Stoporex Klasik a Prolong: hodnotenie + (recenzie)

Problémy s erekciouStoporex Klasik a Prolong: hodnotenie + (recenzie)

Stoporex Klasik je nový, no kvalitný doplnok stravy určený na podporu erekcie. Tento produkt sa zameriava na zlepšenie prekrvenia pohlavných orgánov, čím zabezpečuje pevnejšie, tvrdšie a kvalitnejšie stoporenie penisu. Okrem toho podporuje aj zvýšenie sexuálneho apetítu a celkovej potencie. Účinky sú najviditeľnejšie pri dlhodobom užívaní, avšak možno ho použiť aj jednorazovo, pričom efekt by mal byť badateľný do 30 až 60 minút. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

 

Účinky Stoporexu

Stoporex je účinný a bezpečný doplnok stravy pre mužov, ktorí hľadajú prírodné riešenie na zlepšenie sexuálneho zdravia a výkonnosti. Vďaka jeho zloženiu a účinkom je ideálny pre mužov všetkých vekových kategórií.

Medzi jeho hlavné účinky patrí:

 • Podpora erekcie: Zlepšenie prekrvenia penisu a genitálnej oblasti, čo vedie k rýchlejšiemu nástupu erekcie, lepšej tvrdosti penisu a dlhšiemu trvaniu stoporenia.
 • Zvýšenie libida: Zlepšenie sexuálneho apetítu a chuti na sex.
 • Zvýšenie fyzickej výkonnosti: Podpora hladiny testosterónu, zlepšenie krvného obehu a zníženie stresu a nervozity.
 • Podpora plodnosti: Podpora tvorby a kvality spermií, zvýšenie množstva ejakulátu.
 • Zlepšenie sexuálneho zdravia: Pozitívny vplyv na fungovanie prostaty a pohlavnej sústavy.

stoporex pár pri pohlavnom styku

Stoporex Shot a jeho účinky

Na rozdiel od tradičných podporných prípravkov na erekciu, ktoré vyžadujú dlhodobé a pravidelné užívanie, má Stoporex Shot okamžitý účinok.

stoporex shot

Tento efekt je dosiahnutý vďaka koncentrovanému zloženiu, ktoré poskytuje komplexnú podporu mužskej potencie.

Účinky, ktoré shot prináša:

Lepšia sexuálna energia

Najvýraznejším účinkom pre mňa a aj pre ostatných mužov je okamžité zvýšenie sexuálnej energie. Pocit vitality, sily a výkonu je výsledkom kombinácie aminokyselín, afrodiziak a predovšetkým kofeínu, ktoré sú v Stoporex Shot prítomné v nadpriemernej koncentrácii. Pocit energie nastupuje už do jednej hodiny!

Kvalitnejšia erekcia

Vysoký obsah L-Arginínu a L-Citrulínu, aminokyselín podporujúcich krvný obeh, vedie k zlepšeniu stoporenia penisu. V kombinácii s bylinnými extraktmi s podobnými účinkami výsledkom je výrazne kvalitnejšia erekcia, a to ako v tvrdosti, tak aj v rýchlosti nástupu a dĺžke trvania.

Stimulácia sexuálneho apetítu

Maca, extrakt z jadierok viniča a kofeín prispievajú aj k zvýšeniu chuti na sex. Maca, prírodná látka, stimuluje hladinu testosterónu, kľúčového mužského pohlavného hormónu. Ak je testosterónu v tele dostatok, zabezpečuje dostatočné libido a sexuálny apetít. Tento účinok som si všimol veľmi zreteľne.

Komplexná podpora možskej plodnosti

Zlepšenie erekcie a dlhšia výdrž v kombinácii s vplyvom na testosterón vedie k celkovej podpore mužskej potencie a plodnosti. Testosterón zvyšuje životaschopnosť mužských pohlavných buniek, ich počet, zrelosť a pohyblivosť. Spolu s lepším stoporením tak potencia a plodnosť výrazne rastú.

Zloženie

Stoporex Klasik obsahuje prírodné aktívne látky, ktoré sú starostlivo vyberané a nakombinované tak, aby prinášali maximálny efekt:

 • Saw Palmetto: Stimulant potencie a libida, podporuje zdravú hladinu testosterónu.
  Má pozitívny vplyv na fungovanie prostaty a kvalitu erekcie. Je to známy extrakt zo Serenoi plazivej, ktorý má vynikajúce afrodiziakálne účinky a podporuje zdravie prostaty.
 • Tribulus Terrestris: Známy ako stimulant tvorby testosterónu. Zvyšuje testosterón a podporuje mužstvo, kvalitu pohlavného styku, spermiogenézu, zlepšuje erekciu, potenciu a libido.
 • Maca: Afrodiziakum, známe ako „peruánska Viagra“. Stimuluje mužskú potenciu a kvalitu sexuálneho výkonu. Ovplyvňuje prekrvenie pohlavnej sústavy a tvorbu testosterónu.Rastlina podporujúca tvorbu a hladinu testosterónu, zvyšuje sexuálny apetít a zlepšuje kvalitu erekcie.
 • Zinok: Stimulant spermiogenézy. Podporuje tvorbu a dozrievanie mužských pohlavných buniek. Prispieva k hormonálnej rovnováhe a fungovaniu nervového systému.Podporuje produkciu spermií, plodnosť, tvorbu ejakulátu a chráni prostatu.

stoporex klasik na sex

✅ TIP: Ak hľadáte účinné tabletky na POTENCIU, odporúčame VYSKÚŠAŤ tabletky, ktoré zákazníkom priniesli najlepšie výsledky: ❤️ STOPOREX KLASIK, ❤️ STOPOREX PROLONG.

Čo spôsobuje problémy s erekciou a ako ich riešiť?

Sexuálne poruchy u mužov sú stále aktuálnejšia téma. Medzi bežné sexuálne poruchy patria:

 • Problémy s erekciou – nedostatočné stoporenie, predčasná erekcia, krátke trvanie erekcie alebo jej dlhší „nábeh“
 • Slabá sexuálna výdrž
 • Problémy s ejakuláciou – málo ejakulátu, krv v ejakuláte, predčasná alebo rýchla ejakulácia
 • Nízke libido – nedostatočná sexuálna chuť až jej strata
 • Nízka hladina testosterónu
 • Poruchy prostaty – napríklad benígna hyperplázia prostaty, ktorá môže ovplyvniť aj sexuálny život

Problémy s erekciou sú pre mnohých mužov veľmi citlivou témou, ktorú sa často hanbia riešiť so svojím lekárom, nieto ešte s lekárnikom.

Mnohí sa snažia dohľadať čo najviac informácií prostredníctvom internetu, čítajú odborné články a diskusné fóra.

Bohužiaľ, často si pod vplyvom reklamných sľubov kúpia liek na predpis alebo neregistrovaný liek z pochybných stránok, pretože je to najjednoduchší spôsob, ako problém „riešiť“.

Príčiny sexuálnych porúch

Tieto problémy môžu byť dôsledkom vrodených faktorov, ale aj zlého životného štýlu. Nadmerný príjem alkoholu, fajčenie, nezdravá strava, užívanie niektorých liekov, zlé psychické zdravie či iné zdravotné problémy môžu mať negatívny vplyv na sexuálne zdravie.

Prečo zvoliť prírodné prípravky?

Prírodné prípravky na zlepšenie erekcie môžu byť účinné a bezpečné.

Jedným z nich je napríklad nami práve recenzovaný Stoporex, ktorý obsahuje kombináciu bylinných extraktov a aminokyselín podporujúcich erekciu a libido.

Na rozdiel od Viagry, ktorá je dostupná len na predpis a je určená pre mužov s ťažkou formou erektilnej dysfunkcie, Stoporex je voľnopredajný a vhodný aj pre mužov s miernejšími problémami. Jeho hlavné výhody (ktoré nájdete aj nižšie v texte) Stoporexu sú:

 • Bezpečný a prírodný: Obsahuje len prírodné zložky bez vedľajších účinkov spojených s liekmi na predpis.
 • Zlepšuje prekrvenie: Podporuje prekrvenie penisu, čím pomáha dosiahnuť a udržať silnú erekciu.
 • Zvyšuje libido: Prírodné afrodiziaká zvyšujú chuť na sex a zlepšujú sexuálnu výdrž.
 • Podpora celkového zdravia: Zložky v Stoporexe podporujú aj celkové fyzické a psychické zdravie.

Dočasné trápenie alebo erektilná dysfunkcia?

O diagnóze erektilnej dysfunkcie sa dá hovoriť v prípade, keď problém pretrváva minimálne 6 mesiacov.

Prejavuje sa neschopnosťou dosiahnutia alebo udržania erekcie pre uspokojivú sexuálnu aktivitu.

Stoporex Klasik

 

 • 90 kapsúl
 • Pre pevnú, tvrdú a kvalitnú erekciu
 • Už nikdy žiadne nečakané zlyhanie
 • Overené a zaregistrované na ÚVZ
 • Obsahuje iba prírodné látky
 • Zvýšenie sexuálneho apetítu
 • Bez vedľajších účinkov

Cena: 26,90 €

V takýchto prípadoch sa neváhajte rovno obrátiť na lekára, ktorý má atestáciu z urológie alebo aj zo sexuológie. Problémy môžu mať dve základné príčiny, a to psychickú a fyzickú.

Príčiny a komplikácie pri erektilnej dysfunkcii

Častými príčinami sú choroby alebo poškodenia tkaniva, prípadne iné patologické zmeny.

Na erekciu má veľký vplyv stav ciev.

Dá sa teda predpokladať, že pacienti, ktorí sa liečia na diabetes, vysoký cholesterol, zvýšený krvný tlak aj ischemickú chorobu srdca, majú poškodené cievy a s tým aj súvisiace problémy s erekciou.

Rizikovou skupinou sú prirodzene starší muži. Okrem ciev sa na erekcii podieľajú aj nervy.

Problémy s erekciou sa vyskytujú pri úrazoch alebo ochoreniach nervovej sústavy. Učebnicovým príkladom je choroba sclerosis multiplex, Parkinsonova choroba alebo úrazy chrbtice.

Ale tkanivové, cievne a nervové zdravie pohlavného ústrojenstva v tom zďaleka nie je samo. V perfektnej kondícii musí byť aj prostata.

V prípade, že je zväčšená alebo v nej rastie karcinóm, premietne sa zdravotný stav i na erekciu.

Preto by mal mať každý muž po dovŕšení 40. roku svojho urológa. Aj napriek tomu, že nepociťuje žiadne problémy, je dôležité nepodceňovať prevenciu a dbať o zdravie a vitalitu svojho mužstva.

Lieky a ich nežiadúce účinky na erekciu

U niektorých liekov sa dočítate v príbalovom letáku, že ako vedľajší účinok môže dostaviť porucha erekcie.

Je to typický sprievodný jav pri užívaní beta-blokátorov, teda liekov, ktoré sa používajú na liečbu vysokého krvného tlaku, pri srdcovom zlyhávaní a arytmiu.

Ďalej môže porucha erekcie súvisieť s liekmi na zvýšený cholesterol, depresiu a na úzkosť. Tieto lieky v žiadnom prípade nevysádzajte a o probléme sa poraďte s lekárom.

Stoporex Prolong

stoporex prolong

 

 

 • 90 kapsúl
 • Pre dlhšiu erekciu a optimálnu výdrž
 • Oddiali vyvrcholenie a predĺži výdrž v posteli
 • Overené a zaregistrované na ÚVZ
 • Obsahuje iba prírodné látky
 • Zvýšenie sexuálneho apetítu
 • Bez vedľajších účinkov

Cena: 29,90 €

Kvalita erekcie kopíruje psychický stav

Oveľa viac než zdravotné problémy má na kvalitu erekcie vplyv psychický stav.

Súvisí s tým permanentný stres a hektický spôsob života, vyťaženie v práci a vzťahové problémy. K nim sa postupne pridružuje depresia a úzkosť. Naučte sa preto relaxovať.

Dobrou kompenzáciou je joga a dychové cvičenia, ktoré prinesú uvoľnenie a stratenú rovnováhu. Relaxačné cvičenia vás naučia, ako zabudnúť na problémy okolo a sústrediť sa iba na svoj dych a na jeden cieľ.

Sústavne sa ničíte životným štýlom?

Celkovému zdraviu neprospieva ani hektický a nevyvážený životný štýl. Zamyslite sa nad svojimi zlozvykmi.

Patrí medzi ne fajčenie, nadmerná konzumácia alkoholu a nedostatok pohybu?

Potom je možné, že sa časom zastavíte a zistíte, že porucha erekcie sa týka aj vás. Súvisí s tým nielen stav ciev, ktoré sa zužujú, ale aj fyzická kondícia a psychická pohoda.

Pokúste sa svoje zlozvyky postupne ukočírovať a vrhnite sa do zdravšieho životného štýlu. Uvidíte, že s ním neporastie len chuť na sex.

Liečba dysfunkcie erekcie

Ak vás ťažkosti trápia najmenej 6 mesiacov, je na mieste vyhľadať lekára.

Ak sú ťažkosti krátkodobé, môžete vyskúšať výživové doplnky, ktoré obsahujú najmä l-arginín, ktorý zlepšuje prekrvenie penisu a kotvičník zemný (tribulus terrestris), ktorý podporuje normálnu hormonálnu aktivitu a funkciu pohlavných orgánov.

problémy s erekciou

Zázraky, ktoré škodia viac, ako pomôžu

Ak si objednáte takéto lieky na internete, prvé, čo by vás malo upozorniť na nezrovnalosť, je to, že vám ho bez hanby doručia na vašu adresu.

Tieto lieky na predpis je zakázané vydávať zásielkovým typom výdaja a keď si také necháte doručiť, pravdepodobne sa jedná o falzifikáty, ktoré môžu vážne poškodiť zdravie človeka. Bezpečné je vyzdvihnúť si lieky na predpis len v kamenných lekárňach a doplnky stravy v kamenných alebo internetových lekárňach.

My odporúčame iba schválené výživové doplnky na zlepšenie erekcie.

Problémy s erekciou môžu byť signálom iných závažných zdravotných problémov, preto je dôležité ich nezanedbávať a včas riešiť s odborníkmi. Starostlivosť o celkové zdravie a psychickú pohodu môže výrazne prispieť k zlepšeniu kvality erekcie a celkového sexuálneho života.

Stoporex Klasik

 

 • 90 kapsúl
 • Pre pevnú, tvrdú a kvalitnú erekciu
 • Už nikdy žiadne nečakané zlyhanie
 • Overené a zaregistrované na ÚVZ
 • Obsahuje iba prírodné látky
 • Zvýšenie sexuálneho apetítu
 • Bez vedľajších účinkov

Cena: 26,90 €

Odporúčané dávkovanie Stoporexu

Odporúčané dávkovanie sú 3 kapsuly ráno a 3 kapsuly večer. Na jednorazové užitie je ideálna 1 dávka (3 kapsuly) 30 až 60 minút pred pohlavným stykom.

Pre najlepšie výsledky sa odporúča dlhodobé pravidelné užívanie niekoľko mesiacov.

 • Dlhodobé užívanie: 3 kapsuly dvakrát denne (ráno a večer).
 • Jednorazové užívanie: 3 kapsuly 30 až 60 minút pred pohlavným stykom.
 • Maximálna denná dávka: 6 kapsúl.

Je to v podstate Viagra bez predpisu?

Viagra je liek viazaný na lekársky predpis.

Je pravda, že je najznámejším liekom na liečbu erektilnej dysfunkcie, bežne nazývaná „modrá tabletka“.

Tieto tabletky na erekciu obsahujú účinnú látku Sildenafil citrát a je vyvinutá farmaceutickou spoločnosťou Pfizer. Jej úlohou je pomôcť mužom dosahovať a udržiavať dostatočnú erekciu počas sexuálnej aktivity. Viagra je však liek viazaný na lekársky predpis a nie je dostupná voľnopredajne.

Neodporúčame kupovať ju na pofidérnych stránkach. Riskujete tak, že vám predávajúci pošle niečo iné ako je uvedené v e-shope.

Viagra bez receptu nie je dostupná

Viagra je liek, ktorý vám môže predpísať len lekár. Je dôležité pochopiť, že Viagra nie je afrodiziakum a nezvyšuje sexuálnu túžbu. Obvykle sa predpisuje len mužom s najťažšou formou erektilnej dysfunkcie, ktorá je definovaná ako trvalá, minimálne šesť mesiacov trvajúca neschopnosť dosiahnuť a udržať erekciu potrebnú pre uspokojivý pohlavný styk.

 

Ak máte problémy s erekciou, mali by ste navštíviť lekáraurológa, ktorý vás vyšetrí, zistí príčiny problému a navrhne liečbu. Spoliehanie sa na voľnopredajné prípravky môže byť neúčinné a potenciálne nebezpečné. Erektilná dysfunkcia ovplyvňuje fyzické aj psychické zdravie muža a mala by sa riešiť pod odborným dohľadom.

Naozaj ju potrebujete?

Viagra je určená len pre mužov s diagnostikovanou erektilnou dysfunkciou, ktorí majú problém s prekrvením toporivých teliesok v penise. Mnohí muži sa však snažia získať Viagru v domnienke, že zlepší ich sexuálny život, aj keď v skutočnosti nemajú diagnózu erektilnej dysfunkcie. Pre bežné problémy s libidom, erekciou či potenciou existujú aj iné, často prírodné riešenia.

Stoporex Prolong

stoporex prolong

 

 

 • 90 kapsúl
 • Pre dlhšiu erekciu a optimálnu výdrž
 • Oddiali vyvrcholenie a predĺži výdrž v posteli
 • Overené a zaregistrované na ÚVZ
 • Obsahuje iba prírodné látky
 • Zvýšenie sexuálneho apetítu
 • Bez vedľajších účinkov

Cena: 29,90 €

Prírodné prípravky na podporu libida a erekcie

Existuje množstvo prírodných prípravkov, ktoré môžu pomôcť zlepšiť váš sexuálny život bez potreby lekárskeho predpisu. Prírodné alternatívy môžu byť rovnako účinné pri zlepšovaní sexuálnej výdrže, podpore chuti na sex a riešení bežných mužských sexuálnych problémov.

Stoporex cena a dostupné balenia

Stoporex Klasik je dostupný bez receptu vo forme perorálnych kapsúl.

Produkt je balený v plastových krabičkách s 90 kapsulami, čo je ideálne pre dlhodobé aj jednorazové užívanie. Cena za balenie Stoporex Klasik je 26,90 €. Existujú aj ďalšie varianty a balenia produktu:

 • Stoporex Prolong (90 kapsúl): Cena 29,90 €, určený na predĺženie erekcie a optimálnu výdrž.
 • Stoporex Klasik + Prolong (180 kapsúl): Cena 53,90 €, kombinácia oboch produktov pre maximálnu účinnosť.

Stoporex Klasik

 • 90 kapsúl
 • Pre pevnú, tvrdú a kvalitnú erekciu
 • Už nikdy žiadne nečakané zlyhanie
 • Overené a zaregistrované na ÚVZ
 • Obsahuje iba prírodné látky
 • Zvýšenie sexuálneho apetítu
 • Bez vedľajších účinkov

Cena: 26,90 €

Stoporex Prolong

stoporex prolong

 • 90 kapsúl
 • Pre dlhšiu erekciu a optimálnu výdrž
 • Oddiali vyvrcholenie a predĺži výdrž v posteli
 • Overené a zaregistrované na ÚVZ
 • Obsahuje iba prírodné látky
 • Zvýšenie sexuálneho apetítu
 • Bez vedľajších účinkov

Cena: 29,90 €

Stoporex Klasik + Prolong

stoporex klasik prolong

 • 180 kapsúl
 • Najúčinnejšie „kombo“ pre vašu výkonnosť
 • Vyriešte svoje sexuálne zdravie a výkon
 • Overené a zaregistrované na ÚVZ
 • Obsahuje iba prírodné látky
 • Zvýšenie sexuálneho apetítu
 • Bez vedľajších účinkov

Cena: 53,90 €

Stoporex Klasik

Výživový doplnok určený na podporu erekcie pre všetkých mužov, bez ohľadu na vek.

Produkt je určený na nečakané zlyhania, problémy s udržaním stoporenia alebo obavy z nedostatočného výkonu.

Stoporex Klasik je vaším ideálnym spoločníkom v posteli, či už ho užívate príležitostne pred aktom alebo pravidelne každý deň. Vráťte sa k svojej najlepšej forme a staňte sa opäť sebavedomým mužom!

Kľúčové zložky Stoporex® Klasik:

 • Tribulus terrestris: Podporuje normálnu funkciu reprodukčného systému a močovej sústavy, zvyšuje energiu.
 • Saw palmetto: Zabezpečuje normálnu funkciu prostaty a reprodukčného systému.
 • Maca: Zvyšuje vytrvalosť, plodnosť a vitalitu.
 • Zinok: Prispieva k plodnosti, správnej reprodukčnej funkcii a udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Vyskúšajte Stoporex Klasik a užite si plnohodnotný sexuálny život bez obáv!

 

Stoporex Prolong

Krátka výdrž, rýchle dosiahnutie orgazmu, predčasné vyvrcholenie a slabá erekcia môžu byť frustrujúce.stoporex prolong

Stoporex Prolong je navrhnutý špeciálne na predĺženie erekcie a oddialenie vyvrcholenia.

Tento produkt vám pomôže predĺžiť výdrž v posteli a poskytne intenzívnejší zážitok vám aj vašej partnerke. Nezanechávajte nič na náhodu!

Kľúčové zložky Stoporex® Prolong:

 • Ashwagandha: Podporuje normálnu funkciu reprodukčného systému, zvyšuje energiu, vitalitu a výdrž.
 • L-arginín a L-citrulín: Zvyšujú tvorbu oxidu dusnatého v cievach, čo vedie k ich rozšíreniu a lepšiemu prekrveniu.
 • Maca: Zvyšuje vytrvalosť, plodnosť a vitalitu.
 • Zinok: Prispieva k plodnosti, správnej reprodukčnej funkcii a udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

S Stoporex® Prolong získate kontrolu nad svojím výkonom a zabezpečíte si kvalitnejší sexuálny život.

 

Recenzie a skúsenosti užívateľov

Užívatelia hodnotia Stoporex Klasik prevažne pozitívne. Josef z Jablonca nad Nisou ocenil návrat plnohodnotného sexuálneho života po náročnom zdravotnom období. Róbert zo Zvolena a Stanislav z Michaloviec pochválili kvalitu produktu a jeho pozitívny vplyv na ich sexuálny život.

Petra z Popradu uviedla, že jej muž vďaka Stoporexu výrazne zlepšil ich sexuálny život.

Jozef z Nového Mesta nad Váhom si pochvaľoval návrat sily v posteli aj po päťdesiatke.

VÝHODY

 • Prírodné zloženie.
 • Rýchly nástup účinku.
 • Podpora celkovej potencie.
 • Dlhodobé užívanie bez vedľajších účinkov.
 • Jednoduché užívanie.

NEVÝHODY

 • Nutnosť pravidelného užívania

✅ TIP: Ak hľadáte účinné tabletky na POTENCIU, odporúčame VYSKÚŠAŤ tabletky, ktoré zákazníkom priniesli najlepšie výsledky: ❤️ STOPOREX KLASIK, ❤️ STOPOREX PROLONG.

Vedľajšie účinky a kontraindikácie

 1. Vedľajšie účinky: U niektorých mužov sa môžu vyskytnúť krátkodobé zažívacie ťažkosti.
 2. Kontraindikácie: Užívanie sa neodporúča pri vážnych ochoreniach srdca alebo problémoch s krvným tlakom.

Zhrnutie

Stoporex Klasik je účinný prírodný preparát na podporu erekcie, zlepšenie prekrvenia a zvýšenie sexuálneho apetítu. Je vhodný na dlhodobé aj jednorazové použitie bez závažných vedľajších účinkov. Skladá sa z prírodných zložiek ako Saw Palmetto, Tribulus Terrestris, Maca a zinok, čo zaručuje jeho bezpečnosť a účinnosť. Recenzie užívateľov potvrdzujú jeho pozitívny vplyv na sexuálny život a sebavedomie mužov. Stoporex Klasik je dostupný bez receptu a jeho jednoduché užívanie a rýchly nástup účinkov ho robia ideálnym riešením pre mužov všetkých vekových kategórií.

5/5 - (12 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu