Ozonicon – Zloženie, cena a skúsenosti

Kosti a kĺbyOzonicon - Zloženie, cena a skúsenosti

ozonicon cena recenzia skusenostiTelesná či duševná bolesť je veľmi nepríjemný stav, ktorý len tak neprejde.

Veľmi nepríjemná je akútna a chronická bolesť, ktorá vznikla poranením alebo zápalovým ochorením svalov, šliach či kĺbov či bolesť, ktorú spôsobujú silné zápaly kostí a kĺbov (takzvaná osteoartritída).

Práve proti takémuto typu bolesti je určený dnešný recenzovaný prípravok vo forme emulgélu s názvom Ozonicon gél.

Kde kúpiť Ozonicon?


Čo to je?


Ozonicon gél je inovatívny medicínsky prostriedok novodobej éry bez lekárskeho predpisu, ktorý účinne zlepšuje  celkovú liečbu akútnych a opätovne sa objavujúcich chronických bolestí (tých, ktorých pôvodom sú reumatické, traumatické príčiny respektíve zápaly kostí a kĺbov).

Ide  o jedinečnú formu gélu (krému), ktorý je určený k priamej liečbe  bolesti a voči zápalom. Patrí do skupiny novodobých medicínskych výživových prípravkov, ktoré sú určené proti znižovaniu bolesti a zápalu svalov a kĺbov.

Aby bol tento gél účinný a splnil všetko to, čo sa od neho očakáva, samotná bolesť musí byť akútneho respektíve chronického typu (opätovne sa objavujúceho charakteru) s reumatickým či traumatickým pôvodom.

Krém dokáže zmierňovať bolesť, ktorej príčinou sú zápaly kostí a kĺbov (ide o takzvaný osteoartritický pôvod bolesti).

Prípravok je v porovnaní s inými podobnými prípravkami na vyššej úrovni. Okrem uvádzaných výhod zlepšuje aj hojenie poraní po zranení (tíši bolesť priamo na mieste) a vyvoláva celkovú úľavu v mieste bolesti alebo zápalu.

Či sú to skutočne všetky dôležité výhody a účinky emulgélu sa dočítate v ďalších riadkoch recenzie.


ozonicon cena recenzia skusenosti  Náš TIP

Rozhodli ste sa vyskúšať Ozonicon? Odporúčame zakúpiť ho z overeného obchodu Dr.Max.sk. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciam s rôznymi napodobeninami. Viac info

Účinky


 • Samotné zloženie prípravku lieči, odstraňuje a tlmí bolesti kĺbov, svalov, chrbta
 • Prípravok zmierňuje aj zápaly s traumatickým, reumatickým či osteoartritickým pôvodom (vznikajúce zo zápalu kostí a kĺbov)
 • Prípravok so svojím zložením obnovuje tiež tkanivo kĺbovej chrupavky a chráni ju pred opotrebovaním
 • Emulgél má rýchly nástup liečivého, utišujúceho a dezinfekčného účinku

Zloženie


Ozonicon gél by nebol tak účinným krémom, ak by nemal unikátne zloženie.

Nájdete tam také látky, ktoré pomáhajú potláčať akúkoľvek bolesť a zápal (už pri ich prvých príznakoch).

 Zloženie prípravku je možné hodnotiť za pestré, pretože ho tvorí viacero nasledovných účinných látok: ozón, ribezľa, čertov pazúr a mnoho ďalších.

Z názvu samotného prípravku je zrejmé, že sa bude v prípravku nachádzať účinná látka ozón.

Ozolipoil

Ide o vhodne upravenú formu ozónu s účinnými vplyvmi na ľudské telo, v podobe zložky Ozolipoil. Niet sa čo čudovať, prečo práve ozón je hlavnou zložkou tohto prípravku.

O liečivých a hojivých účinkoch ozónu na ľudské telo sa vie už dlhé roky, preto sa využíva aj pri výrobe liečivých výživových krémov.

Zložku Ozolipoil tvorí  ozón zhromaždený v kyseline olejovej a lipoovej s prídavkom liečivého vitamínu E.

Význam ozónu spočíva predovšetkým v schopnosti účinne liečiť vzniknuté zápaly, bolesti a súčasne aj regenerovať postihnuté miesta. Výnimočnosť tejto látky spočíva tiež aj v tom, že súčasne odstraňuje rozličné infekcie v mieste bolesti a zápalu.

Okrem toho samotná zložka podporuje elasticitu cievnych tkanív v pokožke a ďalších častiach v tele.

Súhrnne možno konštatovať, že  ide o novodobú formu liečby pomocou ozónu, ktorú sa podarilo pretransformovať do unikátneho emulgélu.

Okrem tejto zložky sa v prípravku nachádzajú aj ďalšie, nie menej podstatné extrakty z rastliniek a látok, ktoré rovnako pomáhajú v účinnosti samotného prípravku.

Ďalšie zložky

Ide o rastlinku Arniku horskú (Arnika Montana), Ríbezľu čiernu (Ribes Nigrum) a takzvaný Čertovo kopyto (Harpagophytum procumbens) (rastlinku poznáme aj pod názvom Čertov pazúr).

Všetky 3 rastlinky pomáhajú predovšetkým pri zápaloch a ich hojení, pri reume kĺbov a tiež pri kŕčoch. Rastlinky majú okrem liečivého aj silný dezinfekčný účinok (zdroj).

Z ďalších látok sa v prípravku nachádza aj látka Chondroitín sulfát a tiež aj Glukozamín. Uvádzané látky podporujú tvorbu nového tkaniva, chránia tiež aj pred poškodením či zničením tkaniva kĺbovej chrupavky.

Aby všetko fungovalo ako má aj v tomto prípravku a látky boli pokope, súčasťou zloženia je aj látka glycerín, bromelín, pantenol a mentol.

Použitie a dávkovanie


 • Výrobca odporúča gél aplikovať na postihnuté miesto (na miesto, kde pretrváva bolesť alebo zápal)
 • Prípravok treba vmasírovať na boľavé miesto cez pokožku
 • Gél je potrebné použiť 2 až 3-krát počas dňa
 • Je dôležité, aby sa emulgél používal presne podľa pokynov lekára alebo lekárnika až do doby, kedy neutíši bolesť respektíve nepominie zápal
 • Prípravok je možné použiť iba na vonkajšie použitie
Bolesť kolena je jednou z najhorších možných bolestí.

Ozonicon gél cena


ozonicon cena recenzia skusenostiV recenzii bol hodnotený prípravok Ozonicon emulgél 50 gramové balenie, od výrobcu Benedetti Co. Biosolutions S.r.l. Taliansko (slovenský dodávateľ Velpharm, s.r.o. SVK).

Prípravok je možné zakúpiť bez lekárskeho predpisu v známom a overenom internetovom obchode drmax.sk v cene už od  8,99 € (v čase písania recenzie 15.5.2018).

Okrem spomínaného 50 gramového balenia je možné zakúpiť aj väčšie 100-gramové balenie emulgélu Ozonicom. Cena tohto balenia sa pohybovala na úrovni 12,99€ (podľa internetového portálu drmax.sk v čase písania recenzie 15.5.2018).

Nákupom výživového prípravku Ozonicom prostredníctvom internetového obchodu DrMax je možné ušetriť 2,00 € z bežnej ceny emulgélu (bežná cena je na úrovni 10,99 €).

Navyše ak máte vernostnú kartu DrMax, nákupom prípravku si môžete na vernostnú kartu pripísať 35 bodov. Pri kúpe 100 gramového emulgélu Ozonicom ušetríte VIAC, až 4,00€ a na vernostnú kartu DrMax si kúpou tohto balenie pripíšete až 51 bodov.

V rámci internetového obchodu je možné využiť aj dopravu, ktorá je zadarmo pri objednávke nad 9,90 €. Rovnako si môžete zvoliť osobný odber svojej zásielky, ktorý je vo všetkých 272-tich kamenných lekárňach DrMax zadarmo po celom Slovensku.

Ozonicon 100g

ozonicon cena recenzia skusenosti

Unikátny nový prípravok
2-3 krát naniesť na boľavé miesto
Výhodné 100g balenie

Ozonicon 50g

ozonicon cena recenzia skusenosti

Unikátny nový prípravok
2-3 krát naniesť na boľavé miesto
Praktické balenie na cesty

Upozornenie


 Prípravok nie je vhodný pre deti do 2 rokov veku! Ide o bezpečný prípravok pre deti od 2 rokov veku. Prípravok je určený pre starších ľudí a ľudí trpiacich na srdcovo-cievne choroby. Nie je kontraindikovaný u tehotných žien.

 Prípravok je možné použiť len na vonkajšie použitie. Výrobca uvádza, že samotné testovanie výrobku nepreukázalo rozvoj precitlivenosti alebo iné vedľajšie účinky. Prípravok treba skladovať mimo dosahu detí, na tmavom a suchom mieste, pri izbovej teplote (nesmie zamrznúť). Odporúča sa prípravok spotrebovať do 6 mesiacov od dňa otvorenia.

Ozonicon skúsenosti


Ozonicon emulgél síce menej, ale za to predsa hodnotili aj iní ľudia na internete.
V deň písania tejto recenzie boli dostupné nasledovné internetové recenzie.

Vo facebookovej skupine môžete vidieť nasledovné hodnotenie ozoniconu.

12 plných hodnotení svedčí o  vysokej kvalite tohoto prípravku. 

Výhody a nevýhody


 • Silné a účinné zloženie proti zápalom a bolesti kĺbov, svalov, kostí, chrbta
 • Rýchly nástup účinku
 • Jednoduchá aplikácia priamo na boľavé miesto
 • Lieči, chráni, tíši bolesť, dezinfikuje
 • Prevencia liečby kĺbovej chrupavky
 • Kvalitný taliansky produkt

 • Menej dostupných recenzií a skúseností

V tejto uponáhľanej dobe, kedy nás často bolia svaly, kĺby, kosti či chrbát alebo komplet celé telo, istotne sa zíde poznať prípravok z dielne medicínskych prostriedkov bez lekárskeho predpisu na akútnu či chronickú bolesť, príčinou ktorej je reuma, trauma alebo nepríjemné zápaly kostí a kĺbov.

V recenzii bol hodnotený unikátny prípravok Ozonicon vo forme účinného emulgélu v 50 gramovom balení. Dostupné v obchodoch je aj väčšie 100 gramové balenie emulgélu.

Prečo je tento prípravok označovaný výrobcom ako prelomový či novodobý s inovatívnymi účinkami? Azda hlavne preto, že obsahuje špeciálnu účinnú a pomáhajúcu zložku ozónu, ktorá vie byť účinná naraz aj dlhšiu dobu (viac mesiacov) po otvorení samotnej tuby prípravku.

Isto ste už počuli aj vy o  blahodarných účinkoch ozónu v medicíne na ľudské telo predovšetkým pri liečbe nepríjemných zápalov alebo bolesti.

Je to výborná správa, že takto účinný ozón dokázali výrobcovia spracovať do formy emulgélu, ktorý je možné  mať pohotovo a vždy po ruke, keď je to potrebné (keď vznikne bolesť či sa prejaví nejaký zápal v tele).


ozonicon cena recenzia skusenosti  Náš TIP

Rozhodli ste sa vyskúšať Ozonicon? Odporúčame zakúpiť ho z overeného obchodu Dr.Max.sk. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciam s rôznymi napodobeninami. Viac info

V takomto prípade nič netreba odkladať a prípravok tohto typu a gélu by bolo dobré aplikovať na bolestivé miesto okamžite s cieľom možnej eliminácie  ďalších nepriaznivých dôsledkov.

Moje hodnotenie


Osobné skúsenosti s týmto prípravkom som nemal a nemám, orientoval som sa podľa dostupných internetových recenzií (síce ich nebolo až tak veľa ako pri iných prípravkoch, ale isto pomôžu sa lepšie zorientovať).

Na internete v deň písania recenzie prevládali iba pozitívne reakcie na samotný prípravok vo forme emulgélu.

Aj samotné informácie o prípravku od výrobcu sľubujú efektívny účinok, čisto bezpečný produkt s viacerými výhodami (prírodné zloženie, aktívne a účinné látky potláčajúce bolesť, zápal, reumu, prevencia pred poškodením kĺbov, chrupavky, vhodnosť pre deti od 2 rokov, silný a okamžitý účinok na boľavom mieste a podobne).

Cena za 50 gramové balenie sa pohybovala v deň písania recenzie na úrovni takmer 9 € a takmer 13 € za 100 gramové balenie.

Či je to málo alebo veľa, nechám na vašom celkovom posúdení. Je však potrebné si uvedomiť, čo dostanete za túto cenu, respektíve čo sľubuje taliansky výrobok.

Hodnotím veľmi pozitívne, že takýto prípravok  je dostupný už aj na našom trhu a môžeme tak bez problémov využívať liečivú silu ozónu a vhodne použitých látok pri akomkoľvek zdravotnom probléme typu reumatického, traumatického či osteoartritického (akútneho či chronického).

Ozonicon emulgél rozhodne patrí k výživovým prípravkom, ktoré si treba všimnúť a ak ste tak ešte neurobili, aj vyskúšať na vlastnej koži pri osobných problémoch ako je bolesť, zápaly či iné príznaky podobného charakteru.

Účinky

Skvelé účinky na bolesť kĺbov.

Cena

Priaznivá cena oboch dostupných balení.

Kvalita

Zložky ozoniconu sú prvotriednej kvality.

Zameranie

Široké zameranie účinkov na kosti, kĺby a chrbtice.

Hlavné výhody

 • Skvelé účinky
 • Jednoduchá aplikácia

 • Priaznivá cena
 • Bohaté zloženie prípravku

Záverečné hodnotenie

ozonicon cena recenzia skusenosti

3.8/5 - (47 votes)

3 Komentáre

 1. Zdravím
  Manželka dostala silný zápal do pravého ramena a nakoľko bola tehotná, tak jej doktori nevedeli a ani nemohli pomôcť nijakými antibiotikami a inými medikamentmi. Jedna milá pani sestrička pri pohľade na manželku začala dohľadávať na internete všetky možné alternatívy a natrafila aj na Ozonicon, ktorý nám odporučila vyskúšať. Krém, napriek neskutočnej bolesti zaúčinkoval dá sa povedať okamžite a manželka polhodinu po aplikácii po ťažkých dvoch dňoch bez spánku zaspala a na druhý deň už mala prvý úsmev na tvári. Dovolím si tvrdiť, že krém Ozonicon je v podobných prípadoch pri tehotných ženách, momentálne jediným voľne dostupným a funkčným riešením.

 2. Dobrý deň, Richard. Ďakujeme za hodnotný komentár. Sme radi, že ste našli prostriedok, ktorý vám pomohol. Radi by sme však upozornili na to, že toto nemusí platit pre všetky ženy. V prípade tehotenstva vždy konzultujte používanie prípravku s doktorom.

 3. Dobry den.Som po zlomenine lakta ruka je este opuchnuta svaly stiahnute.Vcera som si natrela prvykrat s ozonitom a som spokojna.Aj rameno ma prestava boliet.Aj ruka odpuchla trochu.Za mna zatial 100bodov.

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu