Gurmar Diamizin – Tabletky na regulovanie cukru

Pre diabetikovGurmar Diamizin - Tabletky na regulovanie cukru

Gurmar DIAMizin je výživový doplnok, ktorý užívajú najmä diabetici 1. a 2. typu, pretože pomáha regulovať hladinu cukru v krvi. Práve vďaka užívaniu Gurmar DIAMizin nemusí diabetik neustále užívať toľko liekov.

Diabetes alebo inak povedané cukrovka, je porucha metabolizmu, kedy organizmus nie je schopný vstrebať a premeniť cukor v krvi.

V ľudskom tele ju môžu vyvolať rôzne faktory ako napr. genetika, niektoré lieky, nadváha, nesprávna životospráva, zvýšená produkcia niektorých hormónov a iné. Výživový doplnok Gurmar DIAMizin pomáha zmierniť prejavy tohto ochorenia.

Prečítajte si našu recenziu a dozviete sa o jeho účinkoch, zložení, dávkovaní, kde si ho môžete zakúpiť a za akú cenu.

Cenový prehľad


O výrobcovi


Simply You Pharmaceuticals a.s. je dynamicky rastúca spoločnosť špecializujúca sa na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu farmaceutických produktov. Cieľom tejto spoločnosti je prinášať na vysoko kvalitné a účinné výrobky na globálny lekárenský trh.

Spoločnosť spolupracuje aj s lekármi, odborníkmi, špecialistami v lekárňach a v odbore, ktorí tvoria odborné zázemie spoločnosti. Výrobky sú podporené profesionálnym informačným servisom, ale predovšetkým zákazníkmi, ktorí chcú žiť aktívne a starať sa o svoje zdravie.

Spoločnosť kladie dôraz na profesijnú kvalitu svojich zamestnancov, ktorých dlhodobo podporuje v ich odbornom raste, zručnosti a znalosti.

Spoločnosť Simply You Slovakia s.r.o sídli v Žiline a je dovozcom a distribútorom všetkých produktov Simply You Pharmaceuticals a.s. na území Slovenskej republiky.

Produkty spoločnosti sa vyznačujú vysokou kvalitou, účinnosťou a konkurencie schopnou cenou. Svoje aktivity má rozložené celosvetovo a vďaka tomu jej produkty sú distribuované do takmer 20 krajín.

Čo je Gurmar DIAMizin?


Gurmar DIAMizin je  prírodný výživový doplnok, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a ku kontrole hmotnosti.

Odporúča sa užívať ho, keď hladiny glukózy v krvi začína prekračovať hranicu normy alebo pri diabetes 2.typu (ak diabetik 2.typu si chce udržať pri diéte a pohybovej aktivite stálu hladinu glukózy bez toho, aby musel užívať lieky).

Účinky


Výživový doplnok Gurmar DIAMizin sa vyznačuje najmä týmito účinkami:

 • reguluje hladinu cukru v krvi
 • prispieva k normálnemu metabolizmu tukov
 • zlepšuje trávenie
 • ovplyvňuje chuť do jedla
 • posilňuje imunitný systém
 • ovplyvňuje chuť na sladké
 • pomáha zbaviť sa bolesti hlavy a migrén
 • znižuje hladinu cholesterolu
 • podporuje správnu funkciu pečene
 • užíva sa pri liečbe diabetes 1. a 2. typu


gurmar diamizin  Náš TIP

Rozhodli ste sa vyskúšať Gurmar? Odporúčame ho zakúpiť z overeného obchodu. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciam s rôznymi napodobeninami. Zobraziť v obchode

Čo je diabetes 1. a v 2. typu?


Cukrovka (diabetes) je choroba spojená s látkovou premenou. Aj keď najväčší problém pri tejto chorobe predstavuje neschopnosť vstrebávať cukor v krvi, v organizme dochádza aj k poruche spracovania tukov, bielkovín, minerálnych látok a vody.

Príčinou je nedostatok inzulínu v tkanivách a problém pri jeho správnom využití.  Inzulín je hormón, ktorý sa vytvára v pankrease (podžalúdkovej žľaze) a produkuje jeho B-bunky.

Inzulín riadi látkovú premenu a je jediným hormónom, ktorý znižuje hladinu cukru v krvi. Pri nedostatku inzulínu dochádza k hyperglykémii, teda k zvýšeniu cukru v krvi.

 Príznaky cukrovky sú:

 • časté močenie
 • častý smäd
 • hlad, slabosť
 • strata hmotnosti
 • zhoršenie zraku
 • nevoľnosť, tras rúk
 • pomalé hojenie rán

Cukrovku najčastejšie delíme na tieto typy:

Diabetes mellitus 1.typu

Je to geneticky podmienené ochorenie. Vyskytuje sa u detí a mladých ľudí. Tento typ ochorenia má rýchly nástup. Spôsobuje ju nedostatok inzulínu, čo je zapríčinené poškodením B-buniek, ktoré sú zodpovedné za jeho tvorbu.  Pri tomto type je nutná injekčná forma liečby a často až niekoľkokrát do dňa.

Diabetes mellitus 2.typu

Tento typ sa vyskytuje najčastejšie, najmä po 40.roku života a je spojený s nadváhou alebo obezitou u pacientov.  Pankreas vytvára až nadmerné množstvo inzulínu (tzv. Inzulínová rezistencia) a spôsobuje, že bunky pacienta nie sú schopné na inzulín správne reagovať. Príznaky tohto typu ochorenia sa vyvíjajú postupne, počas niekoľkých týždňov až mesiacov.

Ako účinkuje Gurmar DIAMizin?


Gurmar DIAMizin vďaka svojmu zloženiu látok obsiahnutých v produkte ovplyvňuje široký záber procesov, ktoré súvisia s metabolizmom cukrov v tele.

Účinná látka produktu  zablokuje vstrebávanie cukru do tela, stimuluje tvorbu inzulínu a znižuje inzulínovú rezistenciu.

Okrem toho aj znecitliví chuťové bunky v ústach, ktoré nám pomáhajú vnímať sladkú chuť.

Zloženie


Výživový doplnok obsahuje výťažok z účinných látok tropickej rastliny s názvom Gymnema lesná (Gymnema sylvestre), ktorá pochádza z Indie a Juhovýchodnej Ázie.

 V ajurvédskej medicíne sa jej listy používali pred viac ako 2000 rokmi najmä na liečbu cukrovky.

Avšak táto rastlinka má aj iné účinky: prečisťuje krv, má močopudný účinok, znižuje horúčku a podporuje srdcovú činnosť.

Okrem toho sa podávala aj pri kožných problémoch, vredoch a oruchách činnosti pečene.

V Európe sa jej účinky obmedzili a  najčastejšie sa udáva jej činnosť na pacientov s poruchou glukózovej intolerancie (pri cukrovke v ešte počiatočných fázach).

Gurmar DIAMizin obsahuje 200 mg z výťažku Gymnemy lesnej, obsahuje 25% gymnemových kyselín.

Dávkovanie a užívanie


1 balenie Gurmar DIAMizin obsahuje 50 kapsúl.

Odporúčané dávkovanie: 1-3 kapsule

(Produkt je možné užívať aj preventívne a to jednu kapsulu po jedle.)

 Kapsule by ste mali užívať vždy s jedlom, v celku a odporúča sa zapiť ich dostatočným množstvom vody.

Odporúčané dávkovanie by sa nemalo prekračovať.

Ideálnou situáciou pre užívanie prípravku Gurmar DIAMizin je stavy, kedy hladina glukózy v krvi začne prekračovať hranice normy alebo ak diabetik 2.typu si vďaka diéte a pohybovej aktivite udržuje stálu hladinu glukózy bez toho, aby musel neustále užívať lieky.

Cena


Balenie Gurmar DIAMizin obsahujúce  50 kapsúl si môžete zakúpiť v lekárňach Dr. Max za výhodnú cenu 8,44€ z pôvodných 9,89€.

Upozornenie


 Produkt nie vhodný pre osoby mladšie ako 20 rokov. Jeho užívanie sa neodporúča ani tehotným a dojčiacim ženám.

 Nie je určený ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Produkt by ste mali skladovať na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C. Skladujte mimo dosahu detí.

Výhody a nevýhody


 • prírodný produkt
 • na rozdiel od antidiabetík, dokáže obnoviť funkciu pankreasu
 • odlišný účinok od súčasných syntetických liekov
 • ovplyvňuje chuť na sladké
 • výhodná cena

 • potrebné dlhodobejšie užívanie
 • nevhodný do 20 rokov (nevhodný pre mladších pacientov)
 • viac sa odporúča pri liečbe diabetes mellitus 2.typu

Naše hodnotenie


Gurmar DIAMizin je  prírodný výživový doplnok, ktorý pomáha diabetikom regulovať hladinu cukru v krvi a zmierňovať príznaky cukrovky.

Zvyčajne odporúča užívať pri zvýšenej hladine cukru v krvi alebo teda ak hladina cukru v krvi začína prevyšovať normu.

Pri užívaní je dôležité zahrnúť aj zdravú a vyváženú stravu a pravidelný pohyb. Jeho užívanie je bezpečné a môže byť aj dlhodobé.

 Cena produktu je podľa nás prijateľná oproti iným výživovým doplnkom. Je ideálny pre ľudí, ktorí volia radšej prírodnú cestu než syntetické lieky.

Veľmi dobré ohlasy na tento produkt sú najmä u pacientov s cukrovkou 2.typu. Podľa nich dlhodobé užívanie výživového doplnku Gurmar DIAMizin skutočne pomáha regulovať hladinu cukru v krvi.

Určite odporúčame predtým, než začnete užívať tento výživový doplnok, konzultáciu s lekárom z dôvodu kontraindikácií s inými liekmi.

Prikladáme hodnotenie ostatných zákazníkov.

Záverečné hodnotenie


Zdravie

Ideálny pre cukrovkárov.

Cena

Výhodná cena produktu.

Kvalita

Kvalitné a overené zloženie.

Zameranie

Úzko zameraný výživový doplnok.

Hlavné výhody Gurmaru

 • Cena
 • Veľké balenie

 • Účinky
 • Zloženie

Záverečné hodnotenie

gurmar diamizin

4.4/5 - (8 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu