Gotu Kola – Účinky, skúsenosti a predaj

Bolesť hlavy a migrénaGotu Kola - Účinky, skúsenosti a predaj

Problémy s nervami či cievami nie sú ničím výnimočným v súčasnom hektickom spôsobe života nás všetkých.

Výživový doplnok Gotu Kola je novodobý produkt s obsahom takzvaného Pupkovníka ázijského, ktorý sa preslávil už pred stáročiami v starovekej Indii pre svoje priaznivé vplyvy na nervový systém v ľudskom tele.

Dnes je využívaný ako súčasť meditácie či liečebných metód najstaršieho a najkomplexnejšieho indického liečebného systému na svete pod názvom Ajurvéda).

Gotu Kola má  vysoký obsah organických vysoko cenených prvkov a to predovšetkým kalcia (vápnika), draslíka, magnézia (horčíka), sodíka, selénu či chrómu.

Čo to je?


Gotu Kola je prírodný výživový doplnok od výrobcu Now Foods s vysokým obsahom rastlinky Pupkovníka ázijského, ktorý má  vysoko priaznivé účinky na ľudský organizmus.

Prírodný výživový prípravok Gotu Kola je cenený predovšetkým pre vyšší obsah prírodného vápnika, draslíka, magnézia, sodíka, selénu a chrómu.

Vďaka týmto prírodným prvkom budú cievy v ľudskom tele oveľa pevnejšie, prechodnejšie, čiže zdravšie. Stres a stavy napätia nebudú mať šancu, ako aj vírusy či iné choroby (tie vás budú obchádzať oblúkom).

Psychika a fyzická zdatnosť budú na vyššej úrovni a takisto  žiadna únava a vyčerpanosť nebude. Pozitívnych vplyvov prípravku Gotu Kola je však ďaleko viac.

Viac o nich, ako aj o ďalších faktoch o tomto výživovom prípravku, sa dočítate v ďalších riadkoch tejto recenzie.

Gotu Kola účinky


 • Zloženie prípravku priaznivo pôsobí na aktivitu mozgu a srdca
 • Podporuje celkovú regeneráciu a liečbu pri zranení
 • Pomáha zlepšiť priechodnosť cievnych kapilár a pozitívne vplýva aj na krvný systém (obeh)
 • Vďaka svojmu zloženiu pomáha zlepšovať pamäť a činnosť mozgu
 • Zmenšuje pravdepodobnosť vzniku Alzheimerovej choroby vo vyššom veku
 • Znižuje stavy úzkosti, depresie a napätia
 • Vhodný k prevencii pred mozgovými príhodami, mŕtvicou a inými cievnymi poruchami
 • Podporuje celkovú obranyschopnosť organizmu a fyzickú zdatnosť
 • Priaznivo vplýva proti artróze (degeneratívnemu ochoreniu kĺbov)
 • Využíva sa aj pri urologických a alergických problémoch
 

Zloženie


Gotu Kola má síce jednoduchšie, ale za to veľmi účinné zloženie. Ako už z názvu výživového prípravku vyplýva, hlavnou zložkou produktu bude rastlinka s netypickým názvom „Gotukola“ presnejšie povedané Pupkovník ázijský (lat. názov Centella asiatica).

Táto rastlinka sa nachádza v samotnom výživovom prípravku v množstve 900 mg. Možno sa pýtate, akými účinkami disponuje táto ázijská rastlinka na ľudské telo?

Gotukola sa v našich končinách voľne nepestuje.

Nájdete ju vo voľnej prírode predovšetkým v ďalekej Ázii. V našich končinách býva súčasťou len výživových prípravkov (rovnako ako je tento od výrobcu Now Foods).

Ako už bolo naznačené hneď v úvode recenzie, rastlinka má množstvo priaznivých účinkov na ľudský organizmus.

Ide o veľmi silný prírodný antioxidant, to znamená látku ktorá účinne znižuje a ničí všetky škodlivé látky a  ochraňuje tak všetky zdravé bunky v organizme pred ich nepriaznivými vplyvmi na ne. Tento druh rastlinky má taktiež povzbudzujúci účinok, ktorý sa prejavuje predovšetkým podporou regenerácie tela pri zvýšenom vyčerpaní (fyzickom aj psychickom).

Okrem toho zrýchľuje aj stav po prekonaní choroby, čiže celkové zotavenie organizmu (to znamená, že vďaka rastlinke a prípravku Gotu Kola prebehne zotavenie po chorobe lepšie a rýchlejšie).

Okrem toho je potrebné spomenúť aj  účinnú podporu pamäte a aktivity mozgu, tiež aj činnosti srdca, trávenia a žalúdočných štiav. Okrem toho budete pociťovať nižší stupeň stresu, napätia, prípadne úzkosti alebo depresívnych stavov. Vďaka Gotu Kole bude preventívna ochrana pred vznikom Alzheimerovej choroby účinnejšia.

Gotu Kola  zlepšuje celkovú priechodnosť ciev a kapilár, vďaka čomu preventívne pôsobí aj proti náhlej, častokrát až smrtiacej mozgovej príhode (mŕtvici). Zobraziť viac informácií

Účinkuje aj proti nebezpečnej artróze a pomáha tiež znižovať bolesť hlavy a pretrvávanie nepríjemnej migrény.

Čo ešte dokáže?

Gotu Kola podporuje aj celkovú psychickú a fyzickú bdelosť. Funguje aj ako účinný pomocník pri detoxikácii (detoxikačných kúrach). Takto by sme mohli ešte veľmi dlho pokračovať v tom, ako pomáha a môže pomôcť výživový prípravok Gotu Kola.

Z estetickej stránky rastlinka zlepšuje aj celkový vzhľad a stav ľudskej pokožky.

Všetky spomínané účinky výživového prípravku sú možné vďaka vysokému obsahu prírodného  vápnika, draslíka, magnézia, sodíka, selénu a chrómu, či kvôli ďalším prírodným zložkám.

Okrem toho sa v prípravku nachádza kyselina stearová a želatína na vytvorenie obalu samotnej kapsuly.

Dávkovanie a užívanie


 • Doporučené dávkovanie od výrobcu je 2 kapsuly za deň
 • Kapsuly je potrebné prehĺtať bez rozhryznutia
 • Kapsuly je dôležité zapiť potrebným (dostatočným) množstvom tekutín

Gotu Kola cena


V recenzii bol použitý výživový prípravok Gotu Kola od výrobcu Now Foods.

Uvádzaný produkt je možné zakúpiť v internetovom obchode biocare.sk, v cene 14,71 € za 100 kapsúl (tabliet) (podľa internetového obchodu biocare.sk v čase písania recenzie 14.5.2018).

Pri tejto cene 1 tableta (kapsula) stojí necelých 0,15 centov, pri dennej dávke 2 tablety, je to cena 0,30€ za tak výnimočnú dávku prírodnej pomoci! 100 tabliet čiže 1 balenie tak vydrží na 50 dní.

Zaujímavosťou je pri objednávke výživového prípravku v internetovou biocare.sk v sume nad 55 € s DOPRAVA ZADARMO. Okrem toho je tu možnosť využiť špeciálne BONUSY a ZĽAVY vo výške od 2 do 10 % pri nákupe.

Ďalšie produkty s obsahom Gotu Kola.

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

Tinktúra

30 alebo 50ml balenie

Neobsahuje alkohol

Kapsule

60 alebo 120 kapsúl

100% čistá gotu kola

Star kapsule

60 kapsúl

Balenie vydrží 15-30 dní

Drvená vňať

30, 50 alebo 1000g balenie

Obrovské množstvo účinkov

Pricing Table Plugin

Upozornenie


 Gotu Kola je prírodný výživový doplnok. Prípravok nie je možné používať ako náhradu rôznorodej a pestrej stravy. Výrobca produktu neodporúča prekračovať odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti a osoby mladšie ako 20 rokov, tehotné a dojčiace ženy!

 Prípravok je potrebné skladovať mimo dosahu detí, na suchých a tmavých miestach, pri izbovej teplote do 25 °C. Prípravok nie je vhodný pre osoby, ktoré sú alergické na niektorú zo zložiek obsiahnutých v prípravku.

Hodnotenie zákazníkov


Zaujíma vás ako hodnotia gotu kola ostatní užívatelia? Nech sa páči našli sme zopár hodnotení tejto zaujímavej rastliny.

 

Výhody a nevýhody


 • Čisto prírodný prípravok
 • Pestrá paleta účinkov na ľudské telo
 • Podpora regenerácie a zotavenia po chorobe
 • Veľké balenie
 • Známe účinky rastlinky v starovekej Indii využívané dodnes v meditáciách, ajurvéde

 • Mierne vyššia cena (kapsule)

V tejto recenzii som sa venoval výživovému prípravku Gotu Kola (Pupkovník ázijský) od výrobcu Now Foods, ktorá zaujme na prvý pohľad (okrem názvu) predovšetkým pestrou škálou viacerých priaznivých účinkov na ľudské telo. Ide o  výživový prípravok bez lekárskeho predpisu, ktorý je možné užívať denne.

Jeho priaznivé účinky môžu byť predovšetkým pri posilnení lepšej priechodnosti ciev, v boji proti depresii, napätiu a stavom úzkosti, k  zvýšeniu celkovej imunity a k podpore činnosti mozgu a pamäte, tiež k zlepšeniu celkovej vitality a sviežosti organizmu, k podpore celkovej regenerácie a urýchleniu hojenia rán a k ich účinnejšej liečbe, priaznivému vplyvu na krvný obeh.

Naše hodnotenie


Nemožno nespomenúť, že prípravok môže byť aj účinnou prevenciou a ochranou pred vznikom Alzheimerovej choroby, cievnych príhod a taktiež aj proti artróze. Prípravok so svojím prírodným zložením podporuje aj  zdravie pokožky a rieši zároveň aj urologické problémy.

Až veľmi veľa pozitívnych účinkov v 1 výživovom produkte, čo poviete?

A toto nie sú ani zďaleka všetky účinky. Takéto  priaznivé účinky a ďalšie chvály od spokojných zákazníkov, toto všetko v 100 tabletách za 14,70€ na viac ako 1 a 1/2 mesiaca. Môžete to mať aj vy po ruke vždy, keď to budete potrebovať v rámci každodenného jedálnička. Pravdou síce je, že  som recenzoval v celku nový produkt Gota Kola od pomerne neznámeho výrobcu.

Ale o účinkoch prípravku Gotu Kola je plný internet. Prevládajú predovšetkým pozitívne reakcie od ľudí. Rovnako som našiel aj dobré recenzie na oficiálnu stránku prípravku a na internetový obchod, kde je možné zakúpiť daný prípravok, ako som o tom písal pri cene produktu.

Ja v úplnom závere hodnotím tento prírodný výživový prípravok pozitívne aj keď len na základe toho, čo som získal a mal dostupné z internetu.

Mňa aj tento prírodný výživový prípravok presvedčil. Ako ste na tom vy?

Účinky

Skvelé účinky na zdravie.

Cena

Okrem kapsúl majú produkty prijateľnú cenu.

Kvalita

Všetky produkty sú z najkvalitnejších surovín.

Zameranie

Široké zameranie účinkov.

Hlavné výhody Gotu Kola

 • Skvelé účinky
 • Dlhá tradícia produktu

 • Rôzne balenia na výber
 • Túto rastlinu môžete nájsť v rôznych formách (tinktúra, kapsule, vňať…)

Záverečné hodnotenie

gotu kola kvapky extrakt

4.2/5 - (10 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu