Ive Inkontin Stop a jeho sila (Recenzia)

MenopauzaIve Inkontin Stop a jeho sila (Recenzia)

Menopauza, klimatérium, prechod. Tri pojmy, ktoré sa v mysli žien často spájajú s nechceným únikom môču. Inkontinencia spôsobuje vrásky na tvári nejednej dámy. Nejedná sa len o estetický ale i zdravotný a hygienický problém. V podstatnej miere súvisí s oslabením svalov panvového dňa. Možností, ako ju zmierniť je niekoľko. Jednou z nich je i výživový doplnok Ive Inkontin Stop, ktorý vyniká príjemným zložením.

Kde najvýhodnejšie zakúpiť Ive Inkontin Stop?

Čo je Ive Inkontin Stop?

Ive Inkontin Stop je výživový doplnok, ktorý obsahuje  prírodné látky na zmiernenie priebehu inkontinencie.

Produkt obsahuje účinné látky prírodného pôvodu.

Produkt obsahuje zmes špeciálne upravených izoflavonov z vňate ďateliny lúčnej (Trifolium pratense L.), sóje (Glycine max), lignanov zo semien ľanu siateho (Linum usitatissimum L.), flavonolignanov zo semien pestreca mariánskeho (Silybum marianum Gaertn.) a extrakt zo semien tekvice obyčajnej.

Čo je to inkontinencia a ako vzniká?

Inkontinenciu poznáme pod označením nedobrovoľný únik moču. Hoci sa o nej hovorí pomerne často, len málo ľudí tuší, že inkontinencia sa delí na niekoľko rôznych podtypov, z ktorých každý je odlišný:

 • Stresová – dochádza k nej v prípade, že sú oslabené svaly panvového dna, ktoré za bežných okolností tvoria oporu močového mechúra. Pri smiechu, skákaní či inej fyzickej aktivite sa zvyšuje tlak na močový mechúr. Oslabené svalstvo nie je schopné poskytnúť močovému mechúru oporu a tak dochádza k úniku moču. V tomto prípade uniká len malé množstvo moču
 • Urgentná – prejavuje sa extrémnym nutkaním na močenie takmer neustále. Zatiaľ nebolo zistené, ako je možné, že vzniká. Predpokladá sa však, že za oslabením steny močového mechúra tkvie nesprávna funkcia receptorov, ktoré sa nachádzajú na jeho povrchu. Tie vysielajú nesprávne signály. Signalizujú, že mechúr je plnší než v skutočnosti je. Tento typ je ovplyvnený množstvom ďalších faktorov ako je množstvo tekutín v tele, infekcia či lieky, ktoré sa dostávajú do organizmu. Pre podporu zdravia močových ciest odporúčame produkt Urinal.
 • Kombinovaná – vzniká pri kombinácii oboch predchádzajúcich problémov (mimoriadne aktívneho mechúru i oslabení svalov panvového dna). Predpokladá sa, že jedna z porúch ma dominantný charakter nad druhou poruchou.

Pri všetkých typoch inkontinencie je dobrým krokom pracovať na posilnení svalov panvového dna.

Existuje niekoľko typov cvikov, ktoré vám môžu pomôcť. Správnym krokom je i užívanie doplnkov stravy, ako je Ive Inkontin Stop.

Účinky

Produkt Ive Inkontin Stop obsahuje účinnú kombináciu aktívnych látok, ktoré majú za následok:

 • Vďaka obsiahnutým aktívnym látkam pomáha lepšie prežívať náročné obdobie menopauzy, ktorého sprievodným javom je i častý únik moču
 • Nejedná sa o hormonálny prípravok

Zloženie

Ive Inkontin Stop obsahuje účinné látky, ktoré pochádzajú z prírodných zdrojov. V jednej dávke objavíte chemické látky, ktoré sú zodpovedné za:

Izoflavóny

 • chemické látky, ktoré sa zaraďujú do skupiny fytoestrogénov. Získavajú sa predovšetkým zo sóje a ďateliny. Ich hlavnou funkciou je viazať sa na estrogénové receptory a tohto deja sú schopné pretože sa mimoriadne podobajú na ženské pohlavné hormóny estrogény. Vynikajúco pôsobia na všetky zdravotné problémy súvisiace s klimatériom a slúžia tiež ako prevencia osteoporózy

Lignany

 • vyskytujú sa v tele rastlín a slúžia ako dôležitá ochrana pred činnosťou patogénov. Rovnako sa vo svojej chemickej podstate zaraďujú medzi fytoestrogény a uprieť im nemožno ani ich antioxidačné vlastnosti. Ich funkcia je v ľudskom organizme mimoriadne podobná predchádzajúcej skupine

Flavonolignany

 • rovnako ovplyvňujú hladinu estrogénov v krvi, ale ich presný mechanizmus nie je zatiaľ do detailov popísaný

Užívanie a dávkovanie

 • Produkt sa užíva podľa informácií uvedených na príbalovom letáku
 • Odporúčaná dávka je 1 tableta jedenkrát denne zapitá dostatočným množstvom tekutín
 • V žiadnom prípade sa neodporúča prekračovať dennú dávku

Cena

Štandardne má produkt obsah 60 tabliet. V mnohých akčných ponukách je však možné získať prípravok, ktorého obsah je až 75 tabliet. Cena zvýhodneného balenia je 23,99€. Pri štandardnom užívaní jedna tableta denne vystačí balenie na 2,5 mesiaca. Cena jednej dávky je tak stanovená na sumu 0,32€, čo je naozaj rozumná suma. V tomto prípade ostáva zachovaný prijateľný pomer cena a kvalita.

Zabúdať by sme nemali ani na fakt, že v tomto prípade sa nejedná o prípravok so syntetickými hormónmi a tak nemá na organizmus dopad v podobe nepríjemných vedľajších príznakov.

Ive Inkontin Stop

 75 tabliet 
vydrží až 2,5 mesiaca
 23,99 €
(platí ku dňu 1.3.2020)

Upozornenie

 • Produkt nie je vhodný pre dospievajúce a tehotné ženy
 • Produkt nie je vhodný pre deti
 • Produkt nie je liek a nesmie sa používať ako náhrada za lieky, ktoré boli predpísané lekárom

Výhody a nevýhody

 • Čisté a prírodné zloženie
 • Skvelé účinky v zmiernení príznakov menopauzy
 • Nehormonálny prípravok
 • Žiadne vedľajšie účinky
 • Neobsahuje bežné alergény
 • Pohodlné užívanie v podobe tabliet

 • Neboli objavené žiadne nevýhody

Záverečné hodnotenie produktu

Produkt Ive Inkontin Stop je vhodnou alternatívou v prípade prvých známok blížiacej sa menopauzy. Vďaka aktívnym látkam, ktoré sú postavené na prírodnej báze, pomáha lepšie zvládnuť príznaky a pomáha zlepšiť i prvé známky inkontinencie, ktoré často súvisia s menopauzou.

 Obrovskou výhodou je, že obsahuje len fytoestrogény získané z prírodných zdrojov a nie syntetické hormóny, ktoré často spôsobujú zaťaženie hormonálnej sústavy.

Kvôli všetkým spomínaným dôvodom je Ive Inkontin Stop správnou voľbou v prípade nastupujúcej menopauzy.

Zo skúseností zákazníkov je často odporúčaný ako správny prípravok, ktorý naozaj zmierňuje zdravotné komplikácie vyplývajúce z prechodu.

Prehľad

Zdravie

Zmierňuje účinky nastupujúcej menopauzy.

Balenie

Výhodné balenie.

Kvalita

Kvalitné prírodné zloženie.

Zameranie

Prípravok s úzkym zameraním.

Hlavné výhody

 • Pomáha zmierniť prvé príznaky prechodu
 • Zmierňuje nechcený únik moču

 • Žiadne vedľajšie účinky
 • Jednoduché užívanie

Záverečné hodnotenie

 

Ohodnoťte post

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu