Lipoxal Effect – Skúsenosti a recenzie

ChudnutieLipoxal Effect - Skúsenosti a recenzie

Držíte najmodernejšie diéty, pravidelne sa potíte v posilňovni alebo niekoľko dní prežívate iba o vode, aby ste z tela odplavili toxíny a prebytočný tuk, no všetko bez výsledku?

Veru, boj s nadbytočnými kilogramami môže byť beh na dlhé trate.

Každé telo totiž funguje inak. Zatiaľčo niekto má spaľovanie rýchlejšie ako nohy Usaina Bolta, váš metabolizmus je lenivý a potrebuje „naštartovať“.

Pomôžu vám tabletky na chudnutie. Aspoň tak sľubujú desiatky výrobcov a predbiehajú sa v úsilí prezentovať svoje prípravky v čo najlepšom svetle.

Ale ako je to naozaj? Pomôžu vám tabletky schudnúť?

To je téma našej recenzie, v ktorej vám bližšie predstavíme Lipoxal Effect. Zobrali sme si na mušku jeho zloženie, preverili výrobcu a urobili prieskum o cene. Prečítajte si aké skúsenosti majú s prípravkom Lipoxal Effect samotní užívatelia a zistíte, čo môžete od tabletiek očakávať vy.

Kde najvýhodnejšie zakúpiť Lipoxal Effect?

Čo to je?


Lipoxal Effect je prípravok na kontrolu telesnej hmotnosti. Nejde o liek, ale o  doplnok stravy s prírodným zložením.

Obsahuje komplex látok známych svojou schopnosťou aktivovať trávenie a podporiť metabolické procesy v tele.

Tabletky znižujú chuť do jedla a odporúčajú sa ako vhodná podpora pri chudnutí.

Ďalšie varianty produktu Lipoxal Xreme a Lipoxal Direct sú už na našom trhu nedostupné a ich oficiálny predaj bol zastavený.

Na internete sa môžete stretnúť s ponukou na kúpu nespotrebovaných balení od súkromných osôb. Avšak nenechajte sa zlákať výhodnou cenou, pretože ide pravdepodobne o tabletky po záruke alebo so zhoršenou kvalitou.

Lipoxal Effect je vylepšenou verziou spomenutých prípravkov a je vhodný pre dospelých mužov a ženy všetkých vekových kategórií.

Kto je výrobca?


Lipoxal Effect patrí do sortimentu českého výrobcu Simply You Pharmaceuticals a. s.

Ako dynamicky rastúca spoločnosť sa špecializuje na vývoj, výrobu a predaj farmakozmetiky, nutraceutík a zdravotných pomôcok.

Produkty sú dostupné v takmer 20 krajinách. Výrobca kladie dôraz na vzdelávanie zamestnancov, informovanosť lekárov a lekárnikov a uzatváranie dlhodobých partnerstiev s cieľom zlepšiť zdravie zákazníkov.

Firma má obchodné zastúpenie aj na Slovensku, sídli v Žiline a má výhradné právo na dovoz a distribúciu produktov Simply You Pharmaceuticals a. s.

Dá sa schudnúť vďaka tabletkám?


Chcete jesť všetko, na čo máte chuť v neobmedzenom množstve, pritom žiadne cvičenie a telo ako socha gréckeho boha. Stačí jedna tabletka a získané kalórie sa rozpustia. Podobnú predstavu máte možno aj vy.

Výrobcovia vedia, čo ľudia chcú a zaplavujú trh rôznymi prípravkami. Niektoré pomôžu, iné prinesú sklamanie a v najhoršom prípade môžu ohroziť zdravie.

So žiadnou tabletkou neschudnete bez toho, aby ste neupravili váš jedálny lístok a nemali dostatok pohybu. V zásade platí, že príjem kalórií musí byť nižší ako ich výdaj.

Ak budete jesť tabletky a prejedať sa, kilá dole nepôjdu.

Voľnopredajné prípravky na chudnutie môžu vaše úsilie podporiť, rozhýbať metabolizmus a výsledok sa dostaví rýchlejšie. Výťažky z extraktov rastlín pôsobia na enzymatický a nervový systém alebo viažu tuky podobne ako vláknina.

Potom sú tu lieky na lekársky predpis, ktoré majú možno silnejšie účinky, no samotní lekári ich neodporúčajú. Užívanie so sebou nesie vysoké riziko vedľajších účinkov a sú určené iba pre ľudí trpiacich obezitou.

Pri nakupovaní buďte obozretní!


Nenechajte sa zlákať výhodnou cenou a sľubovanými účinkami produktov predávaných bez licencie.

Nakupujte výhradne v lekárňach alebo od overených internetových predajcov. Sortiment, ktorý ponúkajú v rámci EÚ je prísne kontrolovaný a nehrozí, že sa nechcene dostanete k falošným alebo nekvalitným tabletkám.

Rovnako, ak sa vám naskytne príležitosť dostať sa k  liekom na lekársky predpis, radšej si to rozmyslite. Nielenže ide o nelegálnu činnosť, ale aj o hazard so zdravím.

Účinky


Lipoxal Effect má vďaka obsahu prírodných látok tieto účinky:

 • podporuje chudnutie a spaľovanie tukov
 • zásobuje telo energiou a podporuje jeho výkonnosť
 • pomáha tlmiť pocit hladu

Zloženie


Lipoxal effect obsahuje v 1 tablete nasledovné látky:

 • Glukomanan500 mg – polysacharid sa rozpúšťa vo vode a nemá takmer žiadne kalórie. V podstate ide o potravinovú vlákninu, ktorá viaže tuky. Prirodzene sa vyskytuje v bunkových stenách niektorých druhov rastlín. Najbohatším zdrojom je rastlina Konjac. Sušina hľúz tejto tropickej bylinky obsahuje až 40 % glukomananu. Glukomanan je na trh uvádzaný ako doplnok stravy alebo ako zložka prípravkov na chudnutie. Predpokladá sa, že pôsobí proti zápche, znižuje cholesterol a pocit hladu. Po zmiešaní s vodou vytvorí gél, ktorý zaplní žalúdok a zostáva v ňom dlhšie ako samotná voda, čo spôsobuje pocit plnosti.
 • Zelený čaj (extrakt 80 % EGCG) 100 mg – čajové lístky sú známe po celom svete svojimi povzbudzujúcimi a antioxidačnými účinkami. Upravuje hladinu cholesterolu a posilňuje cievy. Vďaka obsahu kofeínu reguluje hladinu cukru v krvi, urýchľuje metabolizmus a spaľovanie tukov. Pravidelné pitie zeleného čaju znižuje chuť do jedla.
 • L-karnitín tartrát 85 mg – telu prirodzená aminokyselina, ktorá sa nachádza v svaloch a bunkách. Premieňa tuky na energiu, prispieva k budovaniu svalovej hmoty a podporuje fyzický aj psychický výkon. Odporúča sa aj pri cukrovke, nakoľko pomáha pri prijímaní glukózy, jej ukladaní a zvýšenej oxidácii.
 • Guarana(extrakt 10 % kofeín) 30 mg – prírodný podporný prostriedok. Posilňuje imunitu, zvyšuje výkonnosť, zlepšuje pamäť a má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém.  Pri chudnutí pomáha tak, že vplýva na vylučovanie vody z tela, odbúravanie a spaľovanie tukov.
 • Extrakt z olivových listov 20 mg – má silné protizápalové a antioxidačné účinky, vďaka čomu pomáha pri rôznych ochoreniach. Listy obsahujú oleuropein, látku znižujúcu krvný tlak.
 • Ženšen 15 mg – považovaný za životabudič. Podporuje duševné aj fyzické zdravie, lepšie prekrvenie organizmu a funkciu pohlavných orgánov. Pomáha pri poruchách metabolizmu, zlepšuje peristaltiku čriev a zdravé trávenie. Je nápomocný aj pre ľudí s ochoreniami pečene.
 • Synefrín 4 mg – ako alkaloid sa prirodzene vyskytuje v niektorých druhoch rastlín a zvierat. V malých množstvách sa nachádza aj v potravinách. Používa sa ako súčasť doplnkov stravy s cieľom podporiť odbúravanie tukov a proces chudnutia. Telo spaľuje tuky rýchlejšie, a tým získava viac energie.

Pomocné látky

 • mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý, stearan horečnatý, hydroxypropylmetylcelulóza, karboxymetylcelulóza – plnidlá, oxid kremičitý – protihrudkujúca látka, oxid titaničitý – farbivo.

Zdroj:

Užívanie a dávkovanie


 • pri užívaní dodržujte odporúčaný postup a neprekračujete dennú dávku
 • odporúčaná denná dávka je 1 až 2 tablety 3x denne, najlepšie pred jedlom
 • tabletky sa užívajú celé a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny

Cena


Lipoxal Effect je bežne dostupný v lekárňach aj na internete. Na začiatok môžete vyskúšať menšie 120 tabletové balenie. V prípade spokojnosti si zadovážte výhodné 270 tabletové balenie, ktoré vám vydrží na celé 3 mesiace.

Pri nakupovaní na internete si dajte pozor na neseriózne stránky, ktoré lákajú zákazníkov na nízke ceny prípravkov. Ušetríte síce niekoľko eur, no môžete dostať nekvalitný produkt.

Bezpečne a spoľahlivo nakúpite napríklad na stránke najlekaren.sk.

Lipoxal Effect 120 tbl stránka ponúka za 24,74 € a Lipoxal Effect 270 tbl za akciovú cenu 44,95 €.

Lipoxal Effect
lipoxal effect

270 kusov
Skladom
46,78 €
(platí ku dňu 16.8.2019)

Upozornenie


 • nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, deti a osoby alergické na niektorú zo zložiek prípravku
 • Lipoxal Effect je doplnok stravy. To znamená, že neslúži ako liek ani náhrada pestrej stravy.
 • obsahuje kofeín, preto sa užívanie neodporúča neskoro večer alebo pred spaním
 • výrobca neuvádza žiadne interakcie pri súbežnom užívaní s inými liekmi. Vždy je však lepšie, keď sa poradíte s lekárom alebo lekárnikom.
 • skladujte mimo dosahu detí na suchom a tmavom mieste, chránený pred mrazom pri teplote do 25 °C

Výhody a nevýhody


 • vhodný doplnok pri diétnom režime
 • obsah prírodných látok podporujúcich metabolizmus a spaľovanie tukov
 • v kombinácii s diétnou stravou a pravidelným pohybom môže urýchliť chudnutie
 • bez vedľajších účinkov

 • kofeín môže narušiť spánok

Záverečné zhodnotenie


Tabletky na chudnutie vám môžu pomôcť zbaviť sa kilogramov navyše, no rozhodne neschudnú za vás. Je úplne jedno, o akú značku ide a aké má zloženie, bez vášho pričinenia to jednoducho nepôjde.

Posudzovať Lipoxal Effect na základe skúseností užívateľov je preto veľmi ťažké. Všetko závisí od očakávaní. Tí, čo tabletky užívajú s vierou, že sa tukové zásoby rozpustia samy, sú väčšinou sklamaní. A to sa odrazí v podobe negatívnych recenzií.

Na druhej strane ľudia, ktorí majú reálny pohľad na účinky prípravku Lipoxal Effect, sú spokojní. Potvrdzujú, že v kombinácii s diétou a pohybom pomáha rýchlejšie schudnúť a dodáva energiu.

Lipoxal Effect je dobrý doplnok stravy, ktorý vďaka obsahu účinných látok naozaj dokáže podporiť chudnutie.

Samozrejme, iba v tom prípade, že ste ochotní vymeniť vyprážaný rezeň za šalát a auto za bicykel. V opačnom prípade ide o zbytočne vyhodené peniaze.

Prehľad


Zdravie

Priaznivé účinky na chudnutie.

Balenie

Viac druhov balení.

Kvalita

Kvalitné zloženie.

Zameranie

Prípravok s úzkym zameraním.

Hlavné výhody

 • Pomáha tlmiť pocit hladu
 • Kvalitné prírodné zloženie

 • Vhodný pri diétnom režime
 • Podporuje spaľovanie tukov

Záverečné hodnotenie

lipoxal effect

3/5 - (6 votes)

2 Komentáre

 1. Prečítala som si všetko, krásne popísané, stačilo by aj menej.Chýba mi však to najpodstatnejšie- aké môžu byť nežiadúce účinky po užití,neverím ,že žiadné predsa organizmus človeka musí zareagovať na zloženie lipoxalu,hlavne na látky, čo bežné človek nekonzumuje.Prosím o odpoved, dakujem.

 2. Dobrý deň, je potrebné sa riadiť príbalovým letákom a upozornením, ktoré nájdete na webe. To znie nasledovne:“Obsahuje kofeín. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. U osôb s prehĺtaním riadne zapiť tekutinou. Neužívajte večer pred spaním. Ukladať mimo dosahu detí! Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Minimálna trvanlivosť do konca dátumu uvedeného na spodnej strane obalu (EXP).“. Ak máte alergiu na niektorú zo zložiek tohto prípravku, určite jeho užívanie konzultujte s lekárom. Prajeme pekný zvyšok dňa.

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu