GS Anxiolan – Účinný pri nervozite a strese

Stres a nervozitaGS Anxiolan - Účinný pri nervozite a strese

 Žijete v neustálom strese a prepadajú vás pocity úzkosti, napätia a nervozity?

Dynamická doba nás často dostáva do zložitých situácií, ktoré dajú našej psychike poriadne zabrať. Vedeli ste, že dlhodobý stres môže byť zodpovedný aj za vašu oslabenú imunitu a tráviace ťažkosti?

Poradiť si s ním je beh na dlhé trate a kvôli zlej nálade a podlomenému zdraviu môžete prísť o mnohé pekné momenty svojho života.

Nehanbite sa a požiadajte lekárnika o výživový doplnok GS Anxiolan, s ktorým majú ľudia veľmi dobré skúsenosti.

Zbaví vás nervozity a stresu bez hrozby v podobe vedľajších účinkov.

Kde najvýhodnejšie zakúpiť GS Anxiolan?

Čo to je?


GS Anxiolan je výživový doplnok, ktorý pomáha pri nepokoji, napätí a úzkosti. Účinok je založený na kombinácii extraktov z bylín, vitamínu B6 a horčíka, ktoré vplývajú na nervový systém, zlepšujú zvládanie stresu a potláčajú nervozitu a napätie.

Veľkú prednosť GS Anxiolanu preukázala klinická štúdia, ktorá hovorí, že kombinácia extraktov v tabletách pôsobí lepšie, ako je tomu v prípade jednozložkových produktov.

Prípravok je určený pre všetkých mužov a ženy, ktorí hľadajú pomoc pri pretrvávajúcom strese, nervozite alebo napätí a chcú celkovo podporiť svoje psychické zdravie.

Ako telo reaguje na stres?


Stres vyvoláva v organizme poplachovú reakciu, ktorá aktivuje mozog, žľazy s vnútornou sekréciou, nervový a imunitný systém.

Tým sa zvýši prekrvenie kostrového svalstva, cirkulácia objemu krvi, srdcová frekvencia a dochádza k uvoľneniu energie.

Krátkodobý stres je prospešný a nabudí telo k vyššiemu výkonu, ale ak pretrváva a dlhodobo sú zapojené kompenzačné mechanizmy organizmu, môže dôjsť k poškodeniu zdravia.

 • Oslabená imunita – dlhodobý stres priamo utlmuje aktivitu lymfocytov, okrem toho je imunita potlačená aj ďalšími pochodmi v organizme, ktoré sú dôsledkom stresu. Organizmus tak stráca schopnosť brániť sa proti bežným infekciám, čo sa prejavuje napríklad ako opakované herpesy či virózy.
 • Poruchy tráviaceho traktu – pri stresových situáciách pociťujeme takzvané „motýle v bruchu“, čo je prirodzená reakcia na náročnú situáciu. Pri dlhodobom strese sa však často objavujú hnačky, nafukovanie, zápcha, nechutenstvo alebo kŕče.
 • Kŕče v nohách – počas stresu dochádza v svaloch k výmene magnéziových a vápnikových iónov, čo spôsobuje kŕče kostrových svalov, napríklad v dolných končatinách. Po odznení stresu sa kŕč uvoľní a objavuje sa bolesť.
 • Úzkosť – môže byť jednou z reakcií na stresové situácie. Na psychike sa prejavuje rôznymi obavami a strachom, ktoré sa v organizme udržiavajú dlho po odznení stresovej situácie. To môže spôsobiť nespavosť, keďže človek je úzkostný a vystresovaný aj v noci, keď je ticho, doliehajú na neho všetky povinnosti a nevie spať.
 • Panika – je vážny stav, ktorý sa často objavuje v stresových situáciách a prejavuje sa nekoordinovaným správaním ľudí v dôsledku narušenia duševnej rovnováhy. Ľudia v panike nedokážu reálne zhodnotiť životné situácie a podliehajú vonkajším vplyvom.

Čo pomáha?


Najúčinnejším liekom na stres a nervozitu je smiech. Smiechom sa uvoľňujú hormóny šťastia a znižuje sa hladina stresových hormónov.

Aby ste sa aj v stresových situáciách dokázali smiať, siahnite po bylinkách. Valeriána lekárska, ľubovník bodkovaný, levanduľa,  medovka, mäta a skorocel kopijovitý, to sú všetko rastliny známe svojimi upokojujúcimi účinkami.

Taktiež vitamíny C a B6, spolu s  horčíkom pomáhajú znižovať stres a dodajú vám energiu.

Môžete si pripravovať čaje a potrebné látky získavať zo stravy alebo užívať doplnky výživy.

GS Anxiolan kombinuje silu byliniek s vitamínom B6 a horčíkom v jednej tablete a zabezpečí úsmev na vašej tvári.

Účinky


 • podpora pri nervozite a napätí
 • lepšie zvládanie stresových situácií
 • pôsobí uvoľňujúco a zmierňuje pocit únavy a vyčerpania
 • podporuje normálnu psychickú činnosť a mentálne zdravie

Zloženie


Prírodný výživový doplnok GS Anxiolan obsahuje v 1tablete nasledovné aktívne látky:

 • Valeriána lekárska 50 mg – je v tradičnej medicíne už odpradávna známa svojimi liečivými účinkami. Zlepšuje kvalitu spánku, pomáha zaspať, zmierňuje vyčerpanie, príznaky nervového napätia a migrény. Funguje tiež ako mierne analgetikum. Koreň valeriány má upokojujúci účinok.
 • Ľubovník bodkovaný 10 mg – obsahuje rutín, organické kyseliny, vitamíny C a A. Odporúča sa proti stresu a úzkosti, pri nespavosti, strachu a nervozite. Čaj z ľubovníka upokojuje nervy a priaznivo ovplyvňuje psychiku. Pomáha tiež pri niektorých ochoreniach, ako je roztrúsená skleróza a niektoré ochorenia kardiovaskulárneho systému.
 • Horčík 50 mg – minerál nevyhnutne potrebný pre naše fungovanie. Jeho účinky sa prejavujú napríklad normalizovaním napätia cievnej steny (vysoký krvný tlak), znížením svalového napätia, trasľavosti, kŕčov, vnímania bolesti, znížením výskytu záchvatov migrény či zmiernením ich priebehu. Ďalej zmierňuje príznaky chronického únavového syndrómu a zlepšuje fyzický a psychický stav.
 • Vitamín B6 1,6 mg – pyridoxín hrá dôležitú úlohu v metabolizme červených krviniek, pri raste a vývoji kostry. Zároveň spolu s horčíkom prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, relaxácii a psychickému zdraviu.

Užívanie a dávkovanie


 • vždy užívajte tak, ako je uvedené v príbalovom letáku, neprekračujte odporúčané dávkovanie
 • odporúčaná denná dávka je 1 až 2 tablety denne nezávisle od jedla
 • tablety sa užívajú v celku a zapíjajú sa tekutinou

Cena


GS Anxiolan je voľne dostupný v každej dobrej lekárni aj na internete. Priemerná cena sa pohybuje okolo 5 €, závisí od predajného miesta.

Môžete využiť akciovú ponuku na stránke prva-lekaren.sk, kde GS Anxiolan tbl. 30 ponúkajú za zvýhodnenú cenu 4,16 €.

GS Anxiolan

gs anxiolan

30 tabliet
Skladom
2,99 €
(platí ku dňu 21.4.2019)

Upozornenie


 • prípravok je doplnok stravy, neslúži ako liek a nie je náhradou plnohodnotnej stravy
 • nie je určený pre osoby alergické na niektorú z obsiahnutých látok, deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy
 • pri dodržiavaní predpísaného užívania sa neprejavujú žiadne vedľajšie účinky. V prípade prekročenia odporúčanej dennej dávky sa môže objaviť nevoľnosť.
 • skladujte mimo dosahu detí v originálnom balení na suchom mieste pri teplote od 15 do 25 °C, chráňte pred priamym slnkom

Výhody a nevýhody


 • obsah prírodných látok so silnými účinkami
 • upokojujúce účinky, eliminácia stresu a uvoľnenie napätia
 • vhodný na dlhodobé užívanie bez rizika vzniku závislosti

 • nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy

Záverečné zhodnotenie


Stres je každodennou súčasťou nášho života. To, ako na nás pôsobí je veľmi individuálne. Časový horizont trvania stresového stavu môže byť tiež rôzne.

V tom lepšom prípade ide len o krátkodobý stav spojený s nejakou vyhrotenou situáciou, ktorú vyriešime, stres pominie a my naň rýchlo zabudneme. Horšie je, keď napätie, nervozita alebo úzkosť pretrvávajú dlhodobo a my nie sme schopní v pokoji riešiť bežné veci.

Spomenuté problémy sú v dnešnej dobe celkom bežné a rozhodne sa netreba za ne hanbiť, treba ich riešiť. GS Anxiolan je jedným z riešení ako sa popasovať s nestabilnou psychikou. Dôležité je, že je nenávykový a obsahuje extrakty z bylín známe svojimi upokojujúcimi účinkami.

Navyše dodá telu potrebnú dávku horčíka a vitamínu D3, ktoré telo potrebuje. Vďaka týmto vlastnostiam sa ukazuje ako dobrý prípravok na zlepšenie psychickej kondície a reguláciu stavov vyvolaných stresom.

Recenzie k prípravku sú pozitívne. Ľuďom pomáha pri strese, úzkostiach, nervozite a u žien sa ukazuje ako dobrý prostriedok pri predmenštruačnom syndróme, kedy zvyknú byť viac podráždené.

GS Anxiolan možno nie je na trhu príliš známy, no určite obstojí v širokej konkurencii podobných prípravkov.

Prehľad


Zdravie

Produkt s obsahom kvalitných bylín.

Cena

Výhodná cena produktu.

Kvalita

Kvalitné a overené zloženie produktu.

Zameranie

Prípravok zameraný na širokú oblasť.

Hlavné výhody

 • Dobrá dostupnosť produktu
 • Obsah kvalitných zložiek

 • Zameraný na širokú oblasť
 • Výhodná cena

Záverečné hodnotenie

gs anxiolan

2.9/5 - (19 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu