Fykotin – 100% prírodné a účinné chudnutie

ChudnutieFykotin - 100% prírodné a účinné chudnutie

FykotinFykotín je veľmi silný hráč na poli výživových doplnkov určených na chudnutie.

Bol vyvinutý v USA, kde bol podrobený dlhoročnému testovaniu a skúmaniu. Je zložený z prírodných zložiek, ktoré sú určené na redukovanie váhy.

Všetky zložky vo Fykotine tvoria navzájom synergický účinok a dopĺňajú svoje funkcie.

Výsledkom tohto vzájomného účinku medzi zložkami obsiahnutými vo Fykotíne je efektívne a hlavne dlhodobé chudnutie. Poďme sa teda bližšie pozrieť na jeho zloženie.

Fykotin nám do redakcie dorazil behom 48 hodín. A veľmi kvalitne zabalený. Prvý dojem z objednávky je veľmi dôležitý, a ten bol splnený na 100%.

Pozrite sa na jeho reálne fotografie.

Čo Fykotín dokáže?

Fykotin obsahuje účinné prírodné látky, ktoré spolu vytvárajú synergický efekt. V preklade to znamená, že účinkujú spolu a vytvárajú jeden veľký účinok. Nemusíte sa báť žiadneho jojo efektu a ani toho, že by ste stratili svaly. Prídete iba o tuk.

Jeho veľká výhoda je to, že jeho zloženie plne zodpovedá prísnym Slovenským normám, takže sa nemusíte báť, že kupujete „mačku vo vreci“.

Medzi jeho hlavné úlohy patrí:

 • Zaručí rýchle a viditeľné chudnutie
 • Nová vylepšená receptúra so špeciálnou akciovou cenou
 • Chudnutie je takmer bez námahy vďaka výraznej a automatickej stabilizácii glykemického indexu
 • Prídete iba o tuk, čo znamená, že nestratíte svaly!
 • Žiadny JOJO efekt
 • Chudnutie je bez námahy, bez obmedzovania sa a bez počítania kalórií
 • Tento výživový doplnok je schválený a plne zodpovedá Slovenskej legislatíve
 • Diskrétne a rýchle dodanie už do 48 hodín!

Fykotín a jeho zloženie

Spirulina

Spirulina je jednobunková zelená riasa. Vyskytuje sa jej až 35 druhov. Spirulina rastie v sladkých vodách a v alkalickom prostredí. Vyskytuje sa na planéte už od jej vzniku! Pomocou spiruliny dokážete ľahko a efektívne kontrolovať svoju telesnú hmotnosť. Viac info o Spiruline…

Červené riasy – Gracilaria verucosa

Tieto riasy žijú v kľudných vodách. Majú významnú úlohu pri okysličovaní krvi.

Jastrabník chlpánik – Hieracium pilosella

Táto bylina je vyhľadávaná hlavne kvôli jej liečivým účinkom. Pôsobí antinfekčne a má čistiaci účinok.  Bobuľky tejto rastliny dokážu napríklad znižovať oxidačný stres a predchádzať rôznym chorobám. Obsahujú tiež antispetické látky. Zlepšujú tiež celkový stav vašej pokožky. V niektorých prípadoch dokážu zlepšiť zažívanie. Sú veľmi prospešné pre srdce a v neposlednom rade podporujú kvalitný sánok, ktorý je pre účinné chudnutie nevyhnutný! (zdroj)

Jalovec – Juniperus communis

Jalovec je veľký krík, ktorý dorastá do výšky 4 až 10 m. Jeho plody majú dietetické, stomachické (tj. podporujúce chuť k jedlu a tráveniu) a diuretické účinky.

Ginkgo biloba

Ide o jeden z najstarších známych stromov. Objavil sa pred 280 miliónmi rokov. Je to skutočný „poklad“ evolúcie. Ginkgo biloba pôsobí na krvný obeh a rozširuje cievy. Má tiež antioxidačné vlastnosti a dokáže reaktivovať bunky. Je veľmi účinné ako podpora myslenia a pamäte.

ginko biloba list

Dokáže totiž podporiť funkcie mozgu. Zlepšuje koncentráciu a dokáže potlačiť určite formy demencie a Alzheimera. Ak trpíte úzkosťou alebo depresiami, ginkgo vám tieź môže byť veľmi nápomocné. Pre mužov je vhodné ako podpora libida a celkovej potencie. V niektorých prípradoch dokáže pomôcť aj s liečbou hemoroidov. Viac o Ginko Biloba…

KOMPLETNÉ ZLOŽENIE FYKOTINU

Fykotin cena

Máte na výber tri rôzne varianty. Hlavnou výhodou Fykotinu je, že si ho môžete vyskúšať a ak nebudete spokojný môžete ho vrátiť do 30 dní. Ide o bezplatnú nezáväznú skúšku.

FYKOTIN

Fytokin

 • 60 tabliet 
 • Cena: 21,90€

FYKOTIN FORTE

Fykotin

 • 120 tabliet
 • Cena: 32,85€

EXTRA FORTE

Fykotin

 • 180 tabliet 
 • Cena: 42,70€

Dávkovanie

Dávkovanie je mimoriadne jednoduché. Nikto predsa nemá rád užívanie niekoľkých tabliet za deň. Preto Fykotin prichádza s nasledovným dávkovaním.

 • Stačí jedna tableta denne, najlepšie na lačno a 30 minút pred jedlom (raňajkami).
 • Po 2 týždňoch sa odporúča zvýšiť dávku na 2 tablety denne.
 • Produkt môžete užívať 3 mesiace a následne by mala nasledovať 1 mesačná prestávka.

Naše hodnotenie

 • Pomáha rýchlo schudnúť
 • Zmierňuje chuť do jedla
 • 100% prírodné zloženie
 • Garancia vrátenia peňazí, ak nebudete spokojný

 • Ak máte alergiu na niektorú z látok uvedených v zložení, o užívaní sa poraďte s lekárom
 • Odporúča sa až od 21 rokov

Fykotin je naozaj kvalitný a hlavne účinný výživový doplnok na chudnutie.

Jeho zloženie ho dokonale predurčuje stať sa jedným z najkvalitnejších prípravkov na chudnutie.

Na internete má veľmi veľa pozitívnych reakcií. Pozrite sa ako Fykotin účinkuje:

fykotin

Fykotin určite odporúčame všetkým, ktorí chcú efektívne a rýchlo zhodiť prebytočné kilá!

BONUS :

Ako bonus vám prinášame ZĽAVOVÝ KUPÓN v hodnote 5%!
Nech sa páči:

3.8/5 - (20 votes)

9 Komentáre

 1. Fykotin mi pomohol schudnúť až 3 kg a dosť rýchlo! Pokračujem v užívaní a som zvedava na dalšie výsledky 🙂

 2. Premyslam o zakupeni fykotinu hlavne teraz po sviatkoch by sa mi hodilo zopar kileckek zhodit nech sa cez leto nehambim ist niekam v plavkach 😀

 3. Dobrý deň, Zuzana. Toto patrí medzi veľmi časté otázky. Ďalšie časté otázky nájdete tu – často kladené otázky. Ako uvádza výrobca, úbytok váhy môže byť dokonca príliš rýchly. Vtedy treba užívanie prerušiť na 24 hodín.

 4. Môžem povedať, že mi pomohol
  brala som ho minulý rok po vianociach…teda vlastne tento rok v januari…odvtedy som trochu pribrala takže asi do toho pôjdem znova… nemáte nejaké dobré rady na nejaký ďalší produkt? ďakujem

 5. Dobrý deň, Renata. Ospravedlňujeme sa, cena sa pravdepodobne zmenila od napísania článku. Ďakujeme za upozornenie, cenu upravíme. Samozrejme platí cena, ktorá je uvedená na oficiálnej stránke predajcu. Ešte raz sa ospravedlňujeme.

 6. Dobrý den p. Tomás, citala som si Vase komentáre, aj ja som zacala uzivat Fykotin , beriem ho dva tyzdna, ale ja som pribrala 1kg…a mam chut na sladke. Je pravda, ze necitim hlad, ale vaha nejde dole. Mozte mi poradit. dakujem

 7. Dobrý deň, mária. Náš web nie je predajcom Fykotinu. Odporúčam kontaktovať priamo výrobcov, ktorí vám dajú presnú a podložeu odpoveď. Kontaktovať ich môžete na tomto maily info@mojelinie.com. Prajem pekný deň.

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu