ImunitaAmpcare - Na podporu imunity (recenzia)

Aj vy až príliš často píšete svojim deťom ospravedlnenky do školy a u lekára s nimi trávite viac času ako v práci?

Často choré deti robia vrásky na čele nejednému rodičovi. Len čo sa deti po chorobe vrátia nazad do školy alebo škôlky, onedlho začnú opäť pokašliavať a celý kolotoč sa začína odznova.

Kde najvýhodnejšie zakúpiť Ampcare?

Podľa pediatrov sú bežné ochorenia pre deti v podstate prínosné. Vďaka nim sa stávajú odolnejšie voči rôznym druhom patogénov.

Problém však nastane pri nástupe do škôlky alebo školy. Práve v tomto období lekári evidujú nárast detských pacientov s opakujúcim sa prechladnutím.

Príčin môže byť viacero, no najčastejšie ide o nesprávnu životosprávu a nezodpovedných rodičov, ktorí do škôlky alebo školy posielajú nedoliečené deti.

Ak nechcete, aby vaše dieťa prechádzalo z choroby do choroby, postarajte sa o posilnenie jeho imunity. Teraz sa vám možno vyjavila slávna scéna kultovej českej komédie, kde malý Vašek stojí pod prúdom ľadovej vody. Veru, kedysi sa ľudia uchyľovali k rôznym posilňovacím kúram.

Dnes si však vystačíte s Ampcare. Prečo? To pochopíte hneď, ako zistíte všetko o zložení, účinkoch, dávkovaní a reálnych skúsenostiach s výživovým doplnkom na posilnenie obranyschopnosti s týmto názvom.

Čo to je?


Ampcare je patentovaný výživový doplnok vo forme tabliet s obsahom glycomacropeptidu a čistého extraktu z echinacey.

Vďaka týmto látkam posilňuje imunitu, pomáha pri liečbe prechladnutia, sezónnej chrípky, respiračných ochorení a účinne bojuje proti vírusom, baktériám a zápalom.

Tablety môžu užívať dospelí aj deti od 3 rokov. V rámci produktového radu je u nás k dispozícii aj sirup AMPCARE Junior CLASSIC, ako aj jeho variant obohatený o vitamín D.

Kto je výrobca?


Produkty značky Ampcare patria do sortimentu talianskeho výrobcu Difa Cooper S.p.a.

Ako člen súkromnej zdravotníckej spoločnosti Cantabria Labs Group má vedúce postavenie v oblasti dermatológie. Na trhu pôsobí od roku 1959 a svoje pôsobenie pozdvihla na medzinárodnú úroveň.

Difa Cooper S.p.a. je držiteľom ocenenia za jedno z najlepších pracovným prostredí v Taliansku.

Spokojnosť zamestnancov, pokrokové technológie, výskum a sústavná inovácia sa podpisujú na vysokej kvalite produktov, ktoré pomáhajú ľuďom po celom svete.

Držiteľom rozhodnutia a distribútorom pre náš trh je slovenská dermatokozmetická spoločnosť SkinMedical s.r.o., ktorá na trh uvádza výhradne produkty na bio (prírodnej) báze, pri ktorých sa využívajú najnovšie poznatky a biotechnológie.

Obe spoločnosti sú teda zárukou, že produktová rada Ampcare je vyrábaná a dovážaná na náš trh v súlade so všetkými predpismi a normami.

Účinky


Látky obsiahnuté v doplnku výživy Ampcare vykazujú nasledovné účinky:

 • podpora obranyschopnosti organizmu
 • antivírusové – prechladnutie, chrípka, respiračné ochorenia, herpes, afty, bradavice
 • antibakteriálne – plesne a bakteriálne infekcie kože a slizníc
 • antimykotické – vaginálna mykóza, mukozitídy
 • protizápalové – lokálne infekcie a stomatitídy

Zloženie


 • Glycomacropeptid (AM3®) – alebo peptid kazeínu je látka tvorená z mliečnych bielkovín a ako jeden z mála proteínov má minimálny obsah aminokyseliny fenylalanínu. Preto je odporúčaný ľuďom s fenylketonúriou (vrodená porucha látkovej premeny fenylalanínu). Účinkuje ako prevencia a podpora liečby ochorení srdca, pečene, dny, zubných dutín a duševných ochorení. Pozitívne vplýva aj na vývoj dojčiat a redukciu váhy. Glycomacropeptid posilňuje imunitný systém, stimuluje prirodzenú obranyschopnosť tela voči infekciám a znižuje zápal zapríčinený vonkajšími faktormi.
 • Echinacea (čistený extrakt) – liečivá bylina rastie vo východných a stredných častiach Severnej Ameriky. Je charakteristická svojimi purpurovými kvetmi, podobnými margarétke. Echinacea nie je výnimočná iba svojou výškou, ktorá môže dosiahnuť až 150 cm, ale najmä významnými účinkami na naše zdravie. Obsahuje fenolové zlúčeniny, polysacharidy, echinacín a nechýbajú ani favoidy, inulín, triesloviny a steroly. Všetky tieto látky dávajú rastline schopnosť pomáhať pri rôznych zdravotných komplikáciách. Najznámejším účinkom je podpora imunity, vďaka čomu funguje ako prevencia ale aj podpora liečby nachladnutia a chrípky. Prispieva k eliminácii tvorby rakovinových buniek a ako antioxidant nás chráni pred voľnými radikálmi. Keďže echinacea zvyšuje tvorbu bielych krviniek, je účinná proti virózam a infekciám bakteriálneho pôvodu. Znižuje bolesť a zápal. Tiež redukuje produkciu hlienu a rozširuje dýchacie cesty, vďaka čomu je nápomocná pri liečbe respiračných ochorení. Dokonca vám môže pomôcť pri liečbe rán a kožných ochorení.

Ďalšie zložky

 • síran vápenatý a vápnik (nešpecifikovaný)

Užívanie a dávkovanie


 • užívajte vždy tak, ako je uvedené v príbalovom letáku
 • odporúčané dávkovanie sú 2 tablety 1x denne nezávisle od jedla
 • tablety prehltnite celé a zapite dostatočným množstvom tekutiny

Cena


AMPCARE tablety majú v celku dobrú dostupnosť v kamenných aj internetových lekárňach.

Tento doplnok stravy patrí medzi tie drahšie produkty, nakoľko obsahuje 30 tabliet a priemerná cena sa pohybuje okolo 20 €.

V prípade, že ešte nemáte obľúbeného a spoľahlivého predajcu, odporúčame navštíviť internetový obchod s farmaceutickými produktmi lekarentriveze.sk.

Môžete si tu vybrať AMPCARE tbl 30 ks za 20,53 € alebo výhodný AMPCARE IMUNITY PACK za 49,76 €.

Ampcare

30 kapsúl
Skladom
18,43 €
(platí ku dňu 2.11.2019)

Upozornenie


 • prípravok je evidovaný ako doplnok stravy, v žiadnom prípade neslúži ako náhrada za pestrú a vyváženú stravu.
 • neužívajte v prípade alergie na niektorú zo zložiek a nepodávajte deťom do 3 rokov
 • výrobca neuvádza žiadne ďalšie kontraindikácie spojené s užívaním. Tehotným a dojčiacim ženám však odporúčame konzultáciu s lekárom.
 • skladujte na suchom a tmavom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie a neužívajte po dátume exspirácie.

Výhody a nevýhody


 • posilnenie imunity
 • prevencia voči ochoreniam a pomoc pri ich liečbe
 • vhodný pre deti od 3 rokov
 • bez vedľajších účinkov
 • seriózny výrobca s dlhým pôsobením na trhu

 • malé balenie
 • vysoká cena

Záverečné zhodnotenie


Základom dobrého zdravia je silná imunita. To platí rovnako pre deti aj dospelých. Deti však majú tú nevýhodu, že sa ich organizmus často iba zoznamuje s rôznymi patogénmi a môže im rýchlo podľahnúť. Preto je dôležité, aby ich obranyschopnosť „šliapala“ ako hodinky.

Produkty značky Ampcare, či už ide o tablety alebo sirup, majú iba pozitívne hodnotenia. Komentáre sú síce stručné, no dostačujúce na to, aby potvrdili sľubované účinky prípravku.

Doplnok stravy je odporúčaný ako vhodná prevencia pri sezónnych ochoreniach a pomôže vám aj v prípade, že ste už stihli prechladnúť.

Od užívateľov sme sa tiež dozvedeli, že tablety by ste mali užívať aspoň 1 mesiac.

Čo nás prekvapilo je fakt, že medzi recenziami sa nevyskytujú žiadne pripomienky k cene produktu. My ju však vnímame ako mínus, ktoré môže byť dôvodom, že uprednostníte iný prípravok s podobnými účinkami. Avšak stále platí, že investícia do zdravia nikdy nie je zlá investícia.

Ak teda hľadáte spôsob ako sa vyhnúť vymeškaným školským hodinám a dni chcete tráviť v práci a nie u lekára, AMPCARE je dobrou voľbou.

Prehľad


Zdravie

Priaznivé účinky na imunitu.

Balenie

Viac druhov balenia.

Kvalita

Kvalitné zloženie.

Zameranie

Prípravok so širokým zameraním.

Hlavné výhody

 • Prevencia voči ochoreniam
 • Zvyšuje obranyschopnosť organizmu

 • Pozitívne recenzie užívateľov
 • Široký záber účinkov

Záverečné hodnotenie

5/5 - (1 vote)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu