Prostenal Forte – Cena, dávkovanie a diskusia

Problémy s prostatouProstenal Forte - Cena, dávkovanie a diskusia

Neexistuje snáď muž vo vyššom veku, ktorý by nepoznal problémy s častým močením a problémy s prostatou. Prostenal Forte pomáha mužom vďaka viacerým priaznivým účinkom v jednom produkte.

Najviac sa však osvedčil ako pomoc pre prirodzené fungovanie močovej sústavy a zdravie prostaty.

Cenový prehľad Prostenal Forte

Čo to je?


Prostenal Forte je výživový doplnok s obsahom saw palmetta, žihľavy dvojdomej
a zinku.

Tieto látky priaznivo vplývajú na funkciu močovej sústavy a zdravie mužskej prostaty. Okrem toho má Prostenal Forte pozitívny vplyv na plodnosť a reprodukciu.

Účinky


 • Vďaka svojmu zloženiu podporuje zdravie prostaty
 • Pomáha močovej sústave
 • Zloženie prípravku podporuje plodnosť a reprodukciu
 • Vhodný k normálnej tvorbe testosterónu v tele

Prostenal Forte zloženie


Ide o výživový doplnok pre mužov s obsahom viacerých účinných látok a prvkov.

Saw palmetto

Prvotné postavenie v produkte zastáva výťažok z exotickej rastlinky Saw Palmetto (palma Serenoa plazivá), ktorá je bežne rastúcou rastlinkou najmä v južnej časti USA. Táto rastlinka pomáha udržiavať prostatu v dobrej kondícii a hlavne zachováva tento orgán bez akýchkoľvek „defektov“.

Okrem toho podporuje správne močenie a dobrý prúd pri močení respektíve udržiava zdravé a dobre fungujúce celkové močové ústrojenstvo. V neposlednom rade Saw Palmetto, to je aj kvalitná plodnosť a dobrá reprodukcia. Viac informácií…

 Pŕhľava dvojdomá

Ďalšou, pre nás viac známejšou rastlinkou v zložení produktu, je žihľava (pŕhľava) dvojdomá. Táto rastlinka tvorí rovnako významnú zložku produktu Prostenal a prispieva predovšetkým k prirodzenej činnosti močovej sústavy. Viac info o Pŕhľave dvojdomej…

 Zinok

Prostenal, to je okrem dvoch spomínaných látok, aj vyššia dávka stopového prvku zinku (tento stopový prvok pomáha udržiavať prostatu v zdravom stave a podporuje plodnosť a reprodukciu).  Zinok tiež priaznivo vplýva aj na imunitu, zdravie nechtov a rast vlasov. Všetky uvádzané zložky tvoria jeden komplexný produkt pre (nielen) celkové mužské zdravie, ale najmä to intímne!

Ak hovoríme o zložení Prostenal Forte, je dôležité podčiarknúť, že produkt dostal štatút GRAS, čo zabezpečuje jeho konzumentom istotu, že sa jedná o bezpečný prípravok s farmaceutickou kvalitou (výrobok bol vyrobený v zhode s podmienkami „čistej“ a „správnej“ výrobnej praxe bez prímesí pre farmaceutiká).


prostenal forte cena akcia dávkovanie  NÁŠ TIP 

Prostenal Forte môžete zakúpiť z overeného obchodu Dr.Max.sk. A ako bonus dostanete DOPRAVU ZADARMO. Viac info

Prostenal Forte dávkovanie a užívanie


 • Odporúčané dávkovanie výrobcu je 1/2 tablety denne
 • Produkt je najlepšie užívať po jedle s primeraným množstvom vody
 • Je potrebné užívať produkt dlhší čas (dlhodobo)
 • Nie je vhodný pre deti

Cena


prostenal forte cena akcia dávkovanieProstenal Forte je výživový produkt, ktorý je možné zakúpiť bez lekárskeho predpisu, v kamennej alebo internetovej lekárni.

Po podrobnejšom preskúmaní cien v internetovom porovnávaní cien na webe www.heureka.sk (5.3.2018) sme zistili, že cena balenia 60 kusov tabliet je možné kúpiť už od 12,00 €.

 

Okrem 60 kusového balenia tabliet je dostupný aj produkt Prostenal Forte 90 tabliet, v cene už od 19,00 € a Prostenal Forte 120 toboliek (želatínových tabliet) v cene už od 10,15 €.

Upozornenie


 Produkt Prostenal Forte60 nie je vhodný pre deti. Pri produkte je dôležité dodržiavať odporúčané dávkovanie, neodporúča sa prekračovať stanovenú dennú dávku. Prípravok nie je možné používať ako náhradu rôznorodej stravy. Prípravok je potrebné skladovať mimo dosahu detí, na suchom a tmavom mieste, pri teplote do 25 °C.

Hodnotenie zákazníkov


[divider style=’centered‘]

[divider style=’centered‘]

 

Výhody a nevýhody


 • Účinná prevencia pre zdravú mužskú prostatu
 • Aktívne pomáha znižovať potrebu močenia
 • 100 % prírodné zloženie produktu
 • Štatút „GRAS“ bezpečný farmaceutický prípravok
 • Pomáha pri problémoch s močením, prostatou a neplodnosťou

 • Mierne vyššia cena

Nie je nič horšie, ako časté chodenie na malú potrebu, či už počas dňa alebo v noci.

Prostenal Forte dokáže tieto problémy eliminovať úplne, aspoň tak tvrdia dostupné internetové recenzie (nenašli sme žiadnu dostupnú negatívnu recenziu).

Na trhu je dostupných viacero prípravkov na prostatu a časté močenie, no tento výživový doplnok je z tých vydarenejších a účinnejších, viacero mužov má s jeho užívaním pozitívne skúsenosti, ako sme zistili počas písania recenzie.

Veľa mužov podceňuje svoje zdravie, nehovoriac len o celkovom, ale hlavne tom intímnom. Prostenal Forte je dobré užívať dlhodobo ako účinnú prevenciu pre zachovanie zdravej prostaty, plodnosti a reprodukcie a tiež pred častým močením.

Prípravok Prostenal teda môžem hodnotiť na základe dostupných informácií pozitívne a to nielen vzhľadom na pozitívne recenzie na internete, ale aj kvôli jeho 100 % prírodnému zloženiu s významným štatútom „GRAS“ – úplne bezpečný farmaceutický prípravok.

Keď už podceňujete svoje zdravie milí páni, skúste si jednoducho dopriať niečo, čo vám reálne pomôže a ochráni pred neskoršími alebo aj súčasnými neliečenými intímnymi problémami. Prekonajte svoj strach urobiť niečo pre seba a svoje zdravie ešte dnes!

Záverečné hodnotenie


Učinky

Skvelé účinky na prostatu.

Doprava

DOPRAVA ZDARMA.

Kvalita

Kvalitné a overené zloženie.

Zameranie

Úzke zameranie prípravku.

Hlavné výhody Prostenalu

 • Bez vedľajších účinkov
 • Doprava zdarma

 • Skvelé účinky
 • Kvalitné a overené zloženie

Záverečné hodnotenie

prostenal forte cena akcia dávkovanie

MOŽNO SA VÁM BUDE PÁČIŤ

3 balenia fixoprost na prostatu

Poznáte Fixoprost? Skvelý a účinný spôsob ako zlepšiť zdravotný stav vašej prostaty.

4.5/5 - (6 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu