účinnej látke, ktorou je extrakt z Kotvičníka zemného.

Má viacero veľmi prospešných účinkov:

 • zvyšuje testosterón a libido– podporuje tiež činnosť podmozgovej žľazy, ktorá tiež zodpovedá za tvorbu testosterónu, pôsobí aj na ženské hormóny estrogén a progesterón
 • vplýva na pohlavnú a vylučovaciu sústavu– prispieva k lepšiemu fungovaniu prostaty a pôsobí močopudne, čím nepriamo prečisťuje aj močové cesty, zlepšuje tiež pohyblivosť spermií a tým pôsobí aj na zvýšenie plodnosti
 • vplýva na silnejšie a väčšie svaly– pri správnom používaní má priaznivý a podporný účinok na rast svalovej hmoty, vďaka stimulácii testosterónu sa totiž zlepšuje rast svalovej bunky a ich silu
 • zlepšuje pocit vitality a energie– okrem toho má povzbudivé účinky na vyššiu výkonnosť organizmu a znižuje únavu, napätie, podráždenosť či nespavosť
 • podporuje metabolizmus a zlepšuje trávenie
 • antioxidačné účinky– podieľa sa na zlepšení fungovania imunity a celkovom prečistení organizmu

Zloženie


Tribulus Maximus je jednozložkový prípravok, ktorý obsahuje extrakt z Kotvičníka zemného (Tribulus Terrestris) a to v objeme 1500 mg v jednej tabletke.

Rastlina oddávna známa v Ázii je dôležitou súčasťou tradičnej čínskej a indickej medicíny. Pôvodne pochádza z morských pobreží Číny a Japonka.

V súčasnosti nájdeme Kotvičník zemný v teplých miernych a tropických oblastiach Európy, južnej Ázie, Afriky a Austrálie.

Kotvičník sa z dôvodu jeho priaznivých účinkov často používa ako výživový doplnok. Výskum ukázal, že Kotvičník chráni orgány pred oxidačnými poškodeniami, najmä pečeň a obličky.

Kotvičník zemný, najdôležitejšia účinná látka obsahuje tieto zložky:

-je bohatý najmä na fytosteroly a medzi tie najúčinnejšie patria takzvané steroidné saponiny (dôležité pre znižovanie cholesterolu):

 • furostanol
 • furostenedion
 • protodioscín
 • protogracillin

-ďalšie dôležité tátky obsiahnuté v rastline:

 • sapogeniny– najmä diosgenín
 • alkaloidy– harman a harmín
 • bioflavonoidy

Zaujímavosť o tejto rastlinke:


Priaznivé účinky Kotvičníka zemného už poznáme, ale vedeli ste, že sa o tejto rastline hovorí ako o ,,bylinke štastia”?

Tým, že pôsobí priaznivo na hladinu hormónov v tele, autommaticky vám v žilách prúdi pocit šťastia.

Rovnováha po všetkých stránkach vedie k spokojnosti so sebou a svojím životom.

Tribulus Maximus je skvelou cestou, ako si ustrážiť hladinu hormónov a cítiť sa dobre.

Kompletné zloženie Tribulus Maximus


Saponíny obsahujúci Tribulus Terrestris extrakt 79%, mikrokryštalická celulóza, kroskarmelóza, metylcelulóza, hypermelóza, protihrudkujúce látky: kyselina stearová, oxid kremičitý, fosforečna vápenatý, magnézium stearát, mastenec, sójový prášok

Dávkovanie a užívanie


Správne užívanie Tribulus Maximus má veľký vplyv na účinky v sexuálnej aj fyziologickej oblasti. Produkt patrí medzi výživové doplnky bez predpisu, takže sa treba riadiť odporúčania priamo od výrobcu.

 • Odporúčaná dávka- afrodiziakum: 1 tableta denne (1,5g)
 • Odporúčaná dávka- šport: 2-3 tablety denne (3 – 4,5g)
 • (Niektorí športovci- najmä kulturisti zvyknú užívať 2 dávky, pričom tú druhú užijú po tréningu)
 • Jedna dávka= 1 tableta. Pri dlhodobom užívaní je to maximálna denná dávka.
 • Tabletu stačí zapiť dostatočným množstvom vody.

V prípade, že užívate 2-3 tablety denne je potrebný časový odstup medzi dávkami.

Vedľajšie účinky


Tribulus Maximus odporúčame užívať tesne po alebo aj počas jedla, pre obmedzenie rizika žalúdočných problémov. Na začiatku sa môžu vyskytnúť menšie tráviace ťažkosti z dôvodu nadpriemernej koncentrácie Kotvičníka zemného.

Nevyskytujú sa však u každého a po čase by však mali zmiznúť.

Užívanie Tribulus Maximus by nemali sprevádzať žiadne negatívne javy.

Platí to z dôvodu, že zloženie je rastlinného charakteru a prírodné prípravky nesprevádzajú také javy, ktoré sú typické pre produkty so syntetickými a umelo vyrábanými účinnými látkami.

Cena


E-shop Protein.sk momentálne ponúka akciu 1+1 Zadarmo. To znamená, že za cenu jedného balenia (90 tabliet), získate dve balenia.

Namiesto 48,20€ zaplatíte 24,10€ a to sa už oplatí.

Pri odporúčanom dávkovaní 1 tablety denne by vám malo toto balenie vystačiť na 3 mesiace. Takže dve balenia vám vystačia na pol roka.

Tribulus Maximus

tribulus maximus

 90+90 kapsúl
 Výhodná cena
23,10 €
(platí ku dňu 10.11.2018)

Upozornenie


 Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

 Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

 Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Informácie pre alergikov:


Obsahuje mlieko a sóju.

Vyrábané v podniku, ktorý spracúva pšenicu, jačmeň, ovos, glukosamín, vajcia, ryby, orechy, arašidy, sezamové semienka a siričitany.

Výhody a nevýhody


 • podporuje rast svalovej hmoty
 • zlepšuje libido
 • navyšuje hladinu testosterónu, pomáha pri preklenutí mužskej andropauzy
 • až 1500 mg účinnej látky v jednej tablete
 • zloženie je prirodzené pre telo, neobsahuje syntetické látky
 • vysoká dostupnosť, voľno predajný prípravok
 • bezproblémové dlhodobé užívanie
 • priaznivý účinok pri nástupe menopauzy u žien, pomáha pri nepriaznivých prejavoch počas nej
 • široké spektrum pozitívnych účinkov na ľudský organizmus
 • užívaním prípravku neriskujete žiadne vedľajšie účinky
 • overený výrobca
 • pomer ceny a kvality

 • močopudnosť (pre niekoho môže byť nevýhodou)
 • príliš veľká tabletka
 • obmedzený rozsah účinkov
 • nástup účinkov si vyžaduje trochu dlhšie užívanie

Skúsenosti s užívaním


Užívatelia Tribulus Maximus hodnotia tento produkt v zásade pozitívne. Muži si pochvaľujú najmä účinnosť ohľadom vitality, pocitu energie a celkový ústup únavy.  Veľmi pozitívne hodnotia výrazne lepšiu regeneráciu, ktorá prispieva k viditeľným výsledkom pri náraste svalstva.

Tento účinok je však viditeľný len v prípade poctivého cvičenia a tréningu. Tribulus Maximus je unikátnym výrobkom práve kvôli väčším tabletám ako je bežné, ale osobne si myslíme, že sa dá na to zvyknúť.

Veľmi pozitívne je hodnotené bezproblémové užívanie tohto prípravku bez nejakých negatívnych a nežiadúcich účinkov.

Aj keď si mnohí myslia, že tento produkt je určený len pre športovcov práve kvôli výrobcovi, ktorý sa zameriava hlavne na tie produkty, opak je pravdou. Prípravok predčil očakávania aj mnohých nešportovcov a tvrdia, že jeho účinky skutočne zodpovedajú realite.

Naše hodnotenie


Štúdie dokázali, že užívaním Tribulus Terrestris možno zvýšiť hladinu testosterónu o viac ako 30%. Kotvičník zemný je prírodnou alternatívou syntetických anabolických hormónových prípravkov. Zvýšená hladina testosterónu tak podporuje bielkovinovú syntézu a pozitívnu dusíkovú rovnováhu.

Ak by sme mali zhodnotiť prípravok Tribulus Maximus, chválime veľmi dobrý pomer ceny a kvality. Prekvapila nás tiež nadmerná koncetrácia Kotvičníka zemného a účinky zodpovedajúce realite.

Mnohí sa pýtajú práve na to, po akej dobe sa objavia prvé účinky v súvislosti s týmto prípravkom. Najčastejšie užívatelia spomínajú, že prvé účinky sa dostavili zhruba po mesiaci intenzívneho užívania odporúčanej dennej dávky. Môže sa zdať, že je to príliš dlhá doba avšak v prípade prípravku Tribulus Maximus to nemôžeme hodnotiť negatívne, pretože jedno balenie je určené až na 3 mesiace.

Mali by ste brať na vedomie, že ojedinele sa môže vyskytnúť alergická reakcia aj na samotný Tribulus Terrestris. V prípade, že spozorujete negatívny vplyv na váš organizmus, okamžite prestaňte produkt užívať.

Pri bežnom užívaní sa však žiadne vedľajšie účinky neobjavujú a užívanie je bezproblémové.

Ak je produkt Tribulus Maximus so svojími účinkami práve to čo potrebujete, jeho kúpou určite nestúpite vedľa. Nástup účinkov je postupný a individuálny.

Záverečné hodnotenie


Zdravie

Skvelé účinky na zdravie.

Cena

Veľmi prijateľná cena.

Kvalita

Účinné a funkčné zloženie

Zameranie

Úzko zameraný na testosterón.

Hlavné výhody Tribulus Maximus

 • Účinné zloženie
 • Jednoduché užívanie

 • Skvelé hodnotenia
 • Veľmi účinný pri zvyšovaní testosterónu

Záverečné hodnotenie

tribulus maximus

 

4/5 - (27 votes)

1 komentár

 1. Ahoj Tomaš , zaujimalo by ma ake množstvo protodioscinu obsahuje tento tribulus maximus , dakejem za odpoveď

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu