Tribul – Prírodný pomocník na podporu kvality erekcie (recenzia)

Problémy s erekciouTribul - Prírodný pomocník na podporu kvality erekcie (recenzia)

tribul erekcia tribulus advanceO kvalite erekcii väčšina dnešných mužov skôr mlčí.

Často však nie preto, že je to intímna otázka, ale skôr preto, že sa nie je čím chváliť.

Ak muž trpí problémami s erekciou, je to aj obrovský psychický problém.

To, že na kvalitu erekcie existuje množstvo výživových prípravkov, vie už asi každý.

Dnes sa v rámci tejto recenzie pozrieme detailnejšie na výživový produkt Tribul, ktorý slúži na podporu erekcie.

Čo to je?


Tribul je výživový doplnok pre mužov, ktorý pomáha skvalitniť a udržať erekciu.

Výnimočnosť prípravku spočíva v tom, že produkt obsahuje až  9 účinných látok (konkrétne Tribulus terrestris, L-arginín, Maca, Propionyl L-karnitín, Šafran, Zinok, L-citrulín, Pycnogenol, Ženšen pravý).

Erekcia a jej kvalita môže byť vďaka tomuto prípravku na vyššej úrovni, čo sa odzrkadlí nielen na zlepšení intímneho života, ale aj na celkovej psychike muža.

Okrem podpory erekcie prípravok sľubuje zlepšenie činnosti pohlavných orgánov, podporu tvorby hormónov, zvýšenie celkovej fyzickej sily (energie).

V neposlednom rade prípravok dokáže skvalitniť celkovú mužskú plodnosť. 

Účinky


 • Aktívne 9-zložkové zloženie prípravku na podporu kvality a udržania erekcie
 • Skvalitňuje prirodzenú činnosť pohlavných orgánov
 • Podporuje prirodzenú hormonálnu činnosť
 • Zloženie prípravku zlepšuje a zvyšuje mužskú plodnosť
 • Pomáha zlepšiť celkovú vitálnosť a zvyšuje energiu (podpora rastu svalstva)
 • Svojím zložením pomáha tvorbe spermií a zlepšuje ich kvalitu

Zloženie


Tribul je výživový doplnok pre mužov s výnimočným zložením, ktoré tvorí až 9 účinných zložiek (látok). V prípravku sa nachádza 5 rastlinných zložiek, 3 druhy aminokyselín a okrem toho aj 1 stopový prvok. Ako prvé začneme s predstavením všetkých rastlinných zložiek prípravku Tribul.

Kotvičník zemný

Prvou z nich je Kotvičník zemný (lat. Tribulus terrestris). Ide o výnimočnú rastlinku s pozitívnymi vplyvmi na mužské pohlavné orgány a zároveň aj na celú hormonálnu činnosť u muža. Okrem toho rastlinka komplexne posilňuje aj obranyschopnosť organizmu a pomáha zvýšiť celkovú energiu a rovnako pomáha aj tvorbe kvalitného svalstva. Viac o Kotvičníku zemnom…

Borovica prímorská

Druhou rastlinkou je Borovica prímorská (Pycnogenol) (lat. Pinus pinaster). Výťažok z tejto rastlinky pôsobí silno antioxidačne a tým chráni všetky zdravé bunky v organizme pred škodlivými vplyvmi voľných radikálov. Zároveň zlepšuje prirodzené prekrvenie /nielen/ v mužských pohlavných orgánoch.

Ženšen pravý

ženšen-cena-účinky-predaj

Treťou výnimočnou rastlinkou v zložení výživového prípravku je Ženšen pravý (lat. Panax ginseng). Tento druh rastliny sa preslávil už v minulosti a známy je kvôli svojim všestranným účinkom až dodnes (predovšetkým vďaka ázijskej medicíne). Výťažky z tejto rastlinky sa pridávajú do výživových doplnkov  na podporu kvality erekcie. Veľkým plusom je okrem iného aj to, že rastlinka pôsobí zároveň aj ako silná „podporná“ látka na zvýšenie sexuálnej chute (je to silné prírodné afrodiziakum). Viac o Ženšene…

Šafran siaty

Šafran siaty (lat. Crocus sativus) a výťažok z tejto bielo-žltej respektíve bielo-fialovej horskej byliny sa rovnako nachádza vo výživovom prípravku Tribul. Rastlinka priaznivo vplýva na tvorbu spermií, čiže komplexne pomáha zlepšiť celkovú mužskú plodnosť. Okrem toho posilňuje uvoľňujúci účinok v čase relaxácie (oddychu). V neposlednom rade zlepšuje aj náladu (čiže celkové citové a psychické rozpoloženie muža). Ako je možné vidieť, šafran nie je iba hocijaké korenie či „prifarbovač“ jedál v kuchyni, ako ho pozná väčšina z nás. Je to skutočne silný aj „intímny“ pomocník na zlepšenie intímneho zdravia každého muža.

Maca peruánska

maca peruánskaPoslednou rastlinnou zložkou výživového prípravku Tribul je rastlinka Maca peruánska respektíve známa aj pod menom Žerucha peruánska (lat. Lepidium meyenii). Výťažok z tejto rastlinky má  značný vplyv na podporu a povzbudenie jednak erekcie, ako aj celkovej vitálnosti mužského organizmu. Účinky čerstvej rastlinky využívajú aj dodnes mnohí ľudia, ale iba v oblasti ďalekej Južnej Ameriky. Možno sa pýtate, prečo je táto rastlinka významná pre muža? Najmä pre svoje unikátne liečivé a podporné účinky na ľudský organizmus. Viac o Maca…

Aminokyseliny

Z 3 aminokyselín, ktoré Tribul obsahuje, je zastúpená pomerne známa neesenciálna aminokyselina L-arginín, ktorá zlepšuje celkové prekrvenie tkanív v organizme (vrátane toporivých teliesok v mužskom pohlavnom úde). Takýto účinok má za následok v mužskom tele zlepšenie kvality erekcie. Je tiež dôležitou východiskovou látkou pri vytváraní takzvaného oxidu dusnatého v tele v súvislosti s kvalitnou erekciou. Je potrebné poznamenať, že bez tejto aminokyseliny by neprebiehali žiadne metabolické deje v tele. Ďalšia dôležitá aminokyselina je L-citrulín.

Táto predovšetkým  zmierňuje príznaky slabosti, únavy a vyčerpanosti. Tento druh aminokyseliny podporuje celkovú silu, sviežosť a ostražitosť, okrem toho zlepšuje prekrveniu tkanív a svalstva. Podporuje aj prirodzené sexuálne zdravie a zlepšuje celkovo intímny život.

Propionyl L-karitín je poslednou aminokyselinou, ktorá sa nachádza vo výživovom prípravku Tribul.

Tento druh aminokyseliny vzniká spojením aminokyselín metionínu a lyzínu. Naše telo je schopné si isté dávky tohto typu aminokyseliny  vytvárať aj svojpomocne, ale viac-menej je potrebné telu dopomôcť vhodným prísunom tohto druhu aminokyseliny -L-karnitínu.

Ak by ste to ešte nevedeli, pripomíname, že ide o najúčinnejší prírodný „spaľovač“ tukových (nezdravých) buniek v tele. Viaže na seba mastné kyseliny, ktoré sa nachádzajú v tukoch, transformuje ich do takzvaných mitochondrií (drobných teliesok v cytoplazme) buniek, z ktorých sa následne vytvára energia. Viac o L-karnitíne…

Ide o veľmi cenenú aminokyselinu, ktorá sa pridáva aj do výživových doplnkov, azda aj preto, že sa v tele prirodzene nachádza a hlavne kvôli jej účinným a priaznivým vplyvom na ľudské telo.


tribul erekcia tribulus advance  NÁŠ TIP 

Chcete vyskúšať tento výživový doplnok? Odporúčame zakúpiť ho priamo od výrobcu. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciam s rôznymi napodobeninami. Viac info

Zinok

Zo skupiny cenných stopových prvkov výživový prípravok Tribul obsahuje, ako už bolo spomenuté v úvode, významný stopový prvok Zinok.

Tento prvok má čo povedať v prípade pohlavných orgánov. Jeho pravidelný prísun zlepšuje celkovú  funkčnosť mužských pohlavných orgánov. Okrem toho platí, že ak telo dostane dostatočné množstvo zinku v pravidelných intervaloch, je zaručené, že organizmus si zlepší celkovú obranyschopnosť voči vírusovým ochoreniam.

Tiež sa podporí zdravie nechtov a zároveň aj korienky vlasov (vypadávanie vlasov je častým mužským problémom nielen vo vyššom veku). Viac o zinku…

Všetky spomínané prírodné zložky spolu s prídavnými látkami stearanom horečnatým (látke proti hrudkovitosti) a želatínou (obal vytvárajúci kapsulu) vytvárajú veľmi silný a účinný produkt pre mužov k zachovaniu a udržaniu kvality erekcie,  predovšetkým lepšieho intímneho, ako aj celkového zdravia.

Tribul dávkovanie a užívanie


 • Výrobca odporúča dávkovať prípravok nasledovne: 1 až 2 kapsuly denne
 • Kapsuly je prípustné prijať aj naraz
 • Je potrebné zapíjať potrebným množstvom tekutín
 • Prípravok sa odporúča užívať dlhodobo pre dosiahnutie čo najlepšieho účinku
 • Balenie obsahuje 60 kapsúl

Chcem vedieť viac

Cena


tribul erekcia tribulus advanceV recenzii sme hodnotili výživový prípravok Tribul od českého výrobcu Advance nutraceutics, ktorý vyrába prírodné výživové prípravky na vysokej úrovni.

 

Ide o výživový doplnok stravy bez lekárskeho predpisu na podporu erekcie. Prípravok je možné zakúpiť na oficiálnej stránke výrobcu výživového produktu, čiže už tribul.sk alebo nutraceutics.sk. Výhodou je overená kvalita oficiálnej stránky výrobcu, český výrobca a dodanie prípravku už na druhý deň od objednania.

Tiež zaujme  doprava ZADARMO pri objednávke 2 ks balenia.

Na uvádzaných oficiálnych stránkach výživového prípravku bola cena 15,99 € (v čase písania recenzie 10.5.2018). Balenie výživového doplnku obsahuje 60 kapsúl.

V prípade cenovej relácie za 1 kapsulu, tá sa pri uvádzanej cene celého balenia pohybuje na úrovni približne 0,27 centov / 1 kapsula.

60 kusové balenie vydrží na 2 mesiace (pri užívaní 1 kapsuly denne).

Upozornenie


 Tribul je výživový doplnok. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy!

 Pri užívaní prípravku je dôležité dodržiavať odporúčané dávkovanie výrobcu a distribútora v jednom. Neodporúča sa prekračovať stanovenú dennú dávku. Prípravok nie je možné používať ako náhradu rôznorodej a pestrej stravy.

 Prípravok je potrebné skladovať mimo dosahu detí, na suchom a tmavom mieste (pri izbovej teplote do 25 stupňov Celzia). Je potrebné pri užívaní prípravku dbať aj na správny a zdravý životný štýl. Ak spozorujete alergickú reakciu na ktorúkoľvek zložku prípravku, prestaňte užívať prípravok alebo sa o jeho vhodnosti poraďte so svojím lekárom.


  NÁŠ TIP 

Máte problémy s erekciou? Pozrite si náš prehľad najlepších tabletiek na erekciu. Viac info

Výhody a nevýhody


 • 9 prírodných zložiek v 1 produkte
 • Pomoc a podpora erekcii
 • Bez lekárskeho predpisu
 • Podpora plodnosti, tvorby spermií, podpora rastu nechtov, vlasov, zlepšenie nálady a iné

 • Vyššia cena

Medzi nami mužmi je častokrát diskusia o kvalite erekcii veľkým tabu. Kvalitná erekcia je podľa odborníkov taká, ktorá je dostatočne tvrdá, pevná a mala by trvať dlhšie ako 5 minút (ideálne je však 8 až 10 minút či viac). V neposlednom rade by mala každá erekcia končiť pri pohlavnom styku vyvrcholením a ejakuláciou. Ak tomu tak nie je, má muž problém. Vyšší vek muža (najmä nad 40 rokov) ohrozuje celkovú kvalitu erekcie. Je dobré, že dnes máme na trhu viacero takých produktov, ktoré sú aj na podporu erekcie, jej kvality a celého pohlavného ústrojenstva.

Prírodné výživové prípravky však ponúkajú ešte viac výhod, okrem týchto. Medzi také produkty patrí aj výživový prípravok Tribul, ktorý som hodnotil v tejto recenzii. Je to pomerne nový výživový prípravok na podporu erekcie. Na internete koluje málo skutočných a reálnych recenzií na tento prípravok, azda preto, že ide o novší produkt, ktorý testovalo zatiaľ málo bežných ľudí.

Cena totho prípravku je podľa mňa prijateľná.

Pozitívne je tiež celkové zloženie prípravku v množstve  9 prírodných zložiek. Možno práve preto stojí za pozornosť tento prípravok na podporu kvality mužskej erekcie, vitality, sily, energie a podobne. Viacero pozitív v 1 produkte sa málo kedy nájde.

Ak potrebujete pomoc v intímnej sfére čo sa týka kvality erekcie, plodnosti, výdrže či k budovaniu sily, energie a svalstva, máte možnosť siahnuť po novom výživovom prípravku Tribul. Určite stojí za pozornosť vedieť, že tu je a preto som ho recenzoval aj ja. Z môjho pohľadu si isto zaslúži šancu, a možné je, že si získa vašu dôveru (nielen) v intímnej sfére.

tribul erekcia tribulus advance

4.2/5 - (14 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu