Penoxal podporí imunitu každý deň (Recenzia)

ImunitaPenoxal podporí imunitu každý deň (Recenzia)

Organizmus človeka je mimoriadne premyslený systém. Každá orgánová sústava je prepojená s ďalšími, navzájom komunikujú a vymieňajú si informácie i látky. Našou súčasťou je samozrejme aj sústava, ktorá každý deň bojuje proti nepriaznivým vplyvom a snaží sa celé telo udržať v stave, ktorý mu umožňuje naplno pracovať. Reč je samozrejme o imunitnom systéme. Momentálne si viac ako inokedy uvedomujeme jeho dôležitosť a nevyhnutnosť správneho fungovanie. Svoj imunitný systém môžete povzbudiť radou produktov. Jedným z nich je i Penoxal.

Kde je možné najvýhodnejšie kúpiť produkt Penoxal?

Čo to je Penoxal?

Hlavnou funkciou produktu Penoxal je povzbudenie imunitného systému. Každý z nás pozná nepríjemné prejavy chrípky a prechladnutia, ktoré na nás vytrvalo útočia za každým rohom.

 Už celé roky poznáme vplyv vitamínu C na ľudský organizmus. Niet divu, že pred každou chrípkovou epidémiou siahneme práve po ňom.

Je nevyhnutným prvkom pri správnej funkcii metabolizmu, chráni bunky pred oxidačným stresom a v nemalej miere prispieva ku správnej funkcii imunitného systému.  To je však len absolútny zlomok úloh, ktoré vitamín C plní v ľudskom organizme.

Penoxal sa rozhodol staviť na overených bojovníkov za podporu imunity človeka. Stavil nielen na vitamín C, ale vo svojom zložení ho skombinoval s látkou s názvom Biocol a extraktom z hlivy ustricovej. Obe látky predstavujú účinné formy, po ktorých by ste rozhodne mali siahnuť.

Neznáma menom Biocol

Biocol je chemická látka prírodného pôvodu, ktorá bola pôvodne objavená v roku 1972. Ako je získavaný? Biocol je látka, ktorá vzniká v energetickom metabolizme Talaromyces purpurogenus. V tomto prípade hovoríme o mikroskopickej hube, ktorá nikdy nebola geneticky modifikovaná a bola nájdená práve v spomínanom roku 1972 v pôde Araratského údolia, ktoré sa nachádza v Arménsku.

 Dnes predstavuje Biocol prírodnú látku, ktorá je získavaná náročným biotechnologickým postupom. Získava sa stále z metabolizmu Talaromyces purpurogenus, ktorej výnimočné vlastnosti boli objavené vďaka neúnavnej práci vedcov z mnohých vedných odborov.

Jej hlavná super schopnosť tkvie v možnosti produkovať červené farbivo, ktoré je cenným zdrojom biologicky aktívnych látok v nemalej miere ovplyvňujúcich imunitný systém.

Biocol a jeho úloha v boji proti rakovine

Skúmanie na tomto poli však ešte neskončilo. Dnes sa predpokladá, že účinky látky Biocol siahajú oveľa ďalej a ďalšiemu skúmaniu sú podrobené predovšetkým účinky na zastavenie rastu celého spektra nádorov. Už dnes máme doklady o tom, že Biocol dokáže ovplyvňovať a podporovať protinádorovú imunitu.

 Protinádorová imunita je jav, kedy imunitný systém obmedzuje vznik nádorového ochorenia a spomaľuje jeho ďalší postup prostredníctvom riadeného usmrcovania buniek, ktoré nazývame apoptóza.

Najvýznamnejšou schopnosťou lárky Biocol je schopnosť ovplyvňovať účinnosť bielych krviniek (B-lymfocytov a T-lymfocytov). Biele krvinky hrajú v celej imunitnej kaskáde nenahraditeľnú úlohu. Pri ich nedostatočnej činnosti dochádza k oslabeniu imunitného systému a dlhodobý problém sa môže prejaviť vznikom autoimunitného ochorenia. Práve z toho dôvodu stavia Penoxal na aktívnych látkach s preukázateľným vplyvom na imunitný systém.

Účinky produktu Penoxal

 • Prispieva k správnej funkcií imunitného systému
 • Je skvelým zdrojom biologicky aktívnej látky Biocol a vitamínu C

Zloženie

V jednej tablete Penoxalu sa nachádza:

Vitamín C 100 mg

 • V zložení ho môžeme nájsť i pod názvami kyselina L-askorbová alebo askorbát sodný. Vitamín C predstavuje látku, bez ktorej imunitný systém ale i celý organizmus nedokáže z dlhodobého hľadiska fungovať. Hrá úlohu v energetickom metabolizme, stojí za syntézou kolagénu, ktorý je nevyhnutnou súčasťou tkanív, podporuje imunitný systém a udržiava ho v správnej kondícii a v neposlednom rade stojí i za zmiernením oxidačného stresu. Okrem toho pomáha vitamín C i lepšie vstrebať železo z potravy, ktorú prijímame.

Biocol 50 mg

 • Hrá nezanedbateľnú úlohu v ovplyvnení funkcie bielych krviniek, predpokladá sa i významná úloha v protinádorovej imunite (v predchádzajúcej časti máte možnosť dozvedieť sa viac o účinkoch tejto biologicky mimoriadne aktívnej látky)

Beta glukán (pochádzajúci z hlivy ustricovej) 20 mg

 • Unikátny prírodný polysacharid, ktorý stojí za podporením obranných funkcií organizmu. Spolu s látkou Biocol patrí medzi jeden z najúčinnejších prírodných stimulantov imunitného systému

Prídavné látky

 • Maltodextrín 130 mg
 • Želatínová kapsula 76 mg

Užívanie a dávkovanie

 • Penoxal je potrebné užívať podľa informácií uvedených na príbalovom letáku alebo podľa odporúčania od Vášho lekára či lekárnika
 • Odporúčané dávkovanie sú 2-4 kapsule denne
 • Celé balenie je určené na užívanie počas 1-2 mesiacov

Penoxal cena

Cena produktu Penoxal sa pohybuje vo výške 182 € za balenie s obsahom 120 kapsúl. V tomto prípade sa jedná o naozaj vyššiu čiastku, než sme v spojitosti s doplnkami stravy zvyknutí. Na druhej strane však musíme mať na pamäti, že produkt obsahuje Biocol, ktorého získavanie je podmienené náročným biotechnologickým postupom.

 Vzhľadom na to, že produkt obsahuje hneď tri biologicky aktívne látky (vitamín C, beta glukán a Biocol). V tom prípade môžeme jeho cenu hodnotiť ako primeranú i keď ho rozhodne budeme radiť do produktov vyššej cenovej kategórie. 

Ak cítite, že Váš imunitný systém nepracuje tak, ako má, je vhodným krokom vyskúšať práve produkt Penoxal. Jeho aktívne zloženie rozhodne stojí za pozornosť. Výhodou je, že Penoxal nemá vedľajšie účinky, pri dlhodobom užívaní sa naň nevytvára závislosť a nevyznačuje sa ani antibiotickou aktivitou. Je úplne netoxický a veľmi dobre sa znáša i pri kombinácii s ďalšími prípravkami.

Penoxal

 120 kapsúl
182 €
(platí ku dňu 14.4.2020)

Upozornenie

 • Penoxal predstavuje výživový doplnok, neslúži ako náhrada pestrej stravy
 • V osobitých prípadoch môže dochádzať k hnačke a v tomto prípade je potrebné okamžite znížiť dennú dávku
 • V žiadnom prípade neprekračujte jasne stanovené dávkovanie
 • Nie je určený pre deti do troch rokov a pre tehotné a dojčiace ženy
 • Penoxal skladujte na tmavom mieste, mimo dosah detí a v pôvodom balení chránený pred svetlom a vlhkosťou
 • Pri užívaní Penoxalu je potrebné dodržiavať správny pitný režim

Výhody a nevýhody

 • Produkt s vysokým podielom biologicky aktívnych látok
 • Žiadne vedľajšie účinky
 • Preukázaný vplyv látok na ľudský organizmus
 • Nevytvára závislosť
 • Je netoxický
 • Možnosť užívať v kombinácii s inými prípravkami
 • Zákazníkmi overený produkt

 • Vyššia cena
 • Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy

Záverečné hodnotenie

Imunitný systém predstavuje mimoriadne komplikovanú súhru viacerých faktorov. V období chrípok, nachladnutia i menej známych infekcií si oveľa viac uvedomujeme jeho podstatu a potrebu správneho fungovania. Na stimuláciu imunitného systému je skvelým pomocníkom produkt Penoxal, ktorý obsahuje tri extrémne biologicky aktívne látky.

 Vitamín C, Biocol i Beta glukán boli v minulých rokoch podrobené zvlášť hĺbkovému skúmaniu. Každá z látok hrá podstatnú úlohu pre správne fungovanie i stimuláciu imunitného systému.
 

Biocol dokonca predstavuje látku, ktorá bojuje nielen proti infekciám ale dokáže stimulovať i protinádorovú imunitu a predpokladá sa dôležitá úloha v boji proti nádorovým ochoreniam.

Penoxal je vhodným produktom i z hľadiska dlhodobého užívania. Medzi jeho hlavné výhody patrí dobrá znášanlivosť, nevytvára závislosť a nie je toxický. Pri vyhľadávaní hesla „penoxal recenzie“ rozhodne objavíte množstvo dobrých recenzií od zákazníkov, ktorí boli s produktom spokojní. V našich predchádzajúcich článkoch rozhodne objavíte množstvo prípravkov určených na posilnenie imunity, ktoré Vás možno zaujmú tiež.

 

Prehľad

Zdravie

Pomáha stimulovať imunitný systém.

Balenie

Výhodné balenie.

Kvalita

Kvalitné a účinné zloženie.

Zameranie

Prípravok s úzkym zameraním.

Hlavné výhody

 • Neobsahuje žiadne toxiscké látky
 • Podporuje funkciu imunitného systému

 • Žiadne vedľajšie účinky
 • Jednoduché užívanie

Záverečné hodnotenie

 

 

Ohodnoťte post

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu